200 TL Üzeri Kargo Bedava

Narenciye Sıkacağı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Narenciye ve Meyve Sıkacakları

Günlük hayatınızın koşuşturması içinde sağlıklı beslenmeye vakit ayırmak zor gelebilir. N arenciye ve meyve sıkacakları en pratik yoldan meyve ve sebze suları hazırlamanız için yardımınıza koşuyor! Sevdiklerinize ve kendinize sağlıklı içecekler hazırlamada, diyet ve detoks için hazırlanan kürlerde en büyük yardımcınız narenciye ve meyve sıkacakları olacak.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Narenciye ve Meyve Sıkacakları Modelleri

Narenciye sıkacağı, mutfağınızda doğal meyve suyu hazırlamanın en pratik yöntemini sunar. Basınca dayanıklı kolu sayesinde güvenle meyvenizi sıkabilirsiniz. Paslanmaz çelik bardaklığı sayesinde meyve sularınızı sağlıkla içebilir ya da sonra tüketmek için dolapta muhafaza edebilirsiniz. Katı meyve sıkacağı, otomatik, güvenlikli ve filtreli bıçakları sayesinde sıkılan meyvenin posasını ayrı bir hazneye aktarır ve meyve ve sebzelerin suyunu zahmetsizce çıkarmanızı sağlar. Kauçuk sabitleme ayakları işlem sırasında meyve sıkacağınızın tezgahtan kaymasını engeller. Parçaları kolaylıkla sökülüp takılması sayesinde meyve sıkacağı için mutfağınızda ekstra alana ihtiyacınız olmaz. Katı meyve sıkacağı fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için Koçtaş’ta şimdi keşfe çıkabilirsiniz.

Narenciye ve Meyve Sıkacakları Arasındaki Farklar Nelerdir?

Narenciye sıkacakları otomatik değildir. Posa filtresi vardır ancak başka bir hazneye doldurmaz. Katı meyve sıkacakları istediğiniz narenciyeleri ve meyveleri özel bıçakları sayesinde sıkarak suyunu çıkarır. Ayrıca kalan posaları da başka bir hazneye doldurur. Kolay temizlenmeleri ve güvenlikli oluşlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak katı meyve sıkacakları farklı marka ve modellere sahiptir. Beko, Sinbo gibi markaların ürettiği meyve sıkacakları arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Narenciye ve meyve sıkacakları modelleri canlı renkleri ve modern çizgilere sahip tasarımlarıyla mutfak dekorasyonunuza yeni bir şıklık da katacaktır. Böylelikle taze meyve suyu ihtiyacınızı giderirken mutfağınızın havasını da değiştirmiş olacaksınız. İhtiyacınızı ve isteklerinizi belirledikten sonra meyve suyu ve sıkacağı bulmak kolaylaşır. Meyve sıkacağı fiyatları  marka, model, boyut ve teknik özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Geniş ürün çeşitliliğine sahip narenciye ve meyve sıkacakları Koçtaş'ta! Siz de Online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ın zengin ürün seçenekleri arasında keşfe çıkabilir, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize atabilirsiniz. 
 
 

En Çok Satan Narenciye Sıkacağı Hangileri?

Koçtaş Narenciye Sıkacağı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Desenli Lima Limon Sıkacağı 300 Ml.
  2. Limon Pres
  3. Klasik Standart Narenciye Sikacaği
  4. Demir Döküm Limon Narenciye Sıkacağı Meyve Sıkacak
Daha fazla göster
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: