150 TL Üzeri Kargo Bedava

Tırpan

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Tırpanlar

Bahçe ve tarım alanlarında kullanılan çit budama makinesi, yaprak toplama makinesi, çapalama makinesi, çim kesme makinesi, tırpanlar ve çeşitli bıçak ve başlıklar ile toprağın bakımını yapıp havalanmasını sağlayabilirsiniz. Bahçe makineleri arasında yer alan tırpanlar bahçelerinizin bakımında en büyük yardımcılarınızdan biri olacak.

Tırpan Nerelerde Kullanılır?

Bir bıçak yardımıyla istenmeyen ot ve zararlı bitkileri rahatlıkla kesen tırpanlar ile bahçenizdeki büyük çim biçme makinesinin giremediği tüm alanların temizliğini tamamlamış bahçe ve arazinizde daha temiz bir görüntü sağlamış olursunuz. Bunun dışında, büyük çim biçme makinenizi açmanızı gerektirmeyecek küçük bölgelerdeki düzeltme işlemlerini de bir tırpanınız ile sağlayabilirsiniz.&nbsp

Püf Noktası: Hangi Tırpanı Tercih Etmelisiniz?

Tırpanlar elektrikli, benzinli ve akülü olmak üzere farklı modellerde piyasaya sunulurlar. Elektrikli modeller daha ziyade küçük arazilerde, elektrik kablo probleminin sorun olmadığı ve benzin deposunu doldurmak istemediğiniz durumlarda kullanılabilir. Benzinli tırpanlar, elektriğin olmadığı ya da daha geniş alanlarda tercih edilebilir. Elde taşınan düz şaftlı modeller ve sırta asılan çantalı modeller olmak üzere ikiye ayrılırlar. İki modelin de kullanım amacı aynı olsa da tercih edildikleri araziler farklıdır. Sırtta taşınan modellerin ağırlıkları 7-9 kilogramı bulabilir. Akülü tırpanlar ise bir batarya yardımıyla çalışır. Tırpanlar, farklı kesme çap ve yükseklik seviyelerine sahiptirler. 22-43 cm arasında kesim yapabilen bu makineler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Bahçenizin büyüklüğü ile tırpan kullanacağınız alanların çokluğu uygun makineyi seçerken yol gösterici olacak faktörlerden biridir. Ayrıca, daha geniş bahçe ve araziler için daha yüksek motor gücüne sahip makineler, uzun süreli etkin kullanım imkanı sağladıklarından, tercih edilmeleri uygundur. Bahçeniz için uygun tırpan modelleri arasında seçimini yaparken, özellikle uzun süreli kullanım yapacaksanız teknik bilgiler arasında yer alan&nbsp cihaz ağırlığını da dikkate alabilirsiniz.&nbsp Tırpan modelleri arasından çim biçme bıçağı ve tırpan yedek bıçağı gibi ürünleri de satın alabilirsiniz.
Siz de ihtiyacınıza uygun tırpanlar arasından seçim yapmak için online alışveriş ayrıcalığıyla şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin! Uygun fiyat ve bol çeşit seçeneği arasından seçiminizi tek tıkla tamamlayın.

En Çok Satan Tırpan Hangileri?

Koçtaş Tırpan kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Benzinli Tırpan 25 cc 23 cm
  2. Eisenn Eyx-60z Metal Şanzuman 2.7 Hp Yan Tipi Ot Çim Çalı Çayır Biçme Tırpanı Zeytin Silkme Aparatı Hediyeli
  3. Eisenn Eyx-60 2.7 Hp Metal Şanzuman Yan Tipi Ot Çim Çalı Çayır Biçme Tırpanı
  4. Hyundai Hyx43 Motorlu Yan Tırpan Elmaslı Testere Hediyeli
  5. Benzinli Yan Tip Tirpan Makinesi 52cc
Daha fazla göster
53 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: