200 TL Üzeri Kargo Bedava

Matara

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İçeceklerinizi Matara Çeşitleri ile Her Yere Taşıyın

Matara çeşitleri günlük hayatın önemli parçaları arasında yer alır. İşe ya da okula giderken suyunuzu ya da kahvenizi her an yanınızda taşımanıza imkan tanır. Bununla beraber kamp gibi dış mekan aktiviteleri ile ilgileniyorsanız ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilir, açık alanlarda ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. 

Çocuklarınıza okula giderken yanlarında taşımaları için su vermek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Sabahları evden çıkmadan önce kahvenizi ya da çayınızı ürünlerin içine doldurarak pratik bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Bununla beraber zincir kahve dükkanlarından da sipariş ettiğiniz içecekleri matara çeşitlerinin içine doldurmalarını isteyebilir ve kendi bardağınızı dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 

Günlük hayata hijyen ve fonksiyonellik katmasıyla öne çıkan ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Çalışanlardan öğrencilere ya da kamp yapan kişilere kadar geniş bir kitleye hitap eden ürünler, günlük hayata pratiklik katar. Aynı zamanda ürünleri piknik gibi açık alan aktivitelerine katılırken de yanınızda taşıyabilir, içeceklerinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz. 

Geleneksel su şişeleri ile kıyaslandığında daha sağlam ve hijyenik bir yapıya sahip olan mataralar, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber ürünler kompakt bir yapıya sahip olması ve hemen hemen her yerde kullanılabilmesiyle de dikkat çeker. Böylece ihtiyaçlarınızı dilediğiniz yerde giderebilir, ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı boyut, tasarım ve özelliklere sahip olacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, herkesin aradığı modele pratik bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir. 

Bazı modeller detoks yapan kişiler için özel olarak tasarlanırken bazıları kahve ya da çay gibi içecekleri yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Her türlü ihtiyaca yanıt verecek alternatiflere sahip olan ürünler sayesinde aradığınız parçalara anında erişebilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. 

Matara fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere anında erişebilir, açık alan aktivitelerinize fonksiyonellik katabilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için uygun matara fiyatları arasından seçim yapabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde giderebilirsiniz. Farklı aktivitelere uyum sağlayacak alternatiflere sahip olan ürünler sayesinde aradığınız özelliklere anında erişebilir ve su matarası çeşitleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.

Matara Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Matara çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin özellikleri ve fonksiyonelliği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak dış mekanlarda istediğiniz içeceği rahat bir şekilde yanınızda taşımanızı mümkün hale getirir. İçecek taşımak için özel olarak tasarlanan ürünlerin ağız bölümü oldukça sağlamdır ve genellikle sızıntı benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçecek şekilde özel olarak tasarlanır.
 • Ürünler içecek tüketmek için dizayn edildiğinden uç bölümlerinde içeceklerinizi rahat bir şekilde tüketmenize yardımcı olan bölümler yer alır. Ağızlıklar sayesinde her ortamda rahatlıkla içeceklerinizi tüketebilir ve günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.
 • Mataralar arasından seçim yaparak çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Plastik şişelerde su tüketmek yerine ürünler aracılığıyla plastiğin çevreye yayılımını azaltabilir ve daha temiz bir doğa için sürdürülebilir bir yaşam tarzı benimseyebilirsiniz. Aynı zamanda matara çeşitleri içinden seçim yaparak uzun sürede maliyetten de tasarruf edebilirsiniz. Her gün su şişesi satın almaktansa ürünler arasından seçim yaparak günlük hayatınıza katkıda bulunabilirsiniz.
 • Ürünleri neredeyse her gün dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Suyun yanı sıra detoks malzemeleri, kahve, çay ya da meyve suyu gibi içeceklerle ürünleri doldurarak her gün farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Ürünleri doldurmak için evde de olmanıza gerek yoktur. Dışarıda aldığınız bir içeceği içine doldurabilir ve bütün gün keyfini çıkarabilirsiniz. Bazı kahve zincirleri kendi matara modelinizin içinde size kahve servis eder ve ürünler içeceklerin sıcaklığını belirli bir dereceye kadar muhafaza ettiği için gün içinde dilediğiniz zaman o içecekleri tüketebilirsiniz.
 • Ürünleri yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da rahat bir şekilde kullanabilir. Çocuklarınıza kendilerine özel ve hijyenik ürünler satın alarak onların günlük hayatına da işlevsellik katabilirsiniz. Çoğunlukla taşınması oldukça rahat bir yapıya sahip olan ürünler, çocuklarınıza okula giderken eşlik edebilir. Bununla beraber alternatiflere göz attığınızda çocukların da beğenebileceği birçok farklı tasarım olduğunu görebilirsiniz. Böylece onlara günlük hayatlarında kullanmaktan keyif alabilecekleri ürünler alabilirsiniz.
 • Ürünlere göz attığınızda alüminyum, paslanmaz çelik, titanyum ya da plastik gibi birçok farklı malzemeden üretilen seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından istediğiniz özellikleri sunan parçalara anında erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir malzeme varsa mataralar arasından pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz.
 • Farklı tasarım ve özelliklere sahip olan ürünler herkesin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde gidermesine yardımcı olur. Alternatifleri incelediğinizde 1 litre ya da 1.5 litre matara çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Böylece günlük hayatta ihtiyacınız olan hacmi sunan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Büyük hacimli olan ürünler biraz daha ağır bir yapıya sahip olsa da günlük ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak miktarda su ya da başka içecekleri yanınızda taşımanıza olanak tanır. Bu sayede ister toplu taşımada ister okulda isterseniz de iş yerinizde dilediğiniz miktarda sıvı tüketebilirsiniz.
 • Ürünler sahip olduğu tasarım çeşitliliğiyle de herkesin aradığını kolaylıkla bulmasını mümkün hale getirir. Seçenekler arasında tek renkli, çok renkli ya da desenli modeller olduğunu görebilirsiniz. Ürün çeşitliliği sayesinde istediğiniz görünümü sunan ürünlere anında erişebilir, günlük hayatınıza şık parçalar katmaya başlayabilirsiniz.
 • Paslanmaz çelik gibi malzemeler hijyenik olmasıyla birçok kişinin dikkatini çeker. Zararlı maddelerin içine girmesini önleyerek içtiğiniz içeceklerin daha uygun koşullarda muhafaza edilmesini mümkün hale getirir. Bununla beraber kullandığınız ürünleri belirli aralıklar ile temizlemeniz ve daha steril hale getirmeniz önerilir.
 • Mataralar, içine dökülen içeceğin sıcaklığını korumasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Örneğin, sıcak bir yaz günü içine koyduğunuz suyun soğuk kalmasını mümkün hale getirir. Böylece sıcak havalarda ihtiyacınız olan içecekleri rahat bir şekilde tüketmenize olanak tanır. Ürünler, hangi iklimde olursanız olun içine koyduğunuz içeceğin istediğiniz kıvamda kalmasını mümkün kılar.
 • Plastik şişelerin aksine ürünlerin içerisinde genellikle insan sağlığı için tehdit edici maddeler bulunmaz. Bununla beraber içeceğinizin ne olduğunu gizlemek ve herkese göstermek istemiyorsanız da ürünler işlevsel hale gelir. Örneğin, okulda ders sırasında kahve ya da çay rahat bir şekilde tüketebilir, öğretmenleriniz fark etmeden dilediğiniz içecekleri içebilirsiniz. Gizliliğe önem veren kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilen mataralar, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

Matara fiyatları ve alternatifleri sayesinde ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı alternatife sahip olan suluk matara çeşitleri arasından istediğiniz özellikleri sunanlara ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için tercih edebileceğiniz matara fiyatları ve modelleri sayesinde ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilir, evin dışında istediğiniz içeceği rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Geleneksel Şişeler ile Matara Modellerinin Farkları

Geleneksel şişeler de su ya da meyve suyu gibi içeceklerinizi dış mekanlarda yanınızda taşımanızı kolaylaştırsa da matara modelleri ile kıyaslandığında iki ürün grubu arasında bazı farklılıklar bulunur. Ürünlerin farklılıkları ve benzerlikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Camdan üretilen şişeler, su gibi içeceklerinizi matara modelleri ile benzer şekilde hijyenik bir ortamda muhafaza etmenize yardımcı olur. Camdan üretilen şişler de matara modelleri gibi birden fazla kullanılabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bununla beraber cam şişeler daha hassas bir yapıya sahiptir. Matara modellerini dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşırken cam şişeler de durum aynı değildir. Cam şişeler genellikle hantal bir yapıya sahiptir ve kırılmaya oldukça müsaittir. Bununla beraber matara modelleri dış mekanlarda kullanılmak için özel olarak tasarlanır ve kırılma ya da çatlama benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığı oldukça düşüktür.
 • Geleneksel şişe modellerinin dezavantajları arasında sızıntı yapabilme olasılıkları gelir. Bununla beraber matara çeşitlerinde böyle bir problem yoktur. Ayrıca geleneksel şişelerde su içme bölümü matara modelleriyle kıyaslandığında daha kısıtlı olabilir.
 • Matara çeşitlerini incelediğinizde bazı modellerde taşımayı kolaylaştırmak için kulp gibi alanlar olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber su şişelerinde kulp yoktur ve kullanımı diğer ürünler kadar rahat değildir.
 • Her iki ürün de kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla öne çıksa da matara çeşitleri dış mekanlarda daha rahat bir kullanım elde edilmesini sağlar. Bununla beraber ev içinde su içmek için bir ürün arıyorsanız şişeler arasından da seçim yapabilirsiniz. İşe, okula ya da pikniğe giderken su şişeleri o kadar kullanışlı olmayabilir.
 • Matara çeşitleri hava şartları ne olursa olsun içindeki sıvının istenilen sıcaklıkla kalmasını mümkün hale getirse de geleneksel şişelerde durum bu şekilde değildir. Eğer dışarıdaki hava sıcaksa şişeler içinde bulunan suyu soğuk tutmayabilir.
 • Matara çeşitleri genellikle çağdaş tasarımlara sahip olan şık parçalardan oluşur. Bununla beraber geleneksel şişelerin tasarımı sadedir ve istenilen şıklığın elde edilmesi mümkün değildir.
 • Geleneksel şişeleri incelediğinizde genellikle cam ve plastikten üretildiğini görebilirsiniz. Bununla beraber matara modellerinde plastik, titanyum, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi farklı malzeme çeşitleri bulunur. Böylece istediğiniz tipteki ürünlere kolaylıkla erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.
 • Plastik şişede su satın almak her ne kadar daha pratik olsa da uzun vadede hastalıkların büyümesini de kolaylaştırmış olursunuz. Plastik şişeler genellikle sağlığa zararlı olduğu düşünülen PET’ten üretilir. Bununla beraber matara çeşitleri içeceklerin muhafaza edilebileceği daha hijyenik bir ortam elde etmenizi mümkün hale getirir.

Matara fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız modellere kolaylıkla erişebilir, dış mekanlarda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Matara Çeşitleri

Matara çeşitleri incelendiğinde farklı özelliklere sahip olan pek çok model olduğu görülebilir. Bu sayede mataralar arasından ihtiyaçlarınızı giderecek parçalara pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ve sundukları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Ürünlere göz attığınızda farklı kullanım alanları için özel olarak tasarlanan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Fitness, spor, günlük, kamp, detoks, outdoor, pipetli, spor ve hem yiyecek hem de içecek hazırlayabileceğiniz özellikler sunan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.
 • Fitness ya da spor aktiviteleri için özel olarak tasarlanan modeller, egzersiz yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz suya anında erişmenizi sağlar. Ürünleri incelediğinizde genellikle tutma yeri olmayan modellerden oluştuklarını görebilirsiniz. Fitness ya da spor benzeri aktiviteler için tasarlanan modeller genellikle plastikten üretilir. Plastik, hafif bir yapıya sahip olması ve her yere rahat bir şekilde yerleştirilebilmesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber ürünlerin ağızları oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Spor aktiviteleri sonrası rahat bir şekilde su içmenize yardımcı olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece fitness antrenmanlarınız arasında ihtiyaç duyduğunuz sıvıya ulaşmanıza imkan tanır.
 • Kamp için tasarlanan matara termos modellerini incelediğinizde genellikle diğerleriyle kıyaslandığında daha büyük bir yapıya sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. 2 ya da 3 lt matara çeşitlerine kamp aktiviteleri için tasarlanan ürünler arasından erişebilirsiniz. Kamp matarası çeşitleri genellikle çelik matara çeşitlerinden oluşur ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olacak bir yapıya sahiptir. İçerisindeki sıvının uzun süre muhafaza edilmesini mümkün hale getirmesiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. İçtiğiniz suyun her yudumda soğuk ya da kahvenin her yudumda sıcak kalmasını sağlayan ürünler, açık alan aktiviteleri için ideal bir yapıya sahiptir.
 • Kampın yanı sıra doğa yürüyüşü gibi dış mekan sporlarıyla ilgileniyorsanız da outdoor aktiviteler için tasarlanan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle hafif bir yapıya sahip olan ürünler, sağlamlığıyla dikkatleri üzerinde toplar. Hareket halindeyken kullanılacak şekilde tasarlandığı için kullanan kişilerin birçok ihtiyacına yanıt verir.
 • Genellikle hava geçirmez ve sızdırmaz bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çeker. Ayrıca outdoor için özel olarak tasarlanan ürünlerin dış bölümü kaymaz bir yapıdadır. Böylece hareket halindeyken rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bununla beraber ürünleri incelediğinizde bazı modellerde boynunuza ya da çantanıza asmanıza yardımcı olan kancalar veya ipler olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünlerin sunduğu avantajlardan hareket halindeyken rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Bazı termos matara çeşitleri ise içerisinde yemek de muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Ürünlerin bir bölümüne yemeklerinizi bir bölümüne içeceklerinizi yerleştirerek rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Özellikle kamp benzeri aktivitelere katılırken yiyeceklerin de saklanabileceği bir yapıya sahip olan ürünler arasından seçim yapabilir, açık alanlara ev konforunu taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz yemekleri ve içecekleri yanınızda taşıyabileceğiniz bir model arıyorsanız bu ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz.
 • Ürünlere göz attığınızda bazı modellerde pipetler olduğunu görebilirsiniz. Pipetli matara çeşitleri spor aktivitelerinden dış mekan sporlarına kadar geniş bir alanda kullanılır. Pipetler, içine yerleştirdiğiniz sıvıyı daha rahat bir şekilde tüketmenize imkan tanır. Ayrıca yürürken de ürünlerin içinden sevdiğiniz içecekleri içmenizi mümkün hale getirir.
 • Detox matara çeşitleri farklı bir amaca hizmet etmesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Bu ürünler de içinde içecek muhafaza etmenize yardımcı olmasına rağmen ekstra özellikler sunabilir. Bazı modellerin iç bölümünde salatalık ya da nane gibi malzemeleri yerleştirebileceğiniz küçük bir alan yer alır. Bölmenin etrafına su doldurduktan sonra bu bölmeyi karıştırarak içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Detoks içeceklerinin rahat bir şekilde hazırlanmasını mümkün hale getiren özellikler sunan ürünler, günlük hayatınıza işlevsellik katabilir. Blender aracılığıyla detoks içeceklerinizi hazırlamak yerine ürünler sayesinde kolaylıkla sevdiğiniz karışımları yapabilir, dışarıda bile karıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, aktiviteleriniz doğrultusunda alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Matara fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız niteliklere sahip olan ürünlere anında erişebilir, dış mekanlarda ihtiyaç duyduğunuz malzemelere anında erişebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Matara Çeşitleri

Özelliklerinin yanı sıra ürünler sahip olduğu malzeme çeşitliliğiyle de aradığınızı pratik bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Matara malzemeleri ve özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Çelik termos matara çeşitleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Paslanmaz çelik matara suluk modelleri, sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Genellikle BPA ve toksin içermemesi ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Böylece içinde tükettiğiniz içecekleri güvenli bir şekilde içebilirsiniz. Ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun süreli bir kullanım sunar. Böylece plastik şişeler satın alarak çevreye zarar vermenizin de önüne geçer. Temiz tutulmasının kolay olması da ürünlerin dikkat çeken detayları arasında bulunur. Modelden modele değişmekle birlikte ürünler genellikle bulaşık makinesinde yıkanabilen bir yapıya sahiptir. Böylece istediğiniz hijyenik koşulları rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Ek olarak paslanmaz çelikten üretilen modeller, çantanın içinde ezilme ya da büzülme gibi istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçer. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için çantanızda bulunan eşyaların ürünlere zarar verme olasılığı oldukça düşüktür.
 • Titanyumdan üretilen modeller de hafif yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kendine has parlak görünümü de ürünleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı olduğu için de titanyum dikkat çekici seçenekler arasında yer alır. Yüksek mukavemet oranına sahip olduğu için günlük hayatta güvenle kullanılabilir. Hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Plastik ve cam ile kıyaslandığında çok daha dayanıklı olduğu için de geniş bir kitleye hitap eder. Özellikle kamp yaparken ya da dağ yürüyüşü gibi outdoor sporlarla katılırken ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Titanyum, doğal olarak korozyon önleyici bir malzeme olduğu için ürünlerin içine döktüğünüz sıvıların tadının bozulmasının ya da pas benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçer.
 • Cam matara çeşitleri de seçenekler arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Cam modeller, kimyasalların suyu kirletme riskini ortadan kaldırarak içine döktüğünüz sıvıları güvenli bir şekilde içmenizi mümkün kılar. Bununla beraber cam, kendine has şık dokunuşlarıyla ürünlere farklı bir hava katmayı başarır. Cam modelleri doldurup buzdolabında günlerce rahatlıkla biriktirebilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman alıp dışarı çıkabilirsiniz. BPA ya da diğer kimyasalların suya karışma olasılığı olmadan dilediğiniz içeceği güvenle tüketebilirsiniz. Bununla beraber cam, titanyum benzeri malzemeler ile kıyaslandığında daha ağır bir yapıya sahiptir.
 • Plastik matara çeşitleri de hafif yapısı ve sunduğu renk çeşitliliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Renkli matara çeşitleri genellikle plastikten üretilir ve sahip olduğu alternatifler sayesinde herkesin beğenebileceği tonu bünyesinde barındırır. Spora giderken yanınızda rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz bir ürün satın almak istiyorsanız plastik olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip matara seti çeşitleri arasından seçim yapabilir, farklı boyutlarda üretilen ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İstediğiniz malzemelerden üretilen küçük ya da büyük matara çeşitlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Koçtaş’taki çelik su matarası 2 lt seçenekleri sayesinde kampa giderken ihtiyaç duyabileceğiniz sıvıları rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. 1 lt matara ya da 3 lt olan modeller arasından aradığınıza ulaşabilir, gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.

Matara Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Matara Nedir?

Ürünler genel olarak içeceklerinizi bazı modeller ise yiyeceklerinizi muhafaza etmenize yardımcı olan bir yapıya sahiptir. Matara fiyatları ve seçenekleri arasından dış mekanlarda kullanabileceğiniz ürünlere anında erişebilirsiniz.

Matara Ne İşe Yarar?

Ürünler sayesinde dışarıdayken ihtiyaç duyduğunuz içeceklere ulaşabilirsiniz. Kahve, çay ya da su fark etmeksizin her türlü içeceği muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahip olan ürünler sayesinde dış mekanlarda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Plastik Matara Kokusu Nasıl Giderilir?

Plastik olan modelleri kullanmadığınız zamanlarda içinde su ya da herhangi bir içecek bırakmanız tercih edilmez. Sirke ya da limon tuzu gibi malzemeler ile ürünleri yıkayarak kokunun çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Matara Nasıl Temizlenir?

Üretildikleri malzeme ürünlerin temizliğinin nasıl yapılacağını değiştirebilir. Bazı çelik modeller makineye atılsa da bazılarının elde yıkanması önerilir. Plastik olanlar ise genellikle makineye atılarak yıkanabilir.

En Çok Satan Matara Hangileri?

Koçtaş Matara kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Plastik Matara Füme 750 Ml
 2. Plastik Matara Mavi 750 Ml
 3. Plastik Matara Turuncu 750 Ml
 4. Plastik Matara Mor 750 Ml
 5. Tohana H2o Kılıflı Cam Matara 500 Ml Siyah - H2o87501
Daha fazla göster
207 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: