150 TL Üzeri Kargo Bedava

Quartz Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

 

Dikkat Çekici Quartz Isıtıcı Modelleri 

Soğuk havalardan korunmak ve ısınma ihtiyacını karşılamak için müşteriler alternatif bir ısıtıcı arayışına girebilirler. Havaların soğumasıyla birlikte özellikle elektrikli soba çeşitlerine olan talep de artar. Bu kategoride yer alan quartz ısıtıcı modelleri ışıma yöntemiyle insanların ve cisimlerin doğrudan ısınmasını sağlar. 

Bahar ve kış dönemlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürünler boyutlarına, rezistans sayısına watt değerine ve farklı ısı kademelerine göre çeşitlilik gösterir. Rezistans sayısı ürünlerin ebatlarını da etkileyen en önemli faktördür. Bir, iki, üç ve dört rezistansa sahip ısıtıcı modelleri mevcuttur. 

Tek rezistanslı ürünler, ebatları bakımından da oldukça kullanışlıdır. Taşıma ve saklama açısından da kullanıcılara avantaj sağlar. Kolay taşınabilir bir quartz ısıtıcı arayışındaysanız tek rezistanslı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ürünü kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, her yerde sıcak kalmanın keyfine varabilirsiniz. Ayrıca tutacak bölümü bulunan quartz ısıtıcılar taşıma kolaylığı sağlar.

Kompakt tasarıma sahip mini quartz ısıtıcı modellerini dilediğiniz yerde konumlandırabilir, kullanmadığınız zamanlarda ise kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Büyük alanlar için iki, üç ve dört rezistanslı ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar tek rezistanslı ürünlere göre daha büyük ebatlara sahiptir. Bundan dolayı etrafa daha fazla ısı iletebilir. İhtiyacınız olan boyutlarda bir quartz ısıtıcı modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Bazı ısıtıcı modellerinin üst kısmında da rezistans mevcuttur. Bu tarz ürünler işlevsel özellikleriyle ön plana çıkar. Üst rezistansın üzerine çaydanlığı koyarak çay veya suyun soğumasını önleyebilirsiniz. Quartz ısıtıcı fiyatlarını ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Quartz Isıtıcıların Kullanım Alanları

İşlevsel özellikleri ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan quartz ısıtıcılar, geniş kullanım alanına sahiptir. Quartz ısıtıcıların kullanıldığı alanlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Açık alanlardan kapalı alanlara, evin tüm odalarından işyeri ve ofis ortamına, hastanelerden restoran ve kafe gibi işletmelere kadar pek çok alanda quartz ısıtıcılar ile karşılaşmak mümkündür. 
 • Bu ürünler genellikle küçük alanları ısıtmak için tercih edilir. Daha büyük alanlarda diğer ısıtıcı sistemlerini desteklemek için kullanabilirsiniz. 
 • Evin mutfak, salon, oturma odası, çocuk odası, yatak odası gibi bölümlerinde bu ürünler ile huzurlu ve sıcak bir alan yaratabilirsiniz. Portatif tasarımı sayesinde gün içinde istediğiniz odada kullanabilirsiniz. 
 • İş yeri ve ofis gibi ortamları ısıtmak için bu pratik ısıtıcılardan faydalanabilirsiniz. Çalışma esnasında ürünü masa altına yerleştirebilir, yüksek verim alabilirsiniz. 
 • Cafe, restoran gibi işletmelerde de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıma fırsatı elde edebilirsiniz. 
 • Havayı kurutan ısıtıcılar, burun tıkanıklığı, solunum zorluğu ve uyku bozukluğuna neden olabilir. Bu ürünler ortamdaki havayı kurutmadığı için ekstra hava nemlendiricilerine de ihtiyacınız kalmaz. Son derece sağlıklı bu ürünler bebek, çocuk ve hasta bakım odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. 
 • Kalorifer, soba, klima gibi ısıtma sistemlerinin bulunmadığı ortamlarda ısınma ihtiyacını karşılamak için quartz soba satın alabilirsiniz. 
 • Soğuğun kendini hissettirdiği yoğun kış günlerinde doğalgaz gibi sistemler yetersiz kalabilir. Bu gibi durumlarda quartz ısıtıcıların avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Bahçe, balkon, veranda, teras, çay bahçesi gibi yerlerde de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede soğuk havalarda dahi açık alanlarda keyif yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. 

Fonksiyonel Özellikleriyle Quartz Isıtıcı Modelleri 

Quartz elektrikli ısıtıcı modellerinin çalışma prensibi de oldukça basittir. Bu ürünlerin içerisinde cam tüpe yerleştirilmiş rezistans telleri vardır. Elektrik enerjisiyle birlikte ısınmaya başlayan teller ortamın hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. 

Quartz ısıtıcılar, sahip oldukları ısıtma gücü seçenekleriyle farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap eder. Termostat ayarı bulunan ürünler sayesinde ortam ısısına göre sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz ürünü otomatik ayarda kullanabilirsiniz. Bu ayarda, oda ısısı yükseldikten sonra ürün kendine kendine kapanır. Bu sayede daha güvenli bir kullanım sağlamanız mümkün hale gelir. 

Yüksek ısıtma gücüne sahip ısıtıcı modelleri kapalı ve yarı kapalı alanlarda 24 metre kareye kadar ısı ileterek ortamdaki soğuk havayı yumuşatabilir. Luxell quartz ısıtıcı modeli ile aradığınız sıcaklığa ve konfora kolaylıkla kavuşabilirsiniz. 

Farklı markalar tarafından sunulan quartz ısıtıcılar, siyah veya gri renk seçeneklerine sahiptir. Ortam dekorasyonuna göz önünde bulundurarak bir renk tercihi yapabilirsiniz. Modern ve zarif  tasarıma sahip bu ürünler ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz.  

Quartz ısıtıcılar devrilmeye karşı emniyet sistemi ile donatılır. Devrilmeye bağlı yaralanma ve yangın gibi durumları önlemek için ürün otomatik olarak kapanır. Yangın olasılığını ortadan kaldıran bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. 

Pratik ve Kullanışlı Quartz Isıtıcı Modelleri 

Quartz ısıtıcılar, kaliteli malzeme ve materyaller kullanılarak dizayn edilir. Düşme ve çarpma gibi darbelere son derece dayanıklı bu ürünleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Quartz soba çeşitlerini çamaşır kurutmak için de kullanabilirsiniz. Özellikle soğukmuş günlerinde kısa sürede çamaşır kurutmak oldukça zordur. Bu ürünler ile pratik bir şekilde çamaşırları kurutmak mümkün hale gelir. 

Yanıcı bir özelliğe sahip olmayan fanlı quartz soba modelleri ısınan havayı üfleyerek ortamı ısıtır. Enerji tasarrufu sağlamak isteyen kullanıcılar alternatif olarak bu ürünleri tercih edebilirler. Aşırı miktarda enerji tüketmeden ortamın hızlı bir şekilde ısınmasına olanak tanır. Yüksek enerji verimliliği sağlayan bu ürünler kapandıktan sonra dahi ortam ısısını uzun süre koruyabilir. 

Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak mini ısıtıcı veya büyük ısıtıcı modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Toplantı odası, bekleme salonları gibi alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler mükemmel bir ısı iletimi sağlar. Bu tarz geniş alanlar için yüksek voltaj ayarına sahip quartz soba tercih edebilirsiniz. 

Yatay bir tasarıma sahip quartz ısıtıcılar, suya ve toza karşı da dayanıklılık gösterir. Bu özellikler sayesinde üründen yüksek verim alabilirsiniz. Ayrıca ideal yüksekliğe sahip ürünler ısıyı ortama eşit bir şekilde dağıtabilir.

Quartz soba fiyatları uygun aralıklarla müşterilerin beğenisine sunulur. Siz de kullanışlı quartz ısıtıcı fiyatlarını inceleyebilir ve Koçtaş güvencesiyle uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Quartz Isıtıcılar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Quartz ısıtıcılar, hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda kullanılabilir. Yazın kullanılan dış mekânların kışın da aynı şekilde açık kalmasına olanak tanıyan bu ürünler farklı özellikler ile donatılır. Geniş skalada sunulan bu ürünler arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Sıkça sorulan soruları inceleyerek karar verme aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. 

Quartz Isıtıcı Özellikleri Nelerdir?

Isıyı hızlı ve etkili bir şekilde ileten quartz ısıtıcılar, günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Bu ürünler düğmesine bastığınız anda 900 derece sıcaklığa ulaşabilir. Dayanıklı gövde tasarımına, farklı ısı ayarına ve şık tasarıma sahip quartz soba modellerine Koçtaş farkıyla sahip olabilirsiniz. Devrilme riskine karşı emniyet anahtarı bulunan tasarımlar da bulunur. Sabit ayaklı veya tekerlekli ürünler arasından ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. 

Quartz Isıtıcı Fiyatları Ne Kadar?

Quartz ısıtıcı fiyatları, farklı bütçelere hitap eder. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ısıtıcı modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Quartz ısıtıcı fiyatları ürünlerin tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Ürünlerin tasarımı ve teknik özellikleri ürünlerin fiyatlandırmasında belirleyici rol oynar. İhtiyacınız olan quartz ısıtıcı modeline bütçenizi sarsmadan Koçtaş üzerinden sahip olabilirsiniz.

 

En Çok Satan Quartz Isıtıcılar Hangileri?

Koçtaş Quartz Isıtıcılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Minisan DP1200Q Mini Elektrikli Isıtıcı Ayak Isıtıcı Sobası 1200 Watt
 2. Isıtıcı LX2820
 3. LX-2819 Quartz Isıtıcı Çift Tüplü
 4. Mini Isıtıcı LX-2819
 5. Armut 3 Kademeli Ayak Isıtıcı
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: