150 TL Üzeri Kargo Bedava

Elektrikli Süpürgeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Farklı Alanlarda Kullanılabilen Elektrikli Süpürgeler

Yaşam alanlarının temizliğini gerçekleştirirken çeşitli ev aletlerinden yardım alabilirsiniz. Çeşitli modellerdeki elektrikli süpürgelerden birçok farklı ortamın temizliğinin yapılmasında sık sık faydalanılır. Elektrikli ev aletleri arasında bulunan süpürgeler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni özellikler taşıyabilir. Teknolojik gelişimlerle donanan ve farklı eklentilere açık olan bu ürünler değişik özelliklerde farklı modellere sahiptir.

Süpürgelerin teknik özellikleri ve tasarımları değişiklik gösterebildiği gibi sahip olduğu başlıklar da farklılaşabilir. Elektrikli süpürgeler, kullanılan ortamların hijyeninin artmasına yardımcı olan ürünlerdir. Birikmiş toz ve kirleri sahip olduğu sistemle ve elektrikten aldığı güç ile içine çeken yapısı sayesinde birçok alanda kullanabilmenize imkân tanır. Evde, çeşitli iş yerlerinde ve daha farklı alanlarda kullanmanıza fırsat veren ürünler aynı zamanda temizliğe ayıracağınız vakti kısaltmış olur.

Pratik kullanım sağlayan ve güçlü çekiş kabiliyetine sahip ürün modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Emiş gücü, filtre özellikleri gibi satın almadan önce incelenen önemli nitelikler bulunur. Ortam zeminlerini, yerde bulunan halıları, kilimleri, paspasları süpürebileceğiniz gibi koltuk ve perde gibi üzerinde toz birikintisi bulundurabilen çeşitli eşyalar üzerinde de kullanabilirsiniz. Çeşitli modeller arasından önem verdiğiniz kriterlere bakarak bir seçim yapabilirsiniz. Dış tasarımı değişebilen elektrik süpürgesi fiyatları değişkenlik gösterebilir. Siz de bu modeller arasından kişisel beğenilerinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Kullanım Amacınıza Göre Tercih Edebileceğiniz Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Dikey süpürge fiyatlarıGücünü elektrikten alan süpürgeler, farklı modellerde üretilir. Çeşitli kullanım alanlarına yönelik türlü özelliklere sahip ürünler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Toz torbalı elektrik süpürgeleri, içerisinde tozları çektiği torba haznesi bulundurur. Kimi modellerde toz torbası yıkanabilir özeliktedir kiminde ise belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Toz torbalı modellerin watt değeri, emiş gücü, başlık türleri değişkenlik gösterebilir.

Toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, uğraşılması gereken bir toz torbası barındırmaz. Toz haznesine dolan kirler, elle temas etmeye gerek kalmadan kolayca çöp poşetine dökülebilir. Genellikle HEPA filtresi ve cyclon teknolojisiyle donatılmış toz torbasız modeller, evinde evcil hayvan besleyenler ve alerjik ya da astım durumu bulunanlar için idealdir.

Robot süpürgeler, son teknoloji kullanılarak geliştirilen süpürge çeşitleri arasındadır. Temizlenecek alanı kendi tespit ederek temizleyen bu modeller, yalnızca gerektirdiği uygulamaları edinmenize ve ayarlamaları yapmanızı gerektirir.

Dikey ve şarjlı elektrikli süpürgeler, temizlik yapmanızı kolaylaştırarak dik konumda çalışır. Özel şarj üniteleri aynı zamanda şarj istasyonu olarak kullanılabilir. Şık tasarıma sahip şarj üniteleri, ev