750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bulaşıklık

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
15 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tabaklıklar

Tabaklıklar ve  bulaşık sepeti olarak kullanılan ürünler makinede yıkamayı tercih etmediğiniz mutfak gereçlerini hijyenik ve pratik bir şekilde kurutmaya olanak veriyor. Sunduğu kullanım imkanlarına göre farklı seçeneklere sahip olan  tabaklıklar, farklı desen ve renklerdeki modelleriyle de mutfaklarınızın görünümüne canlılık katıyor.

Hem Estetik Hem Dayanıklı Tabaklıklar

Tabaklık modelleri gerek üretildiği malzeme gerekse tasarım bakımından zengin bir çeşitliliğe sahip. Model ve materyal çeşitliliğine bağlı olarak  tabaklık fiyatları da değişiklik gösteriyor.  Bulaşıklık modelleri arasında seçim yaparken estetik kaygıların yanı sıra ürünün dayanıklılığına da dikkat ederek karar veriyorsanız Metaltex Aquatexplus Copper ya da Lipsia Copper  bulaşıklık modellerini tercih edebilirsiniz. Tasarımı ile mutfağınıza şıklık katacak olan bu ürünlerde özel bir izolasyon tekniği kullanıldığından yüzey kısımlarında paslanma, çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık mümkün. Tezgahınızda  tabaklıklar için ayırabileceğiniz alan sınırlı olabilir. Bu durumda  iki katlı tabaklık modelleri işinizi kolaylaştırarak fonksiyonel bir kullanım sağlayabilir. Tekno-Tel modüler iki katlı tabaklıklar kullanarak küçük bir alanda çok sayıda ürünü düzenli bir şekilde tutmak mümkün. Mutfak tezgahlarında kullanım alanını daraltmak istemeyenler için katlanabilir bulaşıklıklar, doğru bir tercih olabilir. Mutfak aksesuarları yalnızca düzen sağlamak amacıyla kullanılmıyor mutfak dekorasyonunun bir parçası olarak da değerlendiriliyor. Kullandığınız bulaşıklık, dekorasyon zevkinizi yansıtsın ve mutfağınızla uyumlu olsun istiyorsanız renkli modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Krom  tek katlı bulaşıklık modelleri özellikle modern mutfaklarla büyük bir uyum gösteriyor. Beyaz  tabaklıklar renkli tezgah ve dolapların bulunduğu mutfakların dekorasyonuna sakinlik katarak hemen her renkle uyum içinde kullanılabiliyor.  Çift katlı bulaşıklık çeşitleri arasında bambu malzemeden imal edilmiş modeller şık görünümleri ve sağlıklı yapılarıyla beğeni topluyor. Tabaklarınızı ya da diğer mutfak ürünlerinizi koyabileceğiniz bu ürünlerin kaşıklık bölümü ya da süzülen suyun birikmesi için tasarlanan alt kısmında canlı renklerin kullanıldığı modeller de modern tasarımlar içinde yer alıyor.

Kişiliğinizi mutfağınıza yansıtacak tüm  tabaklıklar ve  mutfak aksesuarları şimdi Koçtaş'ta! Tabak, bardak ve kaşık gibi eşyalarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bulaşıklıklara Online alışveriş avantajıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster