750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Banyo Perdeleri

Banyo Perdeleri

Banyo sırasında duş kabini veya küvetlerde kullanılan ve etrafa su sıçramasını önleyen ürünlere banyo perdeleri denir. Duşların dışarıdan görünmesini engelleyen ve sıcak suyla oluşan sıcak havanın içeride daha fazla kalmasını sağlayan duş perdesi çeşitleri değişik renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir.

Tarz Tarz, Desen Desen: Banyo Perdesi Modelleri 

Banyo zemininin temiz ve kuru kalmasını sağlayan banyo perdeleri farklı tarzları ve desen seçenekleri ile her banyoya uygun ürünlerin bulunmasını kolaylaştırır. Tek kanatlı ve çift kanatlı modeller duş ve banyo ebatlarına göre seçilebilir. Geniş küvetler için çift katlı banyo perdeleri ideal olurken tek kanatlı modeller ise duşlarda tercih edilebilir. Geometrik desenli banyo perdeleri ortama modern bir hava katar. Banyo perdelerinin yanında kullanılan banyo aksesuarları arasında banyo perde halkası ve banyo perde borusu bulunur. Banyo perde borusu modelleri paslanmaz materyallerden yapılır ve perdelerin asılmasında gerekli bir aparattır. Yaylı sistem özellikleri ile duvarlara monte edilerek kullanılan ürünler banyo perde halkası ile tutturulur. Halkalar değişik figür seçenekleri ile perdelere şık bir görünüm katar. 

Banyo Perdeleri Temizliği İçin Püf Noktaları

Banyo perdeleri yeterli sıklıkta temizlenmediğinde kireçli su perdeler üzerinde küf ve leke oluşumuna yol açar. Bu nedenle perdelerin sık sık temizliğinin yapılması şarttır. Plastik banyo perdeleri çamaşır makinesinde uygun özellikli deterjanlarla yıkanabilir. Kumaş ürünler ise kumaşın özelliklerine göre uygun talimatlar takip edilerek yıkanmalıdır. Yıkama işleminden sonra asılarak kolayca kurutulan banyo perdeleri ayrıca sirke ve tuz karışımı ile de temizlenebilir. Banyo perdesindeki lekeli ve küflü alana sürülerek yapılan bakım sonrası 1-2 saat beklemek gerekir. Kuruyan solüsyon nemli bir bezle silinmeli ve perde temizliği sonlandırılmalıdır. İki kaşık bulaşık deterjanı ve yarım litre çamaşır suyu da perde lekelerinin çıkmasına yardım eder. 

Geniş ürün seçeneği ve malzeme kaliteleriyle dikkat çeken banyo perdeleri Koçtaş'ın sanal mağazasında! En beğendiğiniz ürünleri online alışveriş kolaylığıyla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster