150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Odası Gardıropları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve İşlevsel: Çocuk Odası Gardıropları

Çocuk odalarını daha düzenli bir şekilde tutmak ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyacınız olan bazı mobilyalar vardır. Çocuk odası dolapları çocuklarınızın ihtiyaç duyabileceği depolama alanına sahip olmasını sağlar. Çocuk gardıropları incelendiğinde her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanan birçok farklı model olduğu görülebilir. Renk, boyut, tasarım ve bölmeler açısından birbirinden ayrılan çocuk odası dolapları, yaşam alanlarının daha fonksiyonel hale gelmesine yardımcı olur. Çocuklarınızın kıyafetlerini, oyuncaklarını ya da özel eşyalarını çocuk odası dolapları içine yerleştirebilir, sahip olduğunuz alanı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Yaşam alanlarının rahat bir şekilde organize edilmesinde önemli bir yere sahip olan çocuk dolapları, çocuklarınızın odalarının daha düzenli kalmasında önemli bir rol oynar. 

Çocuk dolapları modellerinin iç bölümlerini incelediğinizde raflardan ve askı bölümlerinden oluşan modeller olduğunu görebilirsiniz. Askı bölümlerine çocuklarınızın pantolonlarını, gömleklerini ya da elbiselerini asabilir, kıyafetlerin ütülü kalmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber raftan oluşan bölümleri tişört ya da kazak gibi kıyafetleri katlayarak yerleştirebilir, çocuklarınızın giysilerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bazı modellerin içinde yer alan geniş bölümleri çocuklarınızın oyuncaklarını yerleştirebilir, odaların dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Çocuk gardrop çeşitleri, hazırlanma sürecinde zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Çocuklarınızın kıyafetlerini ürünlerin farklı bölümlerine yerleştirerek ihtiyaç duyduğunuz kolay bir şekilde bulabilir, onların hazırlığını kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. 

İşlevselliğinin yanı sıra çocuk odası gardıropları evlerinize şık bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı olur. Birçok farklı tasarıma sahip olan çocuk dolapları, herkesin istediği görünümü elde etmesine olanak tanır. Hem çocuklarınızın hem de kendinizin sevebileceği tasarımları kolay bir şekilde bulabilir, evlerinizde istediğiniz detayları yakalayabilirsiniz. Çocuk dolap fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz niteliklere sahip olan ürünlere kısa sürede erişebilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Her yere uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen çocuk gardıropları arasından aradığınız mobilyalara kısa sürede ulaşabilir, çocuklarınızın odasında yapmak istediğiniz değişiklikleri zorlanmadan hayata geçirebilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Çocuk Odası Gardıropları

Çocuk gardırop çeşitleri hem anne babalara hem de çocuklara birçok farklı avantaj sunar. Çocuk gardıropları çeşitlerinin olumlu tarafları ve işlevselliği hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliği hakkında fikir edinebilirsiniz:

 • Çocuk dolapları evlerinizi istediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olan mobilyalardan oluşur. Çocuklarınızın kıyafetlerini, oyuncaklarını ya da özel eşyalarını çocuk gardrop çeşitleri içinde muhafaza edebilir, odaların dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Ek olarak çocuk gardıropları sayesinde çocuklarınıza kendi eşyalarını düzenli tutmalarını daha rahat bir şekilde öğretebilirsiniz. Belirli bir yaşa gelen çocuklara oyuncaklarını dolaba kaldırmalarını öğreterek onların kendi dağınıklıklarını gidermelerine yardımcı olacak bir alan oluşturabilirsiniz.
 • Çocuk odası dolapları incelendiğinde birçok farklı tasarıma sahip olan model olduğu görülebilir. Seçenekler arasında sadece kapaklardan oluşan modellerden çekmeceli tasarımlara kadar birçok farklı alternatif bulunur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler arasından tercihte bulunabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Örneğin, çocuklarınızın pijamaları ya da çorapları için özel bir alan oluşturmak istiyorsanız çekmeceli olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber sadece kapaklardan oluşan çocuk gardıropları, oyuncak benzeri eşyaları yerleştirebileceğiniz ek alanlar sunabilir. Hangi tasarımın sizin için daha ideal olduğunu belirledikten sonra çocuk elbise dolap modelleri arasından uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, odaları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Çocuk odası dolap modelleri arasından hem kendinizin hem de çocuklarınızın sevebileceği mobilyaları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çocuk gardıropları modellerini incelediğinizde renk, malzeme ve tasarım gibi özellikler bakımından kendi içinde ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bu çeşitlilik arasından hem çocuğunuzun hem de sizin hoşunuza giden parçalar bulabilirsiniz.
 • Çocuk odası dolapları, çocuklarınız büyüdükten sonra da kullanabileceğiniz zamansız tasarımlara sahiptir. Genellikle geleneksel dolap modelleriyle benzer tasarımlara sahip olan çocuk odası dolapları, çocuğunuzun yaş grubu değişse de kullanmaya devam edebileceğiniz modellerden oluşur. Böylece çocuk gardıropları çeşitlerinden uzun süre yararlanabilirsiniz.
 • Çocuk odası dolapları, yerden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Birden fazla şifonyer ya da çekmeceli dolap kullanmak yerine çocuk gardıropları arasından seçim yaparak çocuklarınızın bütün eşyalarını tek bir yerde toplayabilirsiniz. Özellikle birden fazla dolap için uygun yeriniz yoksa çocuk gardıropları ile depolama ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilir, çocuklarınızın eşyaları için ihtiyacınız olan saklama alanlarına sahip olabilirsiniz.
 • Birçok farklı boyuta sahip olan çocuk odası dolapları, yaşam alanlarınızı daha iyi bir şekilde organize etmenize yardımcı olur. Büyük ebatlı olan modellerin bazı bölümlerini çocuklarınızın nevresimlerini ya da çeşitli eşyalarını yerleştirebileceğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Evlerinizde ek bir depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız büyük çocuk gardrop modelleri ile bu ihtiyacı ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Birçok farklı alternatife sahip olan çocuk dolapları, hemen hemen her yere kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Farklı mobilyalarla kolay bir şekilde uyum sağlayan çocuk gardıropları arasından çocuklarınızın odaları için doğru parçayı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İstediğiniz renk, malzeme ve tasarım detaylarına kolaylıkla ulaşabilir, evlerinizi hayalinizdeki gibi şekillendirebilirsiniz.

Çocuk gardırop modellerini inceleyerek ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilir, çocuklarınızın odalarını istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Çocuk elbise dolap fiyatları ve modellerini inceleyerek evlerinizin eksik parçalarını pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Çocuk Odası Dolapları

Çocuk gardıropları incelendiğinde farklı tasarımlara sahip olan birçok seçenek olduğu görülebilir. Böylece çocuk odası dolapları arasından istediğiniz niteliklere sahip olan mobilyalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çocuk odası dolap modelleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Çocuk gardıropları çeşitlerini incelediğinizde çekmeceli, kapaklı ya da aynalı modeller olduğunu görebilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlamayı başaran çocuk odası dolapları, her odanın gereksinimlerini gidermenizi kolaylaştırır.
 • Çekmeceli çocuk gardıropları, çocuk odalarında şifonyer kullanmayı düşünmeyen kişiler için idealdir. Aynı zamanda çekmeceler, küçük eşyaları da yerleştirebileceğiniz ek alanlar elde etmenize olanak tanır. Çocuklarınızın gün içinde ihtiyaç duyabileceği malzemeleri çekmecelere yerleştirebilir, onların da kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber çekmeceli modeller çok büyük olmayan odalarda da işlevsel hale gelir. Çekmeceler sayesinde şifonyerin de görevini yerine getiren çocuk odası dolapları, çocuklarınızın eşyalarını yerleştirebileceğiniz birçok farklı bölme elde etmenizi sağlar. Örneğin, çocuklarınızın her gece giydiği pijamaları çekmecelere yerleştirerek günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Bununla beraber küçük eşyaları da çekmecelerde muhafaza ederek etrafın çok fazla dağılmasının önüne geçebilirsiniz.
 • Sadece kapaktan oluşan çocuk odası dolapları, yaşam alanlarına bütün bir görünüm katmasıyla öne çıkar. Bununla beraber sadece kapaktan oluşan modelleri incelediğinizde farklı desenlere sahip olan çocuk odası dolapları da olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın odasına hareket katmak ve onların da hoşuna gidebilecek tasarımlar oluşturmak istiyorsanız tamamen kapaktan oluşan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Düz ya da renkli fark etmeksizin birçok farklı seçeneğe sahip olan çocuk odası dolapları sayesinde çocuklarınızın odalarını istediğiniz gibi dekore edebilir, onların da beğenisini kazanabilecek parçalara ulaşabilirsiniz.
 • Aynalı modeller çocuklar için idealdir. Aynalar, çocukların hazırlanırken kendilerini izlemelerini ve yaptığınız hareketleri öğrenmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca aynalar, çocukların tek başlarına da hazırlanmasını kolaylaştırır. Belirli bir yaşa gelen çocuklar kendi başlarına giyinmeye ya da kıyafetlerini seçmeye başlayabilir. Aynalı çocuk gardıropları, onların kendi başlarına hazırlanma sürecini idare etmelerini kolaylaştırır.

Farklı tasarımları sayesinde herkesin ihtiyaçlarına yanıt veren çocuk odası dolap modelleri arasından aradığınızı bulabilir, çocuklarınızın odalarını istediğiniz gibi organize etmeye başlayabilirsiniz. Çocuk dolapları fiyatları ve seçenekleri sayesinde çocuklarınızın odalarındaki eksiklikleri kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Renklerine Göre Çocuk Odası Gardıropları

Tasarımlarının yanı sıra çocuk odası dolapları sahip olduğu renk çeşitliliğiyle de birbirinden ayrılır. Böylece her yerde rahat bir şekilde kullanabilir, çocuklarınızın odalarını istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Çocuk gardrop modellerinin renkleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Çocuk giysi dolap modelleri arasında beyaz, kırmızı, siyah, pembe, lacivert, yeşil, kahverengi ya da ceviz gibi birçok farklı renk yer alır. Bu renk çeşitliliği sayesinde odaları eşsiz bir şekilde tamamlayabilecek mobilyalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Beyaz renkli çocuk dolapları sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında bulunur. Beyaz, zarif görünümü ve ortama ferah bir hava kazandırmasıyla sıklıkla tercih edilir. Bununla beraber beyaz renkli olanlar odaların daha temiz gözükmesine yardımcı olduğu için de birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • Kahverengi olanlar her yere kolay bir şekilde uyum sağlamasıyla dikkat çeker. Farklı mobilyaları başarılı bir şekilde tamamlayan kahverengi çocuk gardıropları, çocuk odalarının önemli parçaları arasında bulunur. Ayrıca sonrasında yatakları değiştirmek istediğinizde kahverengi çocuk odası dolapları ile uyumlu olan parçaları kolay bir şekilde bulabilir, çocuklarınızın odalarında istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
 • Kırmızı ya da turuncu benzeri renklere sahip olan çocuk gardıropları, çocuklarının odalarına hareket katmak isteyen anne babalar tarafından tercih edilir. Bununla beraber kırmızı gibi canlı tonlar çocukların da ilgisini çeker.
 • Seçenekleri incelediğiniz tek renkli modellerin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı tasarımlar da olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, çekmeceli modellerin bazılarında çekmece bölümleri farklı renklerden oluşur. Bu tasarım, mobilyaların daha orijinal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bununla beraber kahverengi ve beyaz gibi farklı renklerin bir arada kullanıldığı modeller de sıklıkla tercih edilir.

Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan çocuk giysi dolap modelleri arasından istediğiniz tasarıma sahip olanı bulabilir, evlerinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Tek renkli modellerden birden fazla rengin bir arada kullanıldığı tasarımlara kadar aradığınız renge kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çocuk elbise dolap fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, çocuklarınızın odalarını yeni baştan tasarlayabilirsiniz.

Ölçülerine Göre Çocuk Odası Gardıropları

Çocuk odası gardıropları farklı ölçülerde üretildiği için hemen hemen her yere kolaylıkla uyum sağlar. Hem büyük hem de küçük odalara uygun olacak şekilde tasarlanan çocuk gardıropları arasından yaşam alanlarınızı tamamlayacak mobilyalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çocuk dolapları çeşitlerinin ölçüleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Çocuk odası dolapları genişlik, yükseklik ve derinlik gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Farklı ölçü seçenekleri sayesinde her yere kolaylıkla uyum sağlayan çocuk odası dolapları, çocuklarınızın odalarını dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olur.
 • Çocuk dolapları çeşitlerini incelediğinizde 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm ve 210 cm gibi farklı genişliklere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın odasında dolap yerleştirmek için çok büyük bir alanınız yoksa 120 cm ya da 140 cm gibi genişliklere sahip olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Çocuk gardırop modellerini çocuklarınızın kıyafetlerinin yanı sıra nevresimlerini de kaldırabileceğiniz ek bir depolama alanı olarak değerlendirmeyi düşünüyorsanız 180 cm ya da 210 cm gibi daha geniş modeller arasından tercihte bulunabilir, odaları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Çocuk gardıropları modellerinin derinlikleri ise 46 cm, 48 cm, 50 cm ya da 52 cm gibi farklı boyutlar arasında değişiklik gösterir. Çocuklarınızın odalarını çok fazla daraltmak istemiyorsanız 46 cm boyutlarında olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Çocuk gardıropları sadece kıyafet depolamak için değerlendirilecekse düşük derinliğe sahip olanlar iyi bir seçenek olabilir.
 • Ürünlerin yükseklikleri de birbirinden farklılık gösterir. 180 cm, 184 cm, 187 cm ya da 189 cm gibi farklı yüksekliklere sahip olan çocuk gardıroplar, ebeveynlerin istediği görünümü elde etmesini kolaylaştırır. Örneğin, odaları zeminden tavana kadar çocuk odası gardıropları ile kaplamak istiyorsanız daha yüksek olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Ürünlerin üst bölümlerini çeşitli eşyalarınızı depolayabileceğiniz bir alan olarak değerlendirmek istiyorsanız yüksekliği daha az olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Boyut çeşitliliği sayesinde çocuk odası dolapları her yerle kolaylıkla uyum sağlar. Böylece çocuk gardıropları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Hem büyük hem de küçük odalar için birçok farklı seçeneğe sahip olan çocuk odası dolapları, herkesin yaşam alanlarını dilediği gibi düzenlemesine olanak tanır. Böylece anne babaların evlerinde istediği değişikliği yapmasına olanak tanır. Çocuk dolap fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız boyutlara sahip olan ürünlere ulaşabilir, çocuklarınızın odasını tam olarak istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Koçtaş’ın fırsatlar dolu dünyası içinde aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteyi evlerinize taşıyabilirsiniz.

Çocuk Odası Gardıropları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk dolap ölçüleri nelerdir?

Çocuk odası dolapları farklı ölçülere sahip olacak şekilde üretildiği için her yere kolaylıkla uyum sağlar. Seçenekleri incelediğinizde 120 cm ya da 210 cm genişliğinde olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Benzer şekilde ürünlerin yükseklikleri de 179 cm ya da 184 cm gibi farklı seçeneklere sahiptir.

Çocuk odası dolapları alırken nelere dikkat edilmeli?

Çocuk odası dolapları arasından seçim yapmadan önce ilk olarak sahip olduğunuz alanın ölçülerini iyi bir şekilde almanız gerekir. Ardından etraftaki mobilyaları göz önünde bulundurarak farklı tasarımlara sahip olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Renk, boyut ve malzemeyi belirledikten sonra seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Çocuk dolabı fiyatları ne kadar?

Çocuk odası dolapları çeşitlerinin fiyatları marka ve malzeme gibi çeşitli kriterlere göre birbirinden farklılaşır. Bununla beraber her bütçeye hitap eden seçenekler arasından sizin için uygun olanı zorlanmadan bulabilir, çocuklarınızın odalarında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun çocuk dolapları fiyatları arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

Daha fazla göster
8 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: