150 TL Üzeri Kargo Bedava

Oto Bakım Temizlik Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Oto Kuaför Malzemeleri

Oto kuaför malzemeleri, araçların iç ve dış kısımlarının temizliğinin yapılması ve daha estetik bir görünüm sunması için kullanılan malzemelerdir. Oto kuaför malzemeleri otomobilini kendisi yıkamayı seven ve otomobil ile ilgilenmeyi sevenler için idealdir. Araçlarının kirli kalmasını istemeyen, çizikler ve lekelerden hoşlanmayan ve güzel kokmasını isteyenler için farklı birçok kuaför malzemesi bulunur. 

Arabasına İyi Bakanların Tercih Ettiği Oto Kuaför Malzemeleri Nelerdir?

Otomobiller ve diğer araçlar için kullanılan oto kuaför malzemeleri farklı seçeneklere sahiptir. Oto süngeri, otomobillerin çizilmeden yıkanması ve kirlerden arındırılması için kullanılan sünger çeşididir. Mikro fiber sünger ve bezler modern araç yıkama malzemeleri olup ideal temizleme sağlar. Oto kuaför malzemeleri arasında en çok tercih edilen Çizik giderici, araçlarına profesyonel bakım yapmak yerine evinde yapacağı işlem ile yüzeysel çiziklerin giderilmesini tercih edenlerin kullanacağı malzemeler arasında yer alır. Boyanın üst kısmında bulunan çiziklerin giderilmesi için kullanılır.  Boya yüzeylerine ek olarak farlar için de özel çizik gidericiler de bulunur. Oto cam suyu, araçların silecekleri ile birlikte kullanılan ve camın temizlenmesi için gerekli olan sudur. Antifriz özelliği olan cam suları özellikle kış aylarında donmaması ile kullanışlı ürünlerdir. Konsantre cam suları ile su ile karıştırılarak kullanılan yoğun cam sularıdır. Cam suyu çeşitleri güzel kokuları ile aracın içinin de güzel kokmasını sağlar. Otomobillerin lastiklerini ve jantlarını temizlemek için özel temizlik ürünleri de oto kuaför malzemeleri arasında yer alır. Jantlardaki kirlerin ve balata kalıntılarının sökülmesi için etkili ürünlerdir. Benzer şekilde zift temizleyici ile araca bulaşmış olan ziftlerin çözülmesi çok daha kolaydır. Araçların dış kısımları kadar iç kısımlarında da oto kuaför malzemeleri kullanılır. Oto deri parlatıcı, araçların deri koltuk ya da döşemeleri için kullanılan malzeme çeşididir. Işıl ışıl bir iç döşeme için kullanılarak derinin korunması da sağlanır. Koku giderci, araç içerisinde sinmiş şekilde bulunan ağır sigara kokusu gibi kokuların araçtan atılması için kullanılır. Klima temizleyici malzeme ise klima ve filtrelerinin temizlenmesi için kullanılan özel bir malzemedir.

Kış aylarında aracınızı güvenli şekilde kullanmak istiyorsanız oto kuaför malzemeleri arasında yer alan antifriz eklentili cam suyu ile birlikte buz çözücü ürünleri tercih edebilirsiniz. Aracınızı daha kolay yıkamak için teleskobik sırıkları kullanabilirsiniz. Oto çizik giderici ve cila ürünleri kullanımında sünger ya da özel aletler gerekebilir. Bu sünger ya da aletlere sahip değilseniz cila ve çizik gidericiler ile birlikte bunlara da göz atabilirsiniz. 

Koçtaş çok farklı oto kuaför malzemeleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Aracınızın temizliği ve bakımı için aradığınız birçok ürünü oto malzemeleri arasında kolay şekilde bulabilir, sepetinize atabilirsiniz. 

Daha fazla göster
849 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: