150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Bahçe Oyuncakları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çocuk Bahçe Malzemeleri

Çocuk bahçe malzemeleri  evinizin neşesi  çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirmesi için birçok alternatif sunarken beraberinde güvenlik ve konforlarını sağlamaya yönelik çözümler de getiriyor. Her insanın ihtiyacı olan D vitamini bilindiği üzere doğal yollarla sadece güneş ışığından alınabiliyor. Özellikle gelişme  çağındaki  çocukların ihtiyaç duyduğu bu vitamini almaları için ise temiz havada  çokça vakit geçirerek güneş ışığından faydalanmaları gerekiyor. Çocukların renkli dünyasına hitap eden rengarenk çocuk bahçe malzemeleri  çocukların açık alanlarda vakit geçirmelerini  sağlarken, ebeveynlerin de çocuklarına güvenli bir ortam yaratmasına olanak tanıyor.


Eğlence Vakti: Çocuk  Bahçe Malzemeleri Çeşitleri Nelerdir?
Çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek, onların gelişimi için oldukça önemlidir. Çocuklar oyun oynarken sadece eğlenmezler, aynı zamanda motor becerileri ve sosyal zekaları da gelişir. Bahçenize kurabileceğiniz pratik ürünlerle çocuklarınıza eğlencenin en güvenli yolunu sunabilirsiniz. Bahçenizi eğlence merkezine dönüştürecek trambolinler  aileler tarafından en  çok talep gören  ürünler arasında bulunuyor. Eğlenceyi adrenalin ile buluşturan bu tarz oyuncaklar, aynı zamanda her yaş grubu çocuğun da en sevdiği ürünler arasında. Çocuk salıncağı  ve kaydıraklar oyun parklarını aratmıyor. Bahçede ya da evlerde kolaylıkla kurulup kullanılabilen  çocuk  çadırı  onların oyun kurmalarını sağlarken ve hayal dünyalarını genişleten en renkli çocuk bahçe malzemeleri arasında. Evcilik oyununun vazgeçilmezi plastik  evler arasında yer alan çocuk evleri ise çocukların içerisinde saatlerde vakit geçirebildiği, doyasıya eğlendiği bir diğer seçenek. Bahçe kullanımına uygun çocuk oturma setleri, çocukların açık havada aileleri ile birlikte daha konforlu vakit geçirmelerini sağlıyor. Günlük aktivitelerin gerçekleştirilmesini sağlayan çocuk masası  ve  çocuk sandalyesi ise bahçede olduğu gibi ev içerisinde büyük bir gereksinim. 

Püf Noktası:  Çocuk Bahçe Malzemeleri Nasıl Düzenlenir?

Çocuk bahçe malzemeleri  bahçeye yerleştirilirken birbiri ile uyumlu ve dengeli bir şekilde yerleştirilmelidir. Özellikle yükseltili ve  çukurlu arazilerde yere sabitlenmesi gereken malzemeler dikkatli bir şekilde konumlandırılmadığında devrilme riski ortaya çıkar. Benzer şekilde salıncaklar da eğimli arazilere sabitlenirse  çocuklar için düşme ve yaralanma gibi tehlike arz eden durumlara neden olabilir. Bu nedenle  öncelikle  çocuk bahçe malzemeleri  için uygun yüzeyler belirlenmelidir. Ayrıca birbirinden bağımsız olarak satılan  çok sayıda çocuk bahçe malzemeleri  aynı bahçe içerisinde bir arada kullanabilirse de aşırıya kaçılmadan,  çocuklara serbest oyun alanı bırakacak şekilde bir kompozisyon hazırlamak idealdir. Ek olarak, bahçeyi kullanacak yetişkinler de unutulmamalı ve uygun aralıkta mesafelerle hem  çocukların kullanımına uygun, hem de yetişkinlerin bahçe kullanımına engel olmayacak şekilde gerekli düzenlemeler yapılmalıdır.

Çocuk Bahçe Malzemeleri Fiyatları Neye Göre Değişir?

Çocuk bahçe malzemeleri  üründen  ürüne değişen fiyatlara sahiptir. Özellikle ekstra bir taşıyıcı sisteme sahip olan ürünlerin maliyeti de daha yüksek olduğundan dolayı bu tip ürünler diğer ürünlere nazara daha yüksek fiyatlıdır. Korumalı  trambolin,  plastik ev,  salıncak,  kaydırak  gibi  çocuk bahçe malzemeleri  bu ürünler arasında sıralanabilir. Çocuk  çadırları ve plastik salıncak çeşitlerinde herhangi bir metal konstrüksiyona ihtiyaç duyulmadığından maliyeti gibi satış fiyatları da daha düşüktür. Özellikle tabure tarzı ürünlerde fiyatların oldukça uygun olduğu söylenebilir. Bu anlamda farklı fiyat aralığında birçok  ürün seçeneği içinden istediklerinizi seçerek bahçelerinizde  çocuklarınız için konforlu ve eğlenceli alanları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Çok sayıda  ürün seçeneğini  bir arada kolaylıkla bulabileceğiniz Koçtaş her konuda olduğu gibi  çocuk bahçe malzemeleri  ürün grubunda da imdadınıza koşuyor. Her bütçeye hitap eden birbirinden renkli  çocuk bahçe malzemeleri arasından siz de ailenize ve  çocuklarınıza en uygun ürünleri Koçtaş’ın online alışveriş sitesini ziyaret ederek seçebilir, tek tıkla kolayca  satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla göster
47 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama:
Başa Dön