Peşin Fiyatına  7 Taksit

Amerikan Servis

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Dekoratif ve Şık Amerikan Servis

Yemek masalarına estetik görünüm kazandıran amerikan servis modelleri aynı zamanda kullanışlı özellikleriyle günlük hayatın bir parçası haline gelir. Farklı ve şık sofra hazırlamak için amerikan servisi modellerinden yararlanabilirsiniz. Amerikan servis modellerini tabak altına, masa örtüsünün üzerine tercih edebilir, estetik görünümlü masa elde edebilirsiniz. Amerikan servis çeşitleri genel olarak tabak altlarına yerleştirilerek kullanılır. Kullanışlı sofra malzemesi içerisinde yer alan bu ürün çeşitleri yer aldığı masalara şıklık ve hoş görünüm kazandırır. Aynı zamanda masa örtüsünü lekelere karşı koruyan amerikan servis modelleri yemek yerken masa örtüsüne yemek dökülmesinin önüne geçer. Bu ürün sayesinde masa ve masa örtülerinin lekelenmesini engelleyebilirsiniz. Runner gibi farklı örtü materyalleri ile birlikte kullanıldığında hoş görünüm elde etmenize olanak sağlayan ürün çeşitleri estetik görünümleri ve şık tasarım özellikleriyle göz doldurur.

Dekoratif açıdan sıkça tercih edilen ürün modelleri farklı kalınlıklarda üretilir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan servis altlığı çeşitleri farklı koleksiyonlarda farklı desen çeşitliğinde satışa sunulur. Masanıza ve yemek takımınıza uyumlu modelleri tercih ederek yemek davetlerinize şıklık kazandırabilirsiniz. Geniş renk ve ton seçeneğinden yararlanabilir, kişisel zevkinize ve yemek takımınıza uyumlu model seçimi yapabilirsiniz. Uzun yıllar dayanıklılık sağlayan ürün modelleri farklı materyal yapılarından üretilir. Günlük hayatta yemek hazırlığında büyük kolaylık sağlayan hasır amerikan servis çeşitleri sade ve şık görünümleriyle göz doldurur. Diğer servis gereçleri ve dekoratif eşyalarla birlikte bu ürünü kullanabilir, masada bütünlük elde edebilirsiniz. Aynı zamanda siyah amerikan servis takımı oluşturabilir, yemek takımınızla uyumlu ürün modellerini tercih edebilirsiniz.

Göz Alıcı Amerikan Servisler

Amerikan servis çeşitleri kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Geniş ürün çeşitliliği sunan markalar tarafından üretilen ürün çeşitleri estetik görünüm bakımından masaya hoş görünüm sunar. Amerikan servis modelleri farklı şekil, renk, desen, materyal ve kullanım şekli ile kullananlara seçim şansı yaratır. Farklı konseptli masa oluşturmak istiyorsanız birbirinden farklı servis çeşidini kullanabilir, konseptin havasını alana yansıtabilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, üçgen gibi şekillerde tasarlanan amerikan servis çeşitleri işlevsel özellikleriyle ön plana çıkar. Bu şekil özelliklerinden yararlanabilir, kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak seçime yer verebilirsiniz. 

Ürün tasarımlarında farklı materyal yapıları kullanılır. Hasır malzeme kullanılarak üretilen amerikan servis çeşitleri dikkatleri üzerine çeker. Etkileyici ve natürel görünüme sahip olan hasır materyalden elde edilen servis modelleri sıcak ve samimi ortam elde etmenize olanak sağlar. Jüt, keten, pamuk olarak yer alan hasır amerikan servis modelleri hem materyal dokusu hem de görselliği ile dikkatleri üzerine çeker. Genel olarak kahverengi tonlarında tercih edilen bu ürün modelleri beyaz, gri, siyah, yeşil, turuncu ve farklı renk tonlarıyla bir arada kullanılabilir. Amerikan servis çeşidi yuvarlak, dikdörtgen şekilde satışa sunulur. Dikdörtgen olarak tasarlanan modeller parçaların ip yardımıyla birleşmesiyle elde edilir. Otantik ve doğal görünüm sunan ürün modelleri yemek masasında hoş bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Bu ürün modellerini günlük olarak rahat bir şekilde kullanabilir, şık davetlerde masanıza farklı bir ambiyans kazandırabilirsiniz.

Amerikan Servis Çeşitleri

Farklı materyal yapılarından elde edilen amerikan servis çeşitleri estetik görünümleriyle ön plana çıkar. Deri materyal kullanılarak elde edilen deri amerikan servis çeşidi derinin sunduğu göz alıcı görünümü masaya yansıtır. Farklı kalınlıklarda üretilen deri ürün modelleri günlük yaşantıda da kullanılabilir. İnce ve kalın modelleri kişisel zevkinize uygun olarak yemek masasında tercih edebilirsiniz. Özel davet veriyorsanız kalın modelleri yemek masasında kullanabilir, farklı renk tonlarından yararlanabilirsiniz. Yemek masasında sergilediğiniz sunumu hoş bir görünüme kavuşturan deri amerikan servis çeşidi takım şeklinde de satışa sunulur. Bu ürünü dörtlü ve altılı seçeneklerle birlikte satın alabilirsiniz. Silikon materyalden elde edilen silikon amerikan servis çeşidi kolay kullanımı ve kolay temizliğiyle kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. 

Son zamanlarda yaprak şeklinde tasarlanan silikon amerikan servis modelleri kullananların beğenisini toplar. Farklı seçeneklerde de üretilen silikon modeller bulunur. Masa üzerinde kayma yapmayan bu ürün modelleri çocuklu evlerde de güvenle tercih edilebilir. Hafif tasarım özellikleriyle üretilen silikon amerikan servisler kolay bir şekilde kaldırılır ve saklanabilir. Kauçuk materyalden elde edilen ürün modelleri estetik görünümü ve farklı desen yapılarıyla alana farklı bir görünüm kazandırır. Genel olarak pamuk,, keten polyester kumaştan elde edilen ve kenarlarına fırfır detayı eklenen ürün modelleri kullananların beğenisini toplar. Farklı boyut avantajlarında üretilen servisleri değerlendirebilir, bu servisleri yemek masanız için tercih edebilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak şekilde tasarlanan ütü gerektirmeyen kumaştan elde edilen servis modelleri kolay kullanım imkanı sunar. Gösterişli bir görünüm elde etmek istiyorsanız püsküllü servis çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı Amerikan Servis

Yemek masası hazırlığı yaparken kullanışlı bambu amerikan servis modelleri kullanışlı ve işlevsel özellik sergilemesi ile sıkça tercih edilir. Farklı materyal yapılarından elde edilen ve farklı tasarım özellikleriyle ön plana çıkan servis çeşitleri bulunur. Malzemenin kalınlık yapısı, türü, görünümü seçimleri doğrudan etkiler. Genel olarak yuvarlak şekilde tasarlanan ürün modelleri pratik bir şekilde masa üzerinde konumlandırılabilir. Masa örtüsü üzerinde de kullanım avantajı sağlayan servis modelleri masa örtüsü olmadan da tercih edilebilir. Farklı özelliklere sahip olan ürün seçenekleri farklı desen ve kumaş türüne uygun olarak yer alır. Yansıtmak istediğiniz konsept tarza bağlı olarak kumaş türlerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Pamuk materyal kullanılarak tasarlanan modeller naturel görünüm sunmasıyla genel olarak tercih edilir.

Çocuklu aileler için pamuktan üretilen amerikan servis modelleri ideal kullanım avantajı sunar. Farklı desenlerde üretilen servis çeşitleri alana hareketli görünüm kazandırır. Desenli kullanım yapmak istemiyorsanız sade tek renk tasarım özelliklerinden yararlanabilir, alana sade ve modern tarz yansıtabilirsiniz. Farklı markalar tarafından tasarlanan geniş ürün seçenekleri sunan servis çeşitleri farklı desenleriyle dikkatleri üzerine çeker. Karo, çiçekli, çizgili çeşitleriyle satışa sunulan ürün modelleri kullanıldığı her alana şıklık kazandırır. Kullanılan kumaş türünün kalınlığı servis çeşitlerinin görünümünü doğrudan etkiler. Farklı materyal ve aksesuarlarla bu ürün modellerini kombinleyebilir, hoş uyum elde edebilirsiniz.

Amerikan Servis Tasarımları

Kullanışlı ve işlevsel özellik taşınmasıyla farklı amerikan servis tasarımları son yıllarda sıkça tercih edilir. Hoş bir estetik tasarıma sahip ürün modelleri farklı tarzlarda dizayn edilir. Modern görünümün yanında nakışlı seçenekler de satışa sunulur. Kişisel zevkiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Günlük yaşantıda ve özel davetlerde kullanım alanı bulan servis tasarımları set şeklinde de satışa sunulur. Birden fazla kişiye ikramlık hatırlıyorsanız kişi sayısına uygun servis seçimi yapabilirsiniz. Düz ve tek renk şeklinde tercih edilen servis tasarımları masa örtüleri ile uyumu yakalayabilir. Seçim yaparken masa örtüsü ve yemek takımı uyumuna dikkat etmeniz önerilir. Farklı dekoratif eşyalar ile birlikte de kombinlenmeye uygun olarak tasarlanan amerikan servis çeşitleri sofranızda modern ve şık görünüm elde etmenize olanak sağlar. 

Nakışlı ve etnik desenlerden oluşturulan ürün seçenekleri özel akşam yemeklerine eşlik eder. Mum, şamdan gibi farklı dekoratif aksesuarlarla birlikte ürün çeşitlerini tercih edebilir, masada etkileyici görünüm elde edebilirsiniz. 2, 4, 6 kişilik seçenekleri değerlendirerek kendi setinizi kendiniz oluşturabilir veya servisi set şeklinde tercih edebilirsiniz. Geniş aileler tarafından tercih edilen servis set içerikleri ortalama olarak 6 kişilik hazırlanır. Bunun yanında 2 kişilik seçenekleri de bulunur. Hızlı bir şekilde yemek masası hazırlamanıza olanak sağlayan amerikan servis hasır takımları beyaz, siyah, gri ve renkli seçenekleriyle göz doldurur. Masa boyut özellikleri ve yemek takımı tasarımlarınıza bağlı olarak uygun seçenekleri değerlendirebilir ve tercih edebilirsiniz.

Renkli Amerikan Servisler

Misafirlerinizi ağırlamak amacıyla masa hazırlığı yaparken kullanılan materyallerin renklerinin birbiriyle uyumlu olmasına önem gösterebilirsiniz. Estetik görünüm elde etmeniz açısından uyum gereklilik gösterir. Masada yer alan tüm dekoratif aksesuarlar yemek takımları ve servis malzemeleri uyumlu olarak tercih edildiğinde estetik ve hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Amerikan servis altlığı çeşitleri beyaz, yeşil, gri, kırmızı, turuncu, siyah ve farklı renk seçenekleri sayesinde istediğiniz dekorasyon özelliklerini masaya yansıtmanıza olanak sağlar. Canlı renklere sahip ürün çeşitlerini inceleyebilir, farklı tonlardan ve desenli yapılardan yararlanabilirsiniz. Renkli olarak dizayn edilen servis parçaları seçimi yaparken sunum şekli ve yansıtmak istediğiniz konsept etkili olur. 

Yemeğin özelliklerini dikkate alarak servis çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Akşam yemekleri ve özel davetler için şık, parıltılı, taşlı, simli modelleri tercih edebilirsiniz. Amerikan servis modelleri taşıdığı özellikler bakımından ayrım gösterir. Yıkanabilir ve leke tutmaz kumaştan elde edilen model tercihinde bulunabilir, kolay temizlenebilen özelliğinden her alanda yararlanabilirsiniz. Gündüz yemek yerken keten pamuklu kumaş türünden yararlanabilir, özel ve davetlerde saten kumaştan elde edilen servis modelinden yararlanabilirsiniz. Dikkat çekici görünüme sahip olan amerikan servis modelleri kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Farklı markalar tarafından üretilen ve farklı desen yapıların yansıtıldığı ürün modellerini inceleyerek seçiminizi yapabilir, bu ürünün pratik kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Tek seferlik kullanım yapmak istiyorsanız kağıt üründen oluşturulan servis modellerini tercih edebilirsiniz. Dış alanlarda tercih edilen tek kullanımlı servis modelleri hafif olması sebebiyle kolay bir şekilde taşınabilir.

Kullanışlı Amerikan Servis Modelleri

Farklı materyal yapıları kullanılarak üretilen amerikan servis çeşitleri kullananlara geniş seçenek sunar. Estetik açıdan öne çıkan türler arasında hasır materyalden elde edilen ürün çeşitleri bulunur. Hasır materyalin sahip olduğu sert yapı tabak, çatal ve yemek yerken kullanılan araçların bir arada durmasına olanak sağlar. Sert materyal, plastik materyal üzerinde konumlandırılabilir. Plastik pvc materyal kullanarak elde edilen servis çeşitleri de bulunur. Bu ürün özellikleri silinerek temizlenebilir. Su altında kolay bir şekilde yıkanarak kullanılabilir. Kolay temizlik avantajı sağlayan ürün modelleri günlük kullanıma uygun olarak yer alır. Naturel ve doğal görünümü yansıtan küçük ürün çeşitleri samimi görünümleriyle sofraya sıcak bir ortam katar.

Farklı boyut özelliklerinde üretilen küçük amerikan servis modelleri genel olarak kahverengi renk tonlarında üretilir. Çevre ve doğa dostu ürün çeşitleri arasında seçim yapmak istiyorsanız bambu materyalden elde edilen ürün çeşidini tercih edebilirsiniz. Yüksek hijyen değerini korumanıza olanak sağlayan ürün modelleri esnek yapı özellikleri sayesinde her tarz tabak türüne uyum sağlar. Geniş alternatif sunan ürün modelleri arasında size hitap eden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte tasarlanan ürün çeşitlerine ulaşabilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Yemek tabağı tarzınıza uygun ürün modelleri seçimi yapmanız bütünlük oluşturmanız açısından önem taşır. Sert malzemelerin yanında yumuşak malzemeler de bulunur. Kumaş, keten malzemelerinden üretilen ürün çeşitlerini kullanarak yumuşak zemine sahip olabilir, cepli ürün çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Amerikan Servis Boyutları 

Amerikan servis ölçüleri farklı boyut özelliklerinde üretilir. Hazırlamış olduğunuz sofra konseptine uygun olarak boyut seçeneklerini değerlendirebilir, farklı şekillerde üretilen ürün modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yuvarlak, dikdörtgen, kare şekillerinde üretilen ürün çeşitleri farklı boyut özelliklerinde hazırlanır. Masanızın ölçü değerine bağlı olarak farklı boyut seçeneklerini değerlendirebilir, en uygun boyut seçeneklerini tercih edebilirsiniz. En küçük boyutlardan biri olan 20 x 30 cm genel olarak tatlı tabağı ile birlikte kullanım alanı bulur. Bu ürünün modelini kahvaltı masasında da tercih edebilirsiniz. Küçük ve dar bir alana sahipseniz bu ürün çeşidini kullanarak ideal bir yemek sofrası elde edebilirsiniz. 30 x 40 cm orta boyutlu servis çeşidi olarak yer alır. Çok yönlü işlevsel kullanım olanağı sunan orta boy ürün çeşidi yemek tabakları ile birlikte tercih edilebilir. 

30 x 50 cm en büyük boy amerikan servis ölçüleri olarak yer alır. Yemek esnasında kullanılan parçaların tümünü bu servis ürünü üzerine rahat bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Büyük ve geniş bir alana sahipseniz en büyük ölçüden yararlanabilir, kullanım avantajlarını masaya yansıtabilirsiniz. Farklı boyutların tasarlandığı servis ürünleri ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak tercih edilebilir. Bu ürün çeşitlerini 4’lü, 6’lı, 12’li olarak da tercih edebilirsiniz. Boyut seçeneklerini değerlendirirken masa en boy oranını göz önünde bulundurmanız önerilir. Maksimum derecede verim alabilmeniz adına kullanım alanı seçimleri doğrudan etkiler.

Amerikan Servis Avantajları

Geniş kullanım alanına sahip servis modelleri kullananlara birden fazla alanda avantaj sunar. Farklı materyal yapılarından üretilen ürün modelleri materyal yapısına bağlı olarak farklı temizlik koşulları gerektirir.Genel olarak silinebilir, yıkanabilir özellikte üretilen ürün çeşitleri temizlik kolaylığı sunmasıyla kullananlara avantaj yaratır. Yemek sonrası servis çeşidinin üzerinde yer alan yemek artıklarının kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kağıt materyalden elde edilen ürün çeşidini kullandıktan sonra geri dönüşüme atabilir, tek kullanımlık özelliklerinden açık hava etkinliklerinin tümünde yararlanabilirsiniz. Sağlıklı ve hijyenik alan oluşturmanıza imkan sağlayan tek kullanımlık modeller geri dönüştürülebilmesi ile çevre dostu olarak yer alır. 

Estetik görünüm açısından avantaj sağlayan ürün çeşitleri hazırladığınız yemek masanızın düzenini istediğiniz atmosferde yansıtmanıza olanak sağlar. Masanın bulunduğu odanın tarz özelliklerine uygun olarak model seçimi yapabilir, alana hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kullanım yapacağınız alanda yer alan diğer renk tonlarını da göz önünde bulundurabilir, koltuk, perde gibi farklı ürünlerin renk tonuna uyumlu servis seçimi yapabilirsiniz. Genel olarak masa üzerine konumlandırılarak kullanılan ürün çeşitleri yerde yemek amacıyla da tercih edilebilir. Her tarza yönelik olarak tasarlanan amerikan servis supla çeşitleri her yaş grubundan insana hitap eder. Geniş renk seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz renk, desen ve boyutta ürün seçimini yapabilir, yemek masanızı gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Amerikan Servis Fiyatları

Amerikan servis fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Amerikan servis fiyatı belirlenirken ürün çeşidinin materyal yapısı, boyut özellikleri fiyatları doğrudan etkiler. Hasır malzeme kullanarak yapılan tasarımlar ile deri amerikan servis fiyatları arasında değişim görülebilir. Uzun vadede kullanım avantajı sunan ve farklı materyal yapılarından elde edilen ürün çeşitleri farklı markalar tarafından üretilir. Farklı markalar arasında fiyat farklılıkları yaşanabilir. Markadan markaya değişim gösteren fiyat seçeneklerini Koçtaş üzerinden inceleyebilirsiniz. Koçtaş farklı markaların üretiminde yer alan amerikan servis ürünlerini satışa sunar. 

Koçtaş web mağazası ve Koçtaş mağazasını kullanarak ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Koçtaş online mağazası üzerinde amerikan servis fiyatları kullananların sunulur. Bu alanda yer alan filtreleme özelliğini kullanarak amerikan servis fiyatlarını artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı amerikan servis fiyatlarına ulaşarak bütçenize hitap eden ürün kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası uygun fiyat avantajlarıyla pvc amerikan servisi fiyatlarını listeler. Bu alanda farklı markaların üretiminde yer alan ürünleri kıyaslayabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Yemek masanızı estetik görünüme kavuşturan klasik, vintage, retro ve modern desenlerle üretilen siyah ürün çeşitleri dekorasyonunuza önemli anlamda katkı sağlar. Kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçenekleri değerlendirebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Amerikan Servis Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Amerikan servisi nedir?

Yemek masalarına şıklık kazandıran ürün modelleri aynı zamanda yemek masasına ve masa örtüsüne yiyeceklerin dökülmesini engeller. Masa örtüsü ve masa ile tabak arasında aracı konumunda olan ürün modelleri yemek yerken hem estetik görünüm sunar hem de hijyeni elde etmenize olanak sağlar.

Hasır amerikan servis nasıl temizlenir? 

Hasır materyal kullanılarak elde edilen ürün modelleri kolay bir şekilde temizlenir. Nemli bez yardımıyla bu ürün çeşidini silerek temizleyebilir ya da kimyasal içermeyen temizlik malzemeleri kullanarak hijyeni sağlayabilirsiniz.

Amerikan servis ne işe yarar?

Birinden farklı boyut seçenekleriyle üretilen ürün modelleri yemek masalarında estetik görünüm sunar. Bu ürün çeşidi kullananlara birden fazla alanda avantaj sağlar. Yemek yerken yiyeceklerin masa örtüsüne ve masaya düşmesini engelleyen ürün modelleri alanın temiz bir şekilde kalmasına destek olur. 

Amerikan servis kaç cm olur? 

Kişisel zevk, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda farklı boyutlarda satışa sunulan silinebilir amerikan servis ürünlerini değerlendirebilir, satın alabilirsiniz. Masanızın büyüklük değerine bağlı olarak uygun boyut seçeneklerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Kendi setinizi kendiniz oluşturabilir ya da set şeklinde satışa sunulan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden seçimi yaptığınız ürün modelini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Amerikan Servis Hangileri?

Koçtaş Amerikan Servis kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Digithome 6’lı Bambu Amerikan Servisi Supla Dikdörtgen 40x30 Cm Desen 93 – Thn73358 C1-1-18
  2. Digithome 6’lı Bambu Amerikan Servisi Supla Dikdörtgen 40x30 Cm Desen 94 – Thn73358 C1-1-18
Daha fazla göster
85 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: