150 TL Üzeri Kargo Bedava

Banyo Aynaları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Banyo Aynaları

Banyoda kullanım alanı bulan banyo aynası modelleri banyo ya farklı bir hava katar. Banyo alanına sağladığı ferahlık ile bu alanlara vazgeçilmez estetik değer kazandırır. Banyo aynası görsel etkilerinin üstünde işlevsel özellikleri sayesinde de tercih edilir. Lavabonun üzerinde konumlandırılan banyo aynası modelleri sabah uyandığınızda, evden çıkmadan önce ya da eve döndüğümüz sırada karşılaştığınız ürünler arasında yerini alır. Ürünler, makyaj yaparken, saçınızı tararken, traş olurken, yüzünüzü kremlerken ve farklı bakımları yaparken tercih edebilirsiniz. Banyo dekorasyonuna farklı bir hava katan banyo aynası, bataryalar ile pratik bir şekilde uyum sağlar.

Montajı kolay bir şekilde yapılan banyo aynası modelleri ihtiyaç, istek ve bütçenize çeşitler sunar. Farklı markalar tarafından tasarlanan modelleri inceleyerek seçimlerinize yer verebilir, bu ürünün sunduğu işlevsellik, konfor ve şıklığı bir arada elde edebilirsiniz. Evin mahremiyet alanı arasında yerini alan banyolar gün içerisinde temizlenir. Bakım ve yenileme için kullanılan banyo aynası işlevsel özellikleriyle kullananların ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda üzerine çarpan ışığı farklı açılarla yansıtan banyo aynası alana ferahlık ve derinlik hissi kazandırır. Kendi tarzınıza yönelik olarak seçim yapabilir, alana şıklığı yansıtabilirsiniz. Seçimini yaptığınız model özelliklerine bağlı olarak sade ve eşsiz bir şekilde bu ürünün görevini yerine getirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Banyonuzda dikkatleri üzerine çeken, göz alıcı şıklığıyla farklı bir hava yaratan ürünler alanı şık, ferah, lüks, ihtişamlı gösterir.

Dekoratif Banyo Aynaları

Banyo alanındaki tasarım değerlerine ve mevcut olan aksesuarlara bağlı olarak ürünler arasından seçim yapabilir, aradığınız özelliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Dekoratif etkisini güçlendiren bu ürün alanda bütünlük yaratır. Gold tasarım detaylarıyla tasarlanan modelleri tercih ederek banyo alanında kullanılan batarya, küvet, aplik, mermer görünümlü seramikler ile kombin sağlayabilirsiniz. Klasik stili elde etmenize yardımcı olan banyo aynası detayları banyoda gösterişli bir hava elde etmenize destek olur. Krom materyalden elde edilen batarya yapıları duşakabin ve spotlar modern çizgileri yansıtır. Bu modern çizgilere banyo aynası ile birlikte eşlik edebilirsiniz. Banyo aynası set şeklinde de satışa sunulur. Bu seti zevkinizi yansıtan bir şekilde tercih edebilir, banyo alanında uyumu yakalayabilirsiniz.

Gün içerisinde saçınızı taradığınız, şekillendirdiğiniz, dişlerinizi fırçaladıktan nasıl yüzünüzü yıkadığınız, makyaj yaptığınız, traş ve tüm bakımları sağladığınız alanda aynadaki görüntünüzü baz alabilirsiniz. Bakım için ihtiyaç olan tüm ürün ve gereçleri banyo alanında muhafaza edebilir, ışıklı banyo aynasından yardım alarak kendi görünümünüzü düzenleyebilirsiniz. Kullananların ihtiyaç ve beklentilerini karşılar nitelikte tasarlanan dekoratif banyo aynası alana sunduğu estetik değerle dikkatleri üzerine çeker. Tek ya da ikili şekilde yuvarlak banyo aynası kullanımı yapabilir, parfüm, cilt bakım ürünlerini banyo aynası önünde düzenleyebilirsiniz. Raflı olarak tercih edilen ürünler, eşyaları düzenli bir şekilde depolamanıza olanak sağlar. Fazla yeriniz yoksa bu modeli tercih edebilirsiniz.

Led Işıklı Banyo Aynaları

Led ışık son yıllarda banyo alanında kullanım alanı bulur. Işıklı olarak da yer alan bu sistem banyo aynasında genel ortamın havasını değiştirir. Makyaj yaparken, traş olurken, bakım eylemlerinizi gerçekleştirirken Ledli banyo aynasından yararlanarak yüksek verim elde edebilirsiniz. Yüksek ışık verimliliği sunan Led ışıklı banyo aynası modelleri düşük enerji tüketimi yapar. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen bu ürün modelleri uzun ömürlü olur. Led ışıklı banyo aynası esnek tasarımından yararlanarak led ışık teknolojisini banyoyu kazandırabilirsiniz. Aydınlatma ihtiyacınızı bu ürün özelliğinden karşılayabilir, mekanı daha geniş ve aydınlık hale getirebilirsiniz. Banyo aynasına entegre edilerek tasarlanan modeller kullanım avantajı ve şık görünümüyle göz doldurur.

Led ışıklı banyo aynası genel olarak mdf plaka ile birlikte tasarlanır. Kenarları el kesmeyen bu ürün 4 mm karanlığında yer alır. Dokunmatik aç kapa özelliğinden yararlanarak bu ürünü pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Banyo aynası ledli arkasında yer alan kablo yapısı enerji alabilmesine olanak sağlar. Aydınlatma amacıyla da tercih edebileceğiniz banyo aynası modeli oval, kare, dikdörtgen, yuvarlak formlarıyla yer alır. Geniş seçenek yelpazesinden yararlanabilir, banyo özelliğinize uyumlu model tercihinde bulunabilirsiniz. Ledli olarak tasarlanan oval banyo aynası modelleri tasarımları 2 farklı tasarım karakterine sahip olarak yer alır. Aydınlatma aynası ön yüzünde çizgisel ışık hattına sahip ya da arkada gizli aydınlatma şeklinde satışa sunulur. Renkli plastikten tasarlanan modelleri de tercih edebilir, kendinden yapışkanlı çerçeveli banyo aynası çeşitlerini banyo alanında kullanabilirsiniz.

Banyo Aynaları Tasarımları

Bakım ve kişisel ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz banyo alanında eşyalarınızı gizli tutmak istiyor olabilirsiniz. Banyo aynası dolap tasarımlarıyla eşyaları depolamanıza olanak sağlar. Banyo alanında kullanılan bu mobilya çeşidi malzeme çeşitliliği, renk, desen ve forma sahip olarak satışa sunulur. Kapaklı tasarım özellikleriyle satışa sunulan banyo aynası modeli ahşap materyalden elde edilir. Bu ürünü lavabo alt ünitesi ile uyumlu olarak tercih edebilir, alanda bütünsel dekoratif etki yaratabilirsiniz. Banyo aynası tasarımları masif, mdf, plaka, sunta gibi farklı materyallerden de elde edilir. Materyal yapısı zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik olarak tercih edilebilir.

Ürünler, simetrik ya da asimetrik formda çerçevelenebilir. Bu şekilde banyoya farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Raf ve dolap sistemi yer alan dikdörtgen banyo aynası tasarımları hareketli ve şık görünüme sahip olarak bu yer alır. Arkasında tamamen veya kısmen gizli kalan sürgülü kapak modeller de son yıllarda sıkça tercih edilir. Aydınlatma fonksiyonlu modelleri tercih ederek hem görüş kolaylığı hem de modern ambiyans yaratabilirsiniz. Ledli olarak tasarlanan siyah banyo aynası çeşitleri konforlu ve işlevsel tasarımları ile kullananları mutlu eder. Banyonuz için en uygun ve ihtiyaçları karşılayan  dokunmatik ledli banyo aynası seçimi yaparken birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalara dikkat ederek ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılayan aynı zamanda banyo dekorasyonuna uyum sağlayan modele sahip olabilirsiniz. Açık küvet ve duş alanına sahipseniz yıkanma esnasında aynanın buharlaşmaması adına buğu önleyici ayna rezistansı kullanmanız tavsiye edilir.

Banyo Aynaları Montajı

Banyoda kullanım alanı bulan sensörlü banyo aynası modelleri montajlanarak duvara sabitlenir. Montajlama sırasında duvarın özelliklerini göz önünde bulundurmanız önerilir. Banyo aynası modelini yapıştırarak veya mekanik yöntemle birlikte sabitleyebilirsiniz. Evlerin yaşam alanları içerisinde yer alan banyolarda duvarlar nadiren mermer olarak tercih edilir. Suya dayanıklı duvar kağıdıyla da elde edilen duvar yapısına sahip olabilirsiniz. Genel olarak banyolar seramik kaplı olarak tasarlanır. Öncelikle zemin özelliklerine dikkat etmeniz montajlama açısından önem gösterir. Duvarı delme işlemi sırasında duvarın zarar görmemesi, ürünlerin hasar almaması adına yanlış delme işlemi yapmamanız önem taşır.

Seramik karoların belli bir bölümünde çatlak ve kırıklara yanlış delme ile zarar verebilirsiniz. Duvar içerisinde elektrik ve mekanik tesisat yer alabilir. Bu tesisatın konumu montaj sırasında önem taşır. Tuvalet, banyo aynaları montajında duvarda delik açılacak noktaları öncelikle işaretlemeniz gerekir. Seramik için delme yapacaksınız matkap ucunu ayrı bir şekilde kullanmanız gerekir. Kaydırmadan yavaş bir şekilde delme işlemini sağlayabilirsiniz. Sabitleme işleminden sonra vidaları deliklere yerleştirebilir, aynayı alanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Delme işleminin yanı sıra silikon ve çift taraflı bantları da tercih edebilirsiniz. Yüzeyin pürüzsüz ve kuru olması çift taraflı bantların taşıma kapasitesini arttırır. Silikonun aynaya uygun olması bantlardan yüksek verim almanıza olanak sağlar. Ağır ürünleri yapıştırma işleminden sonra tedbir olarak ertesi gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu özelliklerini düşünerek zeminden uygun yükseklikte banyo aynası modellerini sabitleyebilirsiniz.

Banyo Aynaları Seçenekleri

Yaşam alanları içerisinde ayna kullanımı yaygınlık gösterir. Yaşam alanlarından biri olarak yer alan banyo alanlarında da banyo aynası kullanım sergiler. Kendinizi görebilmenizi sağlayan banyo aynası modelleri farklı tasarım özellikleriyle kullananların dikkatini çeker. Banyo ve tuvalet alanında tercih edilen banyo aynası modelleri geniş renk tasarımları ve özellikleri ile kullananlara sunulur. İhtiyaç ve zevkinize bağlı olarak kare, dikdörtgen, yuvarlak olarak tasarlanan küçük banyo aynası çeşitlerini inceleyebilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz. Düzenli olarak bakımlarınızı aynaya karşısında yapabilir, aynı zamanda kendinizi görebilirsiniz. Banyo aynası ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanır. Aynı zamanda banyoda yer alan dekorasyona uyum sağlayan banyo aynası çeşitleri banyonun özelliklerine uygun olarak da seçilebilir.

Geniş bir banyonuz varsa büyük ayna modellerini tercih edebilirsiniz. Lavabo üzerinde konumlandırılan büyük banyo aynası çeşitleri duvara monte edilerek kullanılabilir. Led özellik sergileyen sensörlü, dokunmatik özelliklere sahip olan modelleri tercih edebilir, banyoda modern bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Sensörlü modelleri kullananlara birden fazla alanda avantaj sağlar. Bu avantajlardan yararlanarak banyo alanında keyifli ve verimli zaman geçirebilirsiniz. Birbirinden şık tasarım özellikleriyle üretilen ürün modelleri ortam dekorasyonuna uyum sağlar. Hem kullanışlı hem estetik görünüm kazandıran ürün modelleri sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her yaş grubu ve her zevke hitap eden ürün modelleri kişilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanır. Banyo aynası fiyatları her bütçeye uygun olarak yer alır. Bütçenize uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Banyo Aynaları Modelleri

Ürünler, renk, tasarım, özellik açısından birbirinden ayrım gösterir. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen malzeme yapısından üretilen banyo aynası modellerine sahip olarak banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Farklı materyal yapısından elde edilen ürünler, ahşap tasarımlarıyla göz doldurur. Banyonuza naturel ve doğal hava katmak istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz bir şekilde bu modeli tercih edebilirsiniz. Plastik malzemeden üretilen ürünler de yer alır. Bu ürün kolay temizlenme özelliğiyle kullanışlılık sergiler. Plastik materyalden elde edilen ürün modelleri kullanıcılara sayısız avantaj sağlar. Tuvalet içinde de kullanılabilen bu ürün geniş renk skalası ile her ortamda uyum gösterir. Plastik olarak tasarlanan ürünler, sahip olduğu detaylar her yaş grubu ve her kullanıcıya hitap eder.

Banyo alanında ışıklı olarak tasarlanan ürünler ile alanı aydınlatabilir, alana şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Işıklı modeller hem kullanışlı hem de dekoratif özellikleri ile göz doldurur. Işıklı lavabo aynası çeşitleri ledli ve aplik özellikleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Sadece iç yüzü aydınlatmasını sağlayan ledli modellerin yanı sıra alanın aydınlatmasını sağlayan modelleri de tercih edebilirsiniz. Makyaj yaparken, günlük bakımınızı gerçekleştirirken ledli banyo aynası modelleri kendinizi rahat bir şekilde görmenize olanak sağlar. Banyo ışığını açmadan aynanın aydınlatma özelliğinden yararlanabilir, ortam aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve farklı geometrik şekillerde üretilen banyo aynası modelleri ledli tasarımlarıyla kullananlara birden fazla seçim sunar. Büyük ve küçük alanların tümüne uyum sağlayan ledli ürünler farklı boyutlarla satışa sunulur. Böylece alanınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Banyo Aynaları Özellikleri

Banyo alanında kullanım alanı bulunan banyo aynası modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Seçim yaparken ürünün sahip olduğu özelliklerle dikkat etmeniz önem taşır. Birbirinden farklı özelliklerle tasarlanan ürünler, tuvalet ve banyolarda rahatlıkla kullanılabilir. Çeşitlerle kullananlara sunulan bu ürün modelleri alana uygun tarza sahip olarak tercih edilebilir. Kullananlara birden çok avantaj sunan ürün alana uyum sağladığında eşsiz görünüm elde etmenize olanak sağlar. Banyo aynası ledli özellikleriyle hem ortamın aydınlatılmasını hem de kendinizi net bir şekilde görmenize olanak sağlar. Sahip olduğu tasarım özellikleriyle göz doldurur. Banyoda tercih edilen ürünler, dekoratif ve şık görünümleriyle farklı tarzlara hizmet eder. Sahip olduğunuz tarza bağlı olarak seçimlere yer verebilirsiniz.

Banyonuzu gösterişli bir hale getirebilir ya da sade ve modern bir tarza kavuşturabilirsiniz. Sarı, beyaz ya da renkli ışıkları kullanarak banyoda farklı bir hava elde edebilir, kullanışlı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kenar ya da yüzeye ufak bir dokunuş yaptığınızda dokunmatik işlev sunan modeller tercih edebilir. Böylece teknolojik gelişmelerden banyo alanında da yararlanabilirsiniz. Aplikler olarak tasarlanan modeller, duvar kenarlarına sabitlenebilir. Bu ürün aynı zamanda banyonun tamamının aydınlatmasına olanak sağlar. Aynı zamanda tuvalet içinde kullanım alanı bulan ürünler, her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Estetik ve Şık Banyo Aynaları

Ayna çeşitleri farklı tasarımlar ile kullananlara ilgilerini üstüne çeker. Deterjan ve sabun gibi bakım ürünlerini saklayabileceğiniz raf ve dolap sistemine sahip olarak üretilen ürünler, kullanışlılık sergiler. Aynayı raflı ve dolaplı olarak tercih edebilir, farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak ortamda yer alan diğer ürünlerin depolanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Farklı ebatlarda yer alan banyo ve tuvalet alanlarında bu ürünü kullanabilir, büyük, küçük boyutlarından yararlanabilirsiniz. Kullanım alanına uygun olacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekilleri sayesinde her yerde kullanılabilir hale gelir.

Havlu, kişisel bakım ürünlerinin saklanmasına yardımcı olan dolaplı modeller kullanışlılığı ile göz doldurur. Dolap içerisine farklı malzemeleri düzenli bir şekilde koyabilir, uzun süre saklayabilirsiniz. Raflı ve dolaplı modeller kullananlara sayısız avantaj sunar. Nemden ve sudan etkilenmesini istemediğiniz tüm eşyaları bu özelliği kullanarak saklayabilirsiniz. Kapaklı özelliği sayesinde içerisine su geçirmeyen banyo aynası modelleri ortama dekoratif hava katar. Birbirinden farklı renk ve desenlerden tasarlanan ürün modellerini tercih edebilir, tarzınızı banyo alanında yansıtmaya devam edebilirsiniz.

Banyo Aynaları Fiyatları

Banyoda kullanım alanı bulan ayna modelleri zamanla tozlanır, kirlenir ve üzerine su damlaları gelir. Bu nedenle temizlenmeye ihtiyaç duyar. Islak fiber bez kullanarak dairesel hareketlerle bu ürünü kolay bir şekilde temizleyebilir, kurulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bulaşık deterjanı, sirke gibi ürünleri kullanarak aynayı temizleyebilir, leke kalmadan parlaklık elde edebilirsiniz. Büyük aynalarda bez yerine çek çek de kullanabilirsiniz. Düzenli olarak temizlenen ürün uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Lekeler kolay bir şekilde temizlenir. Banyo aynası fiyatları sahip olduğu özellik, boyut, kalite ve sunduğu avantajlarla farklı seviyelerde yer alır. Her bütçeye uygun fiyat avantajlarından yararlanarak banyo aynası fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulan ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Bu ürünleri inceleyerek Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinden banyo aynasını satın alabilirsiniz. Online mağazayı kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilir, fiyatları artan ve azalan şeklinde sıralayabilirsiniz. Fiyat karşılaştırmasına olanak sağlayan bu sistem en uygun fiyatlı ürün modelini sahip olmanıza olanak sağlar. Koçtaş mağazasını kullanarak güvenli alışveriş deneyimi elde edebilir, uzun yıllar bu ürünün dayanıklılığından yararlanabilirsiniz. Gösterişli, sade ve farklı konseptlere uygun seçimlere yer verebilir, banyonuzda yansıtmak istediğiniz tarzı bu ürünleri kullanarak elde edebilirsiniz.

Banyo Aynaları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Banyo aynası ölçüleri nasıldır?

Ürün modelleri geniş ölçü seçenekleriyle satışa sunulur. Banyo alanında ihtiyaç duyduğunuz ölçü özelliklerine bağlı olarak ürün seçimine yer verebilirsiniz. Küçük ve büyük boylu olarak tasarlanan ayna modelleri her alana uyum sağlar. Uygun ölçüye sahip olarak avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ürünleri yerleştireceğiniz yerleri belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olan boyutları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Banyo aynası çeşitleri nelerdir?

Banyo aynası çeşitleri geniş çeşitlilikte kullananlara sunulur. Ledli, dolaplı, raflı ve düz şekilde satışa sunulan ürün çeşitlerini inceleyerek seçimlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini değerlendirerek sevdiğiniz rengi banyo alanında tercih ederek değerlendirebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliğinden yararlanarak size hitap eden ürüne sahip olabilir, yaşam alanlarınıza farklı ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Banyo aynası fiyatları ne kadar?

Ürünleri incelediğinizde farklı markalar tarafından satışa sunulan birçok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Markaların ele aldığı fiyat politikasına bağlı olarak ürün fiyatları değişim gösterir. Bununla beraber herkes tarafından ulaşılabilir fiyat seviyelerine sahip olan modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, tarzınıza uyumlu, uzun yıllar dayanıklılık sergileyen ürün modelini kısa süre içinde tercih edebilirsiniz.

En iyi banyo aynası hangisidir?

Her ürün farklı bir ihtiyacı karşıladığı için herhangi birini en iyi olarak nitelendirmek doğru değildir. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi belirledikten sonra seçenekleri inceleyerek size hitap edeni bulabilirsiniz. Beklentilerinizi ve istediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçenekleri inceleyerek aradığınız ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Seçimini yaptığınız ürün modelini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Banyo Aynaları Hangileri?

Koçtaş Banyo Aynaları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Dokunmatik Çap 60 Led Ayna
  2. K36070 60x70 Ledli On/off Flotal Ayna
  3. Dokunmatik 60x80 Flotal Ayna
  4. Dokunmatik 70x80 Flotal Ayna
  5. Gül Oval Banyo Ayna
Daha fazla göster
385 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: