Peşin Fiyatına 7 Taksit

Piknik Malzemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Açık Havada İhtiyaç Duyulan Her Şey: Piknik Malzemeleri

Dış mekanlarda ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirirken piknik malzemeleri sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün eşyalara ulaşabilirsiniz. Yiyeceklerinizi, içeceklerinizi ve ihtiyaç duyacağınız eşyaları piknik malzemeleri arasında bulabilir, açık alanlarda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Piknik malzemelerini incelediğinizde termos, tabak, bardak, piknik örtüsü, çatal, bıçak ya da sepet gibi birbirinden farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından seçim yapabilir, açık havada geçirdiğiniz zamanı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir sonraki açık hava etkinliğiniz için aradığınız her şeyi pratik bir şekilde bulabilir, hazırladığınız yiyecek ve içecekleri rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Sandalye ya da portatif masa gibi ürünler sayesinde açık alanda kendinize özel alanlar yaratabilir, daha konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Dış mekanlarda istediğiniz ambiyansı yaratmanıza yardımcı olan piknik malzemeleri, pratikliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Piknik için özel olarak tasarlandığı için açık havada zorlanmadan güzel bir yemek yiyebilir, atıştırmalıklarınızın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Bazı durumlarda sadece sandviçler de yeterli olsa da bütün güne yayılan bir aktivite organize ettiyseniz piknik malzemelerinden yardım alabilir, dış mekanlarda ev konforunu yaşayabilirsiniz. Piknik malzemeleri fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilir, dış mekanlarda geçirdiğiniz zamanı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Piknik Malzemeleri Kullanmanın Avantajları

Piknik malzemeleri kullanmanın bazı avantajları vardır. Aşağıda bulunan listeyi inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlar hakkında bilgi edinebilir, açık alanlarınızda daha iyi vakit geçirmeye başlayabilirsiniz:

 • Piknik malzemeleri açık alanda ihtiyaç duyabileceğiniz gereçlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Piknik için çay hazırlığı yaptıysanız termoslardan yardım alabilir, içeceklerinizi uzun süre sıcak tutabilirsiniz. Ayrıca ağız kısmı dökmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanan piknik malzemeleri, çay servisi yapmanızı kolaylaştırır. Böylece açık alanlarda sohbetinize eşlik edecek çayları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.
 • Örtü, masa ve sandalyeler sayesinde vakit geçireceğiniz alanı daha konforlu hale getirebilir, sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Piknik malzemeleri içinde önemli bir yere sahip olan masa ve sandalyeler, dış mekanlarda vakit geçirmeyi düşünen kişilere rahatlık sağlar.
 • Bununla beraber çimlerin üzerine örtü sererek de açık havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Parkta ya da sahil kenarlarında piknik yapmayı düşünüyorsanız örtüleri zemine sererek kendiniz için daha rahat alanlar yaratabilirsiniz.
 • Piknik seti satın alarak ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemelere pratik bir şekilde sahip olabilir, ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan pikniklerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Piknik malzemeleri fiyatları ve seçenekleri sayesinde aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilir, sevdiklerinizle açık alanların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde özel olarak tasarlanan piknik malzemeleri sayesinde açık alanlarda geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle dış mekanlarda ev konforunu yaşamak istiyorsanız piknik malzemelerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Piknik Malzemeleri Kullanım Alanları

Piknik malzemeleri, açık alanların yanı sıra farklı yerlerde de kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, sadece dış mekanlarda geçirdiğiniz vakti daha iyi hale getirmekle kalmaz, günlük hayatınızın başka alanlarında da size pratiklik kazandırır. Ürünlerin kullanım alanları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan listeye göz atabilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden gidermeye başlayabilirsiniz.

 • Piknik malzemeleri, ilk olarak açık alanlarda geçirdiğiniz vakti daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Bununla beraber birbirinden farklı seçeneklere sahip olduğu için piknik malzemeleri farklı yerlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
 • Termos çeşitleri, piknik yaparken içeceklerinizi sıcak ya da soğuk tutmanıza yardımcı olan önemli ürünler arasında yer alır. Ayrıca işe giderken kahvenizi ya da soğuk içeceklerinizi muhafaza etmenize imkan tanıyan termoslar, pikniğin yanı sıra günlük hayatta da kullanabileceğiniz ürünlerden biri haline gelir.
 • Aynı şekilde piknik sandalyesi de verandanız ya da balkonunuz varsa değerlendirebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Açık alanları daha keyifli alanlar haline getiren ürünler, bahçeli evi olan kişiler tarafından da tercih edilir. Kendi bahçenizi piknik alanına çevirebilir, ürünlerin kullanım alanını dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz.
 • Alüminyumdan üretilen tabak setleri, hafifliği ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkar. Dış mekanlarda yemeklerinizi servis etmek için iyi bir seçenek olan piknik malzemeleri aynı zamanda ev ortamında kalabalık misafirler geldiğinde de işlevsel hale gelir. Yeniden kullanılabilir biçimde tasarlanan piknik tabağı setlerini misafirleriniz geldiğinde de değerlendirebilirsiniz. Bahçe ya da verandada yemek servisi yapacaksanız ürünlerin hafifliğinden yararlanabilir, servislerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Piknik malzemeleri fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin geniş kullanım alanından faydalanabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Yanıt Veren Piknik Malzemeleri

Piknik malzemeleri incelendiğinde farklı ihtiyaçlara yanıt veren birbirinden farklı seçenek olduğu görülebilir. Ürünlerin genel olarak hangi ihtiyaçlara yanıt verdiği şu şekilde özetlenebilir:

 • Piknik malzemeleri yeme ve içme ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçenekler içerir. Ürünleri incelediğinizde bardak, tabak, çatal ve bıçak gibi farklı malzemeler olduğunu görebilirsiniz. Hazırladığınız yemekleri daha rahat bir şekilde yemenize yardımcı olan ürünler sayesinde açık alanlarda atıştırmalıklarınızı kolaylıkla tüketebilir, dağınıklık yaşamadan gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.
 • Piknik malzemeleri aynı zamanda daha rahat bir şekilde oturabileceğiniz alanlar elde etmenize yardımcı olur. Sandalye ve masa takımları, açık alanlarda oturabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz yerler sunmasıyla öne çıkar. Böylece sevdiklerinizle ev konforunu yaşayabilir, konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Yaptığınız hazırlıkları herhangi bir problem yaşamadan tüketebilirsiniz.
 • Örtü benzeri ürünler, yere serilerek daha konforlu alanlar elde edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca masalarınızın üzerine sererek yemek tozlarını rahatlıkla temizleyebilir, doğaya zarar vermeden dış mekanlarda istediğiniz yemeği tüketebilirsiniz. Örtüleri portatif masalarınız üzerine sererek kırıntıları pratik bir şekilde toplayabilir, açık alanlarda toz ve çöp bırakmadan eşyalarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Böylece istemeden bırakabileceğiniz tozları da ortadan rahatlıkla kaldırabilirsiniz.
 • Ürünleri incelediğinizde eşyalarınızı taşıyabileceğiniz sepetler de olduğunu görebilirsiniz. Sepetler sayesinde hazırladığınız malzemeleri istediğiniz yere götürebilir, pikniklerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Farklı gereksinimleri karşılayacak biçimde tasarlanan piknik malzemeleri sayesinde ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilir, açık alanlarda ihtiyacınız olan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Daha konforlu bir deneyim elde etmek için piknik malzemeleri fiyatları ve seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Yemek ve İçecek İhtiyaçları İçin Piknik Malzemeleri

Piknik malzemeleri arasından seçim yapacaksanız ilk olarak yemek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri temin etmeniz gerekir. Yemek ve içecek ihtiyaçları için piknik malzemeleri ise genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Piknik malzemeleri arasında farklı malzeme seçeneklerine sahip olan piknik çatal kaşık setleri olduğunu görebilirsiniz. Bazı ürünler tek kullanımlık olacak şekilde tasarlansa da bazıları yeniden kullanılabilecek malzemelerden üretilir. Sizin için hangisinin daha uygun olduğunu belirledikten sonra seçenekler arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.
 • Çatal kaşıkların yanı sıra piknik bardağı da satın almanız gereken ürünler arasında yer alır. Sıcak ya da soğuk içeceklerinizi servis etmenize yardımcı olan ürünler, hazırlıklarınızı daha rahat bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Dış mekanlarda kalabalık gruplarla birlikte vakit geçirecekseniz piknik bardak seti çeşitleri ile tek seferde bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Piknik çatal kaşık seti çeşitlerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun miktarı kısa sürede temin edebilirsiniz.
 • Semaver de pikniğe giderken ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alır. Çay demlemenizi ve çaylarınızın sıcak kalmasını sağlayan ürünler, saatler boyunca sıcak içeceklerin keyfini çıkarmanızı mümkün hale getirir.
 • Termoslar da açık alanlarda vakit geçirirken ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alır. Kahve demledikten sonra termoslara doldurabilir, uzun saatler boyunca sıcak içeceklerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yemek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanan piknik malzemeleri sayesinde dış mekanlarda daha iyi bir şekilde vakit geçirebilir, sevdiklerinizle hoş bir sofranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Oturma Alanları İçin Piknik Malzemeleri

Yemek ve içecekleriniz için ihtiyacınız olan malzemeleri satın aldıktan sonra açık alanlarda oturacağınız yerleri düzenlemeniz gerekir. Oturma alanları için özel olarak dizayn edilen ürünler sayesinde dış mekanlara evinizin konforunu taşıyabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz. Oturma alanları için tasarlanan ürünler kısaca şu şekilde özetlenebilir:

 • Piknik masası modelleri, açık alanlarda oturma düzeni elde etmenize yardımcı olan ürünler arasında yer alır. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan ürünler sayesinde dış mekanlarda ihtiyacınız olan oturma düzenini elde edebilirsiniz. Kişi sayısını göz önünde bulundurarak boyut alternatifleri arasından seçim yapabilir, piknik yaparken rahatlıkla oturabileceğiniz alanlar elde edebilirsiniz.
 • Masaların yanı sıra piknik sandalyeleri de göz atmanız gereken piknik malzemeleri arasında yer alır. Genellikle kapandıktan sonra bir çantanın içine sığdırılabilecek biçimde tasarlanan ürünler, taşınabilirliğiyle öne çıkar. Böylece pikniğin yanı sıra arkadaşlarınızla sahil kenarında oturacağınız zaman da kullanışlı hale gelir. Masalarınızı sandalyelerle bir araya getirerek rahatlıkla yemek yiyebileceğiniz alanlar elde edebilir, dış mekanları kendi verandanızmış gibi değerlendirebilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde masalarla beraber küçük sehpa benzeri modeller de olduğunu görebilirsiniz. Masaların yanına küçük sehpaları yerleştirerek eşyalarınız için ek alanlar yaratabilir, yemek servisi yaparken daha geniş bir yer elde edebilirsiniz.

Dış mekanlarda daha konforlu bir şekilde vakit geçirmek için seçenekleri inceleyebilir, eksiklerinizi pratik bir şekilde kapatabilirsiniz. Kişi sayısını göz önünde bulundurarak masa ve sandalye modellerine göz atabilir, açık alanlarda sevdiklerinizle konforlu bir biçimde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Eşyalarınızı Taşıyabileceğiniz Kullanışlı Piknik Malzemeleri

Temel malzemelerin yanı sıra açık alanlarda geçirdiğiniz vakti daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bazı piknik malzemeleri de bulunur. Masa, sandalye, tabak ve çatal gibi malzemeleri edindikten sonra eşyalarınızı daha rahat bir şekilde taşımanıza yardımcı olan farklı ürünler arasından da seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Diğer kullanışlı piknik malzemeleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda yer alan listeye göz atabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olana kısa süre içinde erişebilirsiniz.

 • Piknik çantası çeşitleri, eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olan önemli ürünler arasında yer alır. İçerisine satın aldığınız tabakları, çatalları ve çeşitli gereçleri yerleştirebilir, dış mekanlarda istediğiniz düzeni elde edebilirsiniz. Torbalardan ziyade çanta kullanmak, eşyalarınızı daha iyi bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur.
 • Hasır piknik sepeti çeşitleri, hem görünümü hem de işlevselliğiyle öne çıkar. Hazırladığınız yemekleri sepetlerin içine düz bir şekilde yerleştirebilir, dökülme ya da dağılma benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmadan atıştırmalıklarınızı dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Hasır modeller, şık detaylarıyla da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.
 • Piknik örtüsü de dış mekanlarda vakit geçirirken ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Örtüleri dilerseniz masalarınızın üzerinde kullanabilir dilerseniz de yere sererek üstlerine oturabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, farklı renk seçenekleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Açık alanlarda geçireceğiniz vakti daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan ürünler arıyorsanız piknik malzemeleri fiyatları arasından istediğiniz özelliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilir, pikniklerinizi daha konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Diğer Fonksiyonel Piknik Malzemeleri

Dış mekanlarda sepet, çatal, bıçak ve masadan fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Evinizden uzakta olduğunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları piknikteyken temin etmeniz zorlaşabilir. Bundan dolayı pikniğe gitmeden önce gereksinimlerinizi karşılamanız oldukça önemlidir. Diğer fonksiyonel piknik malzemeleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Pikniğe gittiğinizde soda ya da şarap gibi içecekler tüketmeyi düşünüyorsanız bu ürünlerin kapaklarını açmanıza yardımcı olacak malzemeleri de yanınızda götürmeniz gerekir. Aksi halde içeceklerinizi açmakta zorlanabilir, istediğiniz deneyimi yaşayamayabilirsiniz. Tirbuşon ve şişe açacağı çeşitleri sayesinde içeceklerinizi herhangi bir engel olmadan tüketmeye başlayabilirsiniz.
 • Bazen pikniğe giderken yanınızda kesme tahtası ve bıçak da bulundurmanız gerekebilir. Ekmek ya da salatalık gibi malzemeleri keseceğiniz zaman bu ürünler ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Peynir, şarküteri ürünler, meyve ya da sebzeleri bütün olarak yanınızda götürmeyi düşünüyorsanız yanınıza bıçak almayı düşünebilirsiniz.
 • Çöp poşeti de pikniğe giderken yanınızda götürmeniz gereken piknik malzemeleri arasında yer alır. Yemeklerinizi yedikten sonra kırıntı ya da artıkları çöp poşetlerine kaldırarak bulunduğunuz yeri temiz bir şekilde bırakmanız gerekir. Ayrıca çöp poşetleri, piknik sepetlerinizin kirlenmesinin önüne geçmek için kirli bulaşıklarınız ve bardaklarınız için de bir ayırıcı işlevi görür.
 • Kağıt havlu ve mendil gibi ürünler de pikniğe giderken yanınızda bulundurmanız gereken malzemeler arasında yer alır. Yemekten önce ve sonra ellerinizi temizlemek için kağıt havlu ve mendillerden yararlanabilirsiniz.
 • Farklı malzemelerden üretilen saklama kapları da pikniğe giderken yiyeceklerinizi muhafaza etmenize yardımcı olan ürünler arasında yer alır. Böylece yiyeceklerinizi korunaklı bir şekilde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra birbirinden farklı piknik malzemeleri arasından size hitap edeni bulabilir, açık alanlarda herhangi bir eksiklik yaşamadan sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Farklı Materyallerden Üretilen Piknik Malzemeleri

Piknik malzemeleri farklı materyallerden üretilmesiyle öne çıkar. Böylece herkesin ihtiyaç duyabileceği ürünlere kısa süre içinde ulaşmasını mümkün hale getirir. Piknik malzemelerinin üretildiği materyaller ve özellikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda yer alan listeye göz atabilir, sizin için uygun olanın hangisi olduğunu pratik bir şekilde belirleyebilirsiniz:

 • Genellikle piknik malzemeleri cam benzeri materyallerden üretilmez. Cam, dış mekanlarda kırılma olasılığı yüksek bir malzeme olduğu için çok fazla tercih edilmez.
 • Seçenekleri incelediğinizde plastik, hasır ya da alüminyum gibi çeşitli materyallerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz.
 • Piknik plastik bardak çeşitleri, tek sefer kullanılabilecek biçimde tasarlanır. Oldukça hafif olduğu ve iç içe yerleştirilerek kullanılabildiği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Çay servisinden kahveye kadar çeşitli içeceklerin tüketilmesini kolaylaştırdığı için pikniklerin vazgeçilmez ürünleri arasında bulunur.
 • Tabak modellerini incelediğinizde alüminyum ya da plastik gibi farklı materyaller olduğunu görebilirsiniz. Plastik tabaklar da bardaklar gibi hafifliği ve fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Bir defa kullanıldıktan sonra geri dönüşüm çöplerine atılması gerekir.
 • Bununla beraber alüminyumdan üretilen tabak takımları, yeniden kullanılabilecek biçimde tasarlanır. Hafif olduğu için dış mekanlarda yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olan alüminyum, pikniğin yanı sıra farklı aktivitelerde de rahatlıkla kullanılabilir.
 • Piknik sepeti çeşitleri de farklı materyallerden üretilir. Plastik piknik seti hafifliği ve rahat taşınabilmesiyle öne çıkar. Darbelere karşı dayanıklı olduğu için sıklıkla tercih edilir. Bununla beraber piknik hasırı şık görünümünden dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Piknik malzemeleri fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Koçtaş fırsatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan piknik malzemelerine kısa süre içinde erişebilir, pikniklerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Piknik Malzemeleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Piknik malzemeleri nelerdir?

Piknik malzemeleri, dış mekanlarda daha rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacak ürünlerden oluşur. Seçenekleri incelediğinizde masa, sandalye, örtü, sepet, tabak, çatal ya da bardak gibi birbirinden farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Pikniğe giderken neye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra malzemeler arasından kolaylıkla bulabilir, dış mekanlarda daha keyifli bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Pikniğe neler gider?

Pikniğe giderken yanınızda bulunması gereken bazı ürünler bulunur. Masa ve sandalye alarak oturabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Masa ve sandalye taşımak istemiyorsanız piknik örtüleri ile vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca yemek ve içecek servisini daha kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak tabak, bardak, çatal ya da termos gibi ürünlere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Piknik malzemelerini inceleyerek aradığınızı bulabilirsiniz.

Plastik piknik malzemeleri kullanışlı mıdır?

Plastik ürünler hafifliği ve fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Bir seferlik kullanılacak şekilde tasarlanan ürünler, pikniklerde sıklıkla tercih edilir. İç içe geçirilebildiği için plastik ürünlerle alandan tasarruf edebilir, çantalarınızı çok doldurmadan ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Hafifliği, taşınabilirliği ve çok alan kaplamamasıyla öne çıkan plastik ürünler, piknik malzemeleri söz konusu olduğunda kullanışlı olan ürünler arasında yer alır.

Daha fazla göster
24 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: