150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bulaşık Makineleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel ve Kaliteli Bulaşık Makineleri

Yaşam alanlarında kullanılan, yaşam standartlarının yükseltilmesine olanak sağlayan teknolojik aletler arasında bulunan bulaşık makinesi ev, işyeri ve pek çok başka alanda kullanılabilir. Yemek sonrası bulaşıkları hızlı ve ekonomik şekilde yıkayan gri bulaşık makinesi teknik özellikleri ile ön plana çıkar. Bulaşık makinesi modellerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilir ve beyaz eşya kategorisinde yer alan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yaşam alanınızda geçirdiğiniz vakti verimli şekilde kullanmak istiyorsanız zamandan tasarruf edebilecek şekilde beyaz bulaşık makinesi seçimi yapabilirsiniz. Yorucu bulaşık yıkama işlemini hızlı ve ekonomik şekilde yapmasıyla göz dolduran bu ürün bulaşıklara ayrılan vakti en aza indirir. Özellikle mutfak alanında vazgeçilmez yardımcı ürünler arasında bulunan 3 programlı bulaşık makinesi kısa sürede bulaşıkları yıkamanıza olanak sağlar.

Evde bulaşık yıkarken harcadığınız zamanı minimuma indiren bulaşık makinesi deterjan, su ve elektrik gücüne ihtiyaç duyar. Düşük bir enerjiyle hem tasarrufu destekleyen hem de temiz bulaşıklar elde etmenize imkan sağlayan modeller farklı markalar arasında öne çıkar. Farklı marka kategorilerini inceleyerek model seçeneklerinden yararlanabilir, ihtiyaç ve isteğinize uygun olarak tasarlanan bulaşık makinesi modelini satın alabilirsiniz. Kendini temizleme özelliğine sahip olarak üretilen modeller ön yıkama, hızlı yıkama, çocuk kilidi, wi-fi gibi farklı özelliklerle tasarlanır. Bu ürünler kullanım amacınıza bağlı olarak farklı kategorilere ayrılır. Mutfağınızın tasarım özelliklerine bağlı olarak ankastre, yarı ankastre, solo ve mini ürün model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Model seçenekleri farklı görünümleri mutfak analına sunar. Bulaşık makinelerinde yer alan su tüketimi, program sayısı, kapasite, ses seviyesi, yıllık enerji tüketimi, enerji sınıfı ve renk seçenekleri kullananlara seçim şansı yaratır. Bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Özellikleri

Yemek sonrası ortaya çıkan bulaşıkları hızlı ve pratik şekilde yıkamaya olanak sağlayan mutfaktaki kurtarıcınız bu ürün ilk üretildiği günden bu yana sürekli gelişir ve yenilenir. Teknolojinin gelişim ve yeniliğini markalar bulaşık makinelerine yansıtır. Günlük hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştıran ürün modelleri sahip olduğu teknik özelliklerle göz doldurur. Yenilenen teknolojik gelişmeleri barındıran ürün modelleri sahip olduğu fonksiyonlarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Yemek sonrası oluşan kirli bulaşıkları sudan geçirmeden, durulamadan direk olarak yerleştirerek temizliğini sağlayabilirsiniz. Mutfakta temizlik için geçireceğiniz süreyi minimuma indiren bu ürün hem zamandan hem de emekten tasarruf etmenize olanak sağlar. Kalabalık misafir gruplarını ağırladığınızda ortaya çıkan çok sayıda bulaşık elde yıkandığında fazla miktarda su harcaması yapar.

Bulaşık makinesi tercih ederek suyun kullanımını tasarruflu bir şekilde sağlayabilir, aynı zamanda enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bu ürünü kullanarak bütçenize katkıda bulunabilir, kirli bulaşıkların üzerinde yer alan kirlilerin kısa bir sürede temizliğine imkan sağlayabilirsiniz. Kalabalık misafir gruplarını ağırladığınız günlerde, keyifli akşam yemeği sofraları sonrasında mutfakta bulaşıkları yıkamak için geçirdiğiniz zamanı misafirlerinizle sohbet ederek geçirebilirsiniz. Yemek sonrası ortaya çıkan bulaşıkların kirlilik derecesi değişim gösterir. Kirlilik derecesi ve türüne bağlı olarak program özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Farklı program özellikleri taşıyan 4 programlı bulaşık makinesi modelleri bulaşıkları hijyenik ve tasarruflu bir şekilde yıkamanıza olanak sağlar. Bulaşık makineleri farklı enerji sınıflarında üretilir. Enerji sınıfı A grubu olan makinalar çevre dostu olarak yer alır. Düşük enerjili bulaşık makinesi modelini tercih ederek yüksek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Modelleri

Ortaya çıkan bulaşıkların temizliğine olanak sağlayan ürün modelleri günlük hayata kolaylık sunar. Bu ürünlerin sahip olduğu özellikler, marka ve modele göre farklılık gösterir. Bulaşık makinesi genel olarak tezgah üstü, yarı ankastre, ankastre, inox gibi birçok model seçenekleriyle üretilir. Kullanan kişilerin ihtiyacına hitap etmeyi amaç edinen 5 programlı bulaşık makinesi çeşitleri mutfakta bütüncül görünüm yakalar. Mutfak tarzınıza, mobilya rengine bağlı olarak model tercihinde bulunabilir. Ankastre setiniz varsa ankastre modelleri kullanabilirsiniz. Tam ve yarı ankastre olarak 2 gruba ayrılan ankastre set kullanımı mutfak özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Tam ankastre olarak üretilen ürün modellerinin en belirgin özelliği ön kısmında yer alan kontrol panelinin bulunmaması olur. Bu üründe yer alan kontrol paneli kapının üst bölümüne konumlandırılır.

Mutfak dolaplarınızla birlikte bütünlük yakalayan ürünler sanki mutfakta yokmuş gibi görüntü sergiler. Yarı ankastre tasarımıyla üretilen modellerin ön yüzeyinde kontrol paneli bulunur. Tezgah üstü ürün modelleri bu modellerden farklı bir şekilde yer alır. Kompakt tasarımlarıyla göz dolduran tezgah üstü bulaşık makinesi küçük mutfaklarda, dar alanda, tek başına yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Tesisat konusunda yer darlığı yaşıyorsanız ofis ve küçük aileler için bu modeli tercih edebilirsiniz. Portatif kullanım özelliği sergilemesi ile ürün modelleri kolay bir şekilde taşınma imkanı sunar. Parmak izi gibi lekeleri göstermeyen yüzeyi tercih ederek kolay bir şekilde temizliğini yapabilir, şık görünümünden mutfak alanında yararlanabilirsiniz. Inox materyalinin dayanıklı yapısı dikkatleri üzerine çeker. Ürün model seçimi yaparken mutfağınıza en uyumlu modeli tercih edebilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Programları

Bulaşık makinesi marka ve model seçeneğine bağlı olarak farklı program seçenekleri sunar. Ortalama olarak 2 programdan 13 programa kadar farklı program seçenekleri sunan bu ürünler hayatınızı kolaylaştırır. Bulaşık makinesi seçimi yaparken ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Yaşam standartlarınızı arttırmak istiyorsanız ürün modellerini kendinize uyumlu şekilde tercih edebilirsiniz. Bulaşık makinesi programları içerisinde hassas yıkama, kısa yıkama, ön yıkama, yoğun yıkama ve farklı birçok seçenek yer alır. Program özelliklerini inceleyerek kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Model seçeneği yaparken program sayısı, program özellikleri seçimlerinizi etkiler. Gelişen ve yenilenen teknolojiyle birlikte program çeşit sayısında artış görülür.

Bulaşıklarınızı özel bir yıkama sistemiyle yıkamak istiyorsanız birden çok programı bulunan ürün modelini tercih edebilirsiniz. Bulaşıklarınızı yıkarken kir oranına bağlı olarak aşırı su ve deterjan kullanımından kaçınmanız tabakların zarar görmesini en aza indirir. Hassas program özelliklerini kullanarak ince tabaklarınızı bu programda yıkayabilirsiniz. Gündelik olarak çıkan bulaşıkları ekonomik ve kısa program kullanarak yıkayabilir, yağlı bulaşıkları uzun programı tercih ederek temizleyebilirsiniz. Ortaya çıkan bulaşıkların kir durumuna bağlı olarak ön yıkama yapmanız tavsiye edilir. Yıkanan materyalin özelliği ve kir yapısına bağlı olarak hızlı yıkama, kurutma, az enerji, hijyen, zaman, erteleme gibi farklı birçok program çeşidine sahip olan modeli tercih edebilirsiniz. Kurutma teknolojisine sahip olarak üretilen ürün modelleri nemi hapseder, enerjiyi çevirir .Bulaşıklarınızı hızlı bir şekilde kurutan bu ürünün enerjiden tasarrufu destekler.

Teknolojik Bulaşık Makineleri

Farklı markalar tarafından üretilen 6 programlı bulaşık makinesi çeşitleri özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Yenilenen teknolojik tasarımlarıyla zenginleştirilen ürün modelleri kullananlar tarafından beğeni toplar. Dönüşümlü yıkama teknolojisine sahip olarak üretilen modeller bulaşıkları üst ve alt sepet olarak dönüşümlü bir şekilde yıkar. Sahip olduğu bu özellik sayesinde bulaşıkların üzerinde yer alan kirlerin yumuşamasına olanak sağlar. Yıkama sırasında zaman kazanılmasına ve temizlemede verimi maksimum düzeye çıkarmasına katkıda bulunur. Ürün modellerinde yer alan alt ve üst sepetlerde bulaşıklar farklı programlarda yıkanabilir. Bu teknolojiye sahip olarak üretilen modeller ilgi çekici çalışma tasarımlarıyla kullananlar tarafından tercih edilir.

Kirli tava, tencere, tabak ve farklı mutfak eşyalarını elde yıkadığınızda su tüketimi fazla olur. Bu parçaları üst sepete yerleştirerek aynı anda hassas programda yıkama performansı sergileyebilirsiniz. Bulaşık sayınız az ise tek sepette bulaşık makinesini çalıştırabilir, sepet seçimi yaparak özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Ürün modellerinde yer alan tek sepet yıkama programı sizin için işlevsel olur. Bu sayede enerjiden tasarruf edebilir, bulaşıklarınızı az miktarda su ile yıkayabilirsiniz. Boyut özellikleri değişim gösteren ürün modelleri boyut özellikleri fark etmeksizin bu özellikleri kullanmanıza olanak sağlar. Işıklı tasarım özellikleriyle üretilen çeşitler geç saatlerde ortamda yeterli ışık bulunmadığı zamanlarda rahat bir şekilde kirli ürünleri görmenize olanak sağlar.

Bulaşık Makineleri Seçimi

Yemek sonrasında ortaya çıkan kirli bulaşıkların fazla sayısı gözünüzü korkutabilir. Mutfakta kullanım alanı sergileyen bu ürün sayesinde birden fazla çıkan bulaşıkları aynı anda ve kısa sürede yıkayabilirsiniz. Farklı model seçenekleri arasından size uygun modeli tercih edebilir, dikkat etmeniz gereken noktalara dikkat edebilirsiniz. Seçim yaparken öncelikli olarak bulaşık makinesi model tipi ve ölçüleriyle seçiminizi yapabilirsiniz. Klasik olarak tasarlanan bulaşık makineleri solo, mutfak mobilyası da gömülü olarak ankastre, dışarıdan görünmeyen tam ankastre, kontrol paneli görülen yarı ankastre gibi farklı model seçenekleri sunar. Model seçiminin yanında kapasite seçimine de yer verebilir. Size hitap eden kapasite özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün modellerinde yer alan kapasite özellikleri tek seferde yıkacaksınız parça sayısına göre değişim gösterir. Gündelik alışkanlık ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kapasite özelliklerinden yararlanabilir, seçim yapabilirsiniz. Ortalama olarak 140 parça yıkanabilen bulaşık makinesi 12 kişilik misafir gruplarınızın tabaklarını tek seferde yıkar. 151 parça yıkayabilen modeller daha geniş aileler tarafından tercih edilebilir. Modeller arasında yıkama parçası sayısı değişim gösterir. Daha yüksek kapasite modellerinden yararlanabilir, fazla parça yıkayabileceğiniz model tercihini yapabilirsiniz. Ürün modelleri 3 katlı tasarımlarıyla fırın, tepsisi, ızgara tepsisi gibi uzun parçaları yerleştirmenize alan sunar. Kapasite ve çekmece sayısı kararını verdikten sonra enerji ve su tüketimi seçimine karar verebilirsiniz. Enerjiden ve sudan tasarrufu destekleyen modeller bütçenizi korur. Enerji sınıfı seçimi yaparken özenli davranmanız tavsiye edilir.

Mutfağınıza Şıklık Katacak Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi farklı markalar tarafından farklı renk seçenekleriyle üretilir. Genel olarak kullananlar tarafından siyah, gri, beyaz renkleri sıkça tercih edilir. Bu ürün eşsiz renk tonu seçeneklerine sahip olarak mutfak alanında farklı tarzı yansıtmanıza olanak sağlar. Birbirinden farklı tasarım özellikleriyle dizayn edilen bulaşık makinesi mutfak dekorasyonunu tamamlar. Sadece renk tonu değil stilleriyle dikkatleri üzerine çeken ürün modelleri mutfağınıza yansıtmak istediğiniz tarzı yansıtmanız olanak sağlar. Otantik bir tarz yansıtmak istiyorsanız rustik tarzda üretilen modelleri veya retro bulaşık makinesi modelini tercih edebilirsiniz.

Sade ve modern şıklığı yansıtmak istiyorsanız rustik stil size eşlik edebilir. Geleneksel çizgilerle oluşturulan bu model mutfağınıza estetik bir görünüm sunar. Bej, siyah, beyaz, altın sarısı renk tonlarıyla göz dolduran ürün modelleri minimal çizgiler ile dizayn edilir. Dış yüzeyinde yer alan çerçeve içerisinde farklı tasarımları inceleyebilir, etkileyici görünümlü bulaşık makinesi modelini tercih edebilirsiniz. Geçmiş yıllardan esintileri mutfağınıza taşımak istiyorsanız geleceğin teknolojileriyle donatılan bu modelleri yaşam alanınızda kullanabilirsiniz. Şeffaf olarak tasarlanan modeller de piyasadaki ürünler arasında yer alır. Genel olarak tezgah üstü modellerle karşınıza çıkan şeffaf renk temizlik sürecini görmenize olanak sağlar. Mutfak alanında kullanım alanı bulan bulaşık makinesi yeterli alan ölçülerine bağlı olarak seçilebilir. Dar bir mutfağa sahipseniz minimal olarak tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Çeşitleri

Teknoloji sürekli gelişim ve değişim içerisinde yer alır. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan, yaşam alanınızda pratiklik kazandıran bulaşık makinesi çeşitleri küçük ev aletleri arasında yerini alır. Enerji ve zamandan tasarrufu destekleyen, yüksek verim sunan ürün çeşitleri hızlı akan hayatın temposuna ayak uydurur. Küçük ev aletleri arasında evde kullanım kolaylığı sunan modeller kullananların beğenisini kazanır. Bulaşık makinesi çeşitleri kullanışlı yapısı ile yaşam alanınızı konforlu hale getirir. Yemek sonrası ortaya çıkan kirli bulaşıkları yıkamak için tasarlanan A enerji sınıfı bulaşık makinesi çeşitleri sunduğu avantajlarla hayatı kolaylaştırır. Hemen hemen tüm mutfak dekorasyonuna uyumlu seçenekler sunan ürün çeşitleri birden fazla bulaşığı aynı anda yıkamanıza olanak sağlar.

Farklı markaların seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza cevap verir nitelikte tasarlanan ürün çeşidini tercih edebilirsiniz. Uzun süre dayanıklı olmasını istiyorsanız, inox bulaşık makinesini tercih edebilir, paslanmaz çelik yapısından yararlanabilirsiniz. Hoş görünüm sunan bu ürün kullanışlı yapısıyla birden fazla program olanağı sunar. Ürün çeşitleri 6 programlı seçeneği ile birden fazla program seçmenize olanak sağlar. Marka ve modele bağlı olarak 7 programlı, 9 programlı olarak tasarlanan ürünlere sahip olabilirsiniz. Hızlı yıkama, yoğun yıkama gibi avantajlar sunan bu programlar kullanım avantajını arttırır. Bulaşık kir oranına bağlı olarak programları tercih edebilir. hem zamandan hem su tüketiminden tasarruf elde edebilirsiniz. Yağlı ve çok kirli tabaklarınız varsa yoğun yıkamayı tercih edebilir, kısa sürede bu kirlerin temizlenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Verimli kullanım imkanı sunan ürün çeşitleri sağlık açısından elde yıkamaya nazaran verimlilik gösterir. Deterjan kalıntısı gibi kimyasal kalıntılar bırakmayan ürün modelleri insan sağlığı için uygunluk gösterir.

Estetik Görünümlü Bulaşık Makineleri

Yüksek standartlara sahip olarak üretilen ürün modelleri işlerinizi kolay hale getirir. Kirli parçaların yıkanması adına tercih edilen bulaşık makineleri farklı büyüklükte pek çok tabağı kısa sürede yıkar. Yıkanan parçaların hasar görmemesini sağlayan ürün modelleri deterjan kullanımına uygun olarak parlak ve sağlam tabaklar elde etmenize olanak sağlar. Farklı markalar tarafından üretilen deterjanları kullanarak verimli kullanım sürecini geçirebilirsiniz. Yıkanmış olan parçaların parlak ve ilk günkü yeniliğinde kalmasına olanak sağlayabilir, farklı boyutlarda tasarlanan tabak, çatal ve farklı materyalleri eşsiz kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Her mutfağa uygun modern tasarımları bulunan ürünler kullananlara birden çok seçenek sunar.

İnox olarak tasarlanan bulaşık makinesi tercih ederek hem görünümü hem de kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz. Geniş renk alternatifleri sunan bulaşık makinesi evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. 45 cm gibi ufak seçenekler bulunduran bu ürün klasik görünümlere sahip olarak yer alır. Az yer kaplamasını istiyorsanız tezgah üstü ürün modellerini tercih edebilir, mutfak alanında rahat kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Ses yüksekliği, su tasarrufu, enerji tasarrufu gibi pek çok tasarruf alanına katkı sağlayan seçenekler ev, ofis ve diğer yaşam alanlarının tümünde az su tüketimi yapar. Tüm alanlarda kolaylık sağlamayı amaç edinen ürün modelleri profesyonel mutfaklarda da kullanılabilir. 10, 12, 15, 16 kişilik modelleri tercih ederek kullanım alanınıza bağlı olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Teknik Özellikleri

Yüksek performanslı ve teknolojik olarak geliştirilen bulaşık makinesi sahip olduğu özelliklerle dikkatleri üzerine çeker. Ürün seçimi yaparken teknik özelliklerini ve size uygun şekilde değerlendirebilir, kullanım sürecinize verimli olan modeli tercih edebilirsiniz. Bulaşık makineleri ön yıkamalı, camlı, ışıklı, çekmeceli gibi farklı seçenekler sunar. Kullanım açısından kolaylık sağlayan bu özellikler ürün modelinin kaliteli olmasını ve yüksek performans vermesini sağlar. Siyah bulaşık makineleri model seçimine bağlı olarak farklı litre soğuk harcaması yapar. Bu noktaya dikkat ederek seçim yapmanız dayanıklı ve yüksek performanslı ürüne sahip olmanızı sağlar.

Modeller kendine özgü tasarıma sahip olarak üretilir. Su kullanım oranına bağlı olarak su tasarrufuna özen gösteren markaları tercih edebilir hem enerji hem sudan tasarruf edebilirsiniz. Ortalama olarak bulaşık makineleri 3360 litre su harcaması yapar. Uzun vadede avantaj sunan ürün modelleri elde yıkamaya nazaran daha az su tüketimi sağlar. Modeller arasından seçim yaparken ses yüksekliğine dikkat etmeniz, kısa programlı bulaşık makinesi tercihinde bulunmanız, yıkama, durulama, kurutma gibi işlemleri kısa yapan model seçiminde bulunmanız yüksek performanslı sonuç almanıza olanak sağlar. Ses yüksekliği konforlu kullanım sunar. Sessiz yapısı sayesinde mutfakta geçirdiğiniz zamanı verimli ve keyifli hale getiren bu ürün kısa bir sürede kirli parçaların yıkanmasına destek olur. Bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun model seçimini yapabilirsiniz.

Bulaşık Makineleri Fiyatları

Bulaşık makinesi enerji tüketimini ideal seviyeye getirerek tasarlanır. Farklı markalar tarafından farklı enerji sınıflarına bağlı olarak üretilen ürün seçenekleri yer alır. Enerji sınıfı ideal enerji kullanımı fırsatı tanıması adına önemli yer tutar. Geliştirdiği modeller tasarım açısından farklılık gösterir. Bulaşık makinesi fiyatları belirlenirken marka özellikleri, sunduğu avantajlar, tasarım özellikleri, enerji sınıfı etkileyici olur. Bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun ürün modelini tercih edebilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bulaşık makinesi fiyatlarına Koçtaş üzerinden ulaşabilir, bu alanda yer alan birden fazla model çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Koçtaş mağazaları ve Koçtaş web sitesi üzerinde yer alan bulaşık makinesi fiyatlarını filtreleme özelliğinden yararlanarak kıyaslayabilir, artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Listelemede size sunulan en ucuz fiyatlı bulaşık makinesini satın alarak sunduğu fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza bağlı olarak tercih yapabilirsiniz. Modern ve şık hava yansıtmak istiyorsanız cam materyalden elde edilen ürün modelini seçebilirsiniz. Cam materyalin sahip olduğu dış yüzey pürüzsüz ve parlak duruş sergiler. Sade ve modern şıklığın görüntüsünü yaşam alanınıza sunan bu ürün kolay bir şekilde temizlenir. Teknolojik özelliklere sahip olarak üretilen modeller su hasarlarına karşı bulaşıkları koruma altına alır. Ürün modellerinde yük sensörü bulunur. Bu sensör sayesinde ürün ağır olan tencere ve tabakları kaldırır.

Bulaşık Makineleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Enerji sınıfı, su tüketimi, boyut özellikleri, çekmece sayısı, tasarım özellikleri, seçimleri etkiler. Uzun süre dayanıklı materyalden elde edilen ürün tercihinde bulunarak uzun ömürlü yapısından yararlanabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde eko ne anlama gelir?

Bulaşık makinesinde farklı programlar bulunur. Eko programına sahip bulaşık makinesini kullanarak tasarruflu kullanım elde edebilirsiniz. Günlük bulaşıklarınızı eko programından yararlanarak kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde enerji sınıfları nelerdir?

Enerji tasarrufunu destekleyen bulaşık makinesi modelleri farklı enerji sınıflarında üretilir. A sınıfı enerji grubu düşük enerji tüketimi ile son zamanlarda sıkça tercih edilir. Markalar tarafından bulaşık makineleri genel olarak A sınıf grubunda üretilir.

En Çok Satan Bulaşık Makineleri Hangileri?

Koçtaş Bulaşık Makineleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Bulaşık Makinesi BM 4044
  2. Bulaşık Makinesi Bm 3043
  3. Bosch Sms4ikc62t 6 Programlı Bulaşık Makinesi
  4. Bosch Sms44di01t 4 Programlı Bulaşık Makinesi
  5. Bm 3043S Bulaşık Makinesi
Daha fazla göster
94 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: