150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Beşikleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Her Ailenin İhtiyacına Uygun Bebek Beşiği Modelleri

Hem bebek bekleyen hem de bebeği olan ebeveynlerin ilgi duyduğu ve araştırdığı konulardan birisi bebek beşiğidir. Bebeğinin sağlıklı ve mutlu bir gelişimsel süreç yaşamasını isteyen ebeveynler bebekleri için en uygun ve en kullanışlı beşik modellerini araştırmaya başlar. Ebeveynler beşik modelleri içerisinden seçim yaparken bebek beşiği fiyatları, bireysel beğenileri, bebeğin kaçıncı ayına/yaşına kadar kullanılmasının planlandığı gibi faktörleri göz önünde bulundururlar. Bazı beşikler boyut olarak yalnızca yeni doğan bebeklerin kullanımı için tasarlanırken bazıları daha büyük boyutlarda, bebeğin ilerleyen aylarında da kullanabilmesi için tasarlanır. Çekmeceli bebek beşiği modelleri, bebek odası dekorasyonunda ailelere ekstra bir depolama alanı sunması açısından tercih edilen modeller arasındadır. Genellikle bebeğin kişisel kıyafetlerinin konulması için kullanılan bu beşikteki çekmeceler sayesinde bebeğinizin kişisel eşyalarını rahatlıkla depolayabileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Katlanabilir bebek beşiği modelleri de kısıtlı kullanım alanına sahip aileler tarafından tercih edilir. Beşiğin katlanabilir olması sayesinde ebeveynler uyku zamanı dışında beşiği katlayıp kolaylıkla bir başka yere taşıyabilir veya kaldırabilir. Bunların yanında beşiğin, içerisinde bulunan yatağın ve yastık gibi içerisinde kullanılan ürünlerin tasarımında kullanılan malzeme de beşik tercihlerinde dikkat edilen noktalardandır. Ahşap, alüminyum, plastik, bambu, demir gibi malzemeler beşik yapımında kullanılırlar. Ebeveynler bebeklerinin ihtiyacı olan modelleri belirledikten sonra bu üretim malzemeleri arasından kendi kişisel zevklerine en uygun olanı tercih edebilirler.

Kaliteli Bir Uyku için Beşik Seçiminin Önemi 

Uyku bebek gelişiminde en önemli unsurlardan biridir. Uyku sayesinde bebekler enerji depolarlar, gün içerisinde öğrendikleri yeni bilgileri hafızalarına kaydederler ve yeni güne hazır olurlar. Bebeklik döneminde beynin temel işlevi uykudur. Yeni doğan bebekler günün 11-18 saatini uykuda geçirirler. Uyku sırasında bebeğin hem bilişsel hem fiziksel gelişimi sağlanır. Beynin ön hipofiz bezinden sağlanan büyüme hormonu uyku esnasında salgılanır. Bu hormon bebeğin zihinsel gelişimine, yeni dokuların oluşmasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Bebeğin metabolizmasını güçlendirip bağışıklığını arttıracak olan hormon da uyku sırasında salgılanan büyüme hormonudur. Uykusunu alamayan veya kaliteli bir uyku süreci geçirmeyen bebeklerde iştahsızlık ve bağışıklık düşüklüğü görülebilir. Sağlıklı bir uykunun sağlanması için en önemli unsurlardan birisi bebeğin uyuduğu çevre unsurlarıdır. Bu unsurlardan biri odanın ısısıdır. Oda, bebeğin uykusu için yeterli sıcaklıkta olmalı, fazla sıcak ve fazla soğuk olmamalıdır.  Odanın yeterince karanlık olması da bu unsurlardan birisidir. Vücudun uyku durumuna geçmesi için odanın yeterince karanlık olması gerekir. Bebeğin yeterli ve kaliteli bir uyku uyuyabilmesi için gerekli çevre unsurlarından bir diğeri ise bebek beşiğidir. Beşik yeterince konforlu ve güvenli olmalıdır. Bebeğin uyurken güvende olabilmesi için beşiğin korunaklı kenarlıklara sahip olması gerekir. Yeterli aralık bırakılan kenarlıklar sayesinde hem bebek güvende olur hem de rahatlıkla nefes alır. Fiziksel olarak rahat durumda olabilmesi için beşik bebeğin boyuna uygun ve yeterince ergonomik olmalıdır. 

Yeni Doğanlar için Bebek Beşiği Seçimi

Bebeğin ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik bir çok bebek beşiği modeli bulunur.  Sizin ve bebeğinizin gereksinimlerini belirleyerek bu modeller arasından kendinize uygun olan beşiği seçebilirsiniz. Bebek sahibi olan ebeveynler bebek dünyaya gelmeden önce yeni doğan bebek beşiği arayışına girerler. Yeni doğanların anne ve babasının yanında yatması uyku sırasında istenmeyen kazalara sebep olabileceği için tehlikeli olabilir. Bu sebeple ebeveynler kendilerine yakın fakat ayrı olarak yatmasını tercih ederler. Yeni doğan bebek beşikleri diğerlerine oranla daha küçük olarak tasarlanırlar. Genellikle 50X90 boyutlarına sahip yeni doğan bebek beşiği fiyatları, yapımında kullanılan malzemelere ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Taşınabilir nitelikte olan bebek beşikleri hem ebeveyn yatağına yakın bir konumda hem de ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda farklı bir konumda birden fazla alanda kullanma imkanı sunar. Sallanarak uyumayı seven bir bebeğe sahip aileler için sallanan bebek beşiği modelleri tercih edilebilecek modeller arasındadır. Ebeveynlerin sallamak için enerji harcamasına gerek kalmayan otomatik sallanma özelliğine sahip sallanan bebek beşikleri sayesinde bebekler keyifli bir uykuya dalarlar. Tasarımda kullanılan malzemenin doğal olmasına özen gösteren ebeveynlerin tercihleri arasında bambu bebek beşiği ve ahşap bebek beşiği modelleri yer alır. Ahşap ve bambu malzeme kullanılarak tasarlanan bebek beşikleri sayesinde bebek odası dekorasyonunda şık ve dekoratif bir görünüm elde edilebilir. 

Yeni Doğanlar için Anne Yanı Bebek Beşiği ve Sepet Bebek Beşiği Modelleri

Anne yanı bebek beşiği, yeni doğan bebekler için tercih edilen modeller arasındadır. Anne bebek bağının kurulması için kritik dönemlerden olan ilk aylarda anne yanı bebek beşikleri anne ve bebeğin yakın temas içerisinde olmasına ve böylelikle aralarındaki anne bebek bağının kurulup güçlenmesine yardımcı olurlar. Ebeveyn yatağına birleşecek şekilde tek tarafı açılıp kapanabilir olarak tasarlanmış olan anne yanı bebek beşiğinin yüksekliği de ebeveyn beşiği ile orantılı konuma gelecek şekilde ayarlanabilir. Anne yanı bebek beşiği sayesinde uyku sırasında anne ve bebek rahatlıkla etkileşim kurabilir, anne bebeği konforlu bir şekilde emzirebilir. Ebeveyn yatağı ile birleştirilen tarafı tercihe göre kapatılıp bağımsız bir beşik haline getirilerek de kullanılabilir. Farklı renk ve desenlerde tasarlanmış beşikler arasından ebeveynler kendi beğenilerine göre en uygun olanı seçebilir. Aynı zamanda ahşap, metal, hasır gibi çeşitli malzemelerle üretilen anne yanı beşikler, tasarımlarında bulunan tekerlekler sayesinde taşınabilir bebek beşiği modelleri arasındadır. Sepet bebek beşiği de küçük bebek beşiği arayışında olan ebeveynlerin tercih edebilecekleri seçenekler arasındadır. Bebeğin ilk 3 ayında kullanılabilecek olan bu modeller klasik beşiklerden daha küçüktür. Ebeveyn yatağının yanına yerleştirilebilir veya isteğe göre farklı bir yere taşınabilir. Boyutlarının küçük olması kısıtlı alanda kullanım rahatlığı sunar. Sepet bebek beşiğinin içerisine bebeğin fiziksel sağlığını ve konforunu sağlayacak ortopedik olarak tasarlanmış yatak yerleştirilmelidir.

İkiz Bebekler için Beşik Modelleri

 İkiz bebek bekleyen veya ikiz bebeğe sahip aileler bebeklerinin bir arada uyumalarını isteyebilir. Bu noktada devreye ikiz bebek beşiği modelleri girer. İkiz bebek beşikleri de pek çok farklı tasarıma sahiptir. Bebeklerin ilk aylarında kullanabilmesi için tasarlanan küçük bebek beşiklerinden, daha büyük boyutlarda olan modellere kadar çeşitli yelpazede tasarımlara sahiptir. İkiz bebeklerin birlikte uyumalarını sağlayan bebek beşikleri ayrı ayrı kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Dilediği zaman iki ayrı beşik haline getirebileceği ikiz bebek beşiği modellerinin katlanabilir modelleri de mevcuttur. Katlanabilir bebek beşiği modelleri ailelerde birden fazla ortamda kullanma ve rahatlıkla taşıma imkanı sunar. Katlanabilir özelliği sayesinde bu modeller kolaylıkla katlanıp kaldırılabilir böylece alandan tasarruf sağlanır. İkiz bebek beşikleri birbirinden farklı renk ve tasarıma sahiptir. Bebeklerin cinsiyetine, bebek odasında kullanılan dekorasyona ve ailelerin kendi zevklerine göre her aileye hitap edecek ikiz bebek beşiği modeli tasarlanmıştır. Geniş tasarıma sahip beşikler bebeklerin gün içerisinde uyku dışında da vakit geçirebileceği, beraber oyun oynayabilecekleri bir alan sunar.  

Farklı Modellerde Bebek Beşikleri

Klasik bebek beşiği modelleri yeni doğan döneminden sonraki aylarda da kullanılabilecek modeller arasındadır. Klasik tasarımlı bağımsız bebek beşiği anne yanı ve sepet bebek beşiği modellerine nazaran daha geniş ve büyüktür. Klasik bebek beşiği modelleri bebek odasında veya yatak odasında sabit olarak kullanılabileceği gibi tekerlekli beşik modelleri sayesinde odadan odaya taşınabilir. Bu modelde olan beşikler ebeveyn yatağı ile birleşme özelliğine sahip değildir. Klasik bebek beşiği modellerine bebek beşiği cibinliği eklenerek bebeğin uyku sırasında böcek ve sineklerden etkilenmeden keyifli ve sağlıklı bir uyku uyuması sağlanabilir. Park beşik modelleri hem yeni doğan döneminde hem de ileriki aylarda kullanılabilecek en kullanışlı bebek beşiği modelleri arasındadır. Park beşikler genellikle taşınabilir olarak tasarlanmıştır. Taşınabilir olması sayesinde aileler seyahatlerinde beşiği kolaylıkla yanlarında taşıyabilirler. Bebeğe hem uyku hem oyun alanı sağlayan park beşikler portatif yapıda olduğu için klasik ahşap beşikler kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahip değildir. Bu nedenle park beşikleri tercih eden aileler kilogram sınırlamalarını dikkate almalıdır. Hamak beşik modelleri görüntü olarak salıncak şeklindedir. Bebeğin cenin pozisyonunda yattığı hamak beşik modelleri,  bebeğin fiziksel sağlığına da katkıda bulunur. Hamak modelleri sayesinde bebeğin kafa düzleşmesi önlenebilir ayrıca gaz sancısının da azalması sağlanır. Bebek bağımsız olarak dönmeye başladığı zamana kadar kullanılabilecek olan bu model sallanan beşik modelleri arasında yer alır.  

Doğallıktan Yana Olanlar için Ahşap Beşikler

Bebekler dış etmenlere karşı oldukça hassaslardır. Bebeğin bu hassasiyetini göz önünde bulunduran aileler ahşap gibi doğal içeriklerden üretilen bebek beşiği modellerine yönelebilirler. Ahşap beşik modelleri bebek odaları için şık bir görüntü sağlar. Ahşap beşikler sağlıklı ve ergonomik özelliklere sahip şekilde üretilirler. Ayrıca nostaljik bir görünüme sahiptir. Doğal ahşap rengine sahip modeller olduğu gibi temiz içerikli boyalar ile renklendirilen ahşap beşik modelleri de mevcuttur. Anne yanı, sepet, klasik beşik gibi pek çok beşiğin ahşaptan üretilmiş seçenekleri bulunur. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen klasik beşikler yeni doğan döneminden 2,5 - 3 yaşına kadar kullanılabilir. Ahşap beşiklerin tekerlekli modelleri sayesinde ürün ev içerisinde rahat bir şekilde hareket ettirilebilir. Otomatik sallanma özelliğine sahip ahşap beşikler de bulunur. Salıncaklı ahşap beşik modellerinin bazıları zaman ayarlı olarak üretilmiştir. Böylelikle beşiğin ne zamana kadar sallanacağını ayarlayabilirsiniz. Ahşap kolaylıkla nem tutan bir malzeme olduğu için ürünün bakımına dikkat edilmesi gerekir. Beşiğin küflenmemesi için ıslanmamasına ve hava almayan bir odada bırakılmamasına dikkat edilmelidir. Bu sayede beşiğin dış boyaması da zarar görmeyecektir ve görüntüsü bozulmamış olur. Ahşap bebek beşiği fiyatları kullanılan ahşabın türüne, beşiğin sahip olduğu sallanma, taşınma, büyüklük ve ağırlık gibi özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Bebek Beşiği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Beşik seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta beşiğin güvenli olmasıdır. Bebeğin olası tehlikelere karşı korunabilmesi için beşiğin yanları file veya 5 - 7 cm aralıklarla yerleştirilmiş çubuklarla çevrili olmalıdır.  Beşik yüzeyinin pürüzsüz olması ve sivri kenarlarının olmaması da bebeğin güvenliği açısından dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yatak odası veya bebek odasında yeterli alana sahip olmayan aileler beşiğin taşınabilir veya katlanabilir olma özelliklerini de göz önünde bulundurmalıdır. Kısıtlı alana sahip ailelerin yanında sık seyahat eden aileler için de portatif ve taşınabilir beşik modelleri kolaylık sağlayan bir seçim olacaktır. Katlanabilir beşik modelleri  ev içerisinde bir odadan başka bir odaya taşınabildiği gibi seyahatler esnasında farklı mekanlara da taşınabilir. Katlanabilir beşik modellerinin katlanma ve açılmasını sağlayan güvenlik kilidi bebeğin güvenliği açısından kontrol edilmelidir. Dar bir odaya veya eve sahip aileler beşiğin ebatlarını da göz önünde bulundurmalıdır. Beşiğin derinlik ayarının yapılabilir olması bebeğin kendi kendine yatakta oturabilir veya ayağa kalkabilir duruma geldiği zaman gündeme gelecek önemli bir husustur. Bebek oturabilir veya ayağa kalkabilir duruma gelecek kadar büyüdüğünde beşikte güvenle vakit geçirebilmesi için derinlik ayarı yapılabilir olmalıdır. Yeni doğan döneminde derinlik ayarı daha yükseğe çekilebilir.  Sallanma özelliği de beşik seçiminde etkili bir faktördür. Kendiliğinden sallanan otomatik bebek beşiği modelleri sayesinde bebekler kolaylıkla uykuya dalabilir veya ağladığında sallanarak sakinleştirilebilir. 

Bebek Beşiği Tekstili Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Beşik modeli seçiminde beşiğin kumaş kısımlarının yıkanabilir özelliğe sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bebeklerinin hijyenik bir ortamda uyumasına dikkat eden ebeveynlerin göz önünde bulundurdukları en önemli noktalardan birisi kumaşların yıkanabilir olmasıdır. Beşik ile çoğunlukla beraber satılan şilte en fazla 2.54 cm kalınlıkta ve sert olmalıdır. Şilte ile beşik kenarları arasında boşluk kalmamasına dikkat edilmelidir. Şilte olabildiğince sert ve gergin yerleştirilmelidir. Bebeğin içine gömüleceği kadar yumuşak olması nefes almasını engelleyebileceği için tehlike oluşturur. Beşiklere kenar koruması yerleştirerek sert olan kenarlıklara bebeğin çarpması engellenebilir.  Beşik tekstilinde kullanılan kumaşın zararlı kimyasallar içermemesi ebeveynlerin dikkat ettiği noktalardan birisidir. Kumaşın özelliklerinin OEKO-TEX standartlarına uygun olması gereklidir. Bebeklerin cildi oldukça hassas olduğu için hem cilt sağlığı açısından hem de bebeğin konforlu bir uyku uyuması için sentetik kumaşların kullanımından uzak durulmalı, pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Kumaş üzerinde kullanılan boya da ağır metal ve zararlı kimyasallar içermeyen bir boya türü olmalıdır. Boya özellikleri incelenirken EN71-3 uyumuna veya Akzo Nobel özellikte olmasına dikkat edilmelidir.  Beşik tekstilinde delikli yani hava geçirgenliği olan ürünler tercih edilmelidir. Bunun nedeni bebeklerin tutma çekme refleksleri aktif olduğundan pike gibi bir ürünü yüzüne doğru çekmesi durumunda nefessiz kalma tehlikesini ortadan kaldırmaktır.  

Bebek Beşiği Uyku Seti

Bebeğin uyku kalitesini arttıracak birbirinden şık ve fonksiyonel bebek uyku seti çeşidi mevcuttur.  Bebeğin hassas cildinin uyku sırasında rahat edebilmesi için uygun şekilde üretilmiş bebek uyku setleri birbirinden şık ve dekoratif tasarımlara sahip. Beşik uyku setlerinin bebeğin cilt sağlığı için antialerjik olmasına dikkat edilmelidir. Bebek uyku seti fiyatları, uyku setinin sahip olduğu boyutlar, dekoratif zevkler bebek uyku seti seçiminde etkili olan faktörlerdir. Her zevke ve her bebeğe uygun bebek uyku setleri rengarenk ve şık tasarımlara sahiptir. Set içinde kaç parça olmasını istediğinize, gerek duyduğunuz aksesuarların özelliklerine göre seçeceğiniz bebek uyku setini belirleyebilirsiniz. Sevimli hayvan modellerinden canlı ve eğlenceli renklere varana kadar çok çeşitli modellerde tasarlanmış bebek uyku setleri sayesinde bebekler keyifli ve konforlu bir uykunun tadını çıkarırlar. Bebek odası dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan uyku setleri genellikle bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek nitelikte nefes alabilen pamuklu ve saten kumaşlardan üretilirler. Diğer kumaş türlerinden farkı bebeklerin cilt sağlığına uygun üretilmiş olmalarıdır. Bebek çamaşırları için üretilen deterjanlar ile yıkanarak bebeğin uyku alanının hijyenik ve sağlıklı olmasın sağlanır.  Renk renk tasarımlarıyla bebek odalarını süsleyen ve bebeklerin sağlıklı bir uyku uyumasını sağlayan bebek uyku setleri beşiğin boyutlarına göre seçilebilir.

Her Ailenin Zevkine ve İhtiyacına Uygun Beşiği Bulmak Mümkün!

Her ailenin ve her bebeğin ihtiyacı olan modeller farklı olabilir. Gelişen teknoloji ile pek çok farklı modelde beşik üretilmektedir. Yeni doğan döneminde kullanılacak küçük bebek beşiği modellerinden otomatik beşik modellerine dek farklı opsiyonlar arasında her ailenin yaşam tarzına uygun beşiği bulmak mümkün. Bebeklerimiz dünyaya gözlerini açtığına kendilerine ait ilk alan olan beşiklerin bebeğin sağlıklı bir gelişimsel süreç geçirmesi açısından büyük bir önemi vardır. Ebeveynler beşik seçimi yaparken beşiğin ergonomik olmasına, bütçelerine uygun olmasına, kullanım rahatlığı sunmasına ve bebeğin uyku esnasında güvende olmasına dikkat ederler. Ürünlerin yapımında doğal malzemeler kullanılmasına önem veren ailelerin seçebileceği beşik seçenekleri arasında ahşap ve bambu içerikli ürünler bulunur. Dekoratif açıdan da gözleri dolduran ahşap malzemelerle üretilmiş çok çeşitli beşik modeli bulunur. Gün içerisinde evde kendileri farklı alanlarda vakit geçirirken bebeğini yanında görmek isteyen aileler taşınabilir özelliğe sahip modellere yönelirler. Sallanma özelliğine sahip beşikler sayesinde ebeveynler yorulmadan bebekler keyifli bir şekilde uykuya dalar.  Bu özellik park beşik, klasik beşik gibi modellerde olduğu gibi hamak beşik de sallanabilir özelliğe sahiptir. Bebek odası dekorasyonunda beşikler kendileri başlı başına bir yıldız olduğu gibi bebek uyku setleri sevimli tasarımlarıyla bebek odalarına renk katıyor. Her ailenin zevkine ve ihtiyacına uygun modeli bulmak mümkün. Bebek odalarının yıldızı olan beşikler birbirinden şık ve ergonomik tasarımları ile şimdi Koçtaş'ta. 

Bebek Beşiği Kategorisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

En İyi Bebek Beşiği Modelleri Hangisidir?

Bebek beşiği modelleri bebeğin ve ailenin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Yeni doğanlar için sepet ve anne yanı beşik modelleri tercih edilebilir. Anne yanı beşik modelleri sık sık emzirilmesi gereken yeni doğan bebeklerin ebeveynleri için kolaylık sağlar. Klasik modeller uzun süre kullanılabilecek modeller arasındadır. Taşınabilir ve otomatik sallanabilir şekilde tasarlanan klasik beşik modelleri bebeğe hem konforlu bir uyku hem de vakit geçirebileceği bir alan sunar. Park beşik modelleri taşınabilir modeller arasındadır. Aileler bebek beşiği fiyatlarına ve bebeğinin ihtiyaçlarına göre opsiyonlar arasından kendilerine uygun olanı tercih ederler.

Bebek Beşiği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek beşiği alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi güvenli olmasıdır. Beşik satın alınırken bebeğin beşiği ne zamana kadar kullanmasının planlandığına, beşiğin boyutlarına ve kilogram sınırlamalarına dikkat edilmelidir. Ayrıca beşiğin yapımında kullanılan malzeme, şiltesinin kalınlık ve sertliği, taşınabilir veya katlanabilir olup olmaması göz önünde bulundurulması gereken özelliklerdir. Beşiğin güvenlik ayarlarının sağlam olması, sivri köşelere sahip olmaması önemli noktalardandır. Beşiğin kendiliğinden sallanma ve sabitlenme özelliğine sahip olmasını isteyen ebeveynler otomatik beşik modellerini incelemelidir.

Bebek Beşiği Nasıl Olmalı?

Bebek beşiği hem ailenin yaşam tarzına hem de bebeğin ihtiyaçlarına karşılık verebilir durumda olmalıdır. bebeğin fizyolojik gelişimi için uygun ve ergonomik yapıda olmalıdır. Beşiğin içerisinde kullanılan tekstil malzemeleri bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek şekilde saten ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Bebeğin güvenliği için beşiğin derinlik ayarı yapılabilir olmalıdır. Evinde sınırlı alana sahip olan veya sık seyahat eden aileler küçük boyutlarda ve katlanır beşik modellerini tercih edebilirler. Ev içerisinde kolay bir şekilde yer değişikliği yapılabilmesi için tekerlekli modeller tercih edilebilir.

Bebek Beşiği Kaç Yaşına Kadar Kullanılır? 

Bebek beşiğinin ne zamana kadar kullanılabileceği beşiğin boyutlarına göre değişen bir durumdur. Anne yanı ve sepet modelleri yeni doğan döneminde kullanılabilirken daha büyük boyutlara sahip klasik beşikler çoğunlukla 60 x 120 boyutlarına sahiptir. Çocuğun ve ailenin tercihlerine göre çocuğun boyunun uzamasıyla da bağlantılı bir şekilde istenilen zamana kadar kullanılabilir. Genellikle 2,5 - 3 yaşları çocuk yatağına geçilmesi için uygundur.

En Çok Satan Bebek Beşikleri Hangileri?

Koçtaş Bebek Beşikleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Mdf Beşik, 130x90 Trend Büyüyen Beşik - Trend Büyüyen Karyola 90x200
  2. Golf Sallanabilen Çekmeceli Anne Yanı Mdf Beşik
  3. Bambino Sallanır Ahşap Anne Yanı Beşik - 70x110 Cm (beyaz-ekru)
  4. Dolce Montessori Bebek Odası Beşik
  5. Rosa Montessori Bebek Odası Beşik
Daha fazla göster
159 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: