150 TL Üzeri Kargo Bedava

Priz Çerçevesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Prizlere Dekoratif Bir Dokunuş: Priz Çerçevesi

Modüler bir yapıya sahip olan priz çerçevesi çeşitleri, evlerinizde istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştırır. Genel olarak prizlerin etrafını saran ürünlerle evlerinizi dilediğiniz gibi dekore edebilir, bu ürünlerin şık parçalar hâline gelmesini sağlayabilirsiniz. Ev ya da iş yeri fark etmeksizin her yere uyum sağlayabilen ürünler, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar. Güç kablolarını evin elektrik sistemine bağlamanıza yardımcı olan prizleri ürünler sayesinde süsleyerek daha fonksiyonel hâle getirebilirsiniz. Bununla beraber priz çerçevesi çeşitleri, kullanıcıların cihazlara güç vermesini daha kolay ve daha güvenli hâle getirir. Elektrik çarpması ya da diğer tehlikeli durumların yaşanmasını engelleyecek şekilde dizayn edilen ürünler, fonksiyonelliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde tekli satışa sunulan modellerden birkaç parçanın bir arada olduğu seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Farklı anahtarları yan yana kullanıyorsanız çoklu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından kolaylıkla tercihinizi yapabilir, iç mekânlarınıza dilediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Priz çerçevesi fiyatları ve modelleri arasından aradığınızı Koçtaş kataloğunda bulabilir, prizlerinizi hem işlevsel hem de şık parçalar hâline getirebilirsiniz.

Priz Çerçevesi Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Priz çerçevesi çeşitleri kullanıcılarına birçok avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin olumlu yönleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olanı kısa süre içinde bulabilirsiniz;

 • Ürünler, ilk olarak prizlerin daha güvenli hâle gelmesine yardımcı olur. Elektrik bağlantılarının uygun bir şekilde gizlenmesini sağlayarak yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesine imkân tanır. Ürünler, prizlerin çevresini kapladığı için yanlışlıkla dokunulduğunda yaşanabilecek tehlikeli durumların önüne geçilmesini sağlar.
 • Ürünler, dekoratif olarak da kullanılabilecek modellerden oluşur. Farklı renk ve malzeme seçeneklerine sahip olan ürünler, yerleştirildiği ortama farklı bir hava katmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.
 • Ürünler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Ürünleri incelediğinizde malzeme, renk ve tasarım bakımından birbirinden ayrılan birçok farklı model olduğunu görebilirsiniz. Odalarınıza nasıl bir görünüm kazandırmak istediğinizi belirledikten sonra seçenekler arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilir, yaşam alanlarınızı hem daha güvenilir hem de daha zarif hâle getirebilirsiniz.
 • Ürünler, elektrik sistemlerinizi dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olur. Prizleri saklayamayacağınız bir noktaya yerleştirmeniz gerektiğinde ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz.

Priz çerçeve fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler sayesinde ev ya da iş yerlerinizde istediğiniz görünümü yakalayabilir, daha işlevsel alanlar oluşturabilirsiniz.

Priz Çerçevesi Modelleri

Priz çerçevesi çeşitleri, sahip oldukları özelliklere göre kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünler, genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Ürünleri incelediğinizde ahşap ya da pleksi priz çerçevesi çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Hangi malzemenin size hitap ettiğini belirledikten sonra seçenekler arasından istediğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Malzemenin yanı sıra ürünler içerdikleri parça sayısıyla da birbirinden ayrılır. Tekli ya da ikili çerçeveler, her yere kolay bir şekilde uyum sağlamayı başarır. Ayrıca standart modellerin yanı sıra ürünler arasında data prizleri için dizayn edilen seçenekler de olduğunu görebilirsiniz.
 • Kapaklı priz çerçevesi, özellikle çocuklu evlerde sıklıkla tercih edilir. Yaşanılan ortamın daha güvenilir hâle gelmesini sağlayan ürünler, prize istenmeyen eşyaların sokulmasının önüne geçer. Ayrıca kapaklı modeller, şık görünümü ve yerleştirildiği ortama dekoratif bir hava katmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar.
 • Ürünler, TV sat prizleri için de özel olarak tasarlanır. Televizyonlarınızın etrafında şık bir priz görmek istiyorsanız TV sat modelleri arasından seçim yapabilir, oturma alanlarınızın zarafet kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünleri kullanacağınız yeri ve istediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız modele vakit kaybetmeden erişebilirsiniz. Priz çerçevesi fiyatları ve seçenekleri sayesinde sizin için uygun olan modele kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Priz Çerçevesi Çeşitleri

Priz çerçevesi modeller, farklı malzemelerden üretilmesiyle öne çıkar. Ürünlerin hangi malzemelerden üretildiği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, sizin için uygun olana kısa süre içinde erişebilirsiniz;

 • Ahşap priz çerçevesi çeşitleri, dekoratif görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Dekoratif priz çerçevesi arayışı içindeyseniz ahşaptan üretilen modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Ahşap priz çerçevesi modellerini incelediğinizde çam, maun ya da meşe gibi farklı ağaçlardan üretilen seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Genellikle talaşlı imalat yöntemiyle üretilen modeller, renk söz konusu olduğunda da kullanıcılarını memnun edecek seçenekler sunar.
 • Pleksi priz çerçevesi çeşitleri, dayanıklı ve güçlü yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Plastik cam olarak da bilinen pleksi, prizlerin daha dayanıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Neme karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan pleksi, banyo gibi alanlarda kullanılabilir. Nemlendirilmiş bir bezle hızlı bir şekilde temizlenebildiği için her an istediğiniz görünümde kalır. Ayrıca cam olanlara göre daha hafiftir.
 • Cam priz çerçevesi çeşitleri, farklı bir parça arayışında olanlar için iyi bir seçenek hâline gelir. Genellikle canlı bir görünüme sahip olan ürünler, salon gibi alanlarda kullanılabilir.
 • Plastik priz çerçevesi modelleri, sahip olduğu renk çeşitliliğiyle dikkat çeker. Geniş bir kullanım alanına sahip olan plastik, yerleştirildiği ortama ayrı bir hava kadar. Pleksi gibi kolay bir şekilde temizlenebilmesiyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

Her malzeme, prizlere kendine has bir özellik katmasıyla öne çıkar. Böylece aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilir, hayalinizdeki görünümü yakalamaya başlayabilirsiniz. Priz anahtar çerçevesi fiyatları ve modellerini inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilir, dilediğiniz malzemeyle iç mekânlarınızı dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Renklerine Göre Priz Çerçevesi Çeşitleri

Ürünler, malzemenin yanı sıra renk çeşitliliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin renk seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilir, priz çerçeve modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz:

 • Modellere göz attığınızda genellikle beyaz ağırlıklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Beyaz, her yere rahatlıkla uyum sağlayabilen bir renk olmasıyla öne çıkar. Ayrıca, çok fazla kir göstermemesi de beyazın sunduğu avantajlar arasında bulunur.
 • Beyaz renkli çerçeveler kullanmak istemiyorsanız seçenekler arasında siyah ya da gri priz çerçevesi modelleri de olduğunu görebilirsiniz. Siyah, yerleştirildiği ortama farklı bir görünüm kazandırmasıyla dikkat çeker. Özellikle açık renkli duvarlara sahipseniz siyah renkli çerçevelerle farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gri de beyaz gibi çoğu renkle uyumlu olmasıyla öne çıkar. Genellikle kahverengi ya da krem tonlarıyla beraber kullanılan gri çerçeveler, iç mekânların havasını tek başına değiştirebilir.
 • Anahtar priz çerçevesi çeşitleri arasında şeffaf olanlar da olduğunu görebilirsiniz. Şeffaf priz çerçevesi çeşitleri, kendine has detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Şeffaf, prizlerin dekoratif ve canlı parçalar hâline gelmesine yardımcı olur.

Priz çerçeve fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek aradığınız modele kolaylıkla ulaşabilir, iç mekânlarınızı dilediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Farklı renkleri odanızdaki eşyalarla kombinleyerek prizlerin dekoratif parçalar hâline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Parça Sayısına Göre Priz Çerçeve Çeşitleri

Priz çerçeve çeşitlerinin parça sayıları genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Priz kenarı çerçeve çeşitlerini incelediğinizde birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. İkili priz çerçevesi modelleri, en çok kullanılan seçenekler arasında yer alır. Evinizde yan yana iki adet priz bulunuyorsa ikili modellere göz atmaya başlayabilirsiniz.
 • 3’lü priz çerçevesi çeşitleri, çalışma masalarının etrafında ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. Masanızın üzerinde bir bilgisayar sistemi kurmanız gerektiği zaman üçlü çerçevelerle daha hoş bir görünüm yakalayabilir, prizlerinizi hem şık hem de işlevsel hâle getirebilirsiniz.
 • Priz kenarı çerçeve çeşitleri genellikle tekli, ikili ve üçlü olarak satışa sunulsada ürünler arasından farklı seçenekler de olduğunu görebilirsiniz. Dörtlü ve beşli priz çerçeve çeşitleri de iç mekânlara fonksiyonellik kazandırmasıyla dikkat çeker.
 • Parça sayısına bağlı olarak ürünler boyut bakımından da birbirinden ayrılır. Farklı yükseklik ve genişlikte olan modeller arasından sistemlerinize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Koçtaş’ta bulunan birbirinden farklı modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun olana erişebilir, ürünlerinizi hem daha güvenilir hem de daha şık hâle getirebilirsiniz. Priz çerçeve fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınızı bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünleri evlerinize dahil edebilirsiniz.

Priz Çerçevesi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Priz çerçevesi ne işe yarar?

Ürünler, genel olarak prizlerinizin etrafını sarmak üzere tasarlanır. Prizlerin daha şık hâle gelmesini sağlayarak iç mekânların daha güvenilir olmasını da mümkün kılar. Özellikle kapaklı olan çerçeveler, yaşanabilecek kazaların önüne geçmesiyle dikkat çeker.

Priz çerçevesi nasıl takılır?

Ürünler pratik bir şekilde takılsa da montaj sırasında dikkatli olmak önemlidir. Elektrik bağlantısını kestikten sonra takma işlemine geçebilirsiniz. Bu ürünlerin bazılarında çerçeveyi daha rahat bir şekilde takmanıza yardımcı olan parçalar yer alır. Bu parçaları çerçeveye yerleştirdikten sonra montaj işlemini tamamlayabilirsiniz.

Priz çerçevesi çeşitleri nelerdir?

Ürünleri incelediğinizde tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli gibi farklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca cam, plastik ya da ahşap gibi farklı malzemelerden üretilen ürünler, herkesin aradığını pratik bir şekilde bulmasını kolaylaştırır. Özel olarak aradığınız bir model varsa seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Priz Çerçevesi Hangileri?

Koçtaş Priz Çerçevesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Rita Priz Çerçevesi Siyah
 2. Üçlü Beyaz Çerçeve Karre 90960242
 3. Üçlü Çerçeve Krem Karre 90960252
 4. Novella Çerçeve Serisi Bronz
 5. Artline Novella Metalik Beyaz
Daha fazla göster
97 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: