150 TL Üzeri Kargo Bedava

Spotlar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Spotlar

Aydınlatma amacıyla tercih edilen spot ürünleri farklı çeşitleriyle birçok alanı aydınlatır. Spot aydınlatma ürünleri gelişmiş özellikleri ile göz doldurur. Geniş ürün yelpazesine satışa sunulur. Kullanan kişilerin aydınlatma beklentilerini karşılayan ve kullanılan alanın dekorasyon tarzına hitap eden modeller dikkatleri üzerine çeker. Bu ürün hem iç hem dış mekanda aydınlatma sağlar. Bu alanda sıkça kullanılan ürünler pratik bir şekilde montajlanabilir. Geniş renk seçenekleri sunan ve ışık sağlayan ürün düşük enerji tüketimi sergiler. Bütçe dostu uygulama sergileyen bu ürün kullanım sürecinde başarılı aydınlatma sağlar. Geniş seçenek sunan ürün en sık tercih edilen aydınlatma gereçlerinin başında yerini alır. 

Led teknolojisi kullanılarak üretilen led spotlar diğer ürünlere kıyasla uzun kullanım ömrü vaat eder. Spot aydınlatma modelleri fiyat açısından uygun avantajlar sunar. Ev, işyeri ve farklı yaşam alanları için aydınlatma sağlamak amacıyla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli araçlar kullanarak tasarlanan bu ürün yapay aydınlatma arasında yer alır. Kaliteli materyale sahip modeller dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Optik tasarım özelliği sayesinde zarif ve şık görünüm elde etmenize destek olur. Işık yayıcı teknik tasarım özellikleri sayesinde yüksek enerji tasarruflu şekilde kullanılır. Farklı ampuller kullanarak enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Bu ürün aynı zamanda dolap, masa aydınlatması, mutfak ve farklı alanlarda da kullanım alanı bulur.

Spot Lamba Özellikleri

Spot lambanın taşıdığı özellikler şu şekilde sıralanır:

  • Aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan spot lamba modelleri güçlü ışık sağlar.
  • Elektrik enerjisiyle çalışma sergileyen modeller küçük boyutlu tasarım özelliklerine sahip olarak üretilir. Küçük boyutlu olmasına karşın kuvvetli ışık yayar.
  • Aydınlatma ürünü olarak evde, ofiste, mağaza vitrinlerinde, farklı birçok alanda kullanım alanı bulur.
  • Gelişmiş teknolojik donanımı sayesinde klasik modellere kıyasla enerjiden tasarruf elde etmenize destek olur. Aynı zamanda bütçe dostu aydınlatma sağlar.
  • Modelden modele değişiklik gösteren özellikleri sayesinde ürün hem görsel hem dekoratif aydınlatma aracı olarak iki türlü kullanım alanı bulur.
  • Farklı markalar tarafından üretilen modeller kullananların beğenisine sunulur. Farklı büyüklükte tasarlanan modeller kullanım alanına uygun olarak tercih edebilir.
  • Sahip olduğu ölçü, tasarım ve kullanım amacı değişim gösterir. Dolap ve mutfak alanında tercih edeceğiniz gömme spotların ölçüleri ortalama olarak 16 cm çapında üretilir.
  • Çap ölçüsü ile birlikte etki alanı değişim gösterir, ihtiyaç duyduğunuz enerji miktarı dekoratif spotların boyutu, özelliklerine göre artış ve azalış gösterir.
  • Genel olarak duvar ve tavan aydınlatmasında kullanılan gereçler farklı büyük oranlarında yer alır. 3 W, 6 W, 09 W gibi farklı büyüklük oranları bulunur.
  • Büyük bir mekanı aydınlatmak için W değeri ve çapı büyük olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ortalama büyüklükte yer alan modeller 12 W spot lamba kullanımı gerektirir. Pratik montajı olan ürün toplu olarak da satışa sunulur.

Spot Lamba Çeşitleri

Alanın ışıklandırılması için tercih edilen spot lamba çeşitleri arasında spot lamba çeşitleri bulunur. Gömme olan modeller tüm alanlara eşlik eder. Tavan ve duvar alanında gömülü olarak yer alan asma tavan spotları sıva alçı uygulaması olarak yerleştirilir. Gömme spot lamba birbirine bağlı çok sayıda ışık ve trafodan oluşur. Tekli olarak da yer alan modern spotlar küçük alanlar için tercih edilebilir. Farklı çeşitlilikte satışa sunulan lamba modelleri direkt olarak tavana ya da duvara monte edilerek kullanım alanı bulur. Dikdörtgen, kare şeklinde tasarım özellikleri ile üretilir. Tabana dizili ışıklardan oluşan kare spotlar farklı ölçü seçenekleriyle kullananlara sunulur. 1 metre, 2 metre gibi ölçü seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Raylı sistem kullanarak ray spotların yansıttığı ışıktan yararlanabilirsiniz. Farklı açılarda konumlandırılması ile aydınlatma sağlayan bu ürün kolay bir şekilde monte edilir. Montajını kolay bir şekilde yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Akrilik, cam malzemeden üretilen modeller görsel açıdan estetik görünüm sunar. Yaşam alanınızda hoş bir görünüm elde etmek için kristal spotların renklerinden yararlanabilirsiniz. Dekorasyonunuzun hakim olduğu renk, tarz ve konsepte uygun seçimlere yer verebilirsiniz. Elektrik enerjisi ile çalışma sergileyen tavan spotları kablolu olarak tasarlanır. Kullan at ya da şarjlı olarak tasarlanan modellerde bulunur. Banyo aynası gibi alanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz. Pille çalışan spot çeşitleri ışık, renk ve kuvvet açısından çeşitlilik sunar. Kumandalı olan modelleri de tercih ederek kolay şekilde aydınlatmayı açıp kapatabilirsiniz. 

Spot Lamba Modelleri

Aydınlatma ürünleri işlev, çap, ışık rengi ve teknik olarak farklı modellerde satışa sunulur. Büyük, küçük lamba modelleri görsel açıdan zengin ürün seçenekleri sunar. Yuvarlak, dikdörtgen, üçgen, piramit şekillerinde tasarlanan lamba modelleri estetik görünüm sunar. Çiçek şeklinde olan modellerden de yararlanabilirsiniz .Beyaz, sarı renk tonlarıyla aydınlatma sağlayan klasik seçenekler yanında farklı aydınlatma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Çift taşlı spotlar son dönemlerde yoğun ilgi görür. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü olarak satışa sunulan merdiven spotları kullananların beğenisini kazanır. Yaşam alanınızın büyüklüğüne uygun olarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Dekorasyonunuzu tamamlayıcı etki bırakan renkli spotlar, taşlı, ayaklı çeşitleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak alana hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Genel olarak iç mekanlarda kullanım alanı bulan modeller bahçe, teras, park gibi alanlarda da kullanıma uygun olarak tasarlanır. Bahçe ve veranda gibi alanlarda hareket sensörü olan spot modellerinden yararlanabilirsiniz. Harekete duyarlı olan bu modeller sayesinde ürünün aç kapa özelliğini kullanabilirsiniz. İnsanlar tarafından son dönemde yoğun ilgi gören modeller arasında siyah spot lamba modeli yer alır. Birçok duvarla uyumu yakalayan bu renk iç kısmı krom olan tasarım hoş ambiyans yakalar. Yaşam alanınıza farklı görünüm kazandırmak istiyorsanız ya da dekorasyonunuzu yenilemek istiyorsanız dekoratif özelliklere sahip modelleri inceleyebilir, bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Spot Lamba Fiyatları

Üretim aşamasında sahne ışığı olarak üretilen bu ürün kuvvetli yaydığı ışık ile kullananların beğenisini kazanır. Geniş kullanım alanıyla satışa sunulur. Yeni nesil teknolojiler kullanarak üretilen bu ürün işlevsel hale getirilir. Genel ve dekoratif aydınlatma amacıyla tercih edilir. Salon, banyo, mutfak ve tüm alanlarda bu lambanın yaydığı enerjiden yararlanabilirsiniz. İç mekanlara dekoratif özellik yansıtan modeller farklı tasarım özellikleriyle göz doldurur. Sahip olduğu renk çeşitliliğiyle tüm odalarda kullanım alanı bulur. Mini armatür formunda tasarlanan modeller mağazaların vitrinlerini ışıklandırır. Kendiliğinden yapışkanlı, yüzeye sabit olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Su ve toz korumasına sahip olarak üretilen bu ürünü dış mekanlarda kullanım alanı bulur.

Farklı markalar tarafından satışa sunulan ve farklı çalışma prensiplerine sahip modeller farklı özellik taşır. Özelliklerine uygun olarak fiyatları değişim gösterebilir. Spot fiyatları her bütçeye uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Bu ürünün fiyatlarına Koçtaş mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu alanda yer alan uygun fiyat avantajlarını değerlendirerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Mağaza online platformunda yer alan filtreleme özelliğini kullanarak ürünlerin fiyat sıralamasını yapabilir, bütçenize en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun süreli dayanıklılık sergileyen modeller sahip olduğu tasarım özellikleriyle her alana farklı bir hava katar. Bu ürünün estetik görünümünden yararlanarak Koçtaş üzerinden güvenli bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

 

Spotlar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Spotlar kaç watt?

Spot lamba modelleri az miktarda enerji harcar. Enerji tasarrufu sağlayan ve yaydığı ışık ile aydınlanmanıza destek olan bu modeller sahip olduğu özelliklerle göz doldurur. Spot lambaların W değeri büyüklüğüne göre değişim gösterir. Kullanım alanına göre büyüklüğü değişen spot lambalar ortalama olarak 9 W, 12 W enerjilerinde yer alır. Lambaların kullanıldığı alan büyükse daha büyük değere sahip W aralığını tercih edebilirsiniz. 

Spot neye göre seçilir?

Kullanacağınız alan özelliklerine bağlı olarak spot lamba modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçiminizi yaparken odanın büyüklüğü, özelliği, tasarım özellikleri, dekorasyon tarzı önem taşır. Farklı renklerde ışıklandırma sunan modeller kullanılan alan özelliklerine göre seçenekler sunar. Farklı markalar tarafından satışa sunulan modeller farklı kalitede yer alır. Kaliteli ve uzun süreli dayanıklı modelleri tercih ederek uzun yıllar sunduğu aydınlatmadan yararlanabilirsiniz.  

Spot modelleri nelerdir?

Spot lamba modelleri renk, büyüklük, şekil, kullanışlılık olarak birbirinden ayrılır. Farklı boyutlarda tasarlanan modeller farklı geometrik tasarım özellikleriyle üretilir. Gömme, raylı, sensörlü ve sıva üstü spot modelleri hayatınıza kolaylık sunar. İhtiyacınıza yönelik olarak model özelliklerini inceleyebilir, beklentinize cevap veren ürün seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
208 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: