150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kırtasiye Seti

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Okul Heyecanı Yaşayan Küçüklerin Tüm İhtiyaçlarını İçeren Kırtasiye Setleri

Yazıp çizmekten keyif alanlar için hem okul hem de iş hayatının olmazsa olmazlarının başında kırtasiye ürünleri gelir. Fosforlu kalemlerden küçük not kâğıtlarına sümen takımlarından klasörlere kadar birçok ürün, düzenli bir çalışma alanı yaratmak için büyük avantaj sağlar. Dolayısıyla düzenli ve her şeyin tam olduğu bir çalışma alanı için bu ürün çeşitleri de sıkça tercih edilir. İş hayatı için kırtasiye seti denildiğinde akla ilk gelenler sümen takımları olurken okul hayatına yeni başlayan miniklerin zihninde canlanan ise renk renk boyalardan ve kalemlerden ibarettir. Kısacası her yaşa ve kesime hitap edecek bir ürün bulmak mümkündür.

Kırtasiye seti ilkokul çağlarından iş hayatına kadar yaşamın birçok alanında kullanılabilecek araç gereçleri içerir. Kullanılacağı alana, yaş grubuna ve temaya bağlı olarak ürünün içeriği de değişebilir. Örneğin iş yeri veya evlerdeki çalışma masalarını dekore etmek için kullanılan kırtasiye seti çeşitlerinde çöp kutuları, notluklar, kalemlikler, bant kesiciler gibi pratik aletler yer alır. Resim temalı kırtasiye okul setinin içeriğinde ise sıklıkla farklı renkleriyle göz dolduran boya paletleri, fırçalar, yıkama kapları ve dahası yer alır. Kırtasiye seti fiyatları da doğrudan set içeriğinde yer alan ürünlerin miktarına ve niteliğine göre değişir. Bütçenizi belirlediyseniz hem küçükler hem de yetişkinler için uygun kırtasiye seti çeşitlerine şans verebilirsiniz.

Anaokulu Döneminde Etkinlikler için Kurtarıcı Kırtasiye Seti Çeşitleri

Küçükleri, eğitim hayatına hazırlamak için tasarlanan okul öncesi dönem fiziksel ve zihinsel gelişim için çeşitli etkinlikleri ve uygulamaları da beraberinde getirir. 2-6 yaş arasını kapsayan bu dönemde çocukların el ve göz koordinasyonu kazanmasını sağlayacak oyunlardan el becerilerini geliştirecek etkinliklere kadar çok sayıda uygulamalı eğitim bulunur. Dilsel ve zihinsel süreçleri de kapsayan bu dönemde uygulamalı etkinlikleri gerçekleştirmek için de çeşitli araç gereçlere ihtiyaç duyulur. El işi kâğıtlarından şekilli kesme makaslarına pul gözlerden otrişlere akla gelebilecek her türlü materyal, okul öncesi dönemde küçüklerin yaratıcı ürünler tasarlamasına yardımcı olur. Bu etkinliklerde ihtiyaç duyulan materyalleri tek tek satın almak yerine set hâlinde satın almak ise son derece avantajlıdır.

Anaokulu kırtasiye seti çeşitleri, içeriğindeki eğlenceli materyaller sayesinde küçüklerin keyifli etkinlikler yapabilmesine yardımcı olur. Kimi zaman sade karton bir kutu içinde hazırlanan ürün çeşitleri, kimi zaman da ilerleyen süreçte farklı amaçlar için de kullanılabilecek plastik çantalarla satışa sunulur. Özellikle çok yönlü ve uzun ömürlü bir ürün satın almak isteyenler, sıklıkla çantalı olan ürün seçeneklerine yönelir. Anaokulu etkinliklerinde kullanım için okul öncesi kırtasiye seti çeşitlerinin içerisinde bulunan ortak materyallerin başında kuru, sulu ve pastel boyalar gelir. Bu ürünlere ise sıklıkla parmak boyaları, oyun hamurları, keçeli kalemler, yapıştırıcı, mini ponponlar, krepon kâğıtları, seramik hamurları ve dahası eşlik eder. Ürün ücretlerinin paket içeriğine göre değişebileceğini de aklınızda bulundurarak sevdikleriniz için eğlenceli etkinlik malzemeleri satın alabilirsiniz.

İlkokul Müfredatını Destekleyen Kırtasiye Setleri

İlkokul, anaokulu eğitimi alınsa da küçüklerin alışmakta güçlük çektiği eğitim basamaklarının başında gelir. Alışılan arkadaşların ve ortamın bir anda değişmesi, ders içeriklerinin ise eğlenceli oyunlardan çok teorik bilgilere dönüşmesi küçüklerin alışma güçlüğü çekmesine neden olabilir. Bu süreçte eğlenceli çanta, kalemlik gibi araçlarla küçükleri okul fikrine alıştırmak faydalı olabilecek yöntemlerden biridir. Özellikle okula giderken kullanacağı en ufak malzemeyi bile kendi zevklerine uygun olanlar arasından seçmesi, çocukların özgüven kazanmasına ve yaşıtları arasında tek başına var olabilme düşüncesine alışmasına yardımcı olur. Ürün çeşitleri, ilkokula başlayan küçükler için hem dersleri destekleyici içeriklere hem de eğlenceli renk ve desenlere sahip olmasıyla beğeni kazanır.

Resmî olarak eğitim hayatının ilk adım olan birinci sınıfta kullanıma uygun ürünler, küçüklerin eğlenirken öğrenme fikriyle okulu sevmesine yardımcı olabilir. 1. sınıf kırtasiye seti çeşitlerinin içerisinde sıklıkla abaküs, sayı çubukları, fasulyeler, yapıştırıcı, ataç, bant, cetvel, sulu ve kuru boyalar, kurşun kalemler, kalemtıraşlar, boyama kitapları, yazı defterleri ve çıtçıtlı dosyalar yer alır. İlkokul kırtasiye seti içerisinde yer alan sayı boncukları ve çubukları, küçüklerin dört işlemi daha kolay öğrenmesine yardımcı olabilir. Set içeriğindeki oyun hamuru gibi ürünler ise küçüklerin el becerilerini geliştirirken eğlenmelerine yardımcı olur. Okul kırtasiye seti fiyatları da paket içeriğine göre değişebilir. İlkokula yeni başlayan sevdikleriniz için farklı içeriklere sahip ürün çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ortaokul Sürecinde Okul Alışverişini Kolaylaştıran Kırtasiye Setleri

Eğitim hayatının ilk dört yılının ardından başlayan ortaokul süreci, küçükler için zaman zaman zorlayıcı olabilecek teorik ve sayısal dersleri de beraberinde getirir. 5, 6, 7 ve 8. sınıfları kapsayan bu dönemde dört işlemin kolaylığı, yerini rasyonel sayılı işlemlerin, alan problemlerinin, cebirli ifadelerin ve olasılık problemlerinin güçlüğüne bırakır. Her geçen eğitim döneminde giderek güçleşen ders müfredatına ayak uydurmak için küçükler çevresinde daha fazla kişiliğini yansıtan eğitim araç gereçlerine ihtiyaç duyabilir. Her açıdan donanımlı bir kırtasiye seti ortaokul eğitimine devam eden öğrencilerin kendisine özel bir çalışma alanı yaratabilmesine yardımcı olur. Ortaokul öğrencilerinin kullanımına hitap eden ürün çeşitlerinin içeriğinde yazılı ve matematiksel becerileri geliştirecek araç gereçler bulunur.

Ortaokul kırtasiye seti çeşitleri, beşinci sınıftan lise dönemine kadar olan süreçte derslerini destekleyecek ekipmanlara ihtiyaç duyan öğrenciler için kurtarıcı nitelik taşır. Bu süreçte yazı kalemlerinden okul çantalarına kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm araç gereç ve aksesuarlar ürünlerin içerisinde yer alır. Ortaokul çocuklarının ilgisini gören setlerin içeriğinden sıklıkla cetvel, gönye, makas, proje dosyası, tahta kalemi, uçlu kalem seti, fosforlu kalemler, not kâğıtları ve kalemlikler yer alır. Özellikle yazıp çizmeye yönelik materyallerin bulunduğu kırtasiye seçi çeşitleri; paket içeriğine, ürünlerin markasına ve kalitesine göre farklı fiyatlarla sunulabilir. Uygun fiyat aralıklarında seyreden ürün çeşitleriyle sevdiklerinize eğitim hayatında yardımcı olabilecek kapsamlı ürünler hediye edebilirsiniz.

Lise Döneminde Artan Ders Yoğunluğuna Şirin Bir Mola için Kırtasiye Setleri

Lise, gençlerin yapmaktan mutluluk duyacakları mesleğe karar verdikleri ve bu yönde çalışmalarını iyiden iyiye sıkılaştırdığı eğitim dönemidir. 9, 10, 11 ve 12. sınıfları kapsayan bu eğitim döneminde ilgi duyulan derslere göre çalışmalar sözel, sayısal, eşit ve yabancı dil ağırlıklı olarak yürütülür. Bu süreçte yoğunluğu giderek artan teorik dersler sırasında hem biraz rahatlayabilmek hem de çalışmaları destekleyebilmek için ürün çeşitleri sıkça tercih edilir. Lise döneminde kullanım için tasarlanan ürün çeşitlerinde sıklıkla defter, kalem, çıtçıtlı dosya, zımba teli ve makinesi, sunum dosyası, notluk ve gönye yer alır. Lise kırtasiye setlerine zaman zaman kalemlik ve çantalar da eşlik eder.

Kırtasiye seti lise çağındaki gençlerin derslerine odaklanırken sunumlarda ve ödevlerde kullanabileceği eşyaları tek seferde satın alabilmesini sağlar. Dosyaları, zımba ve kâğıtları bir arada satışa sunan bu setler, kârlı birer seçenek olmasının yanı sıra zamandan tasarruf etme imkânı da verir. Set içerisinde yer alan eşyaları tek tek arayarak satın almak yerine tek seferde edinmek hem zaman hem de bütçe dostu bir seçenek olabilir. Lise kırtasiye seti ücretleri, paketlerin içeriğindeki ürünlerin miktarına, kalitesine, kullanım amacına ve markasına göre değişebilir. Özellikle seçim aşamasında setler içerisinde yer alan ürünlerin markalarına göz atarak kârlı bir seçim yapabilirsiniz.

Yetişkinler için Ofis Kullanımına Hitap Eden Kırtasiye Malzemesi Setleri

Setler; yalnızca okula giderken kullanılabilecek kalem, defter, kâğıt, silgi, dosya gibi ürünlerden ibaret değildir. Hatta tüm çalışma alanlarını kişiye özel hâle getirmek için benzersiz içeriklerden oluşan ofis kırtasiye seti çeşitleri de bulunur. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olan ofis kırtasiye seti çeşitleri, masa düzenini sağlayarak dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Masaüstü kırtasiye seti çeşitleri, daha düzenli çalışma alanları yaratma amacıyla sıklıkla organizer seçeneklerinden meydana gelir. Kalemlik, dosyalık, sümen, çöp kovası gibi masa aksesuarlarından oluşan bu setler hem işlevselliği hem de şıklığıyla her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Masa üstünde kullanıma uygun olan ofis kırtasiye seti çeşitleri, farklı sayılarda parçalardan meydana gelebilir. Minimal kırtasiye seti seçenekleri; kalemlik, iğnelik ve notluk olmak üzere üç parçadan oluşur. Özellikle yeni iş yeri kuranlara götürülebilecek ilk hediye fikirleri arasında yer alan bu setler; metal, ahşap, deri kaplama gibi farklı materyallerden üretilebilir. Daha çok parçalı setlerde ise bunlara katlı evrak rafları, çöp kovaları, kartvizitlik, zımba ve bant makineleri, çöp kovası ve zarf açıcılar eşlik edebilir. Ofis kırtasiye setinin içeriği, ürünlerin kullanım amacı, kalitesi ve üretiminde kullanılan materyaller ise ücretleri doğrudan etkiler. Çok sayıda parçasıyla tüm ofis ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri kendiniz veya sevdikleriniz için rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Kırtasiyede Vakit Geçirmeye Bayılan Sevdiklerinize Şirin Hediye Setleri

Çoğu kişi, herhangi bir eksiği olmasa bile renk renk kalemlerin albenisine kapılıp kırtasiyede uzunca vakit geçirmekten oldukça hoşlanır. Bu detaylarla kaplı mekânı gezmenin bile kimileri için bir terapi olduğu düşünülürse sevdiklerinize kırtasiye seti hediye etmekten daha iyi çok az fikir olduğu söylenebilir. Özellikle renkli kalemlere ve kâğıtlara, şirin desenli defterlere ilgi duyan sevdikleriniz için eğlenceli ürünler satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin her an yanında bulundurmak isteyeceği hediye fikirlerinden biri olan figürlü kalemlerden oluşan setlerle anı ölümsüzleştirmek oldukça iyi bir fikir olabilir.

Hediyelik kırtasiye seti çeşitleri, eğlenceli ve şık içerikleri sayesinde sevdiklerinizin her anını ölümsüz hâle getirmenize yardımcı olur. Az sayıda üründen oluşan bu küçük setlerin içeriğindeki birçok malzeme, benzer veya aynı desenlerle süslenir. Sıklıkla birer adet defter, kalem, kalemlik, notluk ve çıtçıtlı dosyanın bulunduğu setler; mermer, kaktüs, unicorn baskılarıyla süslenir. Setin içeriğindeki tüm ürünlerin aynı desenin farklı boyutlarıyla süslenmesi sayesinde sevdikleriniz hem yaşam alanlarında hem de okula veya işe giderken uyumlu ve eğlenceli kombinler yapabilir. Mini kırtasiye seti çeşitlerinden bazılarının içeriğindeki ise küçük bir ajanda, kalem, kahve kupası ve şekerlemeler yer alır. Doğum günlerinden karne tarihlerine kadar her an hediyeleşmek için kullanılabilecek olan bu setler, uygunluklarıyla bütçeyi korumaya yardımcı olur. Mini kırtasiye seti sayesinde sevdiklerinize ölümsüz armağanlar verirken bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Resim Yapmaktan Keyif Alanlara Kendini Özel Hissettirecek Kırtasiye Setleri

Kırtasiye seti denildiğinde hemen hemen herkesin aklına kalem, kâğıt, silgi, dosya ve cetvelle defterlerden oluşan yazı araç gereçleri gelir. Ancak farklı beğenilere ve kullanım amaçlarına hitap edebilmesi için yüzlerce çeşitte üretilen bu setlerin resim sanatına yönelik olanları da bulunur. Renkleri özgürce kullanmaktan ve duygularını sanatla dışa vurmaktan keyif alanların gözdesi ürün seçenekleri, içerdiği boya malzemeleriyle hobilere kaldığı yerden devam edilmesini sağlar. Kırtasiye boya seti seçenekleri hem küçüklerin hem de büyüklerin kullanıma hitap edebilecek içerikleriyle birbirinden ayrılır. Küçüklerin sıkça kullandığı kuru, sulu ve pastel boyaların yer aldığı setler, özellikle basit düzeyde çizimler ve boyamalar yapmak için rahatlıkla tercih edilebilir.

Resimle profesyonel şekilde ilgilenenlerin tüm ihtiyaçlarını tek seferde satın alabileceği ürün çeşitleri de bulunur. Kapsamlı içeriğiyle hem amatör hem de profesyonellerin kullanımına hitap eden bu setlerde sıklıkla sanatsal boyalar yer alır. Akrilik, guaj ve yağlı boyaların başrolü olduğu resim setlerinde boyama aşamasında kullanılan araç gereçler de yer alabilir. Farklı boyutlarda ve kıl yapılarında fırçaların, karıştırma kaplarının, paletlerin ve hatta tuvallerin bile yer aldığı ürünler, yeni bir hobiye başlamak isteyenler için tüm ihtiyaçların tek seferde edinilebileceği avantajlı bir seçenek olabilir. Resimle ilgilenmeye başlarken daha ilk adımda tüm araç gereçlerim tam olsun diyorsanız kırtasiye boya setlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kendiniz veya Sevdikleriniz için Kırtasiye Seti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kırtasiye setleri, çok çeşitli içerikleri ve farklı kullanım alanlarına hitap etmesiyle okul ve iş alışverişini tek seferde yapmaya imkân tanır. Özellikle eğitim hayatının her alanında hem dersleri hem de kişisel gelişimi desteklemek için ihtiyaç duyulan araç gereçler, setler sayesinde tek seferde satın alınabilir. Ancak özenle hazırlanan okul kırtasiye seti çeşitlerinden maksimum verim alabilmek için de seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Kendiniz veya sevdikleriniz için kullanışlı bir kırtasiye seti satın almak istiyorsanız seçim aşamasında aşağıdaki unsurları göz önünde bulundurabilirsiniz;

  • Set içeriğinin ürünün satın alınacağı kişinin yaş grubuna uyum göstermesi gerekir. Örneğin temel dört işlemi öğrenme aşamasına çoktan geçen ortaokul öğrencileri için ilkokul kırtasiye seti almak pek de faydalı olmayabilir.
  • Set içeriğindeki ürünlerin kalitesine ve markasına göz atmakta fayda vardır. Özellikle mekanik kalemler gibi yazı gereçlerinde kalitesiyle adından söz ettiren markaların yer aldığı setlerden yana seçim yapabilirsiniz.
  • Set içeriğindeki ürünlerin tek satışlarına da göz atarak paket hâlinde satın alımın kârlılığından emin olabilirsiniz.
  • Kırtasiye seti alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri de ürünlerin içerisine yerleştirildiği çanta, kutu veya sandıklardır. Ürünlerden maksimum verim almak için kaliteli kilitli sandıklar içerisinde hazırlanan setlerden yana seçim yapabilirsiniz.

Ürünü alırken dikkat edilmesi gereken son unsur ise fiyatlardır. Ürünün ücretlerinin paket içeriğine, ürün kalitesine, yaş grubuna ve kullanım amacına göre değişebileceğini aklınızda bulundurarak kârlı bir seçim yapabilirsiniz.

İçerikleri ve Fiyatlarıyla Göz Dolduran Kırtasiye Setleri Koçtaş’ta!

Eğitim veya iş hayatının her anında kalemlerden çantalara kadar kırtasiye ürünlerine sıkça ihtiyaç duyulur. Özellikle renk renk yazmayı ve karalamalar yapmayı sevenler için bu materyallerin önemi yadsınamaz. Durum böyle olunca hangi yaş aralığında olursa olsun hem dışarıda hem de çalışma alanlarının dekorasyonunda kullanılabilecek kırtasiye eşyaları çoğu kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle alacak bir ihtiyacı olmasa bile kırtasiye gezmeyi sevenler için birden fazla renkli ve kullanışlı ürünün set hâlinde satılıyor olması büyük avantaj sağlar. Farklı temalarda oluşturulan kırtasiye okul seti çeşitleri, içeriğine ve hitap ettiği kullanım alanına göre fiyatlandırılır.

Kırtasiye seti fiyatları belirlenirken etkili olan unsurların başında paket içeriği gelir. Set içeriğindeki ürünlerin sayısı ve kullanım amacı doğrudan ücretlerin artmasına veya azalmasına yol açabilir. Tıpkı bunun gibi setin içerisinde bulunan eşyaların hitap ettiği kullanım alanı da ücreti etkiler. Örneğin anaokulu etkinliklerinde kullanım için hazırlanan setler, ofis kırtasiye setlerinden daha uygun fiyatlarla satışa sunulur. Ofis setlerinin içerisindeki kalemlik, sümen takımı, çöp kovası gibi eşyalar nispeten zahmetli üretim aşamaları ve kalitesiyle öne çıkar. Aynı şekilde lise döneminde teorik bilgileri pekiştirme amacıyla hazırlanan çok yönlü ve kapsamlı setler de ilkokul setlerine göre yüksek fiyatlara sahip olabilir. Farklı kullanım alanlarına ve yaşlara hitap eden okul setini her bütçeye uygun fiyatlar ve kolay alışveriş imkânıyla Koçtaş’ta bulabilirsiniz.

Kırtasiye Seti Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kırtasiye Setinde Neler Bulunur?

Kırtasiye setleri, eğitim dönemine ve temaya göre farklı içeriklerle satışa sunulabilir. Örneğin okul öncesi eğitimde kullanım için tasarlanan setlerde el iki kâğıtları, makaslar, pul gözler, yapıştırıcılar, otrişler ve mini ponponlar gibi çeşitli etkinlik malzemeleri yer alır. İlkokul setlerinde ise yazma ve okuma becerilerini geliştirecek ekipmana ağırlık verilir.

Kırtasiye Seti Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken unsurların başında kullanacak olan bireylerin yaş aralığı gelir. 2 - 6 yaş arası için okul öncesi kırtasiye setleri satın alınabilirken lise döneminde daha çok not tutmaya ve problem çözmeye yönelik araçların bulunduğu paketler tercih edilir. Yetişkinler için satın alınacak setlerin içerisinde çalışma alanının dekorasyonuna yönelik eşyalar bulunabilir.

Kırtasiye Seti Fiyatları Ne Kadar?

Tüm kırtasiye setleri için belli bir fiyat aralığından bahsetmek doğru değildir. Ancak kırtasiye seti fiyatlarının paket içeriğine, hitap ettiği kitlenin yaş aralığına, temaya ve kullanım amacına göre değişebileceği söylenebilir. Kırtasiyelerde bulunabilecek temel materyalleri içeren bu kırtasiye seti çeşitleri, her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarıyla öne çıkar.

En Çok Satan Kırtasiye Seti Hangileri?

Koçtaş Kırtasiye Seti kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Uçurtma İpi 50 gr
  2. Çok Amaçlı İp Geniş 8 Metre
  3. Çok Amaçlı İp Kalın 8 Metre
  4. Çok Amaçlı İp 10 Metre
  5. Pvc Kaplı Çamaşır İpi 10 Metre
Daha fazla göster
9 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: