150 TL Üzeri Kargo Bedava

Yaprak Toplama Makinesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yaprak Toplama Makinesi

Yaprak toplama makinesi özellikle bahçe sahiplerinin yere düşen yapraklardan kolaylıkla kurtulmalarını sağlıyor. Çimlerin üzerine dökülen yapraklar, kötü bir görüntü oluşturur ve temizlenmediği takdirde bahçelere zarar vermeye başlar. Bir diğer adıyla yaprak üfleme makinesi modelleri, bahçelerin zahmetsizce temizlenmesini sağlarken güvenli kullanım olanağı da sunuyor.

En Fonksiyonel Yaprak Toplama Makinesi Modelleri Nelerdir?

Yaprak üfleme ve toplama makinesi modelleri elektrikli ve akülü olarak iki gruba ayrılmaktadır. Elektrikli yaprak toplama makinesi, elektrik kaynağı bulunan alanlarda gücünü şebeke elektriğinden alarak çalışan makinelerdir. Elektriğin olmadığı yerlerde bu makineler çalıştırılamaz. Akülü yaprak toplama makineleri ise elektrikli makinelerin çalışma şekline sahiptir ve gücünü üzerine takılan aküden sağlar. Akülü yaprak toplama makineleri ile uzun saatler çalışıldığında, yedek akü bulundurulması gerekmektedir. Yaprak toplama makinesi, genellikle elle tutmak için bir sap içerir bazı modelleri ise sırt çantası gibi sırta takılarak kullanılabilir. Uzun saatler kullanım gerektiğinde sırt çantası modeli daha ergonomik bir seçenektir. Yaprak toplama makinesine&nbsp yönelik fiyatları model ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Makinenin motor gücü, akım miktarı, toplama torbasının litresi ve performansına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yaprak üfleme makinesini kullanmadan önce mutlaka üretici firmanın hazırladığı kullanım kılavuzunu okuyunuz. Bu tür makinelerin kullanımında kendi güvenliğinize de mutlaka dikkat etmelisiniz. Yaprak toplama makinesini çalıştırmadan önce kulaklarınıza tıkaç takınız. Gözlerinize koruyucu gözlük takıp, ellerinize kaymayan iş eldivenleri giyiniz. Tozdan kaçınmak için maske takınız.&nbsp

Püf Noktası: Yaprak Toplama Makinesi Nasıl Temizlemelisiniz?

Her kullanımdan sonra yaprak toplama makinesinin haznesinin temizliğini yapmanız makinenizin performansını arttırır. Yaprak toplama makinesi içinde fermuarlı toplama torbası bulunur. Belirli aralıklarda bu torbayı boşaltarak temizliğini yapabilirsiniz.
En uygun yaprak toplama ve üfleme makineleri arasından seçim yapmak için sizler de buyurun Koçtaş’a! online alışverişin kolaylığıyla dilediğiniz ürünü sepete eklemeyi unutmayın.

En Çok Satan Yaprak Toplama Makinesi Hangileri?

Koçtaş Yaprak Toplama Makinesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Hava Üfleme Makinesi KLUF903
  2. Üfleyici GBL800E
  3. Gbl 18V-120 Solo Üfleme Makinesi
  4. Universal Garden Tidy Yaprak Üfleme Toplama Makinesi
  5. Akülü Yaprak Üfleme 18v Aküsüz X-lıon
Daha fazla göster
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: