200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Şemsiyesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şemsiyeler

Şemsiyeler hava şartlarının olumsuz etkilerinden korunmak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Yağmurlu havalarda belli bir bölgenin yağıştan etkilenmesini önlemek amacına yönelik olarak tercih edilen bu ürünler güneşli havalarda da gölgelik alanlar oluşturmak amacı ile kullanılır.

Geniş Ürün Yelpazesi İle Şemsiye Modelleri

Şemsiye günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir ürün çeşididir. Bireysel olarak özellikle yağmurlu havalarda kullanılan el şemsiyelerinin haricinde çok daha geniş alanların korunmasını sağlamak amacıyla plaj şemsiyesi veya bahçe şemsiyesi gibi ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilerek satışa sunulan şemsiyeler arasından ihtiyaç duyduğunuz ölçülere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu anlamda ürün çapı ihtiyacınız olan şemsiye modelini belirlerken dikkat etmeniz gereken başlıca unsurlar arasında yer alır. Şemsiye ile koruma altına alacağınız alanın genişliğini belirten bu ölçünün yanı sıra özellikle güneş ışığından korunmak amacı ile satın alınan plaj, bahçe veya balkon şemsiyesi gibi ürünler için ışığın geliş açısı da büyük bir önem arz eder. Sabit ve zemine paralel olarak açılan şemsiyeler 90 dereceye yakın gelen güneş ışınlarından korunarak belirli bir gölgelik alan oluşturmanızı sağlar. Eğimli bir şekilde konumlandırılabilen şemsiyelerde ise farklı açılardan gelen güneş ışınlarından daha geniş gölgeler elde edebilirsiniz. Bu anlamda yandan kollu şemsiyeleri tercih ederek; şemsiyenin duruş açısını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şemsiyeler hava koşullarından olumsuz etkilenmenizi önlemenin yanı sıra mahremiyet sağlayıcı birer obje olarak da değerlendirilebilir. Şemsiyeler kategorisinde satışa sunulan ve özellikle yan yana sıralanan balkonlarda kullanabileceğiniz balkon seperatörü gibi ürünler sayesinde çevre ile ilişkinizi isteğinize uygun bir şekilde sınırlayabilirsiniz.

En Kullanışlı Plaj Şemsiyesi Fiyatları Neye Göre Şekilleniyor?

Her ürün grubunda olduğu gibi plaj şemsiyesi modelleri arasında da kullanışlılık, kalite ve ekstra fonksiyonlar ile doğru orantılı bir fiyatlandırma olduğundan söz edilebilir. Ekstra özelliklerin bulunduğu şemsiye modelleri standart ürünlere nazaran biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken genel olarak açık alanlarda kullanabileceğiniz şemsiyeler her bütçeye hitap edecek nitelikte ürün seçeneğine sahiptir. Kendiliğinden ayaklı ürünlerin haricinde şemsiye ve ayağın ayrı ayrı satıldığı ürünlerde fiyat farklılığına sahip olabilecek iki ürün bulunur. Şemsiyeler iskeletine göre farklı fiyat aralığında tercih edilebileceği gibi, şemsiye ayakları da tekerlekli, tekerleksiz, sıkıştırma kollu veya bidon şeklinde farklı seçeneklere sahiptir. Dolayısıyla seçeceğiniz şemsiye ayağı da ürünün toplam fiyatının artmasında ve azalmasında önemli bir role sahiptir.

Koçtaş'ta plaj, havuz, bahçe ve balkon gibi dış mekanlarda kullanılan çardak ve şemsiyeler arasında küçük bir araştırma yaparak, bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik en uygun şemsiyeyi bulabilirsiniz. Şimdi gelin Online alışveriş kolaylığı ile ürününüze anında kavuşun. 

En Çok Satan Bahçe Şemsiyesi Hangileri?

Koçtaş Bahçe Şemsiyesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Garden Yandan Kollu Şemsiye
  2. Garden Yandan Kollu Şemsiye
  3. Hugo Plaj Şemsiyesi 220 cm Krem
  4. Garden Yandan Kollu Şemsiye
  5. Plastik Rattan Şemsiye Altlığı
Daha fazla göster
39 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: