150 TL Üzeri Kargo Bedava

Banyo Perdeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Banyo Perdeleri

Banyolarda mahremiyeti sağlamak için kullanılan banyo perdesi banyodan sonra zemini korumak için de önemli işlev sergiler. Banyonuzun dekorasyonuna, özelliklerine uyumlu banyo perdesini tercih edilebilir, alana hoş bir hava katabilirsiniz. Banyoda yer alan dekorasyonu güçlendiren ve geliştiren önemli tasarım öğesi olan banyo perdesi sahip olduğu renklerle göz doldurur. Siyah, beyaz ve canlı renklerden oluşan banyo perdesi hem renk hem tasarım özellikleriyle kullananların beğenisini kazanır. Ürün modelleri tek başına alanın temasını değiştirebilir. Canlı renk seçenekleri ve gerçekçi desenleri ile banyoya farklı bir hava katan ürün modelleri banyonuza canlılık ve hareketlilik sunar.

Banyonuzun tarzını ve görünümünü değiştirmek istiyorsanız yenilik yapmak adına banyo perdesi modellerini kullanabilirsiniz. Bu ürün ekonomik olmasıyla hızlı bir şekilde tarz özelliklerini değiştirir. Pamuk, naylon, pvc ve mikrofiber gibi farklı kumaş türlerinden elde edilen modeller uzun süre dayanıklılık sergiler. Bu ürünün dayanıklılığından uzun yıllar yararlanabilir, ilk günkü performanslı kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Tasarım açısından beklentileri karşılayan modeller banyoda güvenliği sağlar. Yıkanma sırasında etrafa su sıçramasını önleyen modeller hijyenik kullanım sunar. Banyonuzun dekorasyonuna uygun modelleri tercih ederek alanını tamamlayabilirsiniz. Raylı, borulu perde çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Son dönemlerde trend haline gelen tasarımları inceleyerek seçimlerinizi yapabilir, banyo perdesi fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun modele sahip olabilirsiniz. Kullanışlı banyo perdesi büyük, küçük her banyoya uygun seçenekler sunar.

Banyo Perde Çeşitleri

Farklı tasarım özellikleriyle üretilen banyo perdesi takımı şık ve kullanışlı olmasıyla göz doldurur. Su sızdırmayan bu ürün banyo alanının kirlenmesinin ve ıslanmasının önüne geçer. İşlevsel tasarım özellikleriyle kullananlara sayısız fayda sağlar. Asıldığı her alanda görünümü değiştiren ve görünüme farklı bir hava kazandıran ürün modelleri sahip olduğu özelliklerle kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Yeni bir perde satın alarak banyonun dekorunu değiştirebilir, kolay ve ekonomik şekilde banyonun havasına farklı bir hava katabilirsiniz. Duş perdeleri belirli kullanımdan sonra kirlenebilir ve modası geçebilir. Bu tarz durumlarda bu modelleri değiştirebilir, yenileyebilirsiniz.

Şık ve birbirinden farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak banyo alanını süsleyebilir, canlı, hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz. Günün yorgunluğunu ve stresini attığınız bu alanda modern, yalın, gösterişli hava yansıtabilir, bu alanda geçirdiğiniz zamanı verimli ve keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Her türlü tarz ve zevke hitap eden banyo duş perdesi çeşitleri sahip olduğu stille birçok alana uyum sağlar. Ürün modelleri arasında farklı renk, stil, desen ve kumaş seçeneklerini inceleyerek beklentilerinizi karşılayan modeli tercih edebilirsiniz. Genel olarak dayanıklı kumaşlardan üretilen bu ürün kolay bir şekilde temizlenebilir, kullanılabilir. Polyester, mikrofiber ve pamuk karışımından elde edilen model çeşitlerini inceleyerek size hitap eden modeli satın alabilirsiniz. Her kumaş sahip olduğu özelliklerle kullananlara farklı avantaj sunar. Banyonun özelliklerine bağlı olarak ebat seçeneklerini değerlendirebilir, buna bağlı ürünü satın alabilirsiniz. 

Banyo Perde Modelleri

Banyo perdesi seti kullananlar ürünün sunduğu avantajlardan, ergonomik özelliklerinden yararlanır. Bu ürünün sahip olduğu kumaş türü ıslak zeminler için ideal bir seçim olur. Farklı materyal kullanılarak tasarlanan banyo perdeleri su geçirmeyen yapısıyla alanda temizlik ve hijyeni sağlar. Pamuğun naturel havası ve dokusuyla banyonuza doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Pamuklu olarak tasarlanan modeller gündelik hayatta kullanım alanı bulur. Banyo perdesi borusu kullanarak alana modern, klasik, retro gibi farklı tarzı yansıtabilir, birçok renk ve desen seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Banyo alanında sıcak bir hava elde etmek istiyorsanız yumuşak dokudan oluşan çift kanatlı banyo perdesi modelleri tercih edebilirsiniz.

Pamuklu olarak tasarlanan modeller kolay bir şekilde temizlenir ve uzun yıllar kullanıma eşlik eder. Konforlu kullanım sağlayan banyo perde modelleri stil ve renk açısından kullananlara sayısız avantaj sunar. Bu modelleri  kısa sürede tarzınızı yansıtacak şekilde banyonuza asabilir, banyonuzda farklı atmosfer yaratabilirsiniz. Şık ve estetik görünüm elde etmek için gösterişli kumaş türünü tercih edebilir, misafir banyolarında bu banyo perde modellerini asabilirsiniz. Pvc materyal kullanılarak üretilen modeller uygun banyo perdesi fiyatlarıyla son dönemlerde sıkça tercih edilir. Su geçirmez yapıda olan bu modeller kullananlar tarafından beğenileri toplar. Banyo alanında yeni bir hava, yeni bir dekor yaratmak istiyorsanız uygun fiyatlı pvc modelleri tercih edebilirsiniz. Küf oluşumuna engel olan bu ürün uzun yıllar dayanıklılık sergiler. 

Banyo Perde Seçimi

Bakımı kolay ve yumuşaklık hissi sunan modeller nemi hızlıca banyo alanından uzaklaştırır. Bu özelliği sayesinde bu alanda küf oluşumunu geciktirir ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Farklı kalınlıklarda sunulan perde kullanılan alan özelliklerine bağlı olarak seçilebilir. Yüksek su basıncına sahip alanınız varsa buna bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Banyo alanına perde seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır. Bu noktalardan bazıları şu şekilde sıralanır:

 • Banyo perdesi tasarım ve malzeme yapısı seçimleri etkiler. Farklı markalar tarafından üretilen modeller genel olarak 180 x 200 cm olarak yer alır. Dar bir alana sahipseniz 120 x 200 cm ölçülerinden yararlanabilir, alanın ölçülerine uygun seçimler yapabilirsiniz.
 • Ürün boyutu seçilirken duş perdesi borusu yüksekliğine bağlı olarak seçim yapmanız önerilir. Zemine kadar uzanan bu ürün küveti tamamen kaplar. Perde modellerini tercih ederek zeminin ve banyo alanının ıslanmasını önleyebilir, mahremiyeti sağlayabilirsiniz.
 • Farklı yapıda banyo alanına sahipseniz bu ölçülere bağlı olarak seçim yapmanız önerilir. Standart olarak üretilen modeller bu formata uygun olmayabilir.
 • Küvet ve kabin ölçüsü seçimleri belirler. Ölçü alırken banyo perdesi askısı yüksekliğini hesap etmeniz önem taşır.
 • Farklı çeşitlerle satışa sunulan bu ürün su geçirmez özellik sergiler. Duş genişliğinden en az 10 cm uzun olması alanın ıslanmasını önler. Büyük boy olarak bu ürünü tercih edebilir, çeşitler arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Dayanıklı özellik sergileyen modeller su tutmayan yapısıyla küfü önler. Perdenin ömrünü uzatmaya yardımcı olan bu özellik sayesinde bu ürünü saydam, şeffaf olarak satın alabilirsiniz.
 • Pamuklu, polyester, pvc olarak satışa sunulan modeller tasarım farklılıklarıyla yer alır. Bu ürünleri oval, yuvarlak, kare olarak tercih edebilir, farklı desenlerden seçim yapabilirsiniz.

Banyo Perde Fiyatları

Islak zemin olan banyolarda suya maruz kalan perde modelleri düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyar. Uzun ömürlü olarak kullanım için bu ürünü her duştan sonra kurulamaz önerilir. Banyodan sonra perdeyi açık hale getirebilir, hızlı kurumasına imkan sağlayabilirsiniz. Banyo alanında kullanım alanı bulan banyo perdesi modelleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Bu çeşitlilik arasında banyonun tarzına ve zevkinize yönelik olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı materyaller kullanarak üretilen modeller sahip olduğu özelliklerle kullananlara farklı avantajlar sunar. Banyo perdesi fiyatları ürünün sahip olduğu özellik, materyal yapısı, banyo perdesi halkası, boyut seçeneklerine bağlı olarak değişim gösterir.

Farklı markalar tarafından üretilen banyo perdesi her bütçeye uygun alternatifler sunar .Uygun fiyat avantajlarıyla yer alan naylon ürünler estetik duruşlarıyla banyoyu tamamlar. Kumaşın türüne, boyutuna, estetik özelliklerine bağlı olarak seçimlerinize yer verebilirsiniz. Koçtaş üzerinden bu ürünü güvenle satın alabilir, ürün seçeneklerini banyonuza uyumlu olacak şekilde değerlendirebilirsiniz. Koçtaş online mağazasında bulunan filtreleme özelliğini kullanarak duş perdesi fiyatları artan ve azalan olarak listeleyebilir, en ucuz banyo perde modeline sahip olabilirsiniz. Banyonuzun genel dekoratif özelliklerine bağlı olarak yapacağınız seçimler bütçe dostu fiyatlarla Koçtaş üzerinden satışa sunulur. Bu alandan indirimli fiyatlara ulaşabilir, farklı model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun olarak seçim yapabilir, klasik, modern, country gibi popüler tarzları banyonuza yansıtabilirsiniz.

Banyo Perdeleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Banyo perdesi nasıl takılır?

Banyo perdesi montaj özelliklerine göre farklı takım aşamaları gerektirir. Standart modele sahipseniz halkalar aracılığıyla bu perdeyi çubuğuna asabilirsiniz. Çubuğun üzerinden kayacak şekilde halkaları deliklere geçirebilir, halka ve kanca kullanarak kolay bir takma işlemi sağlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz ürünün kullanım kılavuzunu okuyarak uygun montaj yapabilirsiniz. Dekoratif olarak seçenekler sunan modeller arasında seçim yapabilir, perdenin özelliklerine bağlı olarak perde takımı gerçekleştirebilirsiniz.

Banyo perdesi nasıl temizlenir?

Banyo perdesi belirli kullanımdan sonra temizliğe ihtiyaç duyar. Suya dayanıklı olarak üretilen modeller ıslak kaldığında küf ve nem gibi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu durumların önüne geçmek için banyodan sonra perdenin kurutulması, perdenin toplanması ve sarkıtılması önerilir. Ayda 1, 2 kez bu ürünü yıkayabilir, hijyeni sağlayabilirsiniz. Temiz bir aksesuara sahip olmak için kolay şekilde temizlenebilen modeli satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Banyo Perdeleri Hangileri?

Koçtaş Banyo Perdeleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Banyo Perde Borusu Alüminyum Yaylı
 2. Banyo Duş Perdesi Aqua Leafage Bitki Pembe Tomurcuk Desen Su Geçirmezi Dijital Baskılı En 175 Cm
 3. Banyo Perde Halkası
 4. Banyo Duş Perdesi Yeşil Yapraklar Okaliptus Çiçek Desen Su Geçirmez Dijital Baskılı En 175 Cm
 5. Banyo Perde Borusu Köşeli
Daha fazla göster
1990 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: