150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mutfak Sabunluk

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Sabunluklar

Sabunluklar; sıvı sabun, bulaşık deterjanı, el ve vücut losyonu gibi bakım ve temizlik ürünlerini depolamanızı ve bunların daha kolay ulaşılır olmalarını sağlar. Banyolarınız ve mutfaklarınız için hem şık hem kullanışlı olmalarıyla gününüzü kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Sızdırmayan ağız yapısı ve göz dolduran estetik tasarımlarıyla işlevselliğini görsellikle birleştirerek evinize renk katar. Hem mutfak hem banyolarınızda kullanım açısından rahatlık sunan modeller, düzeni sağlamanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı renk, desen ve tarzdaki sabunluk modelleri, eviniz için ihtiyacınız olan uzun ömürlü ürünlerle size ve ailenize konfor sağlar.

Banyolarınızın Tamamlayıcı Parçası: Sabunluk Modelleri

Banyo sabunluk seti, küçük banyolarda yerden avantaj sağlarken büyük banyolarda düzen ve uyumu sağlar. İkili sıvı sabunluklar, hem sıvı sabun hem losyonunuzu yan yana muhafaza ederek erişim kolaylığı sunar. Paslanmaz çelik, alüminyum, porselen, silikon, bambu, seramik, cam ya da plastik materyallerle üretilen modeller ıslak alanlarda kullanıma uygundur. Renkli ve güzel kokulu sabunları dolduracağınız şık ve sade tasarımlı ürünler banyoda bütünlük sağlar. Sıvı sabun, losyon, bulaşık deterjanı gibi sıvı ürünlerin kullanıma hazır düşük litreli plastik ambalajlarla satışa sunulması, bu plastik maddelerin tüketimini artırır. Bunun yerine dayanıklı sabunlukları tercih ederek daha büyük litreli kullanıma hazır olmayan şişelerde ya da büyük paketlerde satılan ürünlerle çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Düzenli Mutfakların Sırrı: Sabunluklar

Mutfak sabunluk çeşitleri; deterjan, bulaşık teli ve bulaşık süngerinizin düzenli bir şekilde bir arada durması için tasarlanmıştır. Düzenli mutfakların kullanışlı parçası olarak mutfaklarınızın vazgeçilmezidir. İkisini de aynı yerde bulundurmak kullanımı kolaylaştıracağı gibi estetik bir görünüm de sağlar. Birbirinden farklı materyallerle üretilen bu sabunluklar, mutfak tezgâhı gibi ıslak alanlarda kullanılabileceği gibi dolap içi gibi kuru alanlarda da kullanılabilir. Akıtma korkusu olmadan istediğiniz miktarda deterjanı almanızı sağlayan basit tasarımlarla tasarruf sağlayabilirsiniz. Kullanılan malzemeye göre değişen sabunluk fiyatları, her bütçeye uygun zarif tasarımlarıyla Koçtaş'ta sizlerin beğenisine sunuluyor. Primanova, Bosphorus gibi banyo ve mutfak aksesuarı markalarının hemen her çeşit sabunluklarına Koçtaş ayrıcalığı ile sahip olabilir, hijyene, şıklığın ve düzenin rahatlığına aynı anda sahip olabilirsiniz!

En Çok Satan Mutfak Sabunluk Hangileri?

Koçtaş Mutfak Sabunluk kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Farist Mutfak Lavabo Seti Antrasit
  2. Twins Fırçalı Sıvılı Süngerlik Beyaz
  3. Twins Fırçalı Sıvılı Süngerlik Siyah
  4. Malmö Tezgah Üstü Sabunluk & Süngerlik
  5. Clemente Sıvılı Süngerlik Siyah
Daha fazla göster
89 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: