200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kümesler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kafes ve Kümesler

Hayvanlarınızı dış çevrenin zararlı etkilerinden korumak için kullanabileceğiniz kafes ve kümesler sevimli dostlarınıza güvenli bir yaşam alanı sağlıyor. Kurulumu oldukça kolay, bahçe veya iç mekânlara uygun olarak tasarlanmış kafes ve kümesler tavuk ve kuşlarınızın güvenliği, mutluluğu ve sağlığı için kalıcı bir çözüm oluşturuyor.

Hayvan Dostlarınız En Konforlu Kafes Ve Kümesler

Evcil hayvan malzemeleri arasında yer alan kafes ve kümesler, hayvanlarınızı zorlu hava koşullarıdan koruyor, onlara zarar verebilecek diğer hayvanlar gibi çevresel etkilerden uzak tutuyor. Sağlıklı yaşamalarını, verimlerini artırmayı ya da size ait olan alanın dışına çıkmamalarını sağlamak istediğinizde de kafes ve kümesleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sağlıklarına zarar vermeyen yapıda geliştirilen kafes ve kümesler, ahşap, metal, tel, plastik gibi farklı maddelerden imal ediliyor. Kafes fiyatları bu yapısal özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişim gösteriyor. Ahşap malzemenin dayanıklılığı, çeliğin paslanmaz olması gibi özellikler fiyatı etkiliyor. Ürünün kolay temizlenebilir olması ve görselliği de fiyat üzerinde önemli bir etkiye sahip. Koçtaş’ta tavuk ve kuşlarınızın için tercih edebileceğiniz çeşitli kafesler ve çitler arasında paslanmaz özellikte olan dayanıklı materyalden yapılmış kafesler ve ortama göre büyültüp küçültebileceğiniz parçalardan oluşan çitler bulmanız mümkün. Farklı ölçülere sahip çitler arasından bahçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çürüme, kurtlanma etkilerine karşı çok dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çeken ahşap tavuk kümesi modelleri, hem tavuklarınıza güzel bir yaşam alanı vadediyor hem de bahçenizin dekorunu tamamlayan bir gösellik sunuyor. Aynı şekilde uzun yıllar su ve güneşin zararlı etkilerine karşı dayanıklılık özelliklerine sahip olan papağan evi ise, ısı yalıtımlı olması nedeniyle papağanlarınıza sıcak bir yuva olmayı bekliyor.
Teras, bahçe ve balkon gibi alanlarda kolay kurulum vaadeden kafes ve kümesler şimdi Koçtaş’ta! Uygun fiyat avantajları ile Staged alışveriş kolaylığını keşfedin, beğendiğiniz ürünleri zahmetsizce sepetinize ekleyin. 

Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: