150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Bahçe Masaları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çocuk Masası Modelleri ve Fiyatları

Masalar, açık ve kapalı mekanlarda en çok kullanılan hareketli mobilyalardan birisidir. Genel olarak yetişkin bir bireyin ortalama vücut ölçüleri referans alınarak üretilen masalar, kullanıcıya ergonomik bir kullanım sağlar. Ancak aynı anda hem çocukların hem de yetişkinlerin ergonomik ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olmadığından dolayı ayrıca çocukların vücut ölçülerine uygun olarak tasarlanmış çocuk masası modelleri mevcuttur. Hem iç hem de dış mekanlarda çocuklarınızın konforlu bir şekilde kullanabileceği çocuk masası modellerine, çocuk bahçe malzemeleri arasında kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocukların Renkli Dünyasına Uygun Birbirinden Kullanışlı Çocuk Masaları

Çocukların renkli dünyasını temsil eden ve onların zevkle vakit geçirmesine, farklı aktivitelere yapmasına olanak sağlayan çocuk masaları, ebeveynlerin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Özellikle bahçelerde kullanılan çocuk masası modelleri farklı birçok renk ve boyut seçeneğine sahiptir. Bazı masalar tamamen tek bir renkten oluşan sade bir tasarıma sahipken, bazı ürünlerin ayak ve tabla kısımlarında farklı renk kullanımları olduğunu görebilirsiniz. Kullanacağınız mekanın dekorasyonuna ve kişisel zevkinize bağlı olarak bu ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Form olarak da farklı seçeneklerine sahip olan çocuk masası modellerinin bir kısmının dikdörtgen hatlara sahip olduğunu, bazı modellerin ise daha eğrisel çizgilerden oluştuğunu görebilirsiniz. Genellikle kolay bir kuruluma sahip olan bu masalar, farklı boyutlarda üretilir. Yükseklik olarak çocukların fiziksel konforunu sağlayan standart ölçüler esas alınırken, genişlik açısından ürünler arasında farklılıklar bulunur. Ürünü kullanacak kişi sayısı, ürünün konumlandırılacağı alanın genişliği gibi farklı unsurlar hangi boyutta bir çocuk masası satın almanız gerektiğinin ipuçlarını size verir. Çoğunlukla plastikten üretilen çocuk masaları kullanılan malzeme itibari ile oldukça hafiftir. Bu sayede çocuklarınızın isteği doğrultusunda evlerimizde kullandığımız diğer masaların aksine istenilen yere kolayca taşınabilirler. Ayrıca çocuk masası fiyatları yetişkinler için üretilen iç ve dış mekanda kullanıma uygun masalar ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Dolayısıyla çocuk masaları her bütçeye hitap eden bir ürün grubu arasında yerini alır.
İç mekanların yanı sıra balkon, bahçe ve teras gibi açık alanlarda çocuklarınızın rahatça kullanabileceği birbirinden kullanışlı çocuk masası modelleri için hemen Koçtaş'ı ziyaret edin beğendiğiniz ürünü kolayca sepetinize atın!

En Çok Satan Çocuk Bahçe Masaları Hangileri?

Koçtaş Çocuk Bahçe Masaları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Plastik Masa Mavi
  2. Plastik Masa Pembe
Daha fazla göster
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: