200 TL Üzeri Kargo Bedava

Depolama Sandığı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Depolama Sandığı Çeşitleri

Depolama sandıkları ya da bahçe sandığı genellikle bahçe ve balkon alanlarında kullanılan eşyalarınızı güvenle saklamanıza yardımcı olan ürünlerdir. Bahçe depolama sandığı plastik ve ahşap malzemelerden üretilir. Kullanım amacına bağlı olarak ev ya da sandık şeklinde tasarlanır. Ahşap bahçe depolama sandığı ya da plastik bahçe depolama sandığı kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak tercih edilebilir. Depolama sandıkları bahçe saklama sandığı veya balkon depolama sandığı olarak kullanılabilir. Plastik bahçe sandığı ya da plastik depolama sandığı ahşap ürünlere kıyasla daha uygun fiyatlara sahiptir. Depolama sandığı fiyatları üretim malzemesi, ürün boyutları, tasarım özellikleri ve sahip olduğu detaylara bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bu depolama sandıkları fazla eşyayı saklamak ve düzenli hale getirmek için kullanılır. Bahçe içerisinde ya da isteğe bağlı olarak ev içerisinde konumlandırılabilen bu depolar sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu ürünlerin büyük boyutlu ve geniş hacimli olan ve ev şeklinde dizayn edilen modelleri bahçelerde hobi ya da oyun odası olarak da değerlendirilebilir. Tamirat ve tadilat için gerekli malzemelerin farklı farklı alanlarda saklanması dağınıklığa sebep olur. Bahçe depoları sayesinde bu gibi aletler düzene sokulabilir ve kullanımı kolaylaştırılır. Çiftliklerde, parklarda, tarım alanlarında da tercih edilebilecek ev tasarımında depolama sandıkları çeşitleri vardır ve bu alanların olması ek saklama imkânı sunar. Gerçek bir evi andıran depo sandık çeşitleri malzemelerinizi, eşyalarınızı korumanıza ve düzenli bir şekilde kullanmanıza imkân verir. Kompakt tasarımı ve çeşitli boyutları ile taşınabilen ve her türlü bahçe alanına uyarlanabilen bu ürünler çeşitli tasarımları sayesinde estetik bir görünüm sunar.

Depolama Sandığı Modelleri 

Saklamak veya düzenli bir şekilde kullanmak amacıyla eşyaların muhafaza edilmesinin amaçlandığı depolama sandıkları çeşitli model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Hava şartlarının ya da hayvanların verebileceği zararlar düşünülerek tasarlanmış olan bu ürünler oldukça güvenlidir. Bahçe boyutuna ve düzenlenecek eşyaların boyut ve miktarına göre ürün modeli belirlenebilir. Ev şeklinde tasarlanan depolama sandıkları ürünlerinin tercih edilmesi durumunda sonradan raf sistemi eklenerek eşyaların organize edilmesi sağlanabilir.

Gerçek bir sandığı andıran modeller plastik ve ahşap malzemeden üretilmiştir. Dış mekân kullanımı için uygun olan bu modeller çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Özellikle tekne yapımında da kullanılan deniz kontrplakları sağlam ürünler imal etmek için tercih edilir. Dayanıklı malzemelerden üretilmeleri ile sürekli açık alanda kalmak zorunda olan bu ürünlerin yapıları bozulmaz.

Ortalama olarak 140 litreden başlayıp 3000 litreye kadar çıkabilen saklama alanı ile her türlü alana uygun depolama sandıklarına ulaşmak mümkündür. Bu ürünlerin menteşeleri ve kilitleri denizcilik işi olduğundan oldukça güvenlidir. Bu menteşeler gerektiğinde sökülerek değiştirilebilir. Beton, çim ya da toprak üzerine kolaylık monte edilebilir. Kurulumu kolay olduğundan kişiler monte işlemini kendileri gerçekleştirebilir. Çeşitli renk ve desenlere sahip modeller kişisel beğenilere göre tercih edilir. Doğal ahşap ürünler olmakla birlikte siyah, beyaz, kahverengi plastik modeller de mevcuttur. Çift ve tek kapılı seçeneklerle raf sistemine sahip modeller kullanım kolaylığıyla ön plana çıkar. 

Depolama Sandığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe depolama sandıkları çeşitli tasarımları ile genel mimariye uygun yapıdadır. Bu sandıklar alınırken içine yerleştirilecek eşyaların belirlenmesi gerekir. Ek eşyaların düzenlenmesi için tercih edilen ürünlerin boyutları bu duruma göre kararlaştırılır. Raf sistemine sahip modeller yerleştirme ve düzen oluşturma işini kolaylaştıracağından tercih edilebilir bir model çeşididir. Bu ürünler kullanım amacına bağlı olarak kiler ya da malzeme deposu şeklinde kullanılabilir.

Bahçe alanlarında kullanılan depolama sandıkları çeşitli ve zorlu hava şartlarına maruz kalır. Üretim malzemesi dayanıklılığını ve kullanım ömrünü belirleyen en önemli unsurlardandır. Ahşap ve plastik malzemeden üretilen ürünlerin kullanım alanına bağlı olarak ek özelliklerle tercih edilmesi gerekir. Bahçe alanlarında tercih edilecek ürünlerde ekstra yalıtım ihtiyacı doğabilir.

Kapılı ve pencereli küçük bir evi andıran depolama sandıkları mevcuttur. Bu tasarımlara sahip ürünler yalnızca saklama, muhafaza etme değil oyun odası, kitap okuma odası yapma amacıyla da tercih edilir. Ahşap veya plastik kalitesine bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterir. Sandık, dolap veya ev şeklinde ürün tercihinde bulunmak kişisel beğenilere ve bahçe alanına bağlıdır. Bahçe evi tasarımları şıklığının yanı sıra pek çok eşyayı saklama imkânı verir. Geniş yer kapladığından büyük bahçelerde tercih edilir. Küçük bahçelerde ise depolama sandığı veya dolabı olarak tercih edilmelidir.

Bahçe Sandığı Fiyatları 

Dağınıklığı en aza indirmek ve estetik bir görünüm oluşturmak için özel olarak tasarlanan depolama sandıkları hem yerden tasarruf etmeyi hem de istenilen eşyaları düzenli bir şekilde bir arada muhafaza edebilmeyi sağlar. Bu ürünler farklı amaçlarla kullanılabilir. Aletlerin düzenli bir şekilde depolanması, kullanılmaya fakat saklanmak istenen eşyaların saklanması, oyun ya da hobi odası oluşturmak gibi amaçlarla tercih edilen bu ürünler çeşitli bahçe alanları için uyarlanabilir.

El, bahçe aletleri, piknik malzemeleri, bisiklet, top, spor malzemeleri, mangal malzemeleri ve benzer eşyalar bu depolama sandıklarında muhafaza edilebilir. Dayanıklı ahşap ve plastik malzemelerde üretilen ürünler kişisel ihtiyaç ve beğenilere göre tercih edilebilir. Saklama litre alanı tercihi içerisine koymak istenilen eşyalar ile doğru orantılı olarak değişir. Fiyatlar malzeme, marka, boyut gibi etkenlere bağlı olarak çeşitlilik gösterdiğinden bütçe hesaplaması yapılarak uygun modele ulaşılabilir. Plastik ürün çeşitleri ahşap ürün çeşitlerine kıyasla daha uygun fiyat aralığında bulunur. Ürün litresi malzeme çeşidi ve kalitesiyle birlikte fiyatları belirleyen en önemli unsurdur.

Koçtaş, ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz, tasarımsal özelliklerinin yanı sıra pratik kullanım imkânı sağlayan depolama sandıkları modellerini satışa sunar. Ürünlerin çeşitli özelliklerine dikkat ederek modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Bahçe, balkon ve teras alanlarında düzenli saklama alanları oluşturabilmek için Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde avantajlı fiyatlarla sunulan depolama sandığı modellerini hemen inceleyebilirsiniz. 

Depolama Sandıkları Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Depolama Sandığı Nerelerde Kullanılır?

Genellikle balkon ya da bahçelerde tercih edilen depolama sandıkları uygun boyutlara sahip modelleri ile ev içerisinde de saklama alanı olarak kullanılabilir. Plastik ve ahşap gibi malzemelerden üretilen bu ürünler kilitli, raflı, uzun, kısa, geniş, dar gibi pek çok çeşidi olduğundan kullanım alanına uygun özellikleri ile her türlü alanda tercih edilebilir.

Bahçe Depolama Sandığı Kullanışlı Mıdır?

Suya, neme ve rutubete karşı yalıtımlı modelleri ile oldukça avantajlı ve kullanışlıdır. Eşyaları düzenlemenin yanı sıra estetik görünümü ile de dikkat çeker. Kurulumunun oldukça kolay olması sayesinde kullanıcılar kendi kendilerine kullanıma hazır hale getirebilir. Zorlu hava şartlarına karşı özel olarak üretilen ürünler bahçelerdeki olası dağınıklığa son vererek düzenli bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Depolama Sandığı Fiyatları Ne Kadar?

Dağınıklığı minimum seviyeye indirmek ve estetik bir görünüm oluşturmak için tasarlanan bu ürünlerin fiyatları üretim malzemesine ve boyutlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen bir başka unsur tasarım özellikleri ve detaylardır. Depolama sandıkları yerden tasarruf ederken düzenli bir şekilde eşyalarınız bir arada tutmanızı sağlayan ürün çeşitlerinin genişliği ile her bütçeye hitap eden kurtarıcı ürünlerdir.

En Çok Satan Depolama Sandığı Hangileri?

Koçtaş Depolama Sandığı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Novel Depolama Sandığı 340 Litre
  2. Depolama Sandığı Multibox Woody's 280 Litre
  3. Denıa Akasya Depolama Kutusu
  4. Cushion Box Florida 550 Litre Bahçe Depolama Sandığı Balkon Sandığı Depolama Ünitesi
  5. Cube 290 Lt Plastik Depolama Sandiği
Daha fazla göster
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: