150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çit Budama Makinesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çit Budama Makineleri Ne İşe Yarar?

Çit budama makinesi bahçenizde yer alan çitlerin kesilmesi işlemleri için üretilmiş olan bahçe ürünleri içerisinde yerini alır. Yüksek motor performansları ve kolay kullanımları sayesinde yoğun ilgi görürler. Çit budama makineleri çeşitleri çoğunlukla testere biçiminde görüntüye sahiplerdir.

Kullanımlarının kolay olması bakımından da büyük rahatlık sağlarlar. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz yüksek performansa sahip ürünlerdir. Birden fazla özelliği bulunmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte olan ürün grupları arasında yerlerini alırlar.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bu makineler, birden fazla alanda ve şekilde kullanıma da uygunlardır. Canlı çit kullanılan bütün alanlarda kullanılabilir ve bu sayede çitlere kolay bir biçimde istenilen şekiller verilebilir. Budama makinesi hem profesyoneller için hem de yeni başlayanlar için farklı şekilde üretilirler.

Çit budama makineleri, zahmet gerektirmeyen ve ergonomik yapısı ile çitlerin budanabilmesi için üretilir. Yüksek ve güçlü motor gücüyle birlikte kolay bir şekilde çalıştırabileceğiniz ürünler, uzun ya da kısa çitlerin budanmasını sağlar. Kolaylıkla taşınabilmesi için hafif ağırlıkta tasarlanan modeller sırt ve kol bilgelerinize daha az yük binmesini sağlayarak sağlığınızı da korur.

Güvenlikli bir biçimde çalışabilmenizi sağlayan seçenekler fren sistemleri bıçakların hızlı bir şekilde durmasını sağlar ve hareket eden bıçakları sayesinde size daha kolay bir kullanım avantajı sağlar.

Bahçenizdeki bitkilerin ve görüntünün daha düzenli gözükmesi için de sizlere oldukça yarar sağlayan bir üründür. Çit budama makineleriyle yapılmış olan işlerin süresi kısaltmakta ve çitlere istenildiği gibi şekil verme işlevini kolaylaştırır. Bünyelerinde bulunan döner bıçaklar sayesinde çitlerdeki fazlalıklardan kurtulabilir ve güçlü kesim performansıyla çitlerin kolaylıkla temizlenmesini sağlar.

Çit budama makineleri kullanım şekilleri açısından dayanıklı ve sağlam özelliklere sahip olarak tasarlanırlar. Çit budama işlemleri kesim ile ilgili olduğundan dolayı bu işlemi kolay bir biçimde gerçekleştirmenizde oldukça yararlı olacak bir ürün grubu içerisinde yer alır.

Canlı çitlerin kullanımları daha yoğun olduğundan dolayı bahçelerinde düzen sağlamak isteyen bireyler bu makinelere olduğundan yoğun bir şekilde ilgi gösterirler. Farklı çeşitlerdeki ürünler kaliteli ve güçlü motor performansları dolayısı ile düzgün bir şekilde budama işlemlerinin gerçekleşmesini sağlar.

Bu ürünler farklı çeşitlerin yer aldığı bahçe düzenlenme aletleri arasında yerini alır. Bahçenize en uygun modelin seçimi sırasında kullanılmakta olan enerji ve yakıt kaynağını dikkate almanız gerekir. Farklı seçenekler içerisinde elektrikli çit budama makineleri, benzinli ve akülü çit budama makineleri yer alır.

Elektrikli Çit Budama Makinesi

Elektrik sayesinde çalışan modeller daha çok küçük bahçeler açısından kullanışlı olur ve iş gücünüzü kolay bir şekilde tamamlamanızda yardımcı olur. Rahat bir biçimde kullanılabilmesi için hafif ağırlıkta üretilir ve lazer kesim özelliği sayesinde çitlerin kolay bir şekilde budanmasını gerçekleştirir. Bu ürünlerde yer almakta olan metal dişli sistemler ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Oldukça güçlü performans özelliği sağlayan elektrikli çit budama makinelerinde yer alan el koruma kalkanı ve kablo gerilimini önleyen klips ile sağlığınızı da güvence altına alır. Döner bıçakları sayesinde taban ve duvarların boydan boya kesimleri için de uygun olan modeller, çalışmanızı oldukça hızlı bir biçimde bitirmenizi sağlayarak sizlere aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

Çevre dostu olan elektrikli çit budama makineleri, güvenli bir biçimde çitlerinizin bakımlarını sağlayarak bahçenizin daha güzel bir forma kavuşmasında öncü rol oynar. Etkileyici ve güçlü performansı ile göz kamaştıran elektrikli modeller motor gücüyle de size oldukça büyük avantaj sağlar.

Benzinli Çit Kesme Makinesi

Benzinli çit budama makineleri orta ve büyük bahçeler için kullanıma oldukça uygundur. Orta ve büyük boyutlarda bahçeleriniz için rahat çalışmanızda oldukça yararlı bir ürün grubudur. Çeşitli pozisyonlarda dönebilen tutma kolu nedeniyle fonksiyonel kullanım ve yüksek konfor alanı sunar.

Aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlayan benzinli modellerin emsalsiz özellikleri nedeniyle kolay kullanım avantajı sağlar ve çit kesme işlemlerinizde mükemmel sonuçlara ulaşmanızda yardımcı olur.

Ağırlığı ile ön ve arka bölümlerinde oldukça iyi bir denge kurabilen benzinli çit kesme makinesi, motorun sağlamış olduğu güç ile yorulmadan çalışmanızda aktif rol üstlenir.

Benzinli modellerin bıçakları lazer teknolojisiyle üretildiğinden dolayı kesimlerinden oldukça iyi sonuçların alınmasını sağlar ve aynı zamanda bıçak kılıfları ile de güvenliğinizi üst seviyelerde sağlar. Bıçak uzunluklarıyla uzun olan çitlerde bile kolay kesme imkanı da tanır.

Akülü Çit Budama Makinesi

Akülü çit budama makinesi, çeşitli şekillerde tutulabilen kaymayan kolları ile size daha da fazla kontrol ve konfor imkanı sağlar. Maksimum performansını göstermeye yönelik çalışmakta olan akülü ürün, yumuşak kavrama sistemini sağlayarak tutma kolları sayesinde güvenliğinizin korunmasında da yardımcı görevi görür.

Sağlamış olduğu ağırlık dağılımıyla oldukça basit bir kullanım şekli sağlar. Ergonomik olarak da daha rahat bir çalışma alanı yaratır. Geniş ve orta büyüklüğe sahip olan bahçeler için kullanımı oldukça uygun olan akülü seçenekler, lazer ile kesilmiş olan bıçakları sayesinde çitlerin son derece temiz bir biçimde kesilmesini sağlar.

Oldukça başarılı bir şekilde çit budama işlemini sağlayan akülü ürünler işinizin hızlı bir biçimde tamamlanmasını sağlar ve işlevsel bir şekilde çalışabilmeniz için gerekli olan tüm kolaylıkları da sizlere sağlayabilir.

Modern ve ergonomik tasarımları ile ilgi çekmekte olan budama makinelerinin üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanım avantajı da sağlar.

Çeşitli seçenekler arasında bulan Bosch çit budama makinesi temin edebilirsiniz. Koçtaş'tan satın alabileceğiniz çit budama makinelerini isterseniz online sitemizden ya da mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. Online olarak alışveriş yapabilmek için web sitemiz üzerinden ya da app mağazaları üzerinden uygulamamızı indirerek yeni üyelik oluşturabilir, eğer üyeyseniz de üyelik girişi yaparak hızlıca alışverişinizi oturduğunuz yerden tek bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çit Budama Makineleri Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çit Budama Makineleri Nasıl Seçilir?

Kullanılacak alana göre en uygun seçeneği bahçenizi göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Bu sayede daha verimli bir kullanım alanı yakalamış olursunuz. Budama makinelerinin kullanım şekilleri kolay olduğundan dolayı özel bir beceri gerektirmez. Koçtaş üzerinden bahçenize en uygun olacak modellere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve güçlü performansa sahip olan seçenekleri sitemiz ve mağazalarımız aracılığı ile bulabilirsiniz.

Çit Budama Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Çit budama makinesi çeşitleri 3’e ayrılır;

  1. Benzinli çit budama makineleri
  2. Akülü çit budama makineleri
  3. Elektrikli çit budama makineleri

Bu çeşitlerden bahçenize en uygun olacak ürün seçiminde bulunursanız işiniz oldukça kolaylaşacaktır.

Çit Budama Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Motor gücünün performansına ve kullanılan yakıt veya enerjiye göre piyasada farklı çeşitlerde ve farklı fiyatlar aralığında bulunurlar. Koçtaş ile hem bütçenize hem de bahçenize en uygun çit budama makinesi çeşitlerine ulaşım sağlayabilir ve fikir edinebilirsiniz.

En Çok Satan Çit Budama Makinesi Hangileri?

Koçtaş Çit Budama Makinesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Çit Budama Makinesi 450 Watt 45 cm
  2. Mac Uzun Kol Çit Budama
  3. Mac Çit Budama 550 Watt 50 cm
  4. Çit Budama Makinesi 550 Watt 60 cm BEHTS451
  5. Çit Budama Makinesi EasyHedgeCut
Daha fazla göster
27 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: