150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çöp Poşeti

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çöp Poşetleri ve Streç Filmler

Çöp poşetleri ve streç filmler, mutfakta hayatınızı kolaylaştırıyor. Her gün biriken çöpleri bir arada tutmanızı sağlayan farklı boyutlardaki çöp poşetleri, mutfağınızdaki dağınıklığı tamamen ortadan kaldırıyor. Artan yemekler, saklanacak çeşitli gıdalar içinse streç filmler kurtarıcınız oluyor. Yiyeceklerinizin havayla temas edip kurumasını ve bayatlamasını önleyen streç film yerine buzdolabı poşeti kullanmayı da deneyebilirsiniz.

Boyutlarına Göre Çöp Poşetleri ve Streç Filmler

Küçük, orta, büyük ve battal boy seçenekleri bulunan çöp poşeti modellerinden bazıları kapalı paketlerde tekli olarak, bazıları ise rulo halinde satışa sunuluyor. Özellikle sanayi tipi, battal boy çöp poşetlerini rulo halinde saklamak, çekmecelerde gereksiz yer kayıplarını önlüyor. Benzer şekilde streç filmlerde de küçük, orta ve büyük boy ürün seçenekleri bulunuyor. Tekli olarak satılan streç filmlerden bazılarına özel 4'lü paketler, ekonomik bir alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.

Kullanım Şekline Göre Çöp Poşetleri ve Streç Filmler

Çöp poşetleri ve streç filmler açılıp kapanma şekline göre birbirinden ayrılıyor. Bazı çöp poşetlerinde büzgü bulunurken bazılarının ağzı açık kalıyor. Ağzı açık çöp poşetleri dolduğunda kullanıcı tarafından sıkı bir şekilde bağlanması gerekiyor. Büzgülü ürünlerde ise çöplerin dağılma riski minimuma indiriliyor. Ayrıca limon, çilek vb. kokulu çöp poşetleri, biriken çöplerin ortama yaydığı kötü kokuları bastırmada etkili oluyor. Streç filmlerde ise bazı ürünlerin ambalajında kesici bir bölge bulunuyor. Böylelikle streçleme işlemi çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kesici bölüm bulunmayan ürünlerde ise kesme işlemi el ile yapılıyor.
Kullanım şekline göre birbirinden ayrılan bir diğer ürün ise buzdolabı poşetleri olarak karşımıza çıkıyor. Buzdolabı poşetleri normal, kilitli ve fermuarlı olmak üzere farklı ürün seçenekleriyle satışa sunuluyor. Özellikle buzluğa atılan gıdalar için buzdolabı içindeki besinin hava ile temasını sıfırlayabilmek adına kilitli ve fermuarlı ağza sahip ürünler ön plana çıkıyor.

Çöp Poşetleri ve Streç Filmler ile Benzer Ürünler

Tıpkı çöp poşetleri ve streç filmler gibi alüminyum folyo, buz torbası, fırın torbası ve fırın kağıdı gibi ürün seçenekleri de mutfakta işleri kolaylaştırmanın başka bir yolu. Genellikle yemek hazırlama aşamasında kullanılan bu tip ürünler; yemeklerinizin hızlı, temiz ve lezzetli bir şekilde pişmesine olanak sağlıyor. Rulo şeklinde satılan alüminyum folyo ve fırın kağıdının yanı sıra fırın tepsisine uygun boyutlarda kesilmiş hazır fırın kağıtları da mevcut. Dilerseniz tavuk vb. yiyeceklerinizi fırın torbasında kendi buharında daha lezzetli bir şekilde pişirebileceğiniz gibi alüminyum folyo yardımıyla fırında pişen yiyeceklerinizin üstlerinin yanmasını önleyebilirsiniz.

Siz de mutfakta pratiklik elde etmek için Koçtaş'ta çöp poşetleri ve streç filmler kategorisinde yer alan birbirinden kullanışlı ürünlere göz atabilir; ihtiyacınız olanı tek tıkla sepetinize atabilirsiniz!

En Çok Satan Çöp Poşeti Hangileri?

Koçtaş Çöp Poşeti kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Güçlü Çöp Torbası Büyük Boy
  2. Güçlü Çöp Torbası Mini Boy
  3. Güçlü Çöp Torbası Orta Boy
  4. Professional Çöp Torbası Battal
  5. Doğada Çözünür Orta Boy Buzdolabı Poşeti 24x38 cm
Daha fazla göster
59 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: