150 TL Üzeri Kargo Bedava

Temizlik Gereçleri ve Ekipmanları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri  farklı yüzeyler ve bölgeler için özel tasarlanmış, istenmeyen lekeleri, kokuları ve yüzeydeki tüm bakterileri yok etmeye yarayan ürünlerdir. Temizlik malzemeleri  sayesinde ister  ev temizliği, ister iş yeri temizliği, tüm alanları zorlanmadan pırıl pırıl yapabilirsiniz. 

Bazen evinizde vereceğiniz bir davet, bazen küçük sakarlıkların sonuçlarını ortadan kaldırmak için, çoğu zamansa rutin temizlikte temizlik ürünleri kullanmanız gerekir. Doğru temizlik ürünleri her şeyden önce yaşadığınız alanı hijyenik hale getirir. Böylelikle evinizin uzun süre mis gibi  kokmasını sağlarken mutfak ve banyonuzdaki istenmeyen bakterileri yok etmiş olursunuz.  Tabii bunu yaparken eşyalarınıza ve tüm yüzeylerinize zarar vermeyecek temizlik ürünleri seçmelisiniz. Kullanım amacına uygun temizlik ürünleri size zamandan da tasarruf sağlar. Sadece evinizi değil, iş yerinizi ve arabanızı da temizlik ürünleri kullanarak temizleyebilirsiniz.  


Zengin Ürün Seçenekleriyle Tertemiz ve Mis Kokulu Yaşam Alanları

Ev temizlik malzemeleri  hayatınızı kolaylaştıran ürünlerdir. Duşakabininizdeki su lekelerinden şikayet ediyor ve her gün duşakabin temizlemek istemiyorsanız bu amaç için özel üretilmiş duşakabin temizleyicilerine göz atabilirsiniz. Evcil hayvanınızın kıyafetlerinizde bıraktığı tüyler yıkamayla bile gitmiyor, koyu renk kıyafetleriniz tüylü  gözüküyor ve bu görünüm sizi istediğiniz şıklıktan uzaklaştırıyor ise ihtiyacınız olan bir tüy toplayıcı rulo. Temizlik ürünleri size pratik çözümler sunmak için tasarlanır.  Ne kadar temizlerseniz temizleyin klozetinizden gelen kokuyu engelleyemiyorsanız banyonuzun güzel kokmasını sağlayacak tuvalet kokuları tam da ihtiyacınız olan  ürün olabilir. Aynı zamanda klozet kapağı bütün ev halkının sık temas etmesine  rağmen bakteri bulunduran bir alandır. Temizlemek için klozet kapağı temizleyicisi kullanabilirsiniz. 

Açık renk fayanslarınızdaki saçları temizlemek mümkün değilse mikrofiber moblara göz atmalısınız. Hassas ellerinizi temizlik kimyasallarından korumak istiyorsanız kullan at eldivenler satın alabilirsiniz. Temizlik setleri  işinizi hızlandırır, fayans, parke gibi yüzeylerdeki lekeleri ve kiri zorlanmadan çıkarmanızı sağlar.

Tadilat yaptırmayı planlıyorsanız  inşaat temizlik malzemeleri  sizin için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Evinizdeki laminant parkelerinizi kolaylıkla parlatmanız mümkün.  Ahşap parke ve laminat parke için özel üretilmiş parlatıcılar sizi yepyeni parkelere kavuşturabilir.  Çelikleriniz kararıyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız çelik parlatıcı kullanabilirsiniz. Eviniz nem içeriyor ve evde küf lekeleri bulunuyorsa küf temizleyici ile küflerden kurtulmak hiç de zor değil. Aynı zamanda evinizde rutubet kokusu varsa rutubet giderici tabletler rutubet oluşumunu engellerken sizi olası küflerden de korumayı sağlayabilir. Evinize güzellik katan avizeler kolay tozlanır. Toz tutmayı zorlaştıran avize temizleyiciler kullanarak uzun süreli temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Temizlik Ürünlerinin Olası Zararlarından Korunmak İçin Püf Noktaları

Mutfakta, banyoda, salonda, yatak odasında farklı ihtiyaçlara göre üretilen temizlik ürünleri kullanmak gerekebilir. Temizlik yaparken kendinizi de korumayı ihmal etmemelisiniz. Bunun için üretilmiş özel eldivenleri ve bezleri kullanabilir, temizlik malzemelerini  fazla solumaktan kaçınabilirsiniz. Çocuklarınızın güvenliği açısından temizlik malzemelerini çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde saklamanız hayati önem taşır. Temizlik ürünleri asla gıda maddeleri ile temas etmemeli. Özellikle mutfak tezgahı temizliğinden sonra tezgahı  temiz su ile durulamayı unutmayın. Çocuklarınız gibi evcil hayvanlarınızın da sizin gözetiminize ihtiyaç duyduğu zamanlar vardır sevgili dostlarınızın temizlik malzemelerini yemesini engelleyin.
Her bütçeye uygun temizlik ürünleri bulmak mümkün. Farklı gramajlarda ve farklı fiyatlardaki temizlik ürünleri arasından bütçenize en uygun olanlarını bulabilirsiniz. Seçeceğiniz temizlik ürününün boyutunu, kullanma sıklığınıza ve kullanım alanınıza göre belirleyebilirsiniz. Unutmayın ki, yaşadığımız ortamların hijyenik olması sağlığımızın birinci şartıdır. Temizlik için harcanan küçük bütçeler, sizi büyük problemlerden koruyabilir.
Her türlü ihtiyaca yönelik ve uygun fiyat avantajlarına sahip temizlik ürünleri şimdi Koçtaş’ta! Daha temiz ve hijyenik alanlar yaratmak için hemen sepetinize ekleyin.

 

Daha fazla göster
424 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: