150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Aletleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Pratik Bahçe Aletleri ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Birbirinden kullanışlı gereçlerden oluşan bahçe aletleri, bahçenizdeki işlerinizi çok daha pratik hale getirir. Ağaçlarınızın bakımını yaparken ya da bahçenizde ekili olarak çiçeklerle ilgilenirken bahçe aletleri arasında yer alan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Meyve ve sebze ağaçlarının bakımını yaparken de yardım alabileceğiniz bahçe malzemeleri, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur. Farklı boyutlara sahip birçok bahçe aletinin bulunması, dar ya da geniş alanlara uygun bir kullanım sağlamanızı mümkün kılar. 

Kuru ya da ıslak yüzeylere uyum gösterecek şekilde üretilen bahçe aletleri sayesinde yılın tüm dönemlerinde bahçe bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Paslanma, oksitlenme, deforme olma gibi sorunlara karşı dayanıklı bahçe aletleri, uzun ömürlü bir kullanım sağlamanıza imkân tanır. Öte yandan ergonomik şekilde tasarlanmış olmalarından yararlanarak bu ürünleri sağ ya da sol elinizle rahatça yönetebilirsiniz. Karbon çeliği ile imal edilen bahçe ekipmanları da size sunulan seçkide yer alır. Darbelere ve dış etkilere karşı dayanıklı karbon çeliği, güvenli ve konforlu bir kullanım yaşamanız için geliştirilmiştir. Boyutlarına ve kapasitelerine bağlı olarak inceleyebileceğiniz kullanıcı dostu bahçe çapalama aletleri de beğeninize sunulan ürünler arasındadır. Bahçenizdeki toprağı düzenli olarak çapalamanız, daha yüksek verim elde ederek bitkilerinizin daha güçlü bir şekilde büyütmeniz için gereklidir.

Bahçe Aletlerinin Kullanıcılarına Kazandırdığı Önemli Avantajlar

Hafif şekilde üretilen bahçe aletleri, ellerinizi yormadan bahçenizin bakımını yapmanız konusunda size destek olur. Farklı uzunluklara ve farklı kalınlıklara sahip olan bahçe aleti alternatiflerinin de bulunması, bahçenizdeki alanın ve bitkilerin özelliklerine en uygun şekilde kullanımda bulunmanıza yardımcı olur. Bahçe kazma aletleri ile beraber fidanları ve fideleri ekmek için size yardımcı olacak ürünlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Farklı toprak tiplerine uyum gösteren kazmalar, toprağı kolayca yarıp çukur oluşturur. Öte yandan kolay kavranabilir tutma sapına da sahip olan bahçe kazma aleti seçenekleri, güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Bahçe aletleri arasında yer alan kürekleri kullanarak da toprağı hassas bir biçimde açabilirsiniz. Aynı zamanda saksılara toprak doldurmak için bahçe küreği modellerini kullanmanız işlerini kolaylaştırır. Oval hatlara sahip kürekler, toprağın merkezde toplanmasına yardımcı olarak toprak kaybını engeller. Kapasitelerine ve boyutlarına göre göz atabileceğiniz bahçe aletleri arasında yer alan kürekler, birbirinden kullanışlı ürün seçeneklerini içerir. Çiçek soğanlarını ya da saksı bitkilerini ekmeye çalışırken kürekler aracılığıyla bu bitkiler için gerekli olan çukurları oluşturabilirsiniz. Kazıdığınız toprakları belirli bir alanda biriktirip bitkinizi ektikten sonra bu toprakları yeniden kapatabilirsiniz. Ekim sonrasında ve ilerleyen günlerde düzenli olarak çiçeklerle bitkilerin sulanmasına özen göstermeniz önemlidir.bahçe alet modelleri

  • Bahçe küreği modelleri yıkanabilir olan gövdeleri sayesinde yüzeylerinde kalabilecek kalıntıları kolayca ortadan kaldırmanızı sağlar.
  • Bahçe aletleri arasındaki kazma modelleri, topaklanmış toprakları ve sertleşmiş yüzeyleri aşmanıza yardımcı olur.
  • Kazma derinliklerini ve toplam kapasitelerini göz önünde bulundurarak farklı bahçe ekipmanları ile beraber işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Toprak İşlerini Kolaylaştıran Modern Bahçe Aletleri

Sivri uçlarıyla toprağı açmayı kolaylaştıran kazmalara bahçe aletleri arasından erişebilirsiniz. Güvenli bir kullanım için uygun olan kazmalar, darbelere karşı dayanıklı başlıkları sayesinde emniyeti elden bırakmak istemeyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Bahçe aletleri arasından erişebileceğiniz gereçler, farklı gereksinimlerinize akılcı şekilde çözüm üretmeniz için tasarlanmıştır. Bu ürünlerden olan tırmık modelleri de son derece işlevseldir. Toprağı düzleştirmek için kullanabileceğiniz tırmıklar, kırılma ve deforme olma sorunlarına karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Arsanızı sebze ekimi için uygun hale getirmek veya bitkilerinizin daha verimli bir biçimde büyümesini sağlamak adına hazırlarken de tırmıklardan yararlanabilirsiniz. 

Toprağı havalandırmaya ve de büyük taşları ortadan kaldırmaya yardımcı olan tırmıklar son derece kullanışlıdır. Tırnak kısımlarının uzunluklarına göre göz atabileceğiniz çok sayıda tırmık modelinin bulunması, bahçenizin özelliklerine en uygun aletleri seçmenize yardımcı olur. Bahçe aletlerine göz atarken bu ürünlerin uzunluklarına ve kalınlıklarına da önem vermeniz, ihtiyaçlarınıza en uygun aksesuarlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Toprağı yumuşak olan arsalarda kısa bahçe aletlerini kullanarak kolayca bakım işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Sert ve taşlı topraklara sahip alanlarda ise uzun ve kalın bahçe aletlerinden yardım almanız işlerinizi daha kolay hale getirir. Bahçe aletleri ile bakım gerçekleştirirken bitkinlerinizin gövdesine ya da köklerine temas etmeden işlerinizi sürdürmeye de özen göstermelisiniz.

Bahçe Aletleri Fiyatlarından Faydalanarak Ekonomik Tercihler Yapın

Kullanıcıların ekonomik tercihler yapabilmesi için hesaplı fiyatlarla sunulan bahçe aletleri, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler elde etmenizi sağlar. Bahçe aletleri fiyatları açısından geniş bir seçki oluşturan alternatifler, hem gereksinimlerinize hem de bütçenize göre seçimlerinizi şekillendirmenize olanak tanır. Bahçe aletleri fiyatı bakımından bütçe dostu özellikler taşıyan aksesuarlar, farklı markalar tarafından geliştirilmiş alternatifleri içerir. Böylece cebinize ve bahçenize uygun şekilde dizayn edilmiş gereçlere hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

bahçe aletleri fiyatlarıBu ürünler arasında yer alan kultivatörler, ekim işlemlerini rahatça yerine getirmeniz için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda toprağı kabartıp havalandırmaya da yardımcı olan kultivatörler, ekonomik fiyatları sayesinde rahatlıkla sahip olabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Paslanmaya ve çizilmeye karşı korunaklı metal gövde özelliği bulunan kultivatörler aracılığıyla işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Toprakta yer alan topakları parçalayıp arsanızın bitkiler için daha verimli hale gelmesini sağlamak için de kultivatör kullanabilirsiniz. Bitkilerin tohumlarının toprağa uygun şekilde yerleştirilmesi adına bahçe aletleri arasındaki ekim makinelerini kullanabilirsiniz. Toprağı açıp ekimi gerçekleştirdikten sonra tekrar toprak yüzeyini kapatmayı sağlayan makineler son derece pratiktir. Bahçe düzenleme malzemeleri arasında da yer alan makineler, ekim ve bakım işlemlerini hızlandırır. Fiyatı açısından ya da boyutları ile kapasitelerine bağlı olarak alternatif bahçe aletlerini inceledikten sonra seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bahçe Aletlerini Kullanırken Bunlara Özen Göstermelisiniz

Bahçenizin zemininde yer alabilecek büyük taş parçalarını ya da çöp kalıntılarını kontrol ettikten sonra ekim, dikim, bakım işlemlerini gerçekleştirmeniz önemlidir. Bitkilerinizin fazla suya maruz kalmasını ya da susuzluk sorunu yaşamasını engellemek adına sulama planınızı özenli bir şekilde hazırlamalısınız. Farklı bitkileri bahçenizdeki ayrı alanlara dikmeniz, bahçe aletlerini kullanırken işlerinizi kolaylaştırır. Meyve ağaçlarının ve sebzelerin boyutlarına göre bahçe aleti seçimi yapmanız, çalışmalarınızı daha pratik bir biçimde tamamlamanızı sağlar. Öte yandan bahçenizdeki zararlı otları temizlemeye de özen göstermeniz gerekir. Bunun için bahçe temizleme aletleri arasında yer alan çapaların pratik yapısından yararlanabilirsiniz. 

Zararlı otları bahçenizden söküp atmak için kullanabileceğiniz çapalar, farklı boyutlara sahip birçok modeli içerir. Zararlı otları temizlerken aynı zamanda zemini havalandırmak için de bahçe çapalama aletlerinden yararlanabilirsiniz. Toprak aktarıcı çeşitleri de bahçenizi daha temiz ve düzenli hale getirmek için kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Tek bir hamleyle toprakları taşımak için kullanabileceğiniz aktarıcılar, zararlı otları bertaraf etmenize de yardımcı olur. Fidanlar ve tohumlar için toprağa ihtiyaç duyduğunuzda da toprak aktarıcı bahçe aletleri ile beraber işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe peyzaj malzemeleri ile beraber de kullanılabilen toprak aktartıcılar, bahçenizin daha düzenli görünmesi için elverişlidir. Aktarıcıların farklı geometrik şekillere ve farklı boyutlara sahip olması işlerinizi kolaylaştırır.

  • Metal gövde özelliği ile öne çıkan toprak tırmıkları, düzleştirme işlemlerini gerçekleştirmeniz için ideal özelliklere sahiptir.
  • Bahçenizin düzenli olarak tırmıklayıp sulamanız, bitkilerinizin ideal koşullarda yetişmesine yardımcı olur.
  • Bahçe eldiveni kullanarak işlerinizi gerçekleştirmeye özen göstermeniz, ellerinizin zarar görmesini engeller.

Bahçe Eldivenleriyle Oluşan Konforlu Kullanım

El anatomisine uygun olarak dizayn edilen bahçe eldivenleri, parmaklarınızı özgürce kullanarak işlerinizi yerine getirmeniz için üretilmiştir. Ellerinizin iç ve dış kısımlarını başarılı bir biçimde korumak için yararlanmanız gereken bahçe eldivenleri, dayanıklı materyallerle imal edilmiştir. Böylece toprak, su, taş gibi maddelerin ellerinizi yıpratmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak yapıları sayesinde bitkileri ve bahçe aletlerini kavramayı da kolaylaştıran eldivenler, keyifli bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. 

Öte yandan motorlu bahçe aletleri ile işlerinizi yerine getirirken de eldivenlerin koruyucu yapısından yararlanabilirsiniz. Bahçe el aletleri manuel kullanıma uygun ürünlerin yanı sıra motor desteğiyle çalışan gereçleri de içerdiği için işleriniz kolaylaşır. Farklı güçlere sahip motorlu testere modelleri, yaşlanmış ya da hastalanmış ağaçları kesmenize yardımcı olur. Güçlü motorlarıyla ve de keskin bıçaklarıyla güven veren bu ürünleri bahçe eldiveni aracılığıyla kolayca kullanabilirsiniz. Hava alabilen bahçe eldiveni modelleri, ellerinizin terlemesinin önüne geçerek konforunuzu artırır. Bahçe eldivenleri ile beraber kullanabileceğiniz birçok ekipman bulunur. Bu kullanıcı dostu ekipmanlar arasındaki plastik tırmıklar, toprağı kısa bir sürede düzleştirip yüzeydeki kalıntıları bertaraf etmeniz için uygundur. Böylece ölü yaprakları ve kesilmiş çim parçalarını kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Bahçe musluğunda yıkayabileceğiniz plastik tırmıkları kolayca temizleyip hijyenik şekilde deponuzda saklayabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Budama Makineleri ve Testereleri Keşfedin

Ağaçların dallarını kısa bir sürede budamak için kullanabileceğiniz makaslar ve makineler, bakımlı bir bahçeye sahip olmanıza imkân tanır. Ergonomik dizaynları sayesinde kolayca kullanılabilen makaslar, hafif ve keskin yapılarıyla da beğeni toplayan bahçe aletleri arasında yer alır. Budama makinelerinin de bahçe aletleri içinde yer alması, farklı kalınlıklara ve farklı uzunluklara sahip dalları kolayca kesmenizi sağlar. Güçlü motorlarıyla güven veren budama makineleri, dayanıklı zincir bölümüne sahip ürünlerden meydana gelir. Aynı zamanda düşük ses düzeyi ile çalışma özelliği de bulunan budama makineleri, konforlu bir kullanım için uygun koşulları oluşturur. Benzinli makineler, kablo kullanmadan açık alanlarda özgürce hareket etmenizi sağlar. Böylece makinenizin benzin deposunu doldurarak onlarca dakika boyunca bahçenizdeki ağaçları kolayca budayabilirsiniz. 

Benzinli motor özelliği ile dikkat çeken bahçe aletleri arasında testereler de yer alır. Genişlik, yükseklik ve derinlik gibi önemli detaylar açısından inceleyebileceğiniz benzinli motorlu testere modelleri, yüksek güç desteği oluşturur. Böylece ağaçları ve ağaç dallarını rahatlıkla kesebilirsiniz. Kullanıcılarına zaman kazandıran bahçe aletlerinden olan benzinli motorlu testereler, emniyet yaratan özellikleri ile de güven verir. Hızlı ve geri tepmesiz başlatma özelliğinin yanı sıra darbelere ve baskıya karşı dayanıklı zincir detayı da bu ürünlerin fark yaratan nitelikleri arasındadır.

Bahçe Aletleri ile Yapabileceğiniz İşlemler

Kuru ve yaş dal makasları, ağaçlarınızdaki hastalanmış dalları birkaç saniyede kesmenize olanak tanır. Öte yandan dalları budamak için de bu ürünlerin basınç oluşturan burunlarından yararlanarak kesim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir şekilde geliştirilen dal kesme makasları, farklı kalınlıklara sahip ağaç dallarına uyum gösterir. Paslanma karşıtı malzemelerle imal edilen dal kesme makasları, bahçe aletleri arasında birçok alternatifle beraber beğeninize sunulur. Metal gövdeleri ve kauçuk tutacakları ile güven veren dal kesme makasları aracılığıyla işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. 

Büyük ya da küçük boyutlara sahip farklı bitkilerde kullanılabilen makaslar, bahçenizdeki canlıların sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmesine yardımcı olmanız için idealdir. Hassas kesimler için de uygun olan dal kesme makasları, milimetrik ayarlamalar yaparak arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Kullanıcı dostu bahçe aletlerinden bir diğeri de çit budama makinesidir. Uzunlukları farklılık gösteren çit budama makineleri, karbon çelik malzeme kullanılarak imal edilmiş aksesuarları içerir. Böylece kırılma ve deforme olma gibi problemlere karşı dirençli bahçe aletleri ekipmanlarından yararlanabilirsiniz. Çitleri kesmek ve biçimlendirmek için kullanabileceğiniz budama ürünleri, bahçe işlerini daha pratik hale getirir. Çit budama aletlerinin yanı sıra çit budama makinelerini de bahçenizdeki çitleri dilediğiniz şekilde dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Bahçe Aletlerinin Oluşturduğu Kolaylıklar

kullanışlı bahçe aletleriTestere çeşitleri, bahçenizdeki kalın ya da ince ağaçları keserken işlerinizi kolaylaştırır. Bahçe aletleri arasındaki testereler, keskin dişleri ve paslanmaya karşı dayanıklı yapılarıyla güven verir. Farklı uzunluklara sahip birçok testere modelinin bulunması, bahçenizin özelliklerine uygun aletleri seçmenizi kolaylaştırır. Öte yandan bahçe aletlerinin çeşitliliğinden yararlanarak da işlerinizi çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki yabani ot temizleyicileri, özel ağızları sayesinde bahçenizdeki istenmeyen bitkileri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Set halinde üretilen ve pratik özellikleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ekipmanlara da bahçe aletleri arasından erişebilirsiniz. 

Plastik ya da metal malzeme kullanılarak imal edilen kürek ve tırmık setleri, bahçenizin bakımını dakikalar içerisinde tamamlamanız için geliştirilmiştir. Farklı boyutlara sahip alternatiflere de göz attıktan sonra bahçenizdeki bitkilerin ebatları için ideal olan aksesuarları seçebilirsiniz. Çatal şeklinde üretilen bahçe aletlerini de toprak işlerinde kullanabilirsiniz. Toprakta yer alan istenmeyen maddeleri kolayca kavramayı başaran bahçe çatalları, elle temas etmeden bu maddeleri ortadan kaldırmanıza imkân tanır. Katlanma özelliği bulunan bahçe aletleri de pratik özellikleri ile öne çıkar. Katlanarak saklanabilen el testereleri, kullanım dışı zamanlarda alandan tasarruf etmeniz için geliştirilmiştir. Bu ürünlerin keskin yüzeyinin istenmeyen alanlara temas etmesini engellemek adına da katlanma özelliğinden yararlanabilirsiniz. İşlevsellikleri ile ön plana çıkan bahçe aletleri, Koçtaş seçkisinde yer alan, şimdi sipariş edebileceğiniz alternatiflerle size sunulur.

Bahçe Aletleri Kategorisi Hakkında Sıkça Sorular Sorular

Bahçe Aletleri Nelerdir?

Dal budama makineleri, bahçenizdeki ağaçların dallarını hem hızlı hem de güvenli bir şekilde kesmenizi sağlar. Motorlu testereler ise ağaç dallarını saniyeler içerisinde parçalara bölmeniz için idealdir. Bahçe aletleri arasında kürek, tırmık, aktarıcı ve budama makası gibi birçok ürün de yer alır. Toprak taşıma ve tohum, fide ekme gibi işlemlere yarayan bahçe aletleri de size sunulur.

Bahçe Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ebatlarına dikkat etmeniz gereken bahçe malzemeleri arasından arsanızın özelliklerini uygun ürünleri seçebilirsiniz. Öte yandan bahçe malzemelerinin kapasiteleri de dikkate almanız gereken noktalardan biridir. Toprak taşıma kapasitesi ya da motor gücü kapasitesi gibi değerler, bahçe malzemelerini incelerken göz önüne almanız gereken ayrıntılardandır.

Motorlu Bahçe Aletlerinin Avantajları Nelerdir?

Motorlu testereler ve budama makineleri, keskin bıçaklara sahip olduğu için işlerinizi kolaylaştırır. Motorları düşük gürültü oranı ile çalışan bahçe aletleri, gürültüye maruz kalmadan işlerinizi sürdürmenizi sağlar. Isınmaya ve bahçenizden sıçrayabilecek çeşitli nesnelere karşı dayanıklı şekilde üretilen motorlu aletler, güvenli bir kullanım yaşamanız için idealdir. Öte yandan emniyetli başlatma ve güvenli durdurma özellikleri ile de dikkat çeken motorlu bahçe aletleri, kullanım konforu elde etmenizi sağlar.

Daha fazla göster
278 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: