150 TL Üzeri Kargo Bedava

Masa Saati

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Fonksiyonel ve Dekoratif Kullanılan Masa Saatleri

Saatler, vakti gösteren ve gününüzü planlayarak verimli geçirebilmenize olanak tanıyan araçlardır. Saatler birçok farklı formda bulunabilir. Duvara asılan, masaya konulan ya da kol saatleri gibi türleri vardır. Masa saati modelleri, içerdiği geniş yelpaze ile farklı zevklere hitap eder. Üretim materyalleri değişiklik gösterebilir, kullanılan malzemenin dayanıklılık seviyesi de farklılık içerebilir.

Bu ürünler düz ya da ayaklı biçimde imal edilebilir. Ayaklı parçaları bulunan modeller daha rahat zemine oturmasını sağlar. Ürünün bütününün içerdiği malzemeden farklı seçilen ayak parçaları, ürüne çeşitlilik katar ve görsellik derecesini artırır.

Teknolojinin gelişimiyle birlikte analog masa saatleri yerine dijital mekanizmalar kullanılabilir. Klasik masa saatlerinden farklı olarak LED bir ekrana saati yansıtan dijital modeller, modern tasarımlarıyla ortamın havasını değiştirir. Ürün çeşitleri hem fonksiyonel hem dekoratif olarak çok amaçlı kullanılabilen aksesuarlar arasındadır.

Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi şekillerde üretilen modellerin her biri farklı bir tasarım stiliyle uyuşur. Boyutları farklı olan ürün modellerini alırken yerleştirilecek alanın ölçülerine dikkat edilmesi gerekir. Masalara, raflara, kitaplıklara koyulabilen ürün modelleri içerisinden rengarenk seçenekler sunanlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürün çeştileri kırmızı, mavi, pembe, mor gibi parlak renklerde üretilebilirken siyah, beyaz, krem gibi daha sade tonlarda da imal edilebilir. 

Birçok Farklı Opsiyon Sunan Masa Saati Modelleri

Bu ürünler birçok çeşitte üretilir. Üretiminde kullanılan materyaller ahşap, paslanmaz çelik, plastik, pirinç, metal, krom, bakır gibi maddeler olabilir. Ahşap masa saati fiyatları modele göre değişkenlik gösterir ve doğal görünümlere sahip dekorasyonlara uyum sağlar. Ceviz gibi ağaç türlerinden elde edildiği gibi dış görünümünde doğal kütük görüntüsü taşımaya devam edebilir. Eskitmeli ahşap modelleri nostaljik görünüm sağlayan aksesuarlar arasında sayılabilir. Renklendirilmiş ahşap modeller ise daha modern dekorlarla birlikte kullanılabilir.

Bakır masa saati modelleri, antika görünümünü anımsatan malzemelerden biridir. Paslanmaz çelik materyalden elde edilmiş modeller, dayanıklı yapıda olmalarıyla öne çıkar. Dijital saatler, analog saatlerin aksine yapısında yelkovan ve akrep bulundurmaz. LED ekranından kolay bir biçimde saati okuyabilmenize olanak sağlar. Dijital modeller; alarm, takvim, ısı ölçer gibi farklı fonksiyonları içerebilir. Alarmlı masa saati, başucu objesi olarak kullanılabilir aynı zamanda alarm özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Işıklı masa saati çeşitleri, yansıttığı farklı renkteki ışıklar ve dinamik görünümüyle genç ve çocuk odalarında bulundurulabilen türlerdendir. Dekoratif ürünler evde sehpaların üzerinde, raflarda, kitaplıklarda ve daha birçok yerde estetik görüntü sağlamasıyla kullanılabilir. Hediyelik masa saati çeşitleri, doğum günlerinde ya da diğer özel günlerde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkar. Nostaljik masa saati, geçmişi anımsatan ve eskiye dönük objelere ilgi duyanlar için ideal bir ev aksesuarı görevi edinebilir. 

İçeriğinde Birçok Farklı Fonksiyon Barındıran Dijital Masa Saati Modelleri

Günlük yaşamda zaman planlaması yapmak adına önemli işlev gören modeller farklı özellikler taşıyan modelleriyle kullanıcılara geniş bir seçenek skalası sunar. Bu ürün türleri arasında analog çalışma sağlayanların yanında dijital yapısı bulunanlar vardır.

Klasik modellerde bulunan akrep ve yelkovan, dijital ürünlerde bulunmaz. Dijital modeller gelişen teknolojiyle beraber birçok farklı teknik özellik taşır. Şık tasarımları ve fonksiyonel nitelikleriyle öne çıkan dijital masa saati fiyatları değişkenlik gösterebilir ve bu ürünler değişik alanlarda kullanabileceğiniz yapıdadır. Dijital masaüstü saat, çeşitli renklerde ve ebatlardaki modelleriyle dikkat çeker. Alarm, sayaç, kronometre, ısı ölçer gibi farklı fonksiyonları barındıran yapısı sayesinde çok yönlü kullanım imkanı tanır.

Birden çok özelliği bünyesinde barındırması, dijital ürünleri diğer analog türdeki modellerden ayıran önemli özellikler içerisindedir. Dijital ürün modelleri, evde veya işyerinde konumlandırılabilecek niteliktedir. Saati kolay bir şekilde öğrenme imkanı tanıyan bu ürünler ofislerde sıkça tercih edilebilen modeller arasındadır.

Şık görüntüler sunan dijital modeller, yerleştirildiği mobilyayla ve ortamla uyumlu renklerde seçilebilir. Birçok renk opsiyonu sunan dijital ürünler arasından kişisel beğenilerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü edinmeden önce koyacağınız yüzeyin ölçülerini tespit edebilirsiniz. Alana uygun boyutlarda bir ürün tercihi daha iyi bir görüntü yaratmanıza olanak sağlar. 

Dakikalarınızı Kontrol Etmenize Yardım Eden Alarmlı Masa Saati

Saatlerde bulunması beklenen önemli özelliklerden biri alarm kurulabilecek şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Alarmlı masa saati çeşitleri, analog ya da dijital çalışma mekanizmasına sahip olan türlere entegre edilmiş niteliktedir. Alarmlı ürünlerin analog türde üretilmiş olan modelleri, pil ile çalışan yapıdadır. Kasası paslanmaz çelik, ahşap, metal ya da plastik gibi farklı materyallerden üretilir.

Birçok farklı renkte üretilen seçenekler sunması, alanınıza uyum sağlayacak bir model bulmanızı kolaylaştırır. Kırmızı, beyaz, mavi, siyah gibi renkler arasından dilediğiniz seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Dijital yapıdaki ürün çeşitlerinin çoğunun yapısında alarm kurma özelliği bulunur. Dijital modellerde alarm kurulabilmesinin yanında sensör, ışık gibi alarm işlevine destek sağlar nitelikte farklı fonksiyonlar bulunabilir.

Alarmlı modeller; dikdörtgen, yuvarlak, kare gibi farklı geometrik şekiller formunda bulunabilir. Yuvarlak biçimdeki modellerin üst kısmında çan yapısı bulunabilir. Bazı modellerin alt tarafında ayaklı yapı bulunur. Ayaklı yapı, saatin masa üzerinde daha kolay durmasını sağlar ve aynı zamanda görsel olarak ürüne zenginlik katar.

Alarmlı ürün modellerini işe, okula gitmek veya çeşitli planlarınıza zamanında yetişmek amacıyla kullandığınız durumlarda yerleştirileceği konumun yatağa yakın bir alanda bulunması gerekir. Yatak yanındaki bir masaya veya komodinin üzerine konumlandırılan alarmlı olma işlevini doğru şekilde yerine getirmiş olur. 

Eski Dönemlere Götüren Antika Masa Saati Çeşitleri

Eski tarzdaki aksesuarlar, evlerde ve diğer yaşam alanlarında estetik görüntü yaratmasından dolayı tercih edilen ürünlerdir. Antika masa saati, geçmişin esintilerini taşıyan görünümüyle ortamın havasını değiştirme özelliğine sahiptir. Antika ürün modelleri, yapımında kullanılan materyaller ve taşıdığı renkler açısından farklılık gösterir. Pirinç, metal, bakır, ahşap gibi maddelerden üretilebilen antika modeller mekanlara uyum sağlayacak yapıdadır.

Farklı renk seçenekleri barındıran bu çeşitler, konumlandırabileceği alanlar açısından da değişim gösterebilir. Seçtiğiniz modeller; raflara, masalara, komodin üstüne yerleştirmeye elverişli aksesuarlardır. Evinizde ya da ofisinizde, alan dekorasyonuna uyumlu modelleri edinerek güzel bir dekorasyon ürünü sahibi olabilirsiniz.

Bu tür modellerin üzerinde iki adet çan bulunabilir ve tabanında ayaklar bulunan türde olabilir. Antika modeller yüzeylere kolay yerleştirilebilen yapısı sayesinde pratik kullanım sağlar. Antikalar, zamanı göstermesi işlevinin yanında dekoratif amaçlı olarak sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Bazı modellerinde manuel ayarlanan alarm özelliği bulunabilir.

Antika masa saati sevdiklerinize hediye edebileceğiniz türde bir aksesuardır. Uygun ölçülerde edinilen antika ürünlerin, mobilyalarınızla ve alan dekorasyonunuzla uyumlu olduğundan emin olarak estetik görünümler yaratabilirsiniz. Antika modeller gold, gümüş renk tonlarına sahip mobilyalar barındıran ortamınızda seçimleriniz arasına ekleyebileceğiniz çeşitler arasındadır. Beğenileriniz doğrultusunda istediğiniz modelde bir antika saat edinebilirsiniz. 

Geçmiş Zamanları Anımsatan Nostaljik Masa Saati Modelleri

Ürün çeşitleri içerisinde dikkat çeken türlerden biri, nostaljik masa saatidir. Nostaljik modeller farklı maddeler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Bakıldığında geçmiş dönemleri anımsatan görselliğe sahiptir. Retro stilde sayılabilen nostaljik ürünler, birçok farklı ortamda kullanılabilme fırsatı sunar.

Önceleri hayatın vazgeçilmez parçası olan ancak günümüzde kullanım alanı bulunamayan nesneler, nostaljik masa saati çeşitleri yardımıyla yaşamaya devam eder. Nostaljik modeller arasında kurmalı çalar saat görünümündeki aksesuarlar bulunur. Kurmalı çalar saat görünümü eski zamanlarda sıkça kullanılan bir araç olduğu için eskiye duyulan özlemi ifade etmek adına yaşam alanlarına yerleştirilebilir. Nostaljik modeller arasında, ahizeli telefon formunda olan çeşitler bulunur.

Geçmiş dönemlere götüren nostaljik ürünler bronz, çelik, metal, bakır gibi materyallerden elde edilebilir. Eskitmeli dokunuşlar eklenen nostaljik modeller, eski dönem tarzının daha iyi yansıtılmasına olanak sağlar. Nostaljik saat türleri arasında, gaz lambası biçimindeki ürünler de vardır.

Kullanılacak ortamdaki dekorasyonun nostaljik modellere uyum sağlaması sonucunda hoş bir görünüm elde edilebilir. Nostaljik modellerin konumlandırılacağı alanın ölçüleri iyi yapılmalıdır. Ortama uygun boyutlara sahip ürünler, estetik görünüm yaratılmasında büyük etkendir. Dilekleriniz doğrultusunda nostaljik masa saati çeşitlerinden birini edinebilir ve istediğiniz alanda sergileyebilirsiniz. Nostaljik modeller aynı zamanda özel günlerde armağan olarak verilebilen zarif ürünler olma özelliği gösterir. 

Renkli Görüntüler Oluşturan Işıklı Masa Saati Modelleri

Dijital modellerin içerisinde barındığı önemli fonksiyonlardan biri ışıklı olmasıdır. LED ekrana sahip ışıklı masa saati, karanlıkta yaydığı ışık sayesinde saati daha iyi görebilmenize yardımcı olur. Başucunuza konumlandırabileceğiniz ışıklı modeller, aynı zamanda gece lambası olma işlevi gösterir. Işıklı ürünlerin yaydığı ışık renkleri farklılık gösterir. Işıkların renginin değişebilmesi gibi ışığın yansıyan deseni de farklılaşabilir.

Işıklı ürünler, çocuk ve genç odalarında kullanılmaya elverişli modellerdendir. Işıklı özelliği çocukların ilgisini çeker ve bir yandan dekoratif görüntüsüyle odanın dekorasyonuna katkı sağlar. Yayacağı ışığın rengine, bulunduracağınız alanın tasarımını düşünerek karar verebilirsiniz. Çocuk odasında bulunduracağınız ışıklı masa saatini çocuğunuzun sevdiği renkleri düşünerek seçebilirsiniz.

Işıklı ürünler, pilli veya şarjlı olarak değişebilen modellere sahiptir. Elektrikli modeller, şarj edilerek yeniden ve uzun süreli kullanabilmenize fırsat tanır. Pilli ışıklı masa saati modellerine gereken tipteki pili veya pilleri yerleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ışıklı türlerden birini tercih edebilirsiniz. Işıklı masa saatleri aynı anda alarm kurulabilme özelliği de taşıyor olabilir. Evinizde ve ofisinizde konumlandırabileceğiniz ürün görsel olarak alana katkı sağlayan yapıda bulunur. Dikdörtgen, kare, yuvarlak gibi formlarda imal edilen ışıklı ürün çeşitlerinden dilediğiniz seçeneği satın alabilirsiniz. 

Birbirinden Çeşitli Hediyelik Masa Saati Türleri

Masa saatleri, birbirinden eşsiz görünümleri sayesinde çeşitli mobilyaların üzerine konumlandırılarak kullanılabilir. Farklı tasarımlara sahip modeller, sevdiklerinize hediye etmek için güzel bir seçenektir. Dostlarınızın özel günlerinde hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz.

Hediyelik masa saatleri, farklı materyallerden üretilmiş birçok modeli içerisinde barındırır. Hediye edeceğiniz kişinin beğenilerine uygun olacak şekilde bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Antika, nostaljik, ahşap gibi maddelerden üretilen çeşitler, zarif bir dekorasyon aksesuarı olma niteliğine sahiptir.

Antika görünümlü çeşitler, gold ve gümüş renk tonlarında oldukça şık bir görünüme kavuşur. Ahşap oymalı masa saati modelleri de armağan olarak dostlarınıza iletebileceğiniz türden ürünlerdir. Arkadaşlarınıza kalıcı bir armağan olarak, yaşam alanlarını süsleyecek farklı modellerdeki ürünler arasından uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Evin farklı odalarında ve işyerlerinde konumlandırılabilen masa saati türleri, sevdiklerinizin dilediği yerde kullanabilmesine imkan sağlar. Hediyelik ürün çeşitleri arasında şeffaf cam yapıda üretilenler mevcuttur. Hediyelik çeşitler, farklı meslek gruplarına yönelik özel dizaynlarda imal edilebilir. Hediye edeceğiniz kişinin mesleğine göre bir hediyelik seçiminde bulunabilirsiniz.

Farklı hobilere yönelik üretilebilen hediyelik masa saati çeşitleri, birçok seçenek barındırır. Dünya, çapa, gemi, dart gibi çok çeşitli formlarda bulunabilen modeller hediye etmeye uygun modeller arasında bulunur.

Ortamda Otantik ve Doğal Görünüm Yaratan Ahşap Masa Saati

Bu ürünlerin çeşitleri arasında farklı maddelerden elde edilenler mevcuttur. Materyallerden biri çeşitli ağaç türlerinden oluşturulan ahşaptır. Ahşap masa saatleri; kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi formlarda üretilir. Kutu görünümlü ahşap modeller, ortamınıza nostaljik bir görünüm sunar. Kullanacağınız alana uyumlu olan modeldeki ahşap ürünleri edinebilirsiniz.

Ahşap yapıda bulunan türler, analog ya da dijital mekanizmalarda olabilir. Ahşap analog masa saati, doğal odun görünümünde ya da boyalar kullanılarak renklendirilmiş modellere sahiptir. Ahşap ürünler ayaklı veya düz yapıda bulunabilir. Ayaklı modellerdeki ayak parçaları; paslanmaz çelik, metal gibi farklı detaylarla zenginleşir.

Ahşap ürünlerde saatin bulunduğu çerçeve etrafında metal, çelik gibi ayrıntılara yer verilebilir. Ürünleri satın almadan önce yerleştirilecek alanın ölçülerini doğru şekilde almaya özen gösterebilirsiniz. Uygun boyutlarda edinilen ahşap masa saati modelleri, daha güzel bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Salonunuzdaki aksesuarlar ve mobilyalar ahşap yapıya uyum sağlayacak tasarımdaysa doğal ahşap görünümlü modelleri alanınıza yerleştirebilirsiniz.

Ofisiniz için seçmek istediğiniz ahşap ürünleri dijital mekanizmayla çalışan türler arasından seçebilirsiniz. Ahşabın doğal görüntüsü ve dijital ekranın teknolojik desteği ile ürün, ofise oldukça uyum sağlar. Ahşap modeller, bazı otantik görünümlü modelleriyle nostaljik hava yaratmak istediğiniz alanınızın dekorasyonunu zenginleştirir. 

Geniş Seçenek Yelpazesi Sunan Dekoratif Masa Saati Modelleri

Masa saatleri; vakti takip edebilmenize yardım eden, planlamalarınızı yapabilmeniz için çeşitli özellikler barındıran araçlardır. Farklı modeller, fonksiyonel yapısıyla birlikte dekoratif amaçlarla kullanılabilen aksesuarlar arasında yer alır. Dekoratif masa saati modelleri farklı temalarla döşenmiş evlere, kafelere yerleştirilebilir.

Alanınız; modern, klasik, western, nostaljik, country gibi farklı tarzlarda mobilyalara ve çeşitli aksesuarlara sahip olabilir. Dekoratif çeşitleri arasından ortamınızın hali hazırda taşıdığı dekorasyon stiline uygun bir model edinebilirsiniz. Nostaljik görünüm tasarlamak istediğiniz mekanda, ahşap yapıdaki ürün çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Eskitmeli modeller de antika dizayn oluşturulmak istenen alanda kullanılabilecek türde ürünlerdir.

Modern çizgilere sahip eşyalarla donanmış ortamlarda sade dekoratif modellerden yararlanabilirsiniz. Dekoratif masa saatleri, minimal obje boyutunda üretilebilen ürünlerdir. Minik ebatlarda olan modeller, kitaplık raflarına konumlandırılabilir.

Farklı hayvan figürleri formunda imal edilen dekoratif ürün çeşitleri vardır. Dekoratif masa saatlerinin bir diğer kullanım alanı, dostlara hediye edilebilecek seçenekler arasında yer almasıdır. Zarif ve şık tasarımlara sahip modelleri arasından unutulmaz hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Dekoratif ürün seçenekleri, belli meslek gruplarının bir parçası olan insanların masalarını süslemek için tercih edebilir. Gold, gümüş detaylara sahip şık masa saatleri estetik bir görünüm oluşturarak dekorasyona katkı sağlar. Uygun ölçülerdeki dekoratif ürünleri ister kendi yaşam alanlarınıza konumlandırabilir isterseniz dostlarına hediye olarak sunabilirsiniz. 

Farklı Stillerdeki Masa Saatlerinin Kullanım Alanları

Masa saati, yaşam alanlarında sıkça yararlanılan bir aksesuardır. Bu ürünler farklı mekanlarda uygun bölgelere yerleştirilerek kullanılabilen nesnelerdir ve salonlarda bulunan sehpaların üzerinde, kitaplıklarda, dekoratif raflarda, TV ünitelerinde kendisine kullanım alanı bulur. Salonun genel dekorasyon stiline uygun modelleri edinerek dilediğiniz noktalara koyabilirsiniz.

Masa saatleri modelleri; çocuk odası, yatak odası, mutfak gibi ortamlarda da bulundurulabilecek türdedir. Yatak odasına konumlandırılacak ürünler alarm barındıran çeşitler arasından seçilebilir. Alarmlı modeller, uykudan uyandırma amacıyla kullanıldığı için yatılan odada bulundurulması doğru bir tercih olur. Çocuk odalarına yerleştirilmek isteniyorsa çok renkli ışıklı masa saatleri gözden geçirilebilir.

Dijital yapıdaki modellerden ofislerde yararlanılabilir. Ofis ambiyansına oldukça uyum sağlayan diğer bir model beyaz masa çalışma saatleridir. Modern dokunuşlar ofis havasına uyum sağlar ve dekorasyonu zenginleştirir.

Ürün çeşitleri, bebek odalarında da tercih edilen türde bir üründür. Dijital masa saati içeriğinde taşıdığı nem ve ısı ölçer gibi özellikler sayesinde bebeklerin uyuduğu odanın sıcaklığının takibinin yapılmasını kolaylaştırır. Hem sizin için kontrol işini pratik hale getirir hem de bebeğinizin sağlıklı bir ortamda bulunmasından emin olmanızı sağlar.

Masa saati çeşitlerinin yaşam alanlarına konumlandırmak dışında farklı bir kullanım alanı da mevcuttur. Sevdiklerinize, dostlarınıza sunacağınız zarif hediye seçenekleri arasında bu ürünler de yer edinir. Hediye edeceğiniz kişinin zevkleri doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Masa Saati Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Masa saati seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle ürünün sağlam malzemelerden üretildiğinden emin olmalısınız. Dayanıklı materyallerden elde edilen ürünler, uzun süreli kullanım sağlar. Bu ürünler ufak tefek düşmeler yaşayabilir ancak büyük oranda bozulmalar yaşayarak kullanım dışı olmaması için sağlam yapıya sahip modelleri edinmek doğru olur.

Masa saati seçiminde, yapımında kullanılan materyallerin türünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Ürünlerin konumlandırılacağı alanla ahenkli duruşu, ortamın dekoruna katkı sağlar. Dekorasyonlar farklı konsept ve temalarda olabilir. Seçeceğiniz masaüstü saatlerin ortama uyum sağlaması önemlidir.

Dekorasyonun stillerinin farklı olması, kullanılan aksesuarın görselliğinin de değişik olmasını gerektirir. Eğer kitaplıkların önünde bulundurmak için satın alıyorsanız ebatlarının daha minimal olmasına özen gösterebilirsiniz. Geniş masalarda konumlandırmak üzere daha büyük boyutlardaki masa saatleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Küçük alanlara yerleştirilen büyük masa saati, görünüm olarak olumsuz etki yaratabilir. Üzerine yerleştirilecek mobilyanın renklerine ve tasarımına uyum sağlaması da estetik açıdan zenginlik kazandırır.

Bu ürün çeşidini satın alırken bütün tasarım ve teknik özelliklerinin yanı sıra ayırdığınız bütçeye uyum sağlaması önemli kriterlerdendir. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de bütçenizi aşmayacak bir masa saati fiyatları arasından seçimi yapabilirsiniz. Bütün yönleriyle kullanım alanınıza uygun bir seçim yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türlü materyallerde ve tasarımlarda bulunan masa saati çeşitlerini Koçtaş'tan inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun masa saati seçiminizi yaparak Koçtaş'tan hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Masa Saatleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Masa saati alırken nelere dikkat edilmelidir?

Ürünler arasından seçim yapılırken öncelikle kullanım alanınızı belirlemek doğru olur. Ürünün sahip olduğu yapım materyalleri de önemli noktalar arasındadır. Sağlam yapıda olan malzemelerden üretilen modeller, uzun ömürlü kullanım sağlar. Seçim esnasında alanın tarzına uyumlu bir model edinebilirsiniz. Renk ve tonların da ortama uyum sağlaması önemli kriterler arasındadır. Masa saati fiyatları da seçim için önemli bir kriterdir.

Masa saati kullanmanın avantajları nelerdir?

Bu ürünleri kullanmak, pratik bir şekilde zamanı takip etmenize yardım eder. Günlük planlamalarınızı oluşturduğunuzda ve sabah erken kalkmak durumunda kaldığınızda başucunuza yerleştirdiğiniz ürünler yardımıyla uyanabilirsiniz. Bu ürünler çalışırken masada bulundurulur ve vakti kontrol ederek ilerlemenize imkan tanır. Bu ürünler, hem dekoratif hem işlevsel olarak kullanılabilen çok amaçlı aksesuarlardan biridir.

Masa saati nasıl ayarlanır?

Pil ile çalışan modellere öncelikle gerekli türdeki piller yerleştirilmelidir. Elektrikle çalışan saatlerde ise şarj işlemleri tamamlandıktan sonra saat ibresi doğru konuma getirilir. Ürün analog yapıdaysa manuel olarak ürünün arkasında bulunan parçanın yardımıyla güncel saat ayarlanır. Dijital saatlerde ise kasalarında bulunan tuşlarla saat doğru pozisyona ayarlanabilir.

En Çok Satan Masa Saati Hangileri?

Koçtaş Masa Saati kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Muyi̇ka Maniera Dekoratif Metal Masa Saati Sessiz Mekanizmalı Siyah-mms
  2. Muyi̇ka Diverso Toprak Tonları Dekoratif Masa Saati18x23cm Sessiz Mekanizmalı Mms-epo
  3. Motosiklet Masa Saati Retro Alarmlı Ev Ofis Masa Saati Hediye Süs
  4. Muyi̇ka Metallo Dekoratif Metal Masa Saati Sessiz Mekanizmalı Gold Eskitme-mms
  5. Muyi̇ka Maniera Dekoratif Metal Masa Saati Sessiz Mekanizmalı Gri Eskitme-mms
Daha fazla göster
87 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: