150 TL Üzeri Kargo Bedava

Pasta Takımı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Kullanışlı Pasta Takımı Modelleri

Pasta takımı çeşitleri tatlıları daha rahat bir şekilde sunabileceğiniz ürünlerden oluşur. Pasta tabağı modelleri incelendiğinde farklı boyut, renk, şekil ve tasarımlara sahip olan seçenekler olduğu görülebilir. Böylece ürünler arasından aradığınız nitelikleri sunan parçalara ulaşabilir, sofralarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. 

Pastaların yanı sıra kurabiye ya da kek gibi farklı tatlıların da servisini kolaylaştıran pasta takımı çeşitleri, sofraların vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Genellikle şık detaylara sahip olacak biçimde üretilen pasta tabağı setleri arasından istediğiniz tasarımı sunan ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza kolaylık katabilirsiniz. Günlük ya da misafirlik olarak kullanabileceğiniz ürünler sayesinde sofralarınıza istediğiniz havayı verebilirsiniz. Mutfak gereçleri arasında önemli bir yere sahip olan ürünler, tatlıları hazırladıktan sonra rahat bir şekilde servis etmenizi mümkün hale getirir. Misafiriniz kahve ya da çay içmeye geldiği zaman onlara içeceklerin yanında tatlı servis etmek istiyorsanız ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Pasta tabağı seti modellerini incelediğinizde her türlü ortama rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek modeller olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber seçenekler arasından yemek takımlarınızla uyum sağlayabilecek parçalar da bulabilirsiniz. Misafirlerinizi yemeğe davet ettikten sonra onlara tatlı servisi yapmak istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz. 

Evlerin yanı sıra pasta tabağı modelleri aynı zamanda restoran, kafe ya da otel gibi işletmelerde de sıklıkla kullanılır. Hazırladığınız özel tatlıları müşterilerinize farklı bir şekilde sunmak istiyorsanız alternatifler arasından aradığınız niteliklere sahip olan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşletmenizin değerini artırmak ve daha fazla müşteri çekmek istiyorsanız pasta takımı çeşitleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Farklı şekil ve tasarım alternatiflerine sahip olan ürünler sayesinde hazırladığınız tatlıları etkileyici bir şekilde servis edebilirsiniz. Hem sunum hem de lezzet konusunda işletmenizin değerini artırmak ve müşterileri kendinize çekmek istiyorsanız ürünler sizin için iyi bir alternatif olabilir. 

Pasta takımı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız tasarımı sunan ürünlere ulaşabilir, tatlı servislerinizi pratik bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Uygun pasta tabağı fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan sofralarınızın eksik parçalarını tamamlayabilir, müşterilerinize ya da misafirlerinize etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Pasta Takımı Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Pasta takımı modelleri kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Pasta tabağı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin sağladığı avantajlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin fonksiyonelliği ve avantajları hakkında daha detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, modellerin günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Pasta takımı çeşitleri ilk olarak tatlılarınızı rahat bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Seçenekleri incelediğinizde set halinde satışa sunulan farklı tabaklardan oluşan modeller olduğunu görebilirsiniz. Kalabalık misafirlerden küçük gruplara kadar tatlılarınızın servisini kolaylaştıran pasta takımı modelleri, günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.
 • Pasta takımı çeşitleri sahip olduğu tasarım alternatifleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde bazı modellerde çini benzeri renkli detaylar olduğunu görebilirsiniz. Renkli bir yapıya sahip olan ürünler, sofralarınıza hareket katmanıza yardımcı olur. Bununla beraber çiçek benzeri çeşitli motiflerin sade bir şekilde basıldığı tabaklar da bulunur. Sade pasta tabağı çeşitleri, sofralarınıza zarafet katmak istediğinizde sizin için işlevsel hale gelebilir. Bazı modellerde ise çeşitli geometrik desenler yer alır. Ürünlere çarpıcı detaylar kazandıran geometrik desenler, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde etmenizi kolaylaştırır. Ayrıca bazı modellerde sadece altın varaklar yer alır. Sade ve şık bir görünüm sunan varaklı modeller, misafirlerinize etkileyici sunumlar yapmanızı mümkün hale getirir.
 • Pasta tabağı modellerini incelediğinizde ürünlerin şekil bakımından da birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak gibi çeşitli formlarda tasarlanan modeller, hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlar. Masanızın boyutuna ve kişisel zevklerinize göre aralarından seçim yapabileceğiniz ürünler sayesinde istediğiniz görünümü kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Her şekil kendi içinde bir avantaj sunmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Bazı pasta takımı çeşitleri farklı boyutlarda tabaklar içerecek şekilde üretilir. 7 parça pasta takımı içerisinde farklı boyutlara sahip olan parçalar bulunabilir. Böylece farklı tatlıları aynı anda doğru tabaklarda servis edebilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Boyut çeşitliliği sayesinde kullanıcılarının aradığı ürünlere ulaşmasını mümkün hale getiren ürünler sayesinde sizin için uygun olan parçalara ulaşabilirsiniz.
 • Pasta tabağı modelleri çeşitli tatlıları servis etmenizi kolaylaştırmasının yanı sıra yemek masalarında da ek servis araçları olarak kullanılabilir. Genellikle normal yemek tabakları ile kıyaslandığında daha küçük ebatlara sahip olan ürünler, yemek masalarında sunum parçası olarak da değerlendirilebilir. Börek gibi hamur işlerini ürünler sayesinde sofralarınıza koyabilir, çok fazla alan kaplamadan hazırladığınız yiyecekleri sofraya yerleştirebilirsiniz. Çok yönlü kullanımıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmasıyla öne çıkar. Ek servis malzemesi olarak kullanıldığında mutfağa sık sık gitmenizi gereksiz hale getiren ürünler, günlük hayatınızı kolaylaştırır. Masadan sürekli olarak farklı yiyecekleri almak için kalkmanızın önüne geçtiği için ürünler sayesinde misafirlerinizi daha rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.
 • Her ne kadar servis yapmak amacıyla kullanılsa da pasta tabağı çeşitleri bazı kullanıcılar tarafından porsiyon kontrolünü sağlamak amacıyla da değerlendirilir. Geleneksel tabaklar ile kıyaslandığında daha küçük ebatlara sahip olan ürünler, diyet yapan kişilerin yemek miktarlarını kolay bir şekilde ayarlamalarına yardımcı olur. Bu ürünlerde tabağınızı doldursanız bile normal tabaklarda olduğu kadar yemeği içine koymanız olası olmadığı için diyetlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilir, kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Bazı pasta takımı seti içerisinde ayaklı modeller de yer alır. Ayaklı modeller genellikle hazırladığınız tatlıları masanın üzerinde herkesin rahat bir şekilde alabileceği bir mesafede servis etmenizi sağlayan ürünlerden oluşur. Ayaklı yapısı sayesinde masalarda çok fazla yer tutmayan ürünler, aynı zamanda dekoratif olarak da sofranıza etkileyici bir etki katar. Ayrıca ürünler sayesinde misafirleriniz istediği tatlıyı rahat bir şekilde alabilir, istediği miktarda tatlı tüketebilir. Özellikle kalabalık gruplara servis yapmayı kolaylaştıran ürünler, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmasıyla öne çıkar.

Farklı özelliklere sahip olan pasta takımı çeşitleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan ürünlere ulaşabilir, sunumlarınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Pratikliğinin yanı sıra şık detaylarıyla da öne çıkan ürünler, kullanan kişilerin yemek ya da çay sofralarını istediği gibi düzenlemesine yardımcı olur. Pasta tabağı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız ürünlere kısa sürede ulaşabilir, hayalinizdeki sofrayı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tatlılardan hamur işlerine kadar çeşitli yiyecekleri rahat bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak ürünler sayesinde mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Pasta Takımı Özellikleri

Pasta takımı modellerini incelediğinizde farklı özelliklere sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından tam olarak aradığınız nitelikleri sunan parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çay tabağı olarak da nitelendirilen ürünler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığı parçalara kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar. Ürünlerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde aynı boyuttaki tabaklardan, farklı boyuttaki tabaklardan, ayaklı modellerden ya da farklı şekillerden oluşan tabakları içeren setlerden oluşan takımlar olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede özel olarak istediğiniz bir tasarım varsa ürünler arasından kolay bir şekilde bulabilir, masalarınıza istediğiniz detayları katmaya başlayabilirsiniz.
 • Aynı boyuttaki tabaklardan oluşan modeller grup servislerini kolaylaştıracak seçeneklere sahiptir. Herkese aynı boyutlardaki tabaklarda servis yapabilir, misafirlerinizi dilediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz. Genellikle 6 kişilik pasta takımı çeşitleri aynı tabak boyutlarına sahip olan setlerden oluşur. Böylece misafirlerinize istediğiniz sunumu kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
 • Modelleri incelediğinizde ürünlerin farklı boyuttaki tabaklardan oluştuğunu da görebilirsiniz. İçerisinde aynı boyutlu pasta tabağı 6'lı adette bulunurken aynı zamanda 6 adet daha küçük ebatlı modeller de yer alabilir. Farklı kullanımlar için özel olarak tasarlanan ürünler, sunumlarınıza işlevsellik katmanıza yardımcı olur.
 • Seçenekler arasında farklı şekillerdeki pasta tabağı modellerinin yer aldığı takımlar da bulunur. Farklı şekillerdeki tabaklar, sunumlarınıza etkileyici bir hava katmanıza yardımcı olur. Örneğin, dikdörtgen olanların içinde tatlılarınızı ortaya koyabilir ve yuvarlak olanlarda misafirlerinizin tatlılardan istedikleri miktarda almalarını sağlayabilirsiniz. Fonksiyonelliğiyle öne çıkan farklı şekillerdeki tabaklardan oluşan setler, sunumlarınızda istediğiniz detayları pratik bir şekilde yakalamanızı mümkün hale getirir.
 • Ayaklı pasta tabağı modelleri ise genellikle tek parçadan oluşur. Bununla beraber ayaklı tabakların yer aldığı setlerin içinde normal pasta tabağı çeşitleri de yer alabilir. Ayaklı olan modeller isminden de anlaşılabileceği gibi yerden belirli bir mesafe yüksekliğe sahip olan tabaklardan oluşur. Tabaklar, misafirlerinize bütün tatlıları aynı anda sunmanıza yardımcı olan bir yapıya sahiptir. Pasta, kek ya da kurabiye fark etmeksizin istediğiniz tatlıyı ayağa sahip olan modeller sayesinde pratik bir şekilde servis edebilirsiniz. Ayaklı modeller, genellikle kapaklar ile beraber satışa sunulur. Böylece servis ettiğiniz tatlıları sonrasında kapların içinde rahat bir şekilde saklayabilirsiniz. Tatlıların hava ile temas etmesinin önüne geçen ürünler, bu sayede kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır.
 • Ayaklı olan modeller aynı zamanda hediye olarak da sıklıkla tercih edilir. Sofraların havasını değiştirme potansiyeline sahip olan ayaklı pasta tabağı modelleri, şık detaylarıyla kullanıcılarının ilgisini çeker. Arkadaşlarınıza ya da akrabalarınıza yeni ev hediyesi almak istiyorsanız kapaklı ve ayaklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Sunumları kolaylaştırırken içindeki gıdaların taze kalmasını da mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Farklı ve kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız ürünler arasından seçim yapabilir, aradığınız parçalara anında ulaşabilirsiniz.

Büyük ve küçük pasta tabağı modellerinin bir arada bulunduğu setlerden farklı şekillerin yer aldığı ürünlere kadar aradığınız her parçaya ulaşabilir, servislerinizi pratik hale getirebilirsiniz. Pasta tabağı fiyatları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olan ürünlere ulaşabilir, tatlılarınızı dilediğiniz gibi sunmaya başlayabilirsiniz. Pasta takımı fiyatları ve alternatifleri sayesinde istediğiniz nitelikleri sunan parçalara vakit kaybetmeden sahip olabilir, ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Pasta Takımı Çeşitleri

Pasta tabağı seti modelleri incelendiğinde ürünlerin malzemeleri bakımından birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünlerin malzemeleri ise genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir.

Seçenekleri incelediğinizde porselen, seramik, cam ya da metal gibi seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Böylece istediğiniz parçaya kolay bir şekilde ulaşabilir, sofralarınızın istediğiniz görünümü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Porselen Pasta Tabağı Modelleri

Porselen pasta tabağı çeşitleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Pürüzsüz görünümüyle öne çıkan porselen, kolay bir şekilde çizilmediği için de birçok kişi tarafından tercih edilir. Sağlam bir yapıya sahip olan porselen, işlevselliğiyle de öne çıkar. Isıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için sıcak olan tatlıları ürünlerin içerisinde rahat bir şekilde servis edebilirsiniz. Yapışma benzeri durumların yaşanmasının önüne geçen porselen, tabakların içinde rahatlıkla istediğiniz tatlıyı yemenizi mümkün hale getirir. 

Çok yüksek sıcaklıklarda pişirilerek üretilen porselen, kolay bir şekilde çizilmediği için satın aldığınız ürünlerin uzun süre şık görünümlerini muhafaza etmesini kolaylaştırır. Bununla beraber porselen, gözeneksiz bir yapıya sahip olduğu için oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Ürünleri isterseniz bulaşık makinesinde isterseniz elinizde temizleyebilir, canlı görünümlerini pratik bir şekilde koruyabilirsiniz. Ayrıca porselen herhangi bir toksin madde içermemesiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Gıdalara kimyasal geçirmediği için güvenli bir şekilde kullanılabilir. Porselen servis tabağı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kütahya Porselen pasta tabağı setleri gibi kaliteli markaların ürünlerini inceleyerek sofralarınızı iyileştirebileceğiniz ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Seramik Pasta Tabağı Modelleri

Seramik çay pasta takımı modelleri de porselen ile benzer özellikleri sunar. Seramik de porselen gibi gözeneksiz bir yapıya sahip olduğu için temizliği oldukça kolaydır. Bununla beraber seramik, sunduğu model alternatifleriyle birçok kişinin ilgisini çeker. Renkli, sade ya da varaklı modelleri sayesinde herkesin aradığı tasarıma kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar. Klasik ya da modern fark etmeksizin her masa ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan seramik, bu yönüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Seramik 6'lı pasta tabağı seti çeşitleri arasından seçim yaparak sofralarınıza şık detaylar kazandırabilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Seramiğin kendine has canlı görünümünden yararlanmak istiyorsanız alternatiflere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Cam Pasta Takımı Modelleri

Cam pasta tabağı da kendine has görünümüyle öne çıkan takımlar arasında yer alır. Cam, tatlıların ya da tabaklara konulan herhangi bir gıdanın doğal lezzetini korumasıyla öne çıkar. Gıdanın kalitesini koruyan cam, plastik gibi koku ve leke bırakmaz. Yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde tüketmenizi mümkün hale getiren cam, çok amaçlı bir yapıya sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.

Farklı türdeki tatlıları ürünlerin içinde rahat bir şekilde servis edebilir, herhangi bir probleme yaşamadan ürünlerin kullanım alanını genişletebilirsiniz. Lekeleri ve kokuları emmediği için camdan üretilen modellerin temizliği de oldukça kolaydır. Ayrıca camdan üretilen modeller şık servis ürünleri arayışında olan kişiler için de idealdir. Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin şeffaf, desenli ya da buğulu cam gibi çeşitli özellikleri bakımından birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Yemek masalarınıza farklı ve dikkat çekici bir parça katmak istiyorsanız cam pasta tabağı 6'lı modelleri arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü masalarınıza taşıyabilirsiniz.

Çelik Pasta Takımı Modelleri

Çelik pasta tabağı çeşitleri de seçenekler arasında karşınıza çıkabilir. Çelik, kendine has parlak görünümüyle sofralara canlandırıcı bir etki kazandırır. Paslanmaz çelikten üretilen modeller, bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkanabildiği için pratik bir şekilde temizlenebilir. Metal, sofralarına modern ve çarpıcı detaylar katmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca metal, kırılmaz bir yapıya sahip olduğu için günlük hayata pratiklik katar. Ürünleri düşürseniz bile kırılıp parçalanma olasılıkları oldukça düşüktür. Plastik ile kıyaslandığında yemek ya da tatlı servisi için daha güvenli bir yapıya sahip olan ürünler, orijinal bir sunum parçası arayışında olanlar için iyi bir seçenektir. Ayrıca kendine has parlak yapısı sayesinde sofralarda dikkat çekici detaylar elde edilmesini kolaylaştırır.

Porland pasta takımı gibi kaliteli markaları inceleyerek aradığınız malzemelere ulaşabilir, servislerinizi kolaylaştıracak ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Pasta tabağı fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız ürünlere ulaşabilir, sofralarınızı dilediğiniz hale getirebilirsiniz.

Şekillerine Göre Pasta Takımı Modelleri

Pasta takımı modelleri sahip olduğu şekil çeşitliliğiyle de herkesin aradığı parçalara ulaşmasını sağlar. Ürünlerin şekilleri şu şekildedir:

 • Seçeneklere göz attığınızda kare, dikdörtgen ve yuvarlak gibi farklı şekillerde üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından masalarınızı süsleyebileceğiniz ürünlere ulaşabilir, istediğiniz dekoratif detayları pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Yuvarlak olan modeller sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Yemek takımlarınızla uyumlu parçalar arasından seçim yapmak istiyorsanız yuvarlak olan ürünler arasından seçim yapabilir, istediğiniz uyumu kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Yuvarlak olanlar hem günlük hem de misafirlik olarak değerlendirilebilir. Çok yönlü bir kullanıma sahip olan ürünler, sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde herkesin aradığını kolay bir şekilde bulmasını sağlar. Genellikle kare ya da dikdörtgen olanlara göre daha fazla tasarım alternatifine sahip olan yuvarlak pasta tabağı çeşitleri, herkesin aradığı ürüne ulaşmasına olanak tanır. Bununla beraber yemek takımları ile de başarılı bir şekilde uyum sağlar.
 • Kare pasta tabağı çeşitleri ise geleneksel görünümü yıkmak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir.
 • Genellikle tabaklar yuvarlak şekilli olsa da kare ya da dikdörtgen olanlar bu görünümü yıkmanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber sofralara farklı bir hava katılmasına da olanak tanıyan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının ilgisini çeker. Şık bir sofra kurmak ya da gurme tatlılar servis etmek istiyorsanız kare ya da dikdörtgen olanlar sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca yuvarlak olanlardan daha rahat bir şekilde sosu olan tatlıların yenilmesini mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle de dikkatleri üzerinde toplar. Kare formunda olan pasta tabağı çeşitleri aynı zamanda kare masalarda servis yapmak isteyen kişiler için de idealdir. Masalar ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan ürünler, istediğiniz yemek deneyimini elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Seçeneklere göz attığınızda hem yuvarlak hem de kare olan modellerin bir arada satışa sunulduğu setler de olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, Porland pasta tabağı takımlarını incelediğinizde her iki şeklin de takım içerisinde kullanıldığını görebilirsiniz. Dikdörtgen olanlarda tatlılarınızı masada servis ederken yuvarlak olanlarda misafirlerinizin yemesini sağlayabilirsiniz. Farklı şekillere sahip olan setler, masalarınıza çarpıcı detaylar kazandırmanızı mümkün hale getirmesiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Farklı tasarımların bir arada kullanıldığı 12 kişilik pasta takımı çeşitlerini inceleyerek aradığınız ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, sunumlarınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Koçtaş’taki pasta takımı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, servislerinizi dilediğiniz gibi yapmaya başlayabilirsiniz. Farklı şekil ve renk alternatiflerine sahip olan ürünler sayesinde hayalinizdeki tasarımı sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Kahve ya da çayın yanında tatlı ikram etmek istediğiniz zaman işlevsel hale gelen ürünler sayesinde misafirlerinize farklı sunumlar yapabilirsiniz.

Pasta Takımı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Pasta Tabağı Kaç Cm Olur?

Pasta tabağı çeşitleri farklı boyutlarda üretilir. Bununla beraber geleneksel yemek tabakları ile kıyaslandığında daha küçük ebatlara sahiptir. Genellikle 13 cm, 15 cm, 17, 19 cm ya da 22 cm gibi boyut seçeneklerine sahip olan ürünler, özel günlerde istediğiniz sunumları yapmanızı mümkün hale getirir.

Pasta Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Ürünlerin kaç parçadan oluştuğu setten sete göre farklılık gösterir. Bazı setlerde 6 bazılarında 12 parça olabilir. Ayrıca bazı setlerde tatlıları ortaya servis etmek için ek tabaklar da yer alabilir. Farklı sayıda parçalardan oluşan setler arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

Pasta Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürünler arasından seçim yapmadan önce istediğiniz malzemeyi, rengi ve tasarım detaylarını belirlemeniz gerekir. İstediğiniz niteliklere karar verdikten sonra seçenekleri inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, sofralarınızı dilediğiniz gibi süslemeye başlayabilirsiniz.

Pasta Takımı Bulaşık Makinesinde Yıkanır Mı?

Ürünler normal tabaklardan farklı bir yapıya sahip olmadığı için bulaşık makinelerinde rahat bir şekilde yıkanabilir. Bununla beraber bazı modellerde solma benzeri durumlar yaşandığını fark ediyorsanız onları elde yıkamayı da düşünebilirsiniz.

En Çok Satan Pasta Takımı Hangileri?

Koçtaş Pasta Takımı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Fractal 6 Parça 6 Kişilik Pasta Takımı
 2. Spotty 6 Kişilik Pasta Takımı 20cm
 3. Porland Mirabel 6 Parça Pasta Takımı
Daha fazla göster
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: