150 TL Üzeri Kargo Bedava

Telefon Tutucu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Cihazları Güvenli Tutan Telefon Tutucu Çeşitleri

Telefon tutucu çeşitleri cihazlarınızı istediğiniz yerde rahat bir biçimde tutmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Seçeneklere göz attığınızda arabaların içinde, masalarınızın üzerinde ya da istediğiniz yere yapışkanlı yapısı sayesinde yapıştırabileceğiniz pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz.

Cihazlarınızı hem güvenli hem de rahat bir şekilde kullanmanıza imkan tanıyan telefon tutucular, bu yönüyle günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur. Örneğin, cihazlarınız aracılığıyla yolda giderken navigasyon üzerinden tarif almak istiyorsanız telefon tutucu çeşitleri sayesinde herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Ürünleri arabanızın farklı noktalarına yerleştirerek cihazlarınızın ekranlarını rahatlıkla görebilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Özellikle navigasyon ya da hayalet ekran benzeri özelliklere sahip olmayan araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen telefon tutucular, cihazlarınızı rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparken kullanmanıza olanak tanır.

Özellikle navigasyon özelliğinin sunduğu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız telefon tutucu araba ya da motosiklet gibi modeller arasından seçim yapabilir, yolculuklarınızda cihazlarınızı elinizde tutmanıza gerek kalmadan tarifleri rahatlıkla alabilirsiniz.

Ürünler genel olarak cihazlarınızı daha güvenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olurken aynı zamanda günlük hayatınıza pratiklik katmayı başarır. Telefon tutucu aparat çeşitleri, günlük hayatın hemen hemen her yerinde rahat bir şekilde kullanılabilecek seçenekler içermesiyle geniş bir kitleye hitap eder. Ürünler aracılığıyla dilerseniz cihazlarınızı belirli bir nesneye tutturabilir ya da araçlarınızın kokpitinde özel bir alan elde edebilirsiniz. 

Farklı yerlerde kullanılabilecek biçimde özel olarak tasarlanan ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Böylece istediğiniz işlemi zorlanmadan gerçekleştirebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Örneğin, masanın üzerinde kullanılabilecek ürünler ile bilgisayarda işlem yaparken cihazlarınız üzerinden dizi ya da film izleyebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Konforu arttırması ve farklı ihtiyaçların karşılanmasını mümkün hale getiren ürünler, kullanıcılarının aradığı modellere pratik bir şekilde erişmesini sağlar. Farklı tasarım detaylarına sahip olan ürünler sayesinde aradığınız tasarımlara kolay bir şekilde erişebilir, yaşam alanlarınıza dekoratif bir etkide bulunabilirsiniz. 

Arabalarda kullanılabilecek biçimde tasarlanan modeller, sahip olduğu tasarım çeşitliliği sayesinde araçların kokpitine istediğiniz görünümü kazandırmanızı mümkün hale getirir. Telefon tutucu fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız tasarım detaylarına anında erişebilir, arabalarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Uygun telefon tutucu fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz tasarım detaylarına sahip olan modellere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Telefon Tutucu Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Telefon tutucu çeşitleri fonksiyonel yapısı ve şık detaylarıyla kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünleri istediğiniz yerde değerlendirebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu avantajlar ve günlük hayatınızı nasıl daha iyi hale getirebilecekleri hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin olumlu taraflarına dair fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünler sıklıkla arabaların içerisinde kullanılır. Araç içi telefon tutucu çeşitleri, cihazlarınızın navigasyon özelliklerini daha rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getirir. Özellikle farklı bir şehre ya da bilmediğiniz bir bölgeye gittiğiniz zaman ürünlerin sunduğu güvenli kullanımdan yararlanabilirsiniz. Yol tarifi almayı kolaylaştıran cihazlarınızın navigasyon özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız ürünlerin sağladığı avantajları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ürünler, sürüş deneyiminin daha güvenli hale gelmesini sağlamasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Araba kullanırken cihazlarınızın sunduğu özelliklerden güvenli bir şekilde yararlanmak istiyorsanız ürünleri kullanabilirsiniz. Eğer arabanızda dahili bir şekilde navigasyon özelliği yoksa ürünlerin sunduğu güvenlik özelliklerinden yararlanabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz.
 • Masaların üzerinde ya da farklı yerlerde kullanabileceğiniz ürünler, yaşam alanlarınızın dağılmasının önüne geçer. Örneğin, masalarınızın üzerinde su şişeleri, not defterleri, tablet ya da bilgisayar varsa cihazlarınızı yerleştirmek için uygun alanı bulmakta zorlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı düzenlemek ve daha nizami bir ortam elde etmek istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı düzenlemek ve cihazlarınızın için uygun bir alan sağlamak için ürünleri değerlendirebilir, kişisel alanlarınızın daha düzenli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Telefon tutucu fiyatları ve alternatiflerine göz atarak ürünlerin avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Cihazlarınızı bilgisayarda ödev yaparken ya da çeşitli işlerinizi gerçekleştirirken ikinci bir ekran olarak değerlendiriyorsanız, masalarınızın üzerinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerden yararlanabilirsiniz. Normal şartlarda cihazlarınızı masaların üzerinde düz bir şekilde yerleştirdiğinizde açı problemlerinden dolayı ekranın üzerindeki yazıları ya da görüntüleri görmekte zorlanırsınız.Bununla beraber ürünler, ekranlarınızın üzerindeki bilgilere rahat bir açı üzerinden ulaşmanızı mümkün hale getirir. İkinci bir ekran olarak değerlendirdiğiniz cihazlardan daha iyi bir şekilde verim almak ve yapmak istediğiniz işlemleri rahatlıkla gerçekleştirmek istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ürünler sayesinde cihazlarınızın açısını değiştirebilir, istediğiniz konumdan ekranlarınızı inceleyebilirsiniz. İşlevsel yapısı ve rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplayan telefon tutucular, cihazlarınızın ekranını rahat bir açıdan ve zorlanmadan görüntülemenizi mümkün hale getirir.
 • Ürünler çoklu görevleri rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Cihazlarınızın üzerinden işlem yaparken aynı zamanda bilgisayar ya da tablet gibi farklı aletleri de rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Cihazlarınızın her an size yakın bir konumda durmasını istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Ürünler, elinizde cihazlarınızı tutma gerekliliğini ortadan kaldırmasıyla öne çıkar. Böylece yapmak istediğiniz işlemleri daha rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Örneğin, yemek yaparken film ya da dizi izlemek istiyorsanız ürünler sayesinde bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mutfak tezgahlarınızın ya da masalarınızın üzerinde konumlandırabileceğiniz ürünler sayesinde farklı işlemleri yaparken cihazlarınızın ekranlarındaki görüntüleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Cihazları kullanmayı pratik ve kolay hale getiren çok fonksiyonlu telefon tutucu çeşitleri ile günlük hayatınıza işlevsellik katabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Telefon tutucu fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz. Günlük hayatınızın hemen hemen her noktasında kullanabileceğiniz ürünler arasından istediğiniz nitelikleri sunan parçalara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Kullanım Yerlerine Göre Telefon Tutucu Çeşitleri

Telefon tutucu çeşitlerin incelediğinizde ürünlerin farklı yerlerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlandığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından istediğiniz yerde kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan ürünler genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir;

 • Laptop telefon tutucu çeşitleri cihazlarını ikinci bir ekran olarak kullanmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif haline gelir. Genellikle mıknatıslı bir yapıya sahip olan ürünleri, dizüstü bilgisayarlarınızın arka tarafına takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir kol şeklinde olan ürünler, bilgisayarların ekranlarının arka bölümüne yerleştirildikten sonra dışarı doğru çekilerek cihazlarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan sunar. Böylece cihazlarınızı bilgisayar kullanırken de rahat bir şekilde kullanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bilgisayarınızda işlerinizi hallederken cihazlarınız üzerinden film ya da dizi gibi içerikler izlemek istediğiniz ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilirsiniz. Bununla beraber bir araştırma yapıyorsanız iki ekran kullanarak elde ettiğiniz bulguları rahat bir biçimde bilgisayara aktarabilirsiniz. Özellikle iş hayatında işlevsel hale gelen ürünler, kullanıcılarının istediği işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirmesini mümkün hale getirir.
 • Bisiklet telefon tutucu çeşitleri de sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Bisikletle uzaklara gidiyor ve bazı durumlarda cihazlarınızın navigasyon özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız gidon telefon tutucu çeşitleri sizin için idealdir. Gidona rahat bir şekilde yerleştirebileceğiniz biçimde tasarlanan ürünler, cihazlarınızı bisiklete binerken de rahat bir biçimde kullanmanızı mümkün hale getirir. Ayrıca bisiklete binerken cihazlarınızın düşme tehlikesinden endişe ediyorsanız da ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber gidona tutturulacak biçimde tasarlanan ürünleri kullanım talimatlarında yazdığı biçimde dikkatli bir şekilde gidonlara yerleştirmeniz gerekir. Ürünler iyi bir şekilde yerleştirilemediği takdirde düşebilir ve istenmeyen durumların yaşanmasına neden olabilir. Ürünleri doğru bir şekilde gidonlara yerleştirdikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilir, bisiklete binerken de cihazlarınızın sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz.
 • Motosiklet telefon tutucu çeşitleri de bisikletler için tasarlanan modeller ile benzerlik gösterir. Ürünlerin temel faydalarından biri, cihazlarınızın navigasyon özelliklerine ulaşmanızı kolaylaştırmasıdır. Bununla beraber telefon tutucu motosiklet modelleri sayesinde cihazlarınızı kontrol etmek için durmanıza gerek kalmaz. Ayrıca ürünler, sürüş sırasında cihazlarınıza ulaşmanın pratik bir yolunu sunmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Böylece motosiklete binerken bir arama alırsanız onu rahat bir şekilde cevaplayabilir, cihazlarınızı kulaklarınıza götürmeden hoparlör aracılığıyla konuşabilirsiniz. İki el serbest bir şekilde konuşma yapmanızı mümkün hale getiren ürünler, motosiklet yolculuklarının daha güvenli hale gelmesini de sağlar. Eğer sürüş sırasında cihazlarınızı tutmaya çalışıyorsanız ürünlerden birini satın alarak daha güvenli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. Kaza ya da diğer güvenlik risklerini minimuma indirme konusunda iyi bir performans ortaya çıkaran ürünler, özellikler sürüş sırasında cihazlarını kullanmaya çalışan kişilerin edinmesi gereken önemli aksesuarlar arasında yer alır.
 • Masaüstü telefon tutucu çeşitleri de günlük hayatı kolaylaştıran önemli ürünler arasında yer alır. Telefon tutucu masaüstü modelleri genel olarak cihazlarınızı güvenli ve rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getiren aksesuarlardan oluşur. Ürünleri dilerseniz bir nesneye monte edebilir ya da masalarınızın üzerine yerleştirebilirsiniz. Böylece masa telefon tutucu çeşitlerini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Masaüstünde kullanılacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler kullanıcılarına ekstra konfor sağlamasıyla öne çıkar. Sahip olduğunuz cihaz ağırsa onu uzun saatler boyunca elinizde tutmak yerine ürünler sayesinde daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Ürünler, cihazları masanızın üzerinde rahat bir şekilde görebileceğiniz bir konumda tutmanızı da mümkün hale getirir. Böylece çeşitli projeler ile ilgilenirken cihazınızın ekranını da takip edebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Masaüstü telefon tutucu fiyatları ve seçenekleri sayesinde aradığınız görünümü sunan ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Sosyal medya için içerik oluşturan kişilerin de masaların üzerinde kullanılacak şekilde tasarlanan ürünler arasından tercihte bulunması önerilir. Cihazlarınızın kameralarını belirli bir alanda sabit bir biçimde kullanmanızı mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle içeriklerinizi rahatlıkla üretmenize olanak tanır. Ayrıca kalabalık bir grup ile beraber selfie çekmek istiyorsanız da ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilir, istediğiniz açıyı rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Tripod telefon tutucu çeşitleri özellikle fotoğraf çekmek ile ilgilenen kişiler için idealdir. Bununla beraber sosyal medya için içerik üreten kişiler de bu ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir. Cihazlarınızı bir fotoğraf makinesi gibi kullanmanızı mümkün hale getiren ürünler, istediğiniz çekimleri rahatlıkla yapmanıza olanak tanır. Bazı markaların cihazları çekim söz konusu olduğunda yüksek kalitede görseller elde etmenizi mümkün hale getirdiği için tripod formunda olan ürünler sayesinde istediğiniz anı rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz. Cihazlarınızı fotoğraf makinesi olarak kullanmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca tripodlar genellikle ayak boyları değiştirilebilecek biçimde dizayn edilen ürünler olduğu için ürünleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin, isterseniz bazı durumlarda ürünleri masalarınızın üzerinde hafif bir yükselti elde etmek ya da yere yerleştirerek kendinizi iyi bir şekilde çekmek için değerlendirebilirsiniz.
 • Ürünler, arabaların içerisinde sıklıkla kullanılır. Dikiz aynası telefon tutucu çeşitleri araçlarınızı kullanırken rahat bir şekilde cihazlarınızın özelliklerini değerlendirmenizi mümkün hale getirir. Ürünleri incelediğinizde dikiz aynalarınızın arka bölümüne yerleştirebileceğiniz bölümlere sahip aksesuarlar olduğunu görebilirsiniz. Ürünlerin üst bölümlerini dikiz aynasına sabitledikten sonra alt kısmında cihazlarınız için ayrılan alanları kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bazı modeller, uzatılabilir saplara sahip olduğu için cihazlarınızı istediğiniz konuma ayarlamanızı mümkün hale getirir. Böylece cihazlarınızı arabayı kullanırken rahat bir şekilde kullanabilir, ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.
 • Oto telefon tutucu çeşitleri arasında kokpit bölümüne yerleştirilebilen modeller de oldukça popülerdir. Bazı modeller havalandırma bölümlerine bazıları ise direksiyonun yan tarafında yerleştirilecek şekilde kullanılır. Böylece istediğiniz kullanım şeklini sunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, araçlarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Direksiyon telefon tutucu çeşitleri ise isminden de anlaşılabileceği gibi direksiyonlarınıza takabileceğiniz ürünlerden meydana gelir. Ürünleri direksiyonlarınızın ortası ile dış kısmının arasına sabitleyerek cihazlarınızı içine yerleştirebilir, böylece araçlarınızı kullanırken de cihazlarınızın sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bununla beraber ürünleri araba kullanırken cihazlarınızı eğlence amaçlı kullanmak için değerlendirmeniz önerilmez.
 • Kask telefon tutucu çeşitleri ise motosiklet ya da bisiklet kullanan kişiler için idealdir. Ürünleri kaskınıza monte ettikten sonra cihazlarınızı içine yerleştirebilir ve istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle navigasyon özelliklerinden dolayı kullanılan ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt verir. Bununla beraber ürünleri dikkatli bir şekilde monte ettiğinizden emin olmanız önemlidir.

Farklı yerlerde kullanım yerlerine uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Telefon tutucu fiyatları ve alternatifleri arasından aradığınız nitelikleri sunan aksesuarlara vakit kaybetmeden ulaşabilir, yolda, evde ya da iş yerlerinde değerlendirebileceğiniz ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Telefon Tutucu Modelleri

Seçeneklere göz attığınızda malzeme, tasarım ya da kullanım şekli gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından istediğiniz özellikleri ve kullanım şeklini sunan modellere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz;

 • Ahşap telefon tutucu çeşitleri genellikle masaların üzerinde kullanılan modellerde bulunur. Ahşap, kullanıcılarının masalarının üzerine zarif ve şık detaylar kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece istediğiniz görünümü ürünler aracılığıyla zorlanmadan yakalayabilir, masalarınızın üzerine hem kullanışlı hem de şık bir parça kazandırabilirsiniz.
 • Su geçirmez telefon tutucu çeşitleri ise genellikle motosiklet ya da bisiklete binen kişilerin tercih ettiği modellerde yer alan bir özelliktir. Cihazlarınızın su geçirmesinin önüne geçecek şekilde tasarlanan ürünler, bu sayede hava yağışlı olsa bile cihazlarınızı kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Su geçirmez modelleri incelerken hangi sertifikalara sahip olduğunu göz önünde bulundurarak rahat bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Silikon telefon tutucu çeşitleri esnek ve yumuşak malzemesiyle öne çıkar. Bununla beraber geniş bir renk yelpazesine sahip olduğu için herkesin seçim yapabileceği birçok farklı renk sunar.
 • Yapışkanlı telefon tutucu çeşitleri arabalardan bilgisayarlara ya da masaların üzerinde kullanılan modellere kadar birçok farklı yerde tercih edilir. Yapışkanlı modeller sayesinde ürünleri istediğiniz yere rahatlıkla yerleştirebilir, cihazlarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Akrobat telefon tutucu çeşitleri ise kablolu bir yapıya sahip olan ürünlerden oluşur. Kablo şekli farklı olan ürünler, akrobat ismini alır. Ürünleri isterseniz araçlarınızda isterseniz masalarınız kenarlarına tutturarak kullanabilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz.
 • Mıknatıslı telefon tutucu çeşitleri ise cihazlarınızı herhangi bir klipse ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde ürünlerin içerisine yerleştirmenizi mümkün hale getirir. Özellikle arabaların içindeki ürünlerde bu özellik işlevsel hale gelir. Bazı modellerde mıknatıs özelliği herhangi bir ekstra parçaya ihtiyaç duymadan çalışırken bazı modellerde iki mıknatıstan birini cihazlarınıza diğerini de tutucuya takmanız gerekir.
 • Şarjlı telefon tutucu çeşitleri kablosuz şarj özelliğine sahip olan cihazlarınızın pilini rahat bir şekilde doldurmanızı mümkün hale getirir. Böylece yolda olduğunuz zamanlarda da cihazlarınızın şarjını zorlanmadan doldurabilirsiniz.
 • Örümcek telefon tutucu çeşitleri ise ismini örümcek benzeri bir yapıya sahip olmasından alır. Cihazlarınızı sağlam bir şekilde tutturmak istiyorsanız genellikle dört farklı parçadan oluşan ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Ahtapot telefon tutucu olarak da nitelendirilen ürünler, rahat kullanımıyla dikkat çeker.
 • Vantuzlu telefon tutucu çeşitleri ise ürünleri araçlarınızdaki direksiyonun yanına yerleştirmek istediğinizde işlevsel hale gelir. Her yere rahatlıkla yapışan ürünler, cihazlarınızı zorlanmadan kullanmanızı mümkün kılar.
 • Işıklı telefon tutucu çeşitleri ise genellikle çekim işleriyle ilgilenen kişiler için idealdir. Yuvarlak bir ışık kaynağının ortasında cihazlarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunur. Böylece çekim yaparken ortamın ışığını rahatlıkla ayarlayabilir, yüzünüze dilediğiniz miktarda ışık verebilirsiniz.
 • Kaydırmaz telefon tutucu çeşitleri genellikle arabaların direksiyonlarının yan tarafında yerleştirebileceğiniz set benzeri bir görünüme sahiptir. Ürünlerin üzerine cihazlarınızın yanı sıra başka eşyalarınızı da rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Koçtaş’tan Ttec telefon tutucu gibi kaliteli markalara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Telefon tutucu fiyatları ve alternatifleri sayesinde ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden giderebilirsiniz.

Telefon Tutucu Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Tutucu Nasıl Takılır?

Ürünlerin nasıl takılacağı tamamen satın aldığınız modele göre değişiklik gösterir. Örneğin, araçlarda kullanılan bazı modeller havalandırma ızgaralarına takılırken bazıları direksiyona takılabilir.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Nasıl Takılır?

Mıknatıslı olan modeller de takılış şekilleri bakımından birbirinden ayrılır. Eğer satın aldığınız model vantuzlu ise ürünleri direksiyonunuzun yan tarafına yerleştirmeniz gerekir. Direksiyon tutucu çeşitleri ise direksiyonların üzerine yerleştirilir.

Telefon Tutucu Nereye Takılır?

Ürünler arabalardan masaların üzerine, bilgisayarlardan kasklara kadar birçok farklı yere takılabilir. Telefon tutucu fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek takmak istediğiniz yeri göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Telefon Tutucu Yapışkanı Nasıl Çıkar?

Yapışkanın çıkarılabilmesi için kolonya benzeri malzemelerin kullanılması tavsiye edilse de çıkarma işlemine geçmeden önce kullanım talimatlarını incelemeniz önerilir.

Manyetik Telefon Tutucu Nasıl Takılır?

Bazı manyetik modellerde mıknatısı cihazınızın ve tutucunun üzerine yerleştirmeniz gerekir. İki mıknatıslı olan modellerden birini satın aldığınız mıknatısı cihazınızın kabının içine yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Bazı modellerde ise herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan cihazlarınızı direkt olarak tutucuların üzerine yerleştirebilirsiniz.

En Çok Satan Telefon Tutucu Hangileri?

Koçtaş Telefon Tutucu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Gigaset E290 Geni̇ş Ekran Handsfree Telsi̇z Telefon
 2. İsgstore Kademeli Katlanabilir Masaüstü Telefon Tablet Standı
 3. İsgstore Katlanabilir Masaüstü Telefon Tutucu Stand
 4. Torima 3110 Su Terazili Profesyonel 102 Cm Tripod
 5. Torima Cf-02 Ayarlanabilir Çift Fanlı Dizüstü Bilgisayar Soğutma Fanı
Daha fazla göster
63 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: