150 TL Üzeri Kargo Bedava

Küçük Ev Aletleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Birçok Alanda Kullanılabilen Küçük Ev Aletleri

Günlük yaşamınızda ev işlerinizde harcadığınız vakit küçük ev aletleri sayesinde kısalır, işleri halletmek daha kolay bir hal alır. Elektronik küçük ev aletlerini kullanarak ev işlerini kısa sürede pratik biçimde bitirebilirsiniz. 

Küçük ev aletleri fiyatları ve kullanışlılığı ile birçok farklı alanda işinize yarayacak türlere sahiptir. Elektronik mutfak aletleri içerisinde çok sık kullanılanlar arasında kettle ve su ısıtıcılar bulunur. Yemek yaparken kaynar su ihtiyacını fazla zaman beklemeden karşılamak için su ısıtıcıları kullanılır.

filtre kahve makinesi fiyatlarıÇay makineleri ve semaverlerle birlikte ocak üstünde uğraşarak çay demlemek yerine küçük ev aletleri sayesinde pratik şekilde halledebilirsiniz. Kahvenizi hazırlamak için klasik cezveleri kullanmaktansa kahve makineleri ya da elektrikli cezvelerden yardım alabilirsiniz. 

Kahvaltılarınız için hazırlamayı tercih edebileceğiniz tostları, tost makineleri sayesinde daha pratik biçimde hazırlayabilirsiniz. Ekmek kızartma makinelerini kullanarak kısa sürede kızarmış ekmekler elde edebilirsiniz. Hamur yoğurma işlemi ile uğraşmamak için hazneli karıştırma makineleriyle hamur ortaya çıkarabilirsiniz. Mutfak tartısı ölçülü tarifler oluşturmak adına mutfakta oldukça işinize yarar. Yemek yaparken sıkça başvurulan küçük ev aletlerinden doğrayıcı, blender ve mikser çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

Çeşitli elektrik süpürgeleri arasından gereksinimlerinize uygun nitelikler barındıran süpürgeyi tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizin formunu düzeltmeye yarayan ütüler, saç bakımınızı tamamlamak için saç bakım aletleri, evde kişisel bakımınızı tamamlamanıza fırsat tanıyan kişisel bakım aletlerini kullanabilirsiniz. Elektronik baskülleri kullanarak vücut kütlenizin takibini kolayca yapabilirsiniz. Bu tür küçük ev aletleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Sıcak Su İhtiyacınızı Anında Karşılayan Kettle ve Su Isıtıcılar

Kettle ve su ısıtıcılar mutfakta ihtiyaç duyduğunuz sıcak su ihtiyacını kısa sürede karşılamanıza yarayan aynı zaman enerji tasarrufu sağlayan küçük ev aletleridir. Yemek veya bulaşık için hazırlamanız gereken kaynar su ihtiyacını hızlıca halledebilirsiniz.

Kettleların kapaklı ve yalıtımlı bir yapıya sahip olması enerji ve ısı kaybını önler, pratik şekilde ihtiyacınızı karşılar. Ürünlerin özellikleri bakımından birçok modeli bulunur. Yapımında kullanılan materyal, su alma kapasitesi, teknik özellikleri, otomatik kapanma, açık ya da gizli rezistans, suyu sıcak tutma süresi, ürünün modeli gibi nitelikler küçük ev aletlerinin farklı su ısıtıcı modellerini oluşturur.

Bu küçük ev aletlerinde plastik, paslanmaz çelik, ısıya dayanıklı cam gibi materyallerle üretilen kettle modelleri bulunur. Enerjiyi minimum düzeyde harcaması ve kireç birikiminin az olması gibi özellikler önem taşır. Kablo gizleme kısmı bulunan kettlelar mutfakta düzgün bir görüntü yaratılmasına yardım eder.

Küçük ev aletlerinden kettleların sunduğu nitelikler ve sağladığı yararların yanında temiz tutulması da önemli bir noktadır. Su ısıtıcıların hijyeni sağlanırken kimyasal maddeler kullanmamaya özen gösterebilirsiniz. Kimyasal temizlik yerine doğal çözümlerle hijyen sağlayabilirsiniz. Sirke ve limon gibi malzemeleri kullanarak kettledaki kireç problemine çözüm getirebilirsiniz.

Kettle ve su ısıtıcı modelleri arasından hem tasarımını hem de sağladığı nitelikleri göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun olacak küçük ev aletleri markaları ve modelini seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Meyve ve Sebzelerin Kolayca Suyunu Çıkarabilen Narenciye ve Meyve Sıkacakları

Sağlıklı beslenmenin pratik yollarından biri meyve ve sebzelerin sularını tüketmektir. Günlük yaşantınızda, detoks veya diyet süreçlerinizde narenciye ve meyve sıkacakları yardımıyla dilediğiniz sebze ve meyvelerle küçük ev aletleri kullanarak içecek karışımınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Narenciye sıkacağını kullanarak pratik biçimde doğal içeceğinizi elde edebilirsiniz. Meyvenizi hazneye koyup, basınca dayanıklı koldan yardım alarak meyvenizin suyunu çıkarabilirsiniz. Sıktığınız suların içine dolduğu bardaklık, paslanmaz çelik materyalden üretildiği için sağlıklı olup olmamasından şüphe etmenize gerek kalmaz. Narenciye sıkacağında bardaklık bulunması, hazırladığınız içeceği dolaba kaldırarak sonrasında içmeye devam edebilme olanağı tanır.

Katı meyve sıkacağı, meyve veya sebzenin posasını ayrı bir bölüme aktarır. Bu küçük ev aletleri otomatik çalışma sistemine sahiptir, meyve ya da sebzelerinizin suyunu çıkarırken efor sarf etmeniz gerekmez. Filtreli ve emniyetli bıçakları ile birlikte su ve posa çıkarma işlemini sürdürür. Kauçuk malzemeden üretilen katı meyve sıkacağının sabit durmasına yarayan ayaklar, konulduğu zemine sağlam biçimde tutunmasını sağlar ve sıkma işlemini gerçekleştirirken oluşabilecek kaymaları önler. 

Katı meyve sıkacağı, parçaları pratik şekilde çıkarılıp takılabilen küçük ev aletlerindendir. Manuel olarak kurabileceğiniz parçaları aynı şekilde kolayca sökebilirsiniz. Kullanmadığınız esnada katı meyve sıkacağını ortadan kaldırarak mutfağınızda dağınık bir görüntü oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Narenciye ve meyve sıkacakları, mutfak işlerinizi kolaylaştırdığı gibi farklı renk ve tasarımlarıyla mutfağınıza dekoratif olarak da katkı sağlar. Kişisel zevklerinize uyum sağlayan narenciye ve meyve sıkacaklarından birini tercih edebilirsiniz.

Zahmetsizce Çay Demlemenize Olanak Tanıyan Çay Makineleri

Ocak üstünde çaydanlık kullanarak çay demlemek uğraştırıcı olur ve zaman alır. Elektrikli semaverler ve çay makineleri hızlı demleme yapabilen ve çayın kıvamının istenilen şekilde ayarlanmasını sağlayan aletlerdir. Çay günün her saatinde tüketilebilen bir içecek olduğu için ürünler sıkça yardımına başvurulan mutfakta kullanılan küçük ev aletlerindendir.

Teknik özellikleri ve tasarımları bakımından bu ürünler birçok modele sahiptir. Tek bir cam haznesi olan ve silindir şeklinde file kısmı bulunan modeller vardır. File benzeri kısma demlik poşet çayları ya da çeşitli bitki çayları koyarak demleme yapabilirsiniz.

Çay demleme makineleri semaverlerin gelişmiş versiyonları olarak bilinebilir ve bu küçük ev aletleri çay semaveri olarak da adlandırılır. Alt kısımda geniş su haznesi ve küçük bir musluk bulunan çay demleme makinelerinin üst kısmında da büyük boyutlarda demlikler bulunur. Çay demleme makinesi büyük su haznesi özelliğiyle kalabalık olunan durumlarda kolaylık sağlar. Çay semaverinin geniş su kapasitesi sayesinde içerisindeki çay çabuk tükenmez ve hızlı soğumanın önüne geçer.

Elektrikli çaydanlık, demlik çaydanlık şeklinde iki parçadan oluşan çaydanlık modellerindendir. Demlik ve su haznesinin üst üste durduğu modeller mevcutken yan yana durduğu çeşitli modeller de vardır. Klasik çaydanlık doğalgaz ve tüp harcarken, elektrikli çay makineleri yalnızca elektrik harcar. Çay makineleri sunduğu kontrollü demleme özelliğiyle uygun demlenme düzeyini ayarlar.

Kahvenizi Dilediğiniz Biçimde Hazırlayabilen Kahve Makineleri

Sıcak ya da soğuk olarak tüketebilen kahve, sevilen ve sıkça tüketilen içeceklerden biridir. Sıcak ya da soğuk opsiyonu bulunsa da kahvelerin demlenmesi gerekir. Küçük ev aletleri arasında bulunan ürünler, içilecek kahvenin türüne göre farklı demleme şekillerine ihtiyaç duyabilir. 

Türk kahvesini pişirmek için manuel kullanılan elektrikli cezve veya otomatik Türk kahvesi makinesi kullanılabilir. Espresso bazlı alternatif kahveleri hazırlamak için filtre kahve makinesi çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ürünler, içerisinde demlenecek kahvenin türüne, miktarına ve makinenin tasarım özelliklerine göre farklı modellerde üretilir. Bu küçük ev aletleri fiyatları, modellerin niteliklerine göre farklılık gösterir.

Ürünlerin çeşitlerine göre hazırlanacak kahve türüne uygun formda bir kahve gerekebilir. Kapsül formunda kahveyle çalışan makinelerinin içerisine kahvenin kapsül biçiminde koyulması gerekir. Küçük ev aletlerinden filtre kahve makineleri iki ayrı bölüme sahiptir. Birinde kağıt ya da demir olabilen filtreler bulunur. Filtrenin üzerine dilediğiniz miktarda kahve koyabilirsiniz. Diğer bölüme ise su eklenir. Filtre kahve, kahve potuna damlayarak birikir. 

Espresso bazlı kahveleri hazırlayan kahve makinesi çeşitleri daha karmaşık çalışma sistemlerine sahip olabilir. Espresso yapımı için özel çekim yapılan kahve, makinenin dış bölümünde yer alan kahve kaşığı kısmına doldurulur. Sütlü kahve hazırlama isteğinizde süt ekleyebilirsiniz. Dilerseniz sütü köpürterek de ilave edebilirsiniz.

Sıklıkla içtiğiniz kahve türlerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir kahve makinesi seçimi yaparak kahvenizi pratik biçimde hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Hassas Mutfak Ölçümleri Yapabilen Mutfak Tartıları

Mutfak tartısı gramaj ölçümü yaparken hazırladığınız bir tarifte yardımcı olacak önemli küçük ev aletlerinden biridir. Un, şeker, tuz, baharat oranları gibi hassas ölçümler yapılarak tarife eklenmesi gereken malzemeler bu ürünün yardımıyla olması gereken ölçüde koyulabilir. Profesyonel tarifleri birebir uygulamak istiyorsanız veya sağlıklı beslenme amacıyla yediklerinizi ölçerek tüketmek durumundaysanız bu küçük ev aletlerini kullanabilirsiniz.

Mutfakta kullanılabilen hassas ölçümler yapmanıza yarayan mutfak tartılarının tasarım ve teknik özellikleri doğrultusunda farklı modelleri bulunur. Yassı bir forma sahip olup yalnızca gram ölçümü yapabilen mutfak tartıları mevcuttur. Bu küçük ev aletlerinin tabanının üzerinde bulunan hacim ölçen bir kaba sahip mutfak tartı modelleri de vardır. Yassı tabana sahip olmadan sürahi benzeri bir tasarımı bulunan, gram ve hacim ölçümlerini aynı anda yapabilen küçük ev aletleri markaları ve çeşitleri bulunur.

Bu küçük ev aletlerinde kolay temizlenebilmesi, içine alabildiği ürün kapasitesinin ne kadar olduğu gibi nitelikler seçimde önem teşkil eder. Ürünün hassasiyeti noktasında yüksek performans gösteren bir işlemciye sahip olması, led ekrana sahip bir göstergesinin bulunması, litre, gram veya ounce gibi değişik ölçü birimlerini hesaplayabilmesi gibi fonksiyonları mühimdir.

Ölçüm yaptığı aralık, maksimum yük göstergesi, ölçüm kapasitesi, sıfırlama ve dara alma gibi nitelikler bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında sayılabilir.

Yemeklerinize Pratik Dokunuşlar Ekleyen Blender ve Mutfak Robotları 

küçük ev aletleri fiyatlarıBlender ve mutfak robotları, mutfakta çokça kullanılan işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayan küçük ev aletlerindendir. Yemek hazırlığı sırasında blender ve mutfak robotlarının yardımı alınır. Ürünün sağladığı nitelikler doğrultusunda doğrama, yoğurma, çırpma, karıştırma gibi birçok fonksiyondan yararlanılabilir. 

Blender ve mutfak robotları farklı özellikler sunan çeşitli küçük ev aletleri markaları ve modelleri olacak şekilde üretilir. Blender modelleri arasından el blenderları, kullanışlı olması ve ufak bir yer kaplaması sebebiyle mutfakta rahat biçimde kullanım olanağı sağlar. Pürüzsüz bir kıvam almasını isteyebileceğiniz püre, çorba gibi gıdaları homojen hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Mutfak robotları standart tipte bir ya da iki başlık ile kullanılabilen modellere sahip olabilirken birçok başlığı bulunan fazladan özelliklere sahip modelleri de bulunabilir. Çeşitli aparatlarla uyum içinde çalışabilen bu küçük ev aletlerinin doğrama seçenekleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

Blender ve mutfak robotları tek ya da çift olarak bulunan çırpma aparatına sahip olabilir. Aynı zamanda yüksek performans göstermesini sağlayacak bir motoru bulunması önemli bir kriterdir. Ergonomik tasarımlarla üretilen blender ve mutfak robotları mutfakta kullanım pratikliği fırsatı tanır. Emniyet sistemi bulunması güvenli bir kullanım için önemli detaylardandır.

Bu küçük ev aletlerinin üretildiği materyallerin kaliteli olması sağlıklı bir yiyecek hazırlamanızı sağlar. Yapısında paslanmaz çelik gibi sağlıklı bir deneyim sunan materyallerin kullanılmış olması ürünü tercih etmeniz açısından öncelikli bir özelliktir.

Homojen Karışımlar Elde Etmenize Yardım Eden Mikserler

Mikserler yemek hazırlarken karıştırma işlemini kolayca ve homojen şekilde yapılabilmesini sağlayan önemli küçük ev aletlerindendir. Mikser çeşitleri; yemekleri, kek, pasta gibi gıdaları pratik biçimde hazırlamanıza yardım eder.

Motor güçleri, teknik özellikleri ve tasarımlarına göre bu ürünler farklı opsiyonlar sunar. Motorun hızı ve dönüş gücünü motor gücü düzeyi belirler. Performans sırasında etkili bir güç göstermesi açısından mikserlerin güçlü motora sahip olması önemlidir. 300 Watt ile 450 Watt arasında değişebilen güç seviyeleri modellere bağlıdır. Bu küçük ev aletlerinde güç düzeyini önemsiyorsanız yüksek seviyede çalışan bir mikser tercih edebilirsiniz. 

Mikserlerde dönüş ve çırpma hızını belirleyici hız ayarı mevcuttur. Dilediğiniz zaman hız seviyesini artırarak çalıştırabilirsiniz. Bu küçük ev aletleri aynı zamanda mutfağınıza dekoratif olarak da katkı sağlar. Farklı renk seçenekleri arasından beğenilerinize hitap eden bir renk tercihinde bulunabilirsiniz. Mikser seti şeklinde sunulan ürünlerin içeriğinde karıştırıcı, çırpıcı, parçalayıcı gibi fonksiyonlar bulunduran parçalar vardır.

El mikseri işlem için gerekli aparatı takılarak pratik bir kullanım sağlar. Mikser seçimi sırasında kullanım amaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Güç ayarı, farklı aparatlar takılabilme özelliği gibi fonksiyonlara bakılarak seçilen küçük ev aletleri mutfakta rahat şekilde işlerinizi yapmanıza olanak tanır.

Mikseri profesyonel anlamda kullanmak için güçlü modelleri, basit işlemler yaparken kullanmak adına daha sabit özelliklere sahip olanları seçebilirsiniz. Aynı zamanda göz zevkinize hitap eden renk ve tasarımdaki mikseri satın alarak mutfak dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz.

Pişirmeye Harcayacağınız Zamanı Kısaltan Kızartma ve Pişirme Makineleri

Kızartma ve pişirme makineleri tava, tencere gibi ürünlerin alternatifi ve daha pratik şekilde işleyen küçük ev aletleridir. Yumurta haşlama makinesi veya yoğurt makinesi gibi yalnızca bir ürüne odaklanan elektronik makine modelleri de mevcuttur.

Farklı özelliklere sahip kızartma ve pişirme makineleri, kullanacağınız alana yapacağınız yiyeceğe göre çeşitli modeller sunar. Gereksinimleriniz doğrultusunda bir kızartma ve pişirme makinesi tercihinde bulunabilirsiniz. 

Airfryer FiyatlarıElektrikle çalışan kızartma ve pişirme makinelerinin ıslak zeminlerde fazla tutulmaması gerekir. Çeşitli niteliklere sahip olabilen bu ürünlerin temizliği için bu küçük ev aletlerinin kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Yıkanabilen parçalara sahip kızartma makineleri hijyen açısından önemli bir özellik taşır. Elde veya bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun kızartma makinesi parçaları kullanım kolaylığı sunar. Yoğurt makinesi veya yumurta haşlayıcı gibi ürünlerdeki kapak gibi çıkarılabilen parçalar bulaşık makinesinde yıkamaya uygunsa zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Kızartma ve pişirme makineleri seçiminde ürünün boyutunu ve fonksiyonlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Hazırlanacak yemeğin sunulacağı insan miktarı da önem teşkil eder. Kalabalık için hazırlanacak bir yemekte daha büyük boyutlarda modellerden yardım alabilirsiniz.

Küçük ev aletlerinin kolay taşınabiliyor olması, kolay şekilde saklanabilmesi gibi özellikler pratik bir kullanıma olanak tanır. Uzun süreli kullanım için ürünlerin niteliklerini inceleyip seçiminizi aynı doğrultuda belirleyebilirsiniz.

Tost ve Daha Birçok Yiyeceği Hazırlamanızı Sağlayan Tost Makineleri

Tost makineleri, gün içerisinde hızlı ve pratik biçimde yapılabilen yiyeceklerden biri olan tostu ve daha birçok çeşitli yiyeceğin kızartma ve pişirme için kullanılabildiği küçük ev aletlerinden biridir. Bu ürünler arasında seçim yapılırken içerisindeki plakanın çıkarılabilir olmasına dikkat edilir. Plaka bölümü çıkarılabilen modeller, aletin temizliğinin kolay biçimde yapılmasını sağlar.

Tost makinesinin üretildiği materyaller sağlık açısından önem teşkil eder. Demir döküm, teflon ya da granit yapıda olan modeller farklı materyaller içeren küçük ev aletleri türlerindendir. Plakasında yapışmaz özellik bulunan ve ısınma işlemini hızlı gerçekleştiren modelleri tercihlerinizde üst sıralara yerleştirebilirsiniz.

Tost makinesi hızlı pişirme sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Böylece küçük ev aletleri fiyatları açısından hem bütçeye uygun bir ürün seçimi yapılabilir, hem de uzun vadede maddi yararı da görülür. Büyük kitleler için kullanılacak bir tost makinesinde ürün boyutları önemli nitelik taşır ve büyük hacimde bir tost makinesi tercihi gerektirir. Mini tost makineleri ise bireysel olarak kullanılmak üzere üretilmiş küçük ev aletleri arasındadır. 

Ürünlerin temizliği önemli bir konudur. Çeşitli yiyeceklerinizi pişirebildiğiniz aletin hijyeninin belirli aralıklarla sağlanması gerekir. Kullanıldıktan sonra plakanın üzerindeki kalıntılar temizlenebilir. Sonrasında çıkarılabilen plaka sıcak su ile gerekli bulaşık deterjanları veya yağ çözücülerle birlikte hijyeni sağlanır.

Bu ürünler kimyasallar kullanmadan da temizlenebilir. Makineyi bir müddet ısıttıktan sonra fişini çekerek üzerine kağıt havlu koyduktan sonra bekleyip nemli bir bezle silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşam Ortamınızı Kirlerden Arındıran Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli süpürgeler çok sık tercih edilen ve her evde bulunan küçük ev aletleri arasındadır. Birçok farklı teknik özellik, tasarım, renk çeşidi bulunan bu küçük ev aletleri içerisinden gereksinimlerinizi karşılayacak olan modeli tercih edebilirsiniz.

Bu küçük ev aletleri evinizin genel temizliğini yapmak için başvuracağınız ürünlerdendir. Evinizin zeminini, halılarınızı, koltuklarınızı ve daha birçok alanı küçük ev aletleri yardımıyla biriken kirlerden arındırabilirsiniz.

Bu küçük ev aletleri toz torbalı, toz torbasız, siklonlu, su filtreli, dik saplı ve robot süpürgeler gibi modellere sahiptir. Elektrikli süpürge tercih ederken toz toplama haznesinin özellikleri, emiş gücü, çıkardığı sesin desibeli gibi önemli fonksiyonları inceleyebilirsiniz.

Kirleri iyi çekmesini bekliyorsanız emiş gücü yüksek küçük ev aletlerini, sağlık konusuna önem veriyorsanız mikro veya hepa filtresi bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Toz torbalı bir süpürge tercih edecekseniz dayanıklı ve çift toz torbasına sahip modelleri kullanabilirsiniz.

Daha pratik bir süpürge ihtiyacınızda dik saplı küçük ev aletleri markaları ve modelleri içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Alerji durumunuz varsa ya da evcil hayvan besliyorsanız yüksek emiş gücü özelliğine sahip siklonlu küçük ev aletleri alabilirsiniz.

Robot süpürgeler gelişen teknolojiyle beraber piyasaya sürülen elektrikli süpürge çeşitleri arasındadır. Çeşitli modellerde üretilen robot süpürgeler taşıdığı teknik özellikler bakımından farklılıklar barındırabilir. Hiçbir efor sarf etmeden hatta oturduğunuz yerden ev temizliği yapmak istiyorsanız robot süpürgeleri tercih edebilirsiniz.

Türlü Kumaşlardaki Kırışıklıkları Gideren Ütüler

Bu küçük ev aletleri; kıyafet, masa örtüsü, perde gibi eşyaların düzgün bir görüntüye sahip olabilmesi adına kullanılan küçük ev aletlerindendir. Bu küçük ev aletleri, tabanında bulunan gözeneklerden çıkan ısıyla oluşan buhar sayesinde kullanıldığı yüzeydeki kırışıklıkları giderir.

Farklı modelleri bulunan bu ürünler arasından ihtiyacınızı karşılayacak ve kullanım kolaylığı oluşturacak küçük ev aletleri çeşidini tercih edebilirsiniz. Buharlı, kazanlı, buhar kazanlı, seyahat gibi türleri bulunan ürünlerin teknik özellikleri ve kullanım alanları birbirinden farklıdır.

Buharlı ütüler tek seferde çabuk ısınan yapılarının olması sebebiyle sıkça tercih edilen ütü türlerindendir. Buharlı ütü modelleri arasında taban teknolojisi, kumaşa olan hassasiyet, buhar gücü, kireç önleyici gibi fonksiyon farklılıkları bulunabilir. Buhar kazanlı modeller tek seferde birden fazla kumaşı ütüleyebilir. Sahip olduğu büyük su haznesinin bir getirisi olarak yoğun buhar gücü uygular ve kırışıkları kolayca açabilir.

Akıllı ütüler kumaş türünü kendisi algılar ve ısı derecesini kontrol ederek kolay bir ütüleme yapabilmeyi sağlar. Seyahat ütülerinin büyüklüğü, taşıma konusunda sıkıntı çıkarmayacak boyutlardadır ve suya gereksinim duymadan ütüleme işlemi gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Az yer kaplaması sebebiyle seyahat boyunca taşınabilir. Seyahat ütüsünün aksamları iç içe geçebildiği için taşınma kolaylığı oluşturur. 

İhtiyacınıza uygun ütü modelini teknik özellikleri ve sağladığı avantajları inceleyerek belirleyebilirsiniz. Ürünler farklı renk ve tasarımlarda üretilebilir. Gözünüze hitap eden tasarımdaki küçük ev aletlerinden ütü tercihinizi yapabilirsiniz.

Saçlarınıza Gereken Bakımı Sağlayan Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri bakım rutinlerinin vazgeçilmez parçalarını oluşturur. Saçlarınızı kurutmak için kullandığınız saç kurutma makineleri, saçlarınızı şekillendirmek için başvurduğunuz saç düzleştiriciler ve saç maşaları gibi küçük ev aletleri önemli saç bakım ürünlerindendir.

Saçlarınızın sağlıklı biçimde uzaması, düzgün bir kurutma cihazı ile kurutulması saçlarınızın sağlığı ve bakımlı görünmesi açısından önemlidir. Bu küçük ev aletleri fiyatları, modellerin niteliklerine ve malzemelerine göre değişir. Saç bakım ürünlerini seçerken saç yapınıza uygun küçük ev aletleri seçebilirsiniz.

Saç kurutma makineleri saçlarınızı ıslaklıktan arındırmak için genellikle duştan sonra çokça kullanılan ürünlerdir. Mini boyutlardaki saç makineleri taşınabilirlik kolaylığıyla seyahatlerinizde yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz şekilde üretilir. Sunduğu güç orta derecede iki farklı kademeli hız ayarı ile işinizi görmeye yeterli biçimde oluşturulmuştur. Mini modeller hafif ve hacim olarak küçük olduğu için fazla yer kaplamayan küçük ev aletlerindendir. Saçlarınızı yıpratmadan kurutur.

Büyük boy saç kurutma makineleri yüksek güçleri ve ayarlanabilen üç farklı kademede ısı ayarlarıyla daha etkili bir kurutma deneyimi sunan küçük ev aletleridir. Fön başlığı ve difüzör gibi aparatları bulunan modeller kıvırcık ve düz saç tiplerine sahip olanların kullanımına uygun bir kurutma sağlar. 

Elektrikli saç şekillendiriciler kendi başınıza saç şekillendirmesi uygulayabilme fırsatı tanıyan küçük ev aletleridir. Saç düzleştiriciler seramik kaplamalı diş takımı ve değişen ısı kademelerinde saçınıza dilediğiniz gibi şekil vermenizi sağlar. Fırça formunda saç düzleştiriciler saçlarınızı bir yandan tarayıp bir yandan düzleştirebilmenize olanak tanır. Saç maşaları saçlarınızı dalgalı veya kıvırcık olarak biçimlendirmek istediğinizde yardımcı olur.

Kişisel Bakımınızı Rahat Biçimde Yapmanızı Sağlayan Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri, günlük saç ve vücut bakımı için sıkça kullanılabilen küçük ev aletlerinden oluşur. Birçok farklı işleve, teknik özelliklere, tasarıma göre çeşitli modelleri mevcuttur.

Tıraş makinesi ve epilatör gibi bakım aletlerini alırken niteliklerini incelemek önemlidir. Şarjlı ya da pilli tıraş aletlerinin yanında kablolu şekilde çalışan bakım ürünleri de vardır. Kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak kişisel bakım ürünleri arasından uygun küçük ev aletleri seçiminizi yapabilirsiniz.

Tıraş makinesi vücut bakımının yanında saçlar için düzeltme, kısaltma gibi işlemler için de kullanılabilen küçük ev aletlerinden bir kişisel bakım ürünüdür. Aynı zamanda sakalları kesmeye veya düzeltmeye yarayan tıraş makineleri vücudunuzun farklı bölgelerinde de epilasyon uygulaması yapmanıza fırsat tanır. Tıraş makineleri vücut bakımı için yaptırılan lazer uygulamalarından önce kılların kesilmesi ya da kısaltılması amacıyla tercih edilebilen bir kişisel bakım ürünüdür.

Kişisel bakım aletleri kullanıldıktan sonra temizlenmeye ihtiyaç duyar. İçeriğinde temizleme fırçası bulunan modeller sayesinde alet temizliği kolayca yapılabilir. Cinsiyet fark etmeksizin tercih edilebilen kişisel bakım aletleri, boyut olarak küçük olmaları sayesinde fazla yer kaplamaz ve seyahatler esnasında rahat bir biçimde yanınızda taşınabilen küçük ev aletleridir.

Saç bakımı, epilasyon, cilt bakımı gibi amaçlarla kullanılabilen birçok farklı model sunan kişisel bakım ürünleri kendi bakımınızı ev rahatlığında yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünlerdendir.

Vücut Kütlenizin Takibini Kolaylaştıran Basküller

Baskül vücut kütlesinin ölçülmesine yarayan küçük ev aletlerindendir. Gelişen teknoloji sayesinde ürünlerin farklı versiyonlarının üretilmesiyle yalnız kütle değil vücut kitle endeksi gibi bilgiler de hesaplanabilir. Spor sürecine girdiyseniz, diyet yapmaya başladıysanız, kilonuzu kontrol etmenizi gerektirecek bir dönemde bulunuyorsanız bu ürünler önemli yardımcı küçük ev aletlerindendir. Basküllerin özellikleri ve çalışma şekilleri doğrultusunda farklı modelleri bulunur. 

Bu küçük ev aletleri modellerinden mekanik sisteme sahip ürünler üzerinde sayılar bulunan göstergede bir ibreyle kilonuzu işaret eder. Teknolojik anlamda gelişmiş baskül modelleri arasında elektronik modeller vardır. Elektronik modellerde ağırlığınızı dijital bir ekran üzerinde görebilirsiniz. 

Dijital modeller yalnızca ağırlık ölçmekle kalmaz. Boy, yaş, cinsiyet gibi bilgilerin baskülün elektronik sistemine işlenmesiyle birlikte vücut kitle endeksi ve diğer istatistiklere ulaşılabilmesine olanak tanır. Barındırdığı hafıza özelliğiyle birlikte son ölçüm sonuçlarını kaydederek sonrasında gösterebilir. Basküller farklı materyallerda üretilebilen çeşitli tasarım özelliklerine sahip olabilen küçük ev aletleri arasındadır.

Cam modeller şık bir görüntü sağlar. Farklı baskül modellerinde tasarım anlamında çeşitli desenler bulunabilir. Gereksinimlerinize uygun bir baskül seçimi yaparken baskülün taşıyabildiği maksimum ağırlık seviyesini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Farklı kullanım alanlarına, modellerine, tasarım özelliklerine sahip birçok ürün Koçtaş’ta bulunur. Küçük ev aletleri markalarını Koçtaş’tan rahatça inceleyebilirsiniz. Çeşitli kampanyalarla beraber her bütçeye uygun küçük ev aletleri fiyatlarına Koçtaş’tan kolayca ulaşabilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorular Sorular

Küçük ev aletleri nelerdir?

Küçük ev aletleri arasında mutfak tartısı, mikserler, blenderlar, mutfak robotları, meyve sıkacakları, kettle ve su ısıtıcılar bulunur. Çay, kahve makineleri, kızartma, pişirme, tost makineleri, saç ve kişisel bakım ürünleri, elektrikli süpürgeler, baskülleri de örnek verilebilir.

Küçük ev aletleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Küçük ev aletleri alırken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. En iyi küçük ev aletleri fiyatları açısından ve gereksinimlerinize uygun yapıda olanlardır. Kullanacağınız alana, ortama göre gereken nitelikleri taşıyan küçük ev aletleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfakta kullanılan ev aletleri aynı zamanda dekor olarak bulundurulabileceği için kişisel zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Küçük ev aletleri fiyatları ürünlerin modellerine, işlevlerine, teknik özelliklerine göre değişim gösterebilir.

Mutfakta kullanılan elektronik ev aletleri nelerdir?

Mutfakta kullanılan küçük ev aletleri arasında kaynar su ihtiyacını çabucak karşılayabilmenizi sağlayan kettle ve su ısıtıcıları; bolca tüketilen sıcak içeceklerin pratik biçimde hazırlanmasına olanak tanıyan çay ve kahve makineleri; sebze ve meyve suyunu kolayca çıkarabileceğiniz narenciye ve meyve suyu sıkacakları bulunur. Mutfak tartısı, mikser, blender, mutfak robotları, kızartma, pişirme ve tost makineleri de örnek verilebilir.

 

Daha fazla göster
519 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: