150 TL Üzeri Kargo Bedava

Valiz ve Bavul

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yolculuklar Sırasında İşlevlerinden Yararlanılan Valiz ve Bavullar

Bir yerden bir yere seyahat ederken kişisel eşyaların konulması ve taşınması için valiz ve bavullardan yardım alınır. Farklı çeşitleri olan valiz ve bavullar, bireylerin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçilir. Birçok farklı tasarım, boyut, renk, desen gibi seçenekleri bulunan ürünler mevcuttur. Farklı eklentiler ile zenginleştirilen modeller, bireylerin kullanım kolaylıkları düşünülerek tercih edilir. Kısa süreli bir yolculuk için daha küçük boyutlardaki türler yeterli olur.

Ürünlerin üretiminde birçok farklı hammaddeden yararlanılır. Bu materyaller arasında plastik, polipropilen, mikrofiber kumaş gibi türler yer alır. Her bir modelin dayanıklılık seviyesi ve kullanım ömrü farklı olur. Dayanıklı malzemelerden oluşan çeşitler darbelerden etkilenmeyen yapıdadır. Sert malzemelerden imal edilen ürünler uzun süreli kullanım fırsatı sunar.

Farklı materyallerden ortaya çıkan ürünler, kumaş veya sert yapıda olabilir. Kumaş valizler birçok gözü olan yapıda türlerdir. Çok sayıda gözü olması sayesinde içerisine farklı sayıda eşyalar yerleştirilebilir. Göz sayısı da modelden modele değişiklik gösterir. İhtiyaçlara göre farklı miktarda fermuarı olan modeller arasından seçimler yapılır. Kumaş bavullar birçok farklı renk ve tasarım seçeneği doğrultusunda bireylerin tercihine bırakılır.

Ürünler boyutlarına göre de farklı çeşitlerdedir. Küçük, orta, büyük gibi farklı ebatlarda üretilen modellere ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda valiz çantalar da kısa süreli yolculuklar için kullanılmak üzere tercih edilir. Küçük valiz türleri arasında bulunan bu çantaları kullanarak işlevsel bir deneyim yaratılır ve üründen yüksek düzeyde bir performans alma imkânı bulunur.

Fonksiyonel özellikleri doğrultusunda kırılmaz, çekçekli, tekerlekli, kilitli gibi ayrışan modellerine ulaşmak mümkündür. Kırılmaz valizler dış etkenlere karşı dayanıklı yapıdadır. Bu çeşitlerin üretiminde kullanılan hammaddeler son derece kalitelidir. Kaliteli ve sert materyalden elde edilmiş olan ürünler yüksek dayanıklı yapıları sayesinde bireyler için sorunsuz bir kullanım sağlar. Bu sayede darbelere maruz kalsa da hasar görmeyen ürünlere ulaşılır. Kırılmaz modeller, bireylerin uzun ömürlü olarak problem çıkmadan kullanacağı yapıdadır.

Çekçekli modeller taşıma sırasında kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlar. Çekçek eklentisi bireylerin kendi boyuna göre ayarlayabileceği yapıdadır. Bireyler kendi kullanımlarına göre çekçek boyunun ayarını yapar. Böylece fonksiyonel olan ürünlerden yüksek verim sağlayacak modellere ulaşılabilir. Çekçekli modellerde aynı zamanda yumuşak bir tutma kulpu yer alır. Bireyler ellerini yormadan ve acıtmadan konforlu bir şekilde kullanım sağlamaya devam eder.

Farklı sayıda tekerlekleri bulunan modeller ile daha az efor sarf ederek ürünleri taşımak mümkün olur. El ya da kollara yük binmeden yalnızca sürükleme hareketi yaparak eşyalar kolayca taşınır. Bireylerin taşımasını kolaylaştırmak için tekerlekli modeller tercih edilir. Böylece çok fazla enerji sarf etmeden ürünleri götürmek mümkündür. Bireyler farklı sayıda tekerlek bulunduran alternatifler arasından ihtiyaçlarına göre bir seçim yapar.

Ürünler tek olarak alınabildiği gibi çoklu setler hâlinde de edinilebilir. İkili, üçlü, dörtlü gibi setlerin içerisinde farklı boylarda ve farklı sayılarda ürünler yer alır. Boyları farklı olduğu için farklı amaçlar ile gidilecek olan seyahatler için kullanılır. Örneğin set içerisindeki küçük bavul, kısa süreli yolculuklar için tercih edilir. Büyük olan modeller ise uzun bir seyahat zamanı için oldukça idealdir. Bireylerin özellikle üçlü bavul seti edinerek farklı boylardaki ürünleri aynı anda elde etmesi mümkündür. Kullanıcılar ihtiyaçları olduğunda farklı modellerden faydalanmak için çoklu setleri edinerek ihtiyaç duyduklarında kullanır. Bireyler farklı boyutlara sahip ürünler arasından istedikleri gibi seçimler yapar. Ayrıca setlerin iç içe geçme gibi bir özelliği olduğundan kullanılmadığı sırada az yer kaplar. Böylece farklı boylardaki ürünler az bir yer kaplayacak şekilde bir dahaki kullanıma kadar muhafaza edilir.

Bir diğer işlevsel olanlar ise valiz çanta modelleridir. Çanta şeklinde tasarlanan modeller arasında deri ve kumaş gibi yapılarda olanlar bulunur. Bu modeller el ve kolda kolaylıkla taşınabilir özelliktedir. Taşıma kulplarının uzunluğuna göre omuzdan geçirilerek de kullanılabilir. Bireyler kullanım kolaylıklarını düşünerek uygun yapıda bir modele karar verir.

Bavul fiyatlarının değişiminde etkili olan nitelikler arasında üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi yer alır. Ürünlerin kalitesi arttıkça fiyat etiketlerinde de artış görülür. Bireyler seçimlerini yaparken mutlaka bütçelerine paralel olmasına dikkat etmelidir. Bütçeyi aşan tercihler kullanıcılar için olumsuz durumlar ortaya çıkarabilir. Özellikleri ile ihtiyaçları karşılayacak olan ideal modeller belirlenirken fiyat değerlerinin de kontrol edilmesi önemlidir.

Ürünleri set hâlinde satın almak da fiyat değişimlerinde önemli bir etkendir. Bireyler tekli olarak edineceği ürünlere daha az bir fiyat ödemesi yapar. İhtiyaçları karşılayacağından emin olunan ürünleri seçerken bütçeyi aşmamasına da özen gösterilmelidir. Fonksiyon, renk, tasarım ve fiyat gibi değişkenlere bakarak kendi gereksinimlerinize uygun bir ürünü belirleyebilirsiniz.

Valizlerin Farklı Materyaller Kullanılarak Oluşturulan Modelleri

Bavul çeşitleri farklı hammaddeler kullanılarak ortaya çıkar. Polikarbamid, plastik, polipropilen, polyester, mikrofiber kumaş gibi materyallerden üretilen modellere ulaşmak mümkündür. Farklı materyaller kullanılarak elde edilen valizlerin dayanıklılık düzeyi değişkenlik gösterir. Ayrıca ürünlerin kaliteli maddeler kullanılarak üretilmesi maliyeti artırdığı için valiz fiyatlarında farklılıklar gözlemlenir. Ham maddesi değişen ürünlerin dokusu ve koruma kapasitesi de farklılaşır.

Sert maddeler kullanılarak üretilen bir gövdeye sahip olan türler, içerisinde bulunan eşyaları daha iyi koruma niteliği taşır. Dışı sert olduğu için herhangi bir darbeye karşı içindeki çeşitli eşyaların korunmasına yardım eder. Kıyafet, ayakkabı, parfüm, takı, kupa ve benzeri eşyaların korunmasına ve formlarının bozulmamasına olanak tanır. Dışının sert olması özellikle kırılgan yapıya sahip olan eşyaların olumsuzluklarla karşılaşmaması adına önemlidir. Kırılabilir olan eşyaların konulduğu ürünün mutlaka sert ve içerisindeki eşyayı koruyacak özelliklere sahip olması gerekir. Aksi hâlde eşyalar kırılır ve istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Negatif durumları engellemek adına dayanıklı ve sert yapıda olan modelleri seçmekte fayda vardır. Bireyler kullanım amaçlarını düşünerek uygun bir hammadde ile üretilen ürünleri tercih eder.

Yalnızca yumuşak eşya veya kıyafet için ise farklı modeller de uygun olur. Kıyafet, iç çamaşırı gibi kırılgan yapılı olmayan eşyaların yerleştirilmesi için ise farklı kumaşlardan elde edilen alternatifler arasından seçimler yapılır. Mikrofiber kumaş ürünlerin üretiminde yararlanılan materyallerden biridir. Çok hafif bir kumaş türü olduğu için taşımayı kolaylaştıran bir yapısı vardır. Uzun ömürlü bir kullanıma imkân sağlar. Bireyler farklı büyüklüklere ve renklere sahip ürünler arasından kendilerine göre bir kumaş modele sahip olabilir.

Ürünlerin aynı zamanda çekçek gibi kısımlarında da farklı materyallerden yararlanılır. Sap kısımlarında da modellerin değişmesine göre kumaş, plastik ve metal gibi maddeler kullanıldığı görülür. Ayrıca tekerlek gibi kısımlarda da daha iyi performans göstermesini sağlayan materyallerden faydalanılır. Bireyler kendi ihtiyaçlarını göz önünde tutarak diledikleri gibi seçimler gerçekleştirir.

Bavul fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan materyallerin kalitesine ve dayanıklılık oranına göre değişiklik gösterir. İmalat aşamasında kullanılan ham maddelerin maliyetinin fazla olması, ürün fiyatının da yükselmesine neden olur. Kaliteli maddeler kullanılarak ortaya çıkarılan ürünlerin fiyat değerleri diğerlerine göre yüksektir. Ancak uzun süreli kullanım için edinilecek ürünlerin kaliteli olarak seçilmesi gerekir. Bireyler kullanımlarına uygun olan modelleri belirlerken aynı zamanda bütçelerine uyumlu olduğunu da kontrol eder. Böylece fazladan harcama yapmadan ürünleri edinmek mümkün olur.

Valizlerin Farklı İşlevsel Özellikleri

Valiz modelleri taşıdıkları nitelikler doğrultusunda bireylere daha konforlu bir kullanım sağlar. Sap türü, kırılmaz özelliği, tekerlekli olması gibi çeşitli özellikler ile rahat ve uzun ömürlü bir kullanım oluşturmak mümkün olur.

Kırılmaz bavullar, yol süresince aldığı darbelere karşı dayanıklı durma özelliği gösterir. Olumsuz dış etkenlere karşı dirençli olduğu için formunda bozulmalar meydana gelmez. Kırılma ve çatlama gibi durumlar oluşmadığı için uzun süreli olarak sorunsuz bir kullanım sağlar. Çarpma, düşme gibi durumlarda kırılmaz gövdesi sayesinde herhangi bir zarara uğramaz. Böylece bireylerin sürekli olarak kırılan ürünler yerine yenisini alma gibi bir durum ortaya çıkmaz. Bireyler kırılmaz özelliğe sahip ürünleri edinerek aynı zamanda bütçelerinde tasarruf etmiş olur. Çünkü uzun ömürlü olarak aynı ürünü problemsiz kullanmak mümkündür.

Bavulların yaşamı kolaylaştıran bir diğer özelliği de çekçekli olmasıdır. Çekçekli valizler sayesinde bireyler kendi boyuna göre sap yüksekliğini ayarlar. Böylece taşıma eylemi çok daha kolay bir hâl almaya başlar. Bireyler kendilerine göre ayarladıkları çekçekleri kullanarak daha az enerji tüketerek bavullarını istedikleri yere taşır. Yumuşak ve ele oturan tutma kulpları sayesinde bireyler son derece rahat şekilde eşyalarını taşımaya devam eder. Elin şekline uygun tasarlanan bu modeller, eşya taşıma işini son derece kolaylaştırır.

Bazı modellerde kilit sistemi ile karşılaşmak mümkündür. Kilit sistemi sayesinde bireyler kişisel eşyalarını barındıran ürünleri güvenli bir şekilde taşır. Herhangi bir yerde unutulması durumunda yabancıların içerisindeki eşyalara ulaşmasını önler. Yolculuk sırasında karışma gibi durumlar da yaşanabilir. Bir başkası ile karışan bavul şifreli olduğu için açılması mümkün olmaz. Bu sayede eşyalar güvenli bir şekilde sahibini beklemeye devam eder. Bireyler emniyetli sistem taşıyan bu modeller ile otobüs, tren, uçak gibi yolculuklarını gönül rahatlığı ile sürdürmeye devam eder.

Tekerlekli Valiz Çeşitleri

Valizler taşıdıkları farklı eklentiler ile bireylerin kullanımını kolaylaştırır. Tekerleği olmayan yalnızca sapı bulunan bir ürün, tüm yükün kollara yüklenmesine neden olur. Tekerlekli valizler yükün tekerleklere verilmesini sağlayarak bireyleri taşıma derdinden kurtarır. Yol boyunca tekerleklerinden alınan destek sayesinde zorlanmadan taşımak mümkün olur.

Tekerlekli bavulların farklı sayıda tekerlek içeren türlerine ulaşılabilir. 2, 3, 4, 5 gibi farklı sayılarda tekerlekler ile üretilen modellerine ulaşmak mümkündür. Ürünlerde bulunan tekerlekler sayesinde bireyler daha az efor sarf ederek eşyalarını taşıyan bu modelleri daha rahat bir şekilde hareket ettirir. Değişen tekerlek sayıları, taşınma rahatlığını etkileyen niteliklerdendir. Bireyler farklı sayıda tekerleğe sahip ürünler arasından kendilerine uygun seçimler yapar. Bu sayede kullanımı daha kolay olan ürünlere erişmek mümkün olur. Ayrıca büyüklüğü arttıkça taşımanın kolaylaşması adına daha fazla sayıda tekerlek bulunduğu da görülebilir.

Sabit veya dönebilen tekerlekler olarak ayrışan modeller kullanım kolaylıklarını değiştirir. Dönebilen tekerleklere sahip ürünler, taşıma sırasında dönme işlevini kolaylıkla yerine getirir. Farklı bir yöne sapıldığında ürünün yönü çevirme gereksinimi duymadan aynı şekilde ilerlemek mümkün olur. Bazı modellerde de tekerleklerin sabit olması ile karşılaşılabilir.

Bireyler değişen bavul fiyatlarına sahip ürünler arasından kullanımlarına uygun seçimler yapar. Farklı tekerlek sayılarına sahip modeller, gereksinimler doğrultusunda belirlenir. Bireylerin tekerlekleri kaliteli ve işlevsel olan ürünler arasından seçim yapması kullanımlarını kolaylaştırır. Hem gereksinimleri karşılayacak niteliklere sahip hem de bütçeye uygun olan çeşitler arasından ideal bir seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Valizlerin Farklı Tasarımları

Valizler taşıdıkları birçok fonksiyonel özelliğin yanında farklı tasarımlara sahip ürünlerdir. Zevkleri değişen kullanıcıların her biri için uygun görünümde bir bavul valiz bulmak mümkündür. Bireyler her seyahatinde yanından ayırmayacağı bu ürünleri seçerken kişisel beğenilerini de göz önünde tutmalıdır. Böylece yolculuklarını daha keyifli bir şekilde geçirmesi mümkün olur.

Bireylerin seçenekleri arasında düz renkli olanlar mevcuttur. Geniş bir renk çeşitliliği sunduğu için akla gelebilecek her renkte bir opsiyon bulunur. Bireyler favori renklerini taşıyan ürünleri seçerek zevkli bir kullanım sağlayabilir. Seçenekler arasında pembe, sarı, turuncu, mor, siyah, gri, beyaz, yeşil, mavi, gül kurusu, turkuaz gibi renkler yer alır. Ürünün üretiminde kullanılan materyallere göre renk yansımalarında da farklılıklar ile karşılaşılabilir. Örneğin plastik bir üründe renkler daha parlak görünürken kumaş ile oluşturulan modeller de mat bir duruş ile karşılaşılır.

Ürün çeşitleri arasında düz renk yerine desenli olarak ortaya çıkarılan modeller bulunur. Desenli modeller arasında baskılı veya yazılı olanlar yer alır. Kelebek, kaplan, çiçek, çizgi film karakterleri gibi baskılı çeşitlere ulaşmak mümkün olur. Bireyler özellikle çocukları için yapacağı tercihlerde sevdiği çizgi film desenlerini taşıyan alternatifler arasından seçimler yapılabilir. Çocuk valizleri hem çocukların boylarına uygun olarak hem de zevklerine hitap edecek şekilde tasarlanır. Bireyler ihtiyaçlarına göre bir tasarım stiline karar vererek tercihlerini yapar.

Desenli, düz renk veya yazı baskılı seçenekler bireylerin istekleri doğrultusunda seçebileceği modeller arasındadır. Ürünler aynı zamanda düz veya dokulu olabilir. Genellikle plastik gibi maddelerden üretilen modellerde doku ile karşılaşmak mümkündür. Bu özelliği ile düz renkli olsalar bile estetik ve hareketli bir görünüme kavuşurlar. Dokulu modellerde ise örümcek ağı görünümlü, altıgen, dalga, çizgili gibi farklı alternatifler mevcuttur. Bireyler tüm alternatiflere yönelerek ihtiyaçlarına göre bir seçim gerçekleştirebilir.

Kullanıcılar hem gözüne hem de bütçesine hitap eden modeller arasından tercihlerini yapmalıdır. Zevkli bir kullanım için mutlaka sevilen görünümde bir alternatif edinilmelidir. Görünüşün yanı sıra taşıdığı işlevsel özellikler de büyük önem taşır. Kullanım kolaylığı sağlayan ürünler ile daha konforlu bir yolculuk geçirmek mümkündür. Bireyler kişisel deneyimlerinden yola çıkarak uygun bir model belirlemelidir.

Birçok Farklı Alternatifi Bulunan Valiz Boyları

Farklı boyutlarda üretilen bavulları kullanarak seyahatlerin uzunluğuna göre bir seçim yapılır. Kısa süreli gezi veya tatiller için daha küçük olanlardan yardım alınır. Bir iki gün kadar kısa bir zaman diliminde gidip gelinecek olunduğunda bavul çantalardan yararlanılabilir. Bu ürün hem el hem de kolda taşınabilir niteliktedir. Kısa süreliğine yapılacak yolculuklar için son derece konforlu ürünlerdir. Büyük ve ağır ürünleri sürekli taşımak yerine elde taşınabilen boyutlarda olan çeşitler tercih edilebilir. El çantası valizler; deri, kumaş gibi farklı seçeneklerde üretilir. Bireyler kullanımlarını düşünerek ne türden bir ürün edineceğine karar verir. Böylece verimli bir kullanım deneyimi yaratmak mümkün olur.

Valiz boyutlarının küçük, orta ve büyük gibi farklı seçenekleri mevcuttur. Daha çok eşya koymak üzere büyük ebatlara sahip ürünler tercih edilir. Kimi durumlarda tek büyük valizin bile yetersiz olduğu görülebilir. Bu gibi olasılıklar oluştuğunda birden fazla üründen yardım almak gerekir. Kullanıcılar üç farklı boyun bir arada sunulduğu setleri tercih ederek daha çok eşyasını yerleştirme imkânına sahip olur. Orta ve küçük boylu olanlar yine kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçeceği modeller arasındadır. Ürünleri satın almadan önce yükseklik, en ve derinlik gibi değerlere dikkat edilmelidir. Bu sayede gereksinimleri karşılayacak olan modellere ulaşmak mümkün olur.

Valiz ölçüleri oldukça farklı genişlik, yükseklik, derinlik gibi değerlere sahiptir. Yüksekliği 50 cm, 54 cm, 62 cm, 64 cm, 73 cm, 74 cm gibi değişen modellere ulaşmak mümkündür. Ürünlerin yükseliklerinin artması aynı zamanda derinliğinin de arttığını gösterir. Derinlik ölçüleri 21 cm, 24 cm, 27 cm, 28 cm, 30 cm, 32 cm gibi farklı değerler taşıyabilir. Bireylerin ürünleri edinmeden önce mutlaka ebatlarını kontrol etmesi gerekir. Aksi hâlde gereksinimleri karşılayamayacak işlevsiz modeller alınarak bütçe yanlış kullanılmış olur. Bu durumun önüne geçmek için almadan önce ölçülerin incelenmesi önemlidir. Böylece kullanıcılar verimli bir performans elde ederek ürünleri uzun süre boyunca kullanmaya devam eder.

Bireyler küçük, orta ve büyük boy ürünleri içeren 3lü valiz seti seçimi yaparak kolay bir kullanım alanı oluşturur. Valiz seti 3’lü olarak sunulduğunda aynı zamanda valiz fiyatlarında da değişim gözlenmesine neden olur. Tek başına alındığında daha az bir meblağ ödenecek iken 3 lü bavul seti alındığında üç parça için daha çok ücret ödenir. Üçlü setler aynı zamanda kullanılmadığı zaman iç içe konularak muhafaza edilebilen özelliktedir. Bireyler kullanılmayan durumlarda iç içe yerleştirerek bir dahaki kullanım anına dek istediği yerde saklamaya devam eder.

Bavul fiyatları ürünlerin ölçü ve büyüklüklerine göre farklı değerler taşır. Daha büyük olan ürünler için daha fazla bir fiyat ödenmesi gerekir. Bireylerin ihtiyaçları için uygun ölçülerde bulunan, kaliteli ve bütçeye paralel seçimler yapması son derece önemlidir. Bunun sonucunda her yönden bireyin ihtiyaçlarını karşılayacak bir tercih yapılmış olur. Gereksinimlerinizi doğru belirleyerek ve bütçenizin farkında olarak yapacağınız seçimlerden yüksek düzeyde bir verim alabilirsiniz.

Koçtaş’ta farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan valiz ve bavul çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Özellikleri oldukça değişken olan modeller arasından seçim yaparken görünümüne ve bütçeye uyum sağlamasına dikkat edebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünü Koçtaş’tan hızlıca sipariş edebilir, yolculuklarınızda yanınızdan ayırmayacağınız fonksiyonel valiz ve bavulları kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Valiz ve Bavul Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sağlam valiz nasıl anlaşılır?

Üretiminde kullanılan materyallere göre dayanıklılık seviyesi değişir. Sağlam ham maddelerden yararlanılarak imal edilen ürünler daha uzun ömürlü kullanılabilir. Bireylerin direnci yüksek ürünleri edinerek uzun süreler boyunca problemsiz bir kullanım sağlaması mümkün olur. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen ürünler sağlam yapıda olur. Kırılmaz ürünler darbelere karşı dayanıklı bir duruş sergiler.

Valiz alırken nelere dikkat edilmeli?

Seçim yapılırken ürünlerin taşıdığı özelliklere bakılmalıdır. Taşıdığı farklı fonksiyonlar bireylere kullanım kolaylığı oluşturur. Bireylerin seyahatlerini daha rahat geçirmesi için kendilerine uygun türler arasından seçimler yapması gerekir. Aynı zamanda renk ve tasarım olarak da kişilerin zevklerine uyması sağlanır. Valiz fiyatlarını incelemek, ürünleri edinirken bütçeye uygun seçimler yapılmasına yardım eder.

Valize neler konulur?

Seyahat yapma amacına göre içerisine konulacak olan eşya türleri de farklılık gösterir. Bireyler kendi amaçları doğrultusunda ihtiyaç duydukları kıyafetleri içerisine yerleştirir. Ceket, gömlek, bluz, pantolon gibi farklı giyim ürünleri içerisine konulabilir. Ayakkabı, aksesuar ve çantalar da içerisine yerleştirilebilen çeşitte ürünlerdir. Kişisel bakım ürünleri, laptop, şarj aleti gibi eşyalar da konulabilir.

Bavul ve valiz arasındaki fark nedir?

Bavul daha uzun süreli seyahatlerde bireylerin yanına aldığı ürünler olarak bilinir. Valizler ise kısa yolculuklar için eşyaların konulduğu bir üründür. Geniş seçenek yelpazesi olduğu için ürünlerin farklı boyutlarda birçok farklı alternatifine ulaşmak mümkündür. Önemli olan taşıdığı ad değil ürünlerin sahip olduğu fonksiyonlar ve görünüm özellikleridir.

En Çok Satan Valiz ve Bavul Hangileri?

Koçtaş Valiz ve Bavul kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Las Vegas Polo Club Abs Makyaj Çantası El Valizi
  2. Las Vegas Polo Club Abs Makyaj Çantası El Valizi
  3. Pierre Cardin Lüx Abs Orta Boy Valiz Siyah Pc6500
  4. Escape Unisex Füme Samso Abs 8 Tekerlek Valiz Seti
  5. Goodyear Bel Desteği
Daha fazla göster
293 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: