150 TL Üzeri Kargo Bedava

Salon Aynası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Zarif Salon Aynası Çeşitleri

Salonlarınızı dekoratif anlamda iyileştirmek ve çarpıcı bir görünüm elde etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bazı ürünler vardır. Salon aynası modelleri, sunduğu çeşitlilik sayesinde aradığınız ürüne kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Salon aynası modelleri doğal olarak yansıtıcı bir yapıya sahip olduğu için yaşam alanlarınızın daha hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Hem doğal hem de yapay ışık kaynaklarından gelen ışıkları yansıtan ürünler, odaları aydınlatmanızı kolaylaştırır. Böylece yaşam alanlarınızın ihtiyaç duyduğu ışığı almasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber salon aynası modelleri yaşam alanlarınıza derinlik katmanıza imkan tanır. Örneğin, salonlarınız küçükse salon ayna modelleri sayesinde olduğundan büyük gösterebilir, derinlik yanılsaması sayesinde alanınızı büyütebilirsiniz. Bununla beraber dekoratif bir yapıya sahip olan ürünler, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olur. 

Hem işlevsel hem de şık bir görünüme sahip olan ürünler sayesinde salonlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilir, istediğiniz değişiklikleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Salon aynası çeşitleri, odalarınıza bir odak noktası eklemenin yanı sıra aynı zamanda daha hafif, parlak ve büyük hale getirmenize yardımcı olur. İşlevselliğiyle öne çıkan ürünler, dekoratif kullanımının yanı sıra kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ayrıca salon aynası çeşitlerini incelediğinizde farklı dekorasyon tarzlarıyla eşsiz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı derinleştirmek ve istediğiniz gibi hareketlendirmek istiyorsanız ürünlerin sahip olduğu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Salon aynası fiyatları ve alternatifleri arasından kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, yaşam alanlarınızda hayalinizdeki değişiklikleri yapabilirsiniz. Birçok farklı seçenek arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, yaşam alanlarınızı yenilemeye başlayabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Salon Aynaları

Dekoratif salon aynası çeşitleri yaşam alanlarına birçok farklı özellik kazandırmasıyla öne çıkar. Dekoratif olmasının yanı sıra sahip olduğu özellikler sayesinde de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Ürünlerin avantajları ve olumlu tarafları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Salon aynası çeşitleri ilk olarak yaşam alanlarınıza zarafet kazandırmanıza yardımcı olur. Ürünleri yemek masalarının yanına konumlandırdığınızda hoş ve zarif bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bununla beraber ürünleri koltuk takımınızın etrafında da kullanabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Şık detayları ve zarif çizgileriyle öne çıkan ürünler, her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Farklı dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayacak biçimde özel olarak çeşitlendirilen salon aynası modelleri sayesinde yaşam alanlarınıza farklı bir doku katabilirsiniz. Vintage, avangart ya da modern fark etmeksizin her türlü dekorasyon tarzıyla eşsiz bir şekilde uyum yakalayabilen ürünler, herkesin aradığı tasarımı kolay bir şekilde bulmasını sağlar. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore etmenize yardımcı olur.
 • Işık yansıtma özelliğiyle öne çıkan salon aynası çeşitleri, yaşam alanlarınızı daha verimli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Ürünler, bir odayı gece ya da gündüz fark etmeksizin rahat bir şekilde parlak hale getirmenize imkan tanır. Doğal ve yapay ışığı yansıtan ürünler, özellikle küçük odalarda işlevsel hale gelir. Ürünleri ışığa yakın bir yere yerleştirerek ışığı yansıtmalarını sağlayabilir, salonlarınızın olduğundan daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz.
 • Eskitmeli bir tasarıma sahip olan modeller, yaşam alanlarına sanatsal bir derinlik katmayı başarır. Göz kamaştırıcı bir dekorasyon parçası arıyorsanız vintage benzeri bir tarza sahip olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İlk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplayan ve yaşam alanlarında farklı bir doku elde edilmesini mümkün hale getiren ürünler, geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Vintage olmasına rağmen hem modern hem de klasik parçalarla eşsiz bir şekilde uyum sağlayabilen ürünler, birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • Salon aynaları, duvarlarınızdaki hasarları pratik bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur. Eğer salon duvarlarınızın bir bölümü çatladıysa ve oranın tamirini yapamayacak durumdaysanız salon aynası çeşitleri sayesinde bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan ürünleri dilediğiniz yerde kullanabilir, duvarlarınızda istediğiniz görünümü yakalamaya başlayabilirsiniz.

Klasik ve modern salon aynası çeşitlerini inceleyerek aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, hayalinizdeki görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Sadece şık bir parça olmakla kalmayan aynı zamanda yaşam alanlarının eksikliklerini kapatan salon aynası çeşitleri ile hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Salon aynası fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere kısa sürede erişebilir, işlevselliği şık detaylarla harmanlayarak yaşam alanlarınıza katabilirsiniz.

Yerleşim Şekillerine Göre Salon Aynası Modelleri

Salon aynası çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde herkesin istediği tasarımı bulmasını kolaylaştırır. Ürünler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, hayalinizdeki tasarım parçalara pratik bir şekilde erişebilirsiniz;

 • Ürünler genel olarak duvara monte edilerek ya da zemine yerleştirilerek kullanılır. Ürünleri salonlarınızda nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra alternatifler arasından pratik bir şekilde seçiminizi yapabilir, aradığınız özellikleri sunan ürünlere anında sahip olabilirsiniz.
 • Salon duvar aynası modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Salon duvar aynası isminden de anlaşılabileceği gibi duvara monte edilerek kullanılır. Genellikle yemek masalarının yanında konsülün üzerine yerleştirilir. Bununla beraber ürünleri oturma gruplarınızın etrafına da konumlandırabilirsiniz. Ürünleri yerleştirdiğinizde hangi nesneleri yansıtmak istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin, çok sevdiğiniz bir tabloyu salon aynası aracılığıyla yansıtmak istiyorsanız ona göre konumlandırabilirsiniz.
 • Duvarlara monte edilen modelleri aynı zamanda tablo ya da poster gibi ürünlerle bir arada kullanarak farklı bir köşe oluşturabilirsiniz. Farklı duvar dekorasyonu ürünleri ile de başarılı bir şekilde kombinlenebilen ürünler, yaşam alanlarınızda istediğiniz değişiklikleri yapmanızı kolaylaştırır. Odalarınızda çok fazla alanınız yoksa ürünleri duvara monte ederek kullanabilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Eğer salonunuzda şömine varsa ürünleri üzerine yerleştirerek hoş detaylar ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Modellerin bazıları ise zemine oturtularak kullanılır. Herhangi bir montaj işlemine ihtiyaç duymayan ürünler, birçok kişi tarafından tercih edilir. Ürünleri konsollarınızın üzerine ya da uzun bir televizyon sehpasının yanına yerleştirebilirsiniz. Büyük bir salonunuz varsa uzun ve büyük salon aynası modellerini yaşam alanlarınızın boş yerlerini doldurmak için değerlendirebilirsiniz. Salonunuzda özel bir oturma köşesi oluşturmak istiyorsanız büyük ebatlı olan modellerden yararlanabilirsiniz.

Salon aynası fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız özellikleri sunan modellere kolay bir şekilde ulaşabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Duvara monte ederek ya da herhangi bir zeminin üzerine yerleştirerek kullanabileceğiniz ürünler sayesinde yaşam alanlarınızda istediğiniz detayları yakalamaya başlayabilirsiniz.

Şekillerine Göre Salon Aynası Çeşitleri

Kullanım şekillerinin yanı sıra ürünler içerdiği şekil alternatifleriyle de kullanıcılarına aralarından tercihte bulunabileceği birçok seçenek sunar. Ürünlerin şekilleri genel olarak şu şekildedir;

 • Salon aynası modelleri incelendiğinde dikdörtgen, yuvarlak, kare ya da oval olmak üzere genel anlamda dört farklı tipte üretilen ürünler olduğunu görebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir şekil varsa alternatifler arasından pratik bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Dikdörtgen salon aynası çeşitleri, salonlarınızda yemek alanlarınızı doldurmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Konsül modellerinin üzerine yerleştirildiğinde ortama ferah bir görünüm kazandırır. Işığı yansıtma özelliğine sahip olan ürünler, yemek alanlarında daha ferah bir görünüm elde etmenizi sağlar. Böylece misafirlerinizi yemeğe davet ettiğinizde daha rahat ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Bununla beraber salonlarınız büyükse dikdörtgen şeklinde olanlar arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Büyük duvarları etkileyici bir şekilde doldurmak ve farklı bir görünüm elde etmek için dikdörtgen olanlar iyi bir alternatif haline gelir. Dikdörtgen şeklinde olan modeller, diğerleriyle kıyaslandığında daha büyük bir yansıma sağlar. Simetri ve denge unsurlarını sağlayan modeller, büyük alanlar için ideal bir yapıya sahiptir.
 • Yuvarlak salon aynası çeşitleri de modeller arasında oldukça popülerdir. Yuvarlak olanlar, yaşam alanlarına sıcak bir hava katmayı başarır. Yumuşak geçişlere sahip olan ürünler, salonlarınızın daha davetkar hale gelmesine yardımcı olur. Bununla beraber ürünleri farklı duvar dekorasyon ürünleri ile bir araya getirerek duvarlarınıza orijinal bir hava katabilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Salonlarınızda bulunan mobilyalarınız keskin köşelere sahipse yuvarlak olan modeller sayesinde dengeli bir tasarım ortaya koyabilirsiniz.
 • Oval salon aynası çeşitleri de yuvarlak olanlarla benzer bir görünüme sahiptir. Bununla beraber daha geniş bir yapıda olan ürünler, büyük alanlarda etkileyici detaylar elde etmek isteyen kişiler için idealdir. Pürüzsüz görünümü ve kendine has dokusuyla öne çıkan oval modeller, büyük salonlarda kullanışlı hale gelir. Dikdörtgenden ziyade daha yumuşak geçişlere sahip olan bir parça arayışı içindeyseniz oval olanlar arasından seçim yapabilir, aradığınız tasarıma pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Küçük ya da büyük salon aynası çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Farklı şekillerde üretilen modeller arasından istediğiniz görünüme sahip olanı pratik bir şekilde bulabilir, yaşam alanlarınızda istediğiniz değişiklikleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Çerçeve Renklerine Göre Salon Aynası Modelleri

Ürünler, çerçeve renkleri sayesinde her yere kolay bir şekilde uyum sağlar. Ürünlerin renk detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Gold salon aynası çeşitleri, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Altın renkli varaklara sahip olan çerçeveler, ürünlere şık bir hava katar. Bununla beraber salonlarınızı avangart mobilyalarla döşediyseniz altın renkli olan modeller sizin için iyi bir seçenek olabilir. Vintage görünümü ve sanat eseri benzeri duruşuyla öne çıkan altın, salonlarında dikkat çekici parçalar kullanmak isteyen kişiler için iyi bir alternatiftir.
 • Gri renkli çerçevelere sahip olan modeller, hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlayabilmesiyle öne çıkar. Böylece salonunuzdaki mobilyaları değiştirmek istediğinizde ürünleri rahat bir şekilde kullanabilir, farklı renklerle zorlanmadan kombinleyebilirsiniz.
 • Ceviz benzeri ahşap tonları da sıklıkla tercih edilen renkler arasında bulunur. Doğal dokusu sayesinde her yere kolaylıkla adapte olabilen ürünler, salonlarına natürel bir doku kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Farklı renklerden oluşan 3’lü salon aynası modelleri ise yaşam alanlarına hareket katmak isteyen kişiler için idealdir. Farklı renklerin eşsiz bir şekilde bir araya gelmesi ve üç çerçevenin birbirini başarılı bir şekilde tamamlaması, ürünlerin öne çıkan tarafları arasında bulunur.

Koçtaş’taki salon aynası fiyatları ve seçenekleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Salon Aynası Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Salon aynası nasıl asılır?

Ürünleri vidalar aracılığıyla ya da kancalarla asmanız gerekir. Vidaları doğru yere yerleştirdikten sonra ürünlerin ilgili bölümlerini vidaya geçirerek sabitleyebilir, yaşam alanlarınıza şık bir görünüm katabilirsiniz.

Salon aynası modelleri nelerdir?

Ürünleri incelediğinizde farklı şekillerde üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Kalın çerçeveli, ince çerçeveli, yuvarlak, kare, dikdörtgen ya da oval gibi birçok farklı alternatife sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Salon aynası alırken nelere dikkat edilmeli?

İlk olarak ürünleri salonlarınızda nereye konumlandıracağınıza karar vermeniz gerekir. Ardından mobilyaların rengi, tasarımı ve detaylarını göz önünde bulundurarak alternatifler arasından salonunuza uyum sağlayan ürüne kolay bir şekilde ulaşabilir, yaşam alanlarınıza derinlik katmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Salon Aynası Hangileri?

Koçtaş Salon Aynası kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Exclusive Glob Ayna
 2. 4 Parça Kare Ayna Seti 30x30
 3. Exclusive Glob Ayna
 4. Exclusive Costa Ayna
 5. Exclusive Lost Ayna Ceviz
Daha fazla göster
35 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: