750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Quartz Isıtıcılar

Quartz Isıtıcılar

Kış aylarında ısınmak için kullanılan ısıtıcı çeşitlerinden bir tanesi  quartz ısıtıcılar olarak bilinir. Quartz ısıtıcılar, sahip oldukları rezistans sistemi ile bulundukları ortamı hızlı şekilde ısıtmak üzere tasarlanmıştır. Bu ısıtıcılar elektrik enerjisi kullanılarak ısıtma gerçekleştirir, başka bir sisteme ihtiyacı yoktur. Quartz ısıtıcılar, büyük olmayan ve hızlı şekilde ısıtılması istenilen yerler için idealdir. Quartz ısıtıcıların içerisinde cam tüpe yerleştirilmiş rezistans telleri bulunur. Bu tellerin ısınması ile ısıtma işlemini gerçekleştirir.

Quartz Isıtıcı Çeşitleri Hakkında Faydalı Bilgiler

Quartz elektrikli ısıtıcılar  kullanım amaçları ve özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir.

Ürün çeşitleri ile ilgili en önemli seçenek sahip oldukları ısıtma gücüdür. Quartz ısıtıcılar, 1500 W ile 2750 W aralığında güç seçeneklerine sahiptir. Yüksek güce sahip olan ısıtıcı seçenekleri ayarlanabilir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde ihtiyaç duyulduğunda düşük derecede çalıştırılabilir.

Tasarım özelliklerine göre quartz ısıtıcılar, tekli seçenekten başlayarak dörtlü ısıtıcı seçeneklerine kadar değişen modellere sahiptir. Isıtıcı tüp sayısı ısıtılabilecek alan büyüklüğünü etkiler. Daha fazla cam tüp bulunan modeller daha geniş alanları ısıtabilir. Yine tasarım özellikleri arasında renk seçenekleri de bulunur. Siyah modeller daha yoğun olarak kullanılırken beyaz quartz ısıtıcı çeşitleri mevcuttur.

Ayak ısıtıcı olarak kullanmak isteyenler için daha küçük tasarıma sahip modellerde bulunur. Ayaklara doğru ısıtma yaparak ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Koçtaş tüm bu çeşitlerdeki ısıtıcıları sizlere farklı modeller ile sizlere sunuyor.

Quartz Isıtıcı Seçerken Nerelere Dikkat Etmelisiniz?

Quartz ısıtıcılar, çok geniş olmayan yerler için ısıtma sağlayabilen cihazlardır. Hızlı şekilde ısınma sağlamsı sebebi ile tercih edilen ısıtıcı çeşitleridir.  Küçük ısıtıcı arayanlar için az yer kaplaması ile öne çıkar. Kolay taşınabilir olması ve hafif yapısı ile istenilen yere taşınarak kullanılabilir.

Quartz ısıtıcılar, güvenlik sistemlerine sahiptir. Ayak kısmında bulunan güvenlik sistemi ile devrilme durumunda otomatik olarak kapanır. Otomatik kapanma mekanizması sayesinde yangın olasılığı ortadan kalkar. Güvenlik termostatı ile aşırı ısınma durumunda kendiliğinden kapanır. Soğuması sonrasında tekrar çalışır.

Quartz ısıtıcılar, pratik yapıları ve hızlı ısıtma özelliği ile ev ve iş yerleri için tercih edilebilecek ısıtıcı çeşitleridir.

Quartz ısıtıcılar, Koçtaş’ın online alışveriş sitesinde farklı tasarım ve güç seçeneklerine sahip modelleriyle sizleri bekliyor. Şimdi seçiminizi yapın ve alışveriş sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster