150 TL Üzeri Kargo Bedava

Testere Zincirleri ve Yağları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Testere ve Zincir Yağları

Bahçe ve balkon ana başlığı altında yer alan bahçe testereleri kategorisinde ihtiyacınız olan testere ve zincir yağları sizleri bekliyor. Elektrikli ve benzinli testere seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz bu kategorideki zincirler ve zincir yağları, testerelerinizin bakımını düzgün bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Böylece uygun testere ve zincir yağları sayesinde dayanıklılığı artan testereleriniz; uzun yıllar boyu kullanılabilir hale geliyor.

Farklı Özelliklere Sahip Testereler ve Testere Zincirleri

Ağaç, odun, plastik vb. bir çok sert malzemenin kesiminde kullanılan testerelerin kesme işlemini gerçekleştiren kısmı testere zincirleri olarak isimlendiriliyor. Bahçe testeresi, ağaç kesme testeresi, motorlu testere gibi farklı özelliklere sahip ürünlere özgü üretilen testere zincirlerinde genellikle metal malzeme kullanılıyor. Bosch'un ürettiği testere zincirlerinde ise bu metal zeminin üzerinde krom kaplama bulunuyor. Çeşitli markalara ait testere zincirleri 26, 28, 30, 45 gibi farklı diş sayılarına sahip olarak karşımıza çıkarken; bu zincirlerin kullanılacağı testerenin özelliklerine bağlı olarak doğru testere ve zincir yağları ile gereken bakımları yapmak; testerelerin kullanım ömrünü uzatmak adına büyük bir önem taşıyor. Testere zinciri fiyatları markadan markaya değişiklik gösterdiği gibi; diş sayısı, pala uzunluğu gibi çeşitli parametrelere bağlı olarak da artış gösterebiliyor. Sektörde başarısını kanıtlamış markaların ürettiği testere ve zincir yağları daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken; ilgili kategoride her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri bulunuyor.

Testere ve Zincir Yağları Kullanımı

Doğru testere ve zincir yağları kullanmak kesim işlemlerinde daha düzgün sonuçlar elde etmenizde önemli bir rol oynuyor. Testere zinciri seçimi ne kadar önemliyse testere zinciri yağı seçimi de bakım işlemlerinde aynı ölçüde önem taşıyor. Bazı zincir yağları motorlarda kullanılabilirken bazıları sadece bar ve zincir kullanımına uygun olarak üretiliyor. Ayrıca farklı miktarlarda satışa sunulan zincir yağları arasında en çok talep gören ürün seçeneği 1 lt'lik zincir yağları olarak karşımıza çıkıyor.

Testere ve zincir yağları; düzenli kullanıldığında testerenizin ömrünü uzatarak bahçe ve kesim işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Siz de bu tip işlemlerinizde kullanacağınız birbirinden fonksiyonel testerelerin yanı sıra uygun testere ve zincir yağları satın almak istiyorsanız Koçtaş'ın bahçe testereleri kategorisine göz atabilir; beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak anında sipariş edebilirsiniz!

En Çok Satan Testere Zincirleri ve Yağları Hangileri?

Koçtaş Testere Zincirleri ve Yağları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Avuç Taşlama Makinası Için Zincirli Testere Aparatı 35 Cm
  2. Zincir Yağı 1 Lt
  3. Hyundai .325 1.5mm 36 Diş Köşeli
  4. Yedek Testere Zinciri AKE 35 S
  5. Ağaç Kesme Yedek Zincir 20 Cm (1,1 Mm)
Daha fazla göster
71 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: