750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kombi Bağlantı Boruları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kombi Bağlantı Boruları

Plastik boru ve ek parçalar arasında yer alan ve Isınma ya da sıcak su ihtiyacı için kullanılan kombiler farklı özellikle ve fonksiyonları ile birbirinden ayrılıyor. Kombilerin verimli ve doğru çalışmasında bağlantı boruları ve ek parçalar önemli rol oynuyor. Doğru parçaların bir araya getirilmesi ile kombiler hem daha etkin şekilde çalışıyor hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kombi bağlantı boruları sağlam yapılarıyla kombilerin problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Kombi Bağlantı Boruları Nelerdir?

Kombi bağlantı boru çeşitleri küresel vana, rakor ve pislik tutucu filtre gibi değişik araçlardan oluşuyor. Kombi bağlantı seti halinde satılan ürünler, kombiler için gerekli tüm ekipmanları bir arada sunuyor. 8 parçadan oluşan kombi boru seti çeşitleri kombilerin kurulumunda pratik bir yol izlenmesini sağlıyor. Pislik tutucu filtreler kombilerin su tesisatının girişine bağlanarak şebekede bulunan çakıl, kir, taş ve pasların konbiye zarar vermesine engel oluyor. Tel kafeslerden oluşan pislik tutucular kombilerin uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlıyor. Düzenli aralıklarla temizlenmesi gereken modeller basınçlı su ile temizlenebiliyor. Su tesisat dönüşüne bağlanan pislik tutucular da girişteki gibi katı partiküllerin kombiye girişine engel oluyor. Kombi bağlantı boruları arasında yer alan küresel vanalar, tesisat dönüşlerinde tutucu filtre altına bağlanıyor. Tesisat suyunun boşaltılması gereken durumlarda tüm suyu boşaltmayı önleyen vanalar kombilerin vazgeçilmez parçalarından biri oluyor. Rakorlar şebeke suyu giriş çıkışlarına ve tesisat gidiş ve dönüşlerine bağlanarak kombilerin tesisatla köprü oluşturmasına yardım ediyor. Oynar başlıkları olan rakor parçaları anahtar yardımıyla birbirinden sökülür ve tesisattan ayrılabilir. Konbi borusu çeşitleri kaliteli plastik malzemeden yapılmış olup yüksek basınç ve sıcaklıklara dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Kombi bağlantı boruları ısıl genleşme ve oksijen yalıtımı özelliklerine göre dizayn ediliyor ve ideal bir kullanım avantajı sunuyor. Kombiler için boru seçimi yaparken kaliteli ürünler seçmek kombinin yanı sıra tesisatın da ömrünü uzatıyor. Beyaz renge sahip olan kombi bağlantı boruları evlerde kombilerle uyumlu bir görünüm yaratıyor. 

Dayanıklı yapıdaki kombi bağlantı boruları şimdi Koçtaş'ta! Siz de kombinizin verimli çalışması ve uzun ömürlü bir kullanım için ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

Daha fazla göster