150 TL Üzeri Kargo Bedava

Oda Termostatı

Filtreler

Oda Termostatı

Ortamın sıcaklık değerini istediğiniz düzeyde tutmanızı sağlayan oda termostatı, işlevsel ve pratik kullanım avantajıyla dikkat çekiyor. Ortam ısısı belirlediğiniz seviyenin altına düştüğünde veya tam tersi üzerine çıktığında oda termostatı devreye giriyor ve ısı ayarı sağlıyor. Böylece dilediğiniz sıcaklık seviyesi sabit kalmış oluyor. Hem yakıt hem de elektrik tasarrufu yaparak çok daha ekonomik ısıtma ve soğutma imkanı sağlayan oda termostatları arasında, farklı fonksiyonlara sahip ürün çeşitleri mevcut.  

Size Tasarrufun Önünü Açacak Termostat Çeşitleri Nelerdir?

Dijital, kablolu ve kablosuz oda termostatı çeşitlerinin dışında ileri teknoloji ürünü akıllı sistemlere sahip termostatlar da mevcut. Yeni nesil akıllı modeller, evinizde konforlu ve hesaplı bir sıcaklık ya da serinlik dengesi kurmanıza imkan tanıyor. Evinizin ısı değerini cep telefonunuzdan yönetme olanağı sunan bu ürünler; ev modu, dışarı modu ve uyku modu gibi farklı modlarda çalıştırılabiliyor. Siz uyurken ya da evde yokken, kombi veya klimanızın daha düşük devirde çalışmasını sağlıyor. Bu şekilde evinizin mevcut ısı değerini korurken, ekstra tasarruf da sağlamış oluyor. Doğalgazda yüzde 30, elektrikte ise yüzde 40’lara varan tasarruf sağlayan akıllı sistem oda termostatı, ısıtma ve soğutma sistemleri için ayrı ayrı kullanılan ya da her ikisinin kullanımını bir arada sunan ürün paketleri şeklinde bulunabiliyor. Kombi oda termostatı, evinizin dilediğiniz bölümünde sabit bir sıcaklık seviyesi oluştururken; klima oda termostatı ise evinizi istediğiniz serinlik düzeyinde tutuyor. Oda termostatı kablosuz ve akıllı sistem özelliği taşıyan ürünlerin kurulumunu ise kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz.

Oda termostatı fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere ve kombi ile klima ısı kontrolünü bir arada sunup sunmamasına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ölçü aletleri konusunda uzman Cosa ve Colours markalarının en seçkin ürünlerine şimdi Koçtaş'tan ulaşabilirisiniz. Mevcut ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda en doğru olanı tercih edebilir, kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

En Çok Satan Oda Termostatı Hangileri?

Koçtaş Oda Termostatı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Buderus Rt36rf Kablosuz Programlanabilir On/off Oda Termostatı
Daha fazla göster
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: