750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tasarruflu Ampul

Tasarruflu Ampul

Tasarruflu ampul, klasik akkor ampullere nazaran daha ekonomik ve kullanışlı bir ampul çeşididir. Farklı türleri bulunan bu ampulleri ev ve iş yerlerinde, dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Enerji dostu olarak bilinen ürünlerin kullanım ömrü de akkor ampuller ile kıyaslandığında çok daha uzundur. Spiral, stick, floresan ve klasik ampul gibi farklı modelleri bulunur. Işık rengi olarak sarı, soğuk beyaz, kırık beyaz ve gün ışığı gibi alternatiflerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Farklı Armatürlere Uygun Tasarruflu Ampul Modelleri
Tasarruflu ampul
, sadece iç mekân aydınlatmalarında değil dış mekân armatürlerinde de kullanılabilir. Bunun yanı sıra mini spiral ve mini stick gibi küçük boyutlardaki ampul çeşitleri, el feneri gibi küçük aksesuarlarda ışık kaynağı olarak yer alır. Paket miktarı üründen ürüne değişiklik gösterir. İhtiyacınıza uygun olarak tekli, üçlü, beşli gibi farklı sayıda ürün içeren paketlerden satın alabilirsiniz. Duy tipi olarak en yaygın kullanılan E27'ye uygun ampullerin yanı sıra E14, G13, G4, GY6,35 gibi farklı duylara uygun ürün seçenekleri de bulunur. Tasarruflu ampul modellerinin Watt değeri 8W'dan 36W'a kadar değişebilir. İhtiyacınıza uygun olarak yüksek veya düşük Watt'lu ürünlerden dilediğiniz sayıda satın alabilir; iç mekân aydınlatmasında etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Birden fazla duy bulunan armatürler için ampul alırken, armatürün toplam Watt değerini duy sayısına bölerek ampul seçimi yapmanız gerektiğini unutmayın. Gereksinimlerinizi karşılayacak ürün tipini belirledikten sonra; Osram , Philips, Diall, Modelsa, Klite ve Tek - İş gibi farklı markalara ait ürün seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tasarruflu ampul fiyatları; ürünlerin gücüne, markasına ve duy tipine göre değişebilir. Kullanım alanı da ürünlerin fiyatlandırılmasında etkili olur. Minyatür ampuller en uygun fiyatlı enerji tasarruflu ampul çeşitleri arasında sayılırken, floresan tipi modellerde fiyatların daha yüksek seviyelere ulaştığı görülür.

Aydınlatma tasarımında ekonomik ve çevre dostu çözümler üretmenize olanak sağlayan tasarruflu ampul modelleri için Koçtaş'ın zengin ürün gamına göz atarak farklı duy tiplerine uygun, dilediğiniz güçteki ampul çeşitlerini satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ampulü belirleyin ve hemen sahip olmak için sepetinize atın!

Daha fazla göster