65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  77   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Dekoratif Askılar

Her evin olmazsa olmazlarından biridir askılar. Gerek banyo, gerek yatak odası, gerek antre.. Evin her bölümünde büyüklü küçüklü askılara ihtiyaç duyuyabilirsiniz. Askılar sayesinde hem her şey derli toplu, hem de elinizin altında olacaklar. Evin en önemli aksesuarlarından olan askıların, evin havasına ve dekorasyonuna uygun olması önemli ve bu noktada dekoratif askılar imdadımıza yetişiyor. Tercihe göre tekli veya çoklu dekoratif askılar; yazılı, desenli, hayvanlı gibi pek çok çeşitle karşımıza çıkıyor.

Askılar Küçük Ama Hayat Kurtarıcı!
Büyük askıları mont, hırka gibi büyük ve yer kaplayan giysilerinizi bir arada tutmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle yatak odasında her giysinizi dolaba kaldırmanız pek de mümkün olmuyor. Bu durumlarda kapı arkasına takılan askılardan tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem giysileriniz elinizin altında olacak, hem de fazladan yer kaplamıyor olacaklar. Bunun yanında evin giriş kısmında askı mutlaka bulunur. Büyük askılara mont, atkı gibi eşyalarınızı yerleştirirken, daha küçük askılara da anahtar, çanta gibi nispeten daha küçük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Evden çıkışınızı hızlı ve kolay hale getirmek için askılar en büyük yardımcınız.

Mekanın Ambiyansına Uygun Dekoratif Askılar
Her mekana her askı yakışmayabilir. Modern ve minimal döşenmiş bir eve, düz renk ve sade dekoratif askılar daha çok yakışacağı gibi, çocuk odası için düşünüldüğünde hayvan veya çizgi film karakteri olan bir dekoratif askı daha uyumlu olacaktır. Kalpli, çiçekli, yazılı gibi çok çeşitli dekoratif askılar ihtiyacınıza göre tekli, ikili, üçlü veya daha fazla askılı şekilde karşınıza çıkıyor. Öte yandan tercihinize göre ahşap veya metalden yapılmış askıları tercih edebilirsiniz. Salon, giriş, yatak odası gibi mekanlarda ahşap malzemeden, desenli dekoratif askılar tercih edilirken, banyo, mutfak veya çalışma ortamı gibi portatifliğin ön plana çıktığı alanlarda metalden yapılmış, daha sade dekoratif askılar tercih edilebiliyor.

Kişisel zevkinize ve ihtiyacınıza uygun askıları bulmak artık çok kolay. Her boyda, her desende, her yaşa ve mekana uygun ister tekli ister çoklu dekoratif askı modelleri Koçtaş'ta. İhtiyacınıza uygun dekoratif askılar onlarca seçenek arasından seçilip sepetinize eklenmeyi bekliyor. Hızlı ve kolay alışverişin tadını Koçtaş ile çıkarabilirsiniz. 

Daha fazla göster