150 TL Üzeri Kargo Bedava

Elektrikli Süpürgeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Farklı Alanlarda Kullanılabilen Elektrikli Süpürgeler

Yaşam alanlarının temizliğini gerçekleştirirken çeşitli ev aletlerinden yardım alabilirsiniz. Çeşitli modellerdeki elektrikli süpürgelerden birçok farklı ortamın temizliğinin yapılmasında sık sık faydalanılır. Elektrikli ev aletleri arasında bulunan süpürgeler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni özellikler taşıyabilir. Teknolojik gelişimlerle donanan ve farklı eklentilere açık olan bu ürünler değişik özelliklerde farklı modellere sahiptir.

Süpürgelerin teknik özellikleri ve tasarımları değişiklik gösterebildiği gibi sahip olduğu başlıklar da farklılaşabilir. Elektrikli süpürgeler, kullanılan ortamların hijyeninin artmasına yardımcı olan ürünlerdir. Birikmiş toz ve kirleri sahip olduğu sistemle ve elektrikten aldığı güç ile içine çeken yapısı sayesinde birçok alanda kullanabilmenize imkân tanır. Evde, çeşitli iş yerlerinde ve daha farklı alanlarda kullanmanıza fırsat veren ürünler aynı zamanda temizliğe ayıracağınız vakti kısaltmış olur.

Pratik kullanım sağlayan ve güçlü çekiş kabiliyetine sahip ürün modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Emiş gücü, filtre özellikleri gibi satın almadan önce incelenen önemli nitelikler bulunur. Ortam zeminlerini, yerde bulunan halıları, kilimleri, paspasları süpürebileceğiniz gibi koltuk ve perde gibi üzerinde toz birikintisi bulundurabilen çeşitli eşyalar üzerinde de kullanabilirsiniz. Çeşitli modeller arasından önem verdiğiniz kriterlere bakarak bir seçim yapabilirsiniz. Dış tasarımı değişebilen elektrik süpürgesi fiyatları değişkenlik gösterebilir. Siz de bu modeller arasından kişisel beğenilerinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Kullanım Amacınıza Göre Tercih Edebileceğiniz Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Dikey süpürge fiyatlarıGücünü elektrikten alan süpürgeler, farklı modellerde üretilir. Çeşitli kullanım alanlarına yönelik türlü özelliklere sahip ürünler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Toz torbalı elektrik süpürgeleri, içerisinde tozları çektiği torba haznesi bulundurur. Kimi modellerde toz torbası yıkanabilir özeliktedir kiminde ise belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Toz torbalı modellerin watt değeri, emiş gücü, başlık türleri değişkenlik gösterebilir.

Toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, uğraşılması gereken bir toz torbası barındırmaz. Toz haznesine dolan kirler, elle temas etmeye gerek kalmadan kolayca çöp poşetine dökülebilir. Genellikle HEPA filtresi ve cyclon teknolojisiyle donatılmış toz torbasız modeller, evinde evcil hayvan besleyenler ve alerjik ya da astım durumu bulunanlar için idealdir.

Robot süpürgeler, son teknoloji kullanılarak geliştirilen süpürge çeşitleri arasındadır. Temizlenecek alanı kendi tespit ederek temizleyen bu modeller, yalnızca gerektirdiği uygulamaları edinmenize ve ayarlamaları yapmanızı gerektirir.

Dikey ve şarjlı elektrikli süpürgeler, temizlik yapmanızı kolaylaştırarak dik konumda çalışır. Özel şarj üniteleri aynı zamanda şarj istasyonu olarak kullanılabilir. Şık tasarıma sahip şarj üniteleri, ev dekorasyonuna da katkı sağlar. 

Küçük elektrikli süpürgeler arasında yer alan şarjlı el süpürgeleri, günlük temizlik için tercih edilir. Sanayi tipi elektrikli süpürgeler, endüstriyel alanların temizliğini sağlamak için kullanılan ve yüksek vakum gücüne sahip ürünlerdir. Sulu modeller temizliği su kullanarak gerçekleştirir.

Kullanışlı Toz Torbalı Elektrik Süpürgeleri

Elektrikli süpürgeler, birçok farklı modelde üretilebilen ürünlerdir. Bu ürünlerin modellerini kullanım amacınız doğrultusunda farklı özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun olanlar arasından seçebilirsiniz. Bu ürünler arasında toz torbası bulunan türler mevcuttur. Toz torbalı süpürgeler, yaşam alanlarınızı temiz bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz çeşitlerden biridir.

Yerlerde bulunan halıların, odalara yerleştirilen koltuk takımlarının, farklı yapılardaki perdelerin üzerinde biriken toz parçalarını içerisine çekerek daha hijyenik bir ortam oluşmasına yardım eder. Toz torbalı süpürgeler, çektiği bütün kir ve tozları yapısında bulunan toz torbasına aktarır. Toz torbalarının taşıdığı özellikler, toz torbalı modellere göre değişiklik gösterebilir.

Temizlik esnasında biriken kir ve tozları, toz torba kısmına biriktiren toz torbalı modellerin haznesinin değiştirilmesi gerekebilir. Tozları barındıran toz torbası haznesini düzenli aralıklarla yenisiyle değiştirmek, daha verimli bir temizlik deneyimi için önemlidir. Toz torbalı süpürgeler, evde veya ofiste kullanılmak üzere tercih edilebilir. Pratik ve kolay kullanım sunan toz torbalı süpürgelerin farklı özellikler barındıran modelleri mevcuttur.

İhtiyaçlarınıza uygun toz torbalı elektrikli süpürge modelleri arasından uygun seçimler yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı seçenek alternatifleri sunan toz torbalı süpürgeler arasından uygun seçimi yaparken dış görünüşüne de önem gösterebilirsiniz. Bosch elektrikli süpürgelerin toz torbalı modelleri, işlevini iyi şekilde yerine getiren türler arasındadır. 

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Modelleri

elektrikli süpürge çeşitleriToz torbalı süpürge modelleri, geniş alternatifleri barındırır. Toz torba haznesi bulunduran ürünler, farklı teknik özelliklere ya da tasarım özelliklerine sahip olabilir. Modellerin taşıdığı nitelikler doğrultusunda uygun bir seçim yapabilirsiniz. Toz torbalı sessiz elektrikli süpürgeler, çalışma süresince yüksek ses çıkarmamasıyla öne çıkar.

Ürünlerin sahip olduğu motorlar yüksek emiş gücü niteliği taşıyorsa ses çıkarması doğaldır. Yüksek RPM değerlerinde sahip olan fanlar yüksek ses çıkarabilir ve temizlik yaparken gürültü yaratabilir. Ancak teknolojiyle harmanlanan yeni özelliklere sahip olan toz torbalı süpürgeler, sessiz çalışabilme fonksiyonu sunabilir. Sessiz çalışan modellere göz gezdirerek uygun toz torbalı süpürge çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz.

Toz torbalı sessiz elektrik süpürgesi fiyatları değişkenlik gösterse de; ev, ofis ve diğer alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Toz torbalı süpürge modelleri, dikey veya yatay olarak kullanılabilen çeşitlerde üretilebilir. Kullanmak istediğiniz forma göre bir model tercihi yapabilirsiniz. Toz torbalı modellerin şarj edilerek kullanıma elverişli modelleri bulunur. Dikey modellerde şarjlı ya da şarjsız olarak farklı türlerde modeller bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre bir toz torbalı elektrikli süpürge seçimi yaparak alanlarınızın temizliğini daha rahat ve pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Toz torbalı süpürge fiyatları sahip olduğu özelliklere göre farklılaşabilir. Kablolu ya da şarjlı gibi çalışma şekilleri değişkenlik gösteren, kullanım formu yatay veya dikey olarak farklılaşabilen modeller arasında kişisel zevkleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilirsiniz. 

Türlü Özellikler Barındıran Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeler

Bu ürünlerin farklı modelleri arasında bulunan toz torbasız süpürge çeşitleri, sağladığı birçok avantajla öne çıkan ürünler arasındadır. Yıkanabilir ya da belli aralıklarla değiştirilmesi gereken bir toz torbası bulundurmayan toz torbasız ürüni çeşitleri, kolay kullanım sağlar. Toza temas etmenize gerek kalmadan içerisinde biriken bütün kirleri doğrudan çöpe boşaltabilmenize fırsat verir. Alanlarınızı temizlediği gibi sizi de toza dokundurmamasıyla iki açıdan da hijyenik olma özelliği gösterir.

Yeni teknolojiyle harmanlanmış ürünlerde genellikle toz torbası bulunmaz. Toz torbasız modeller, yatay şekilde kullanılan modellerinde temizlik esnasında rahat hareket alanı sağlamak adına uzun kablolar bulundurur. Toz torbasız modellerde yer alan toz hazneleri, farklı çeşitlerdedir. HEPA filtreye sahip olan ya da cyclon teknolojisiyle üretilen toz torbasız çeşitler, tozları içerisine hapsetme görevini üstlenir. Süpürme esnasında dışarıya toz yaymayan ve toz kaldırmayan toz torbasız elektrikli süpürgeler, alerji durumları yaşayabilenler için ideal türde bir üründür.

Düzenli şekilde toz torbasız modelleri kullanarak alanınızdaki mobilyaların üzerinde daha az toz birikmesine yardımcı olabilirsiniz. Toz torbasız çeşitler, evcil hayvana sahip olanlar tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Fakir elektrikli süpürgeler içerisinde toz torbasız modeller mevcuttur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı filtre yapılarına sahip olabilen toz torbasız elektrikli süpürge çeşitlerini inceleyerek uygun modelleri edinebilirsiniz. Toz torbasız elektrik süpürgesi fiyatları sahip olduğu niteliklere göre değişim gösterir. 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Türleri

Toz torbasız süpürge modelleri farklı şekilde kullanılabilmesiyle değişiklik gösterebilir. Kablolu ya da kablosuz olarak üretilebilen çeşitleri mevcuttur. Dikey toz torbasız süpürgelerin toz haznesi küçük yapıdadır. Alanlarınızı günlük olarak temizlemek isteyenler, dikey toz torbasız modelleri tercih edebilir. Tasarımlarının bir avantajı olarak dikey konumda kullanılmaları, pratik temizliğe olanak tanır.

Yatay kullanılan toz torbasız ürünler geniş hazneleri sayesinde derin temizlik yapmak için idealdir. Kablolu yapısıyla uzun süreler boyu kesintiye uğramadan alanınıza hijyen sağlayabilirsiniz. Toz torbasız ürünler, sessiz çalışma fonksiyonu bulundurabilir. Hem dikey hem yatay olarak kullanılabilen toz torbasız süpürgeler, kullanım alanınıza göre ayarlayabileceğiniz özelliktedir. Toz torbasız modellerde bulunan farklı motor özellikleri çalışırken verdiği ses düzeyi değişiklik gösterebilir.

Toz torbasız elektrikli süpürgeler, farklı aksesuarlarla birleştirilerek kullanılabilen yapıdadır. Elektrikli süpürge aksesuarları arasında bulunan farklı başlıklar, temizlik sürecini kolaylaştırır. Toz torbasız modellerin tasarım özellikleri de farklılaşabilir. Çeşitli renklerdeki toz torbasız ürünlerden kişisel zevklerinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Toz torbasız süpürgeler, kısa sürede ortam temizliğini bitirmek için seçilebilen ürünlerdir. Aynı zamanda toz torbası bulundurmayan yapısıyla toz torbası masrafına girmeden hazne temizliğini halletmenizi sağlar. Çeşitli teknolojileri içerisinde bulunduran toz torbasız modeller arasından ihtiyaçlarınız için uygun olanları tercih edebilirsiniz. Dikey, yatay, şarjlı, kablolu gibi çok çeşitli toz torbasız elektrik süpürgeleri fiyatları bulunur, istekleriniz doğrultusunda bu ürünleri edinerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Son Teknolojiyle Donanan Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli süpürge modelleriEv, ofis, toplu kullanım alanları insan sağlığı ve konforlu bir deneyim için temiz olmalıdır. Özellikle halı kullanılan alanlarda toz ve kirleri temizlemek için elektrik süpürge modelleri etkili bir yöntem sunar. Toz, akar, evcil hayvan tüyleri yaşam alanlarınızda birikerek sağlığınız için risk oluşturabilir. Yüksek emiş gücüne sahip, Hepa filtreli elektrik süpürge seçenekleri yaşadığınız ortamı tozlardan arındırmak için idealdir. 

Çocuklu ailelerde ve evcil hayvan beslenen evlerde elektrik süpürge seçimi önem taşır. Kedi, köpek gibi ev hayvanları gün içinde tüylerini döker. Koltuk, kanepe, masa altı, perde, halı gibi alanlarda evcil hayvan tüyleri birikebilir. Dik konumda kullanılan el elektrikli süpürge çeşitleri pratik kullanımı ve hafif yapısı ile gün içinde avantaj sağlar. Hızlı şekilde tüyleri temizlemenize yardımcı olur. Alerjene karşı hassas olan bünyeler için ortamın tozdan ve tüyden arındırılması önem taşır.

Çocuklar yaşam alanlarında etkinlik yaparken ve yemek yerken ortamın kirlenmesine neden olabilir. Su filtreli elektrik süpürgeleri tozu ve kiri suya hapsederek daha etkili bir hijyen sağlar. Özellikle alerjik çocuklar için su haznesi olan elektrik süpürgeleri tercih edilmelidir. 

Elektrik Süpürgesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrik süpürge modelleri farklı özellikleri ve şık tasarımları ile geniş seçenek sunar. Yaşama alanlarınızın temiz olması için uygun elektrik süpürge modellerini seçmeniz gerekir. Her ihtiyaca yönelik tasarlanan süpürgeler pratik kullanımı sayesinde günlük yaşamda işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar:

  • Kullanım amacınıza göre elektrik süpürgesi tercih etmeniz önemlidir. Evcil hayvan besleyenler tüyleri etkili şekilde temizleyen yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürge modellerini inceleyebilir.
  • Sessiz şekilde çalışan elektrik süpürge modelleri gürültü kirliliğini önlemeniz için önemlidir. Özellikle küçük çocukları olan aileler sessiz çalışan elektrikli süpürgeler sayesinde pratik bir deneyim yaşayabilir.
  • Alerjiye meyilli kişiler özellikle Hepa filtreleme sistemine sahip ve su hazneli süpürge modellerini kullanmalıdır. Toz torbalı elektrik süpürge modelleri alerjenlerin bir kısmını yok ederken bazı ince partiküllerin ortamın havasına karışmasına neden olabilir.
  • Fonksiyonel tasarıma sahip elektrik süpürgeleri kullanım anında size avantaj sağlar. Hızlı manevra kabiliyeti olan, yeterli uzunlukta kablosu bulunan modeller tüm odaları temizlerken etkili şekilde hareket etmenize yardımcı olur.
  • Farklı başlık seçenekleri olan süpürge modelleri daha kapsamlı bir temizlik deneyimi sunar. Perde, koltuk, parke, halı, tül, yatak başı gibi evin farklı alanlarında kullanılan başlık seçenekleri tozları etkili şekilde temizlemenizi sağlar. Fırçalı, sivri uçlu, yatay başlıklı seçenekler farklı zeminler için ideal bir emiş gücü yaratır.
  • Elektrik süpürgesi seçerken kullanım kolaylığına ve garanti kapsamına özen göstermeniz gerekir. Garanti süresi ve kapsamı geniş olan kaliteli modeller uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Pratik şekilde temizlenen, toz haznesi kolay takıp çıkarılan elektrik süpürgeleri sayesinde rahat bir şekilde günlük işlerinizi yapabilirsiniz.
  • Elektrikli ev aletleri arasından tercih yaparken az enerji ile çalışan seçenekleri değerlendirmeniz önemlidir. Enerji tasarrufu sağlayan elektrik süpürgeleri sayesinde hem doğayı hem bütçenizi koruyabilirsiniz. Yüksek emiş gücü, kaliteli motor sistemi, etkili filtreleme özelliği olan süpürge modelleri ile yaşam alanlarınızda hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz.
  • Kullanım sonrasında kolay toplanan ve saklama alanlarında fazla yer kaplamayan süpürge modelleri depolama bölümlerinde avantaj yaratır. Gün içinde temizlik işlemleriniz bittikten sonra saklama dolaplarınıza kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. 

Dikey ve Şarjlı Elektrik Süpürgeleri

Dikey ve şarjlı süpürgeler, dik duran formuyla ve şarj edilebilme özelliğiyle kolay şekilde ortamları temizlemenize yardım eder. Çeşitli temizlik başlıklarıyla birlikte gelen dikey şarjlı süpürgeler, erişilmesi zor olan alanlara kolayca ulaşır ve temizlenmesini sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip modelleri bulunan şarjlı süpürgeler, içerisine çekmiş olduğu kirleri toz haznesinde biriktirir. Şarj edilebilen özellikteki dikey süpürgelerin şarjı, uzun süreler boyu çalışmaya devam etmesine yardımcı olur.

Farklı biçimlerdeki uçlarıyla birçok alanın temizlenmesinde rol üstlenir. Günlük ya da uzun süreli temizliklerinizde farklı modellerdeki temizlik uçlarını takarak kullanabilirsiniz. Dikey şarjlı süpürgeler, hafiflikleriyle öne çıkar ve temizlik süreçlerini kolaylaştıran özelliğe sahiptir. Temizliği kısa sürede tamamlayarak hem az efor sarf edersiniz hem de vaktinizden tasarruf edebilirsiniz.

Dikey şarjlı süpürgeler, evin bütün bölümlerinde kullanıma uygundur. Mutfak, salon, banyo, koridor, yatak odası, yemek odası gibi tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Halı, kilim, paspas, parke, fayans, mermer gibi çeşitli yüzeylerde uyumlu şekilde çalışabilir. Dikey ve şarjlı süpürge modelleri, farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Kişisel zevklerine uygun tasarımdaki modellerden edinebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip dikey ve şarjlı süpürgeler arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Dikey ve şarjlı süpürge fiyatları farklı bütçelere uyum sağlayacak şekilde değişebilir. Dikey ve şarjlı çeşitler sunan Philips elektrikli süpürge modellerini inceleyebilirsiniz. Gereksinimleriniz doğrultusunda bir ürünü seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok Farklı Alternatifiyle Şarjlı Süpürge Modelleri

Şarjlı süpürgeler, farklı modellere sahip ürünlerdir. Dikey formda bulunabilen şarjlı süpürgelerin yanı sıra el süpürgesi çeşitleri de mevcuttur. Şarjlı el süpürgeleri, günlük temizlik için yeterli motor gücüne sahip ürünlerdir. İçeriğindeki motor gücü, el süpürgesinin çeşidine göre değişiklik gösterebilir. El süpürgesinde motor gücüne önem veriyorsanız almadan önce farklı modellerin sahip olduğu motor güçlerini kıyaslayabilirsiniz. Şarjlı el süpürgeler, hızlı bir şekilde temizlik yapabilmenizi sağlar.

Dikey şarjlı süpürgeler, özel ünitelerine yerleştirilerek konumlandırılabilir. Dikey ve şarjlı modellerin farklı dizaynlara sahip üniteleri, evinizde bir dekorasyon ürünü gibi kullanılabilme özelliği bulundurur. Süpürgeyi asmak için kullanılan aparatlar, aynı zamanda şarj istasyonudur. Ünitesine takılan şarjlı süpürgeler, şarj etme işlemini özel aparatları sayesinde kolayca halledilebilen bir duruma getirir.

Farklı zemin çeşitlerinde çalışmasını düzgün bir biçimde sürdüren dikey ve şarjlı modeller, kullanım alanını genişletir. Şarjlı süpürgeler, herhangi bir prize bağlı kalmaksızın çalışmasını sürdürme yetisine sahiptir. Kabloya sahip olmaması sebebiyle temizlik esnasında ayağınıza takılması mümkün olmaz. Dikey şarjlı süpürgeler, uzun süre dayanabilen pil güçleri sayesinde tüm evin temizliğini yapabilmenize fırsat tanır.

Şarjlı süpürge modellerinde toz hazneleri silindir, köşeli, yuvarlak biçimlerde olabilir. Farklı başlıklara sahip şarjlı süpürgeler, temizleyeceğiniz alana uygun başlığı takarak işlemi pratikleştirmenizi sağlar. Duvar köşeleri, koltuk altı gibi ulaşımı zor alanlarda bile etkili temizlik için çeşitli uçlardan yararlanabilirsiniz. 

Geniş Alanlarda Kullanılan Sanayi Tipi Elektrikli Süpürgeler

Sanayi tipi elektrik süpürgesi, sanayi alanındaki ortamların temizliğini yapabilmek için özel olarak tasarlanan makinelerdir. Sanayi sektöründe yararlanılan sanayi tipi elektrikli süpürgeler, fazla sayıda motor bulunduran ve geniş kazanlara sahip ürünlerdir. Uzun süreler boyu çalışma becerisine sahip olan sanayi tipi süpürgeler, sorun çıkarmadan kullanılabilir.

Sanayi tipi süpürge makinesi, normal süpürgelere göre daha kalın hortum yapısına sahiptir. Sanayi tipi süpürge çeşitleri arasında hem ıslak hem de kuru olarak çekme özelliği bulunabilir. Sanayi tipi modeller, ıslak niteliğini kullanarak yüzeydeki suyu kazanına doğru vakumlar. Süpürgenin ıslak özelliği kullanılacaksa içerisindeki toz torbasının çıkarılması gerekir. Toz torbası içerisindeyken su çekme işlemi yapılırsa bez torbanın çıkarılarak kurutulması gerekir.

Sanayi tipi süpürge kullanarak kuru vakum işlemi uygulamak da mümkündür. Kuru çekim özelliğiyle zemindeki tozlar ve istenmeyen küçük parçalar makinenin içerisine çekilir. Kuru vakum işlemini gerçekleştirmeden önce sanayi tipi süpürgenin toz torbasının makinenin kazanında olmasına özen gösterebilirsiniz.

Sanayi tipi elektrikli süpürgeler kendisine geniş bir kullanım alanı bulur. Tozların yanı sıra karton, yaprak, kum, talaş gibi küçük yapıdaki maddeler; sanayi tipi süpürgenin yüksek vakum gücünden yararlanılarak içeri çekilir. Sanayi tipi süpürgelerden; okullarda, camilerde, otellerde, fabrikalarda, atölyelerde, kafelerde, temizlik firmalarında sıkça yararlanılır. Fantom elektrikli süpürgeler sanayi tipinde modeller üretir. İhtiyaçlarınıza uygun özelliklerdeki sanayi tipi modelleri tercih edebilirsiniz.

Islak Temizlik Yapabilen Sulu Elektrik Süpürgeleri

Sulu modeller birçok farklı alanda kullanılabilen işlevsel ürünlerdir. Su filtreli elektrikli süpürgeler, bünyesine çektiği tozları su bulunan toz haznesine aktarır. Toz haznesinde su bulunması sebebiyle haznenin temizlenme işlemi oldukça kolay bir biçimde yapılabilir. Sulu elektrikli süpürgeler, yüzeyleri yıkayarak kirlerden arındırır. Zeminlerde kullanılabildiği gibi, koltukları ve perdeleri temizlemenizde yardımcı olur.

Derin bir temizlik sağlayan sulu modeller uzun süredir bekleyen lekeleri kolayca sökme özelliğine sahiptir. Sulu ürünleri arabanızı temizlemek amacıyla da kullanabilirsiniz. Farklı niteliklere sahip olacak şekilde üretilen sulu süpürgelerin motor güçleri farklılaşabilir. Çekim gücü yüksek bir sulu süpürge modeli arayışındaysanız motor gücü üst seviyelerde olan bir çeşidi edinebilirsiniz.

Görünüm olarak farklı tasarımlarda ve renklerde üretilebilen sulu süpürgeler arasından beğenilerinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Düz zeminlerde ya da koltuk gibi farklı yapıdaki yüzeylerde daha kolay kullanabilmeniz için çeşitli başlıklar bulunabilir. Alerjisi olan bireyler için geliştirilmiş sulu elektrikli süpürge modelleri, polen ve tozu içerisine hapseder.

Su filtresine sahip olan sulu modelleri, ortamınızın hijyen seviyesini artırarak oldukça verimli bir temizlik yapmanıza fırsat tanır. Sulu elektrikli süpürge fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterebilir. İhtiyaçlarınıza uygun modellerde bulunan sulu süpürgeleri edinerek pratik şekilde alanlarınızı temizleyebilirsiniz. 

Sessiz Çalışan Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Yaşam alanlarında ya da ofislerde sık sık ihtiyaç duyulan elektrikli süpürgelerde olması beklenen önemli özelliklerden biri ses düzeyinin alçak olmasıdır. Bu ürünlerin çalışma esnasında çıkardığı ses, motor gücüne bağlı olarak değişebilir. Gürültü çıkarmayan modeller daha çok tercih edilen modeller arasındadır. Temizlik yaparken rahatsız edici ses çıkarmayan elektrikli süpürgeler, bazı kullanıcılar için en iyi elektrikli süpürge türleri arasında bulunur.

Sahip olduğu dB seviyesi minimum düzeyde olan sessiz elektrikli süpürgeler, kullanım açısından pratiklik sağlar. Minimum ses düzeyine sahip sessiz süpürgeler, çocuklarınız ya da hayvanlarınız için de rahatsız edici bir makine olmaktan çıkar. Sessiz elektrikli süpürgeler, yalnızca tek bir süpürge modeli için özel bir nitelik değildir. Birçok farklı yapıdaki elektrikli süpürgeler, sessiz çalışma gösterebilecek şekilde imal edilebilir.

Sessiz olacak şekilde tasarlanan elektrikli süpürgeler; toz torbalı, toz torbasız, dikey, yatay, şarjlı gibi farklı yapılarda üretilebilir. Elektrikli süpürgelerin sessiz çalışabilme özelliği, çekim gücünün azlığını belirten bir kıstas değildir. Sessiz modellerin emiş gücü, watt değeri değişkenlik gösterebilir. Günlük temizlik gerçekleştirebileceğiniz ürün modelleri hem yüksek emiş gücüne hem de minimum ses seviyesine sahip olabilir. 

Elektrikli Süpürge Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçerken, öncelikle hangi alanda kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Kullanım amacınız doğrultusunda çok çeşitli modelleri inceleyebilirsiniz. Elektrikli süpürgeler; farklı watt değerlerine, emiş gücüne, kablo uzunluğuna, şarj olabilme özelliğine, başlıklara sahip olabilen geniş seçenek yelpazesine sahip temizlik araçlarıdır. Elektrikli küçük el süpürgeler, mobilyalar üzerindeki ufak çaplı tozları toplamak için ya da dökülen toz maddeleri temizlemek amacıyla seçebileceğiniz türler arasındadır.

Fabrika, atölye, sanayi gibi geniş çaplı alanlarda temizlik gerçekleştirmek için sanayi tipi elektrikli süpürgeleri inceleyebilirsiniz. Kullanım alanınız doğrultusunda farklı modellere yönelebileceğiniz elektrikli süpürgeler arasından teknik özelliklerini inceleyerek bir tercih yapabilirsiniz. Dikey ya da yatay konumda çalışan ürün türlerinden rahat kullanacağınızı düşündüğünüz ürünü edinebilirsiniz.

Kablolu ya da şarjlı olarak çalışan elektrikli süpürge çeşitleri içerisinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Elektrikli süpürgeler, çalışma özelliklerinin yanı sıra farklı tasarım özelliklerine sahip olabilir. Dış görünümü değişiklik gösterebilen elektrikli süpürge modelleri arasından kişisel beğenileriniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

Farklı renk seçeneklerine sahip olabilen elektrikli süpürgeler arasında sevdiğiniz renklerde tercih yapabilirsiniz. Elektrikli süpürge fiyatları sahip olduğu bütün özellikler göz önüne alınarak belirlediğinden değişiklik gösterebilir. Çok çeşitli elektrik süpürgesi türlerini barındıran Koçtaş’tan ihtiyaçlarınıza uygun modeli belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz elektrikli süpürge çeşidini Koçtaş’tan kolayca sipariş edebilirsiniz. 

Elektrikli Süpürgeler Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli süpürge çeşitleri nelerdir?

Elektrikli süpürgelerin; toz torbalı, toz torbasız, şarjlı, sanayi tipi, sulu, robot süpürge ve el süpürgesi gibi modelleri mevcuttur. Elektrikli süpürgeler, yatay ya da dikey kullanım formuna sahip olabilir. Elektrikli süpürgeler, sessiz çalışabilme özelliği bulundurabilir. Bu ürünler tasarımsal olarak da farklılaşabilen ürünlerdir. Filtreli ya da filtresiz modelleri olabilir.

Elektrik süpürgesi kaç watt olmalı?

Elektrikli süpürgelerin sahip olduğu watt değeri türüne göre değişir. İdeal watt değeri, tercih ettiğiniz elektrikli süpürge modeline göre farklılık gösterebilir. Sanayi tipi modellerile el süpürgelerin watt düzeyi farklıdır. Elektrikli süpürge seçerken kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak uygun watt değerine sahip modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Elektrik süpürgesi filtresi nasıl temizlenir?

Elektrikli süpürgelerin bazıları filtre bulundurur. Elektrikli süpürgelerin modellerinde, filtrelerin bazısı yıkanamaz özellik taşırken bazıları yıkanabilir. Elektrikli süpürgenizin kullanım talimatlarına uyarak filtre temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Yıkanamayan filtreyi temizleyebilmek için, bir fırça ya da eliniz yardımıyla tozları üzerinden atabilirsiniz. Yıkanabilen filtreyi su altında tutarak temizleyebilirsiniz.

Elektrikli süpürge kokusu nasıl giderilir?

Elektrikli süpürgede koku oluştuysa filtre ıslak kalmış olabilir. Filtreyi iyice kurutarak sudan arındırmak kötü kokuyu giderir. Koku, ıslaklık dışında bir nedenden kaynaklanıyorsa cep sodasını suyla karıştırarak solüsyon hazırlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz solüsyonla elektrikli süpürgenin parçalarını ve filtresini temizleyebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise, çamaşır makinesi toz deterjanını süpürgeye çekerek hijyen kokusunu yayabilirsiniz.

Elektrikli süpürge borusu nasıl temizlenir?

Süpürge hortumu, elektrikli süpürgeden çıkarılır. İnce bir tel yardımıyla içindeki kalıntılar dışarı atılır. Hortumun sığabileceği bir kaba sıcak suyla birlikte çamaşır veya bulaşık deterjanı konulur. Hortumun iç kısmına tamamen ulaşabilmesi için döndürülür. Bir bez yardımıyla hortumun dışı silinir. Hortum dik biçimde tutularak suyla durulanır. Kalan parçalar gereken aletlerle dışarı çıkarılır.

Elektrikli süpürge emiş gücü kaç olmalı?

Her elektrikli süpürge çeşidi aynı düzeyde emiş gücüne sahip olmaz. Geniş alanlarda kullanacağınız modellerde daha yüksek emiş gücü önemliyken günlük temizlik için seçilecek elektrikli süpürgelerin emiş gücü düzeyi aşağılarda kalabilir. Elektrikli süpürge tercihi yaparken kullanım alanınıza uyum sağlamasına bakarken aynı zamanda yeterli seviyede emiş gücüne sahip olduğuna öncelik verebilirsiniz.

Daha fazla göster
207 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: