150 TL Üzeri Kargo Bedava

İnşaat Temizlik Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İnşaat Temizlik Malzemeleri

İnşaat temizlik malzemeleri, yeni inşa edilen ya da tadilat geçiren yapıların temizlenmesi için elzem malzemelerdir. İnşaat alanlarında oluşan kir ve lekeler, daha zorlayıcı ve inatçıdır. Yapıların temizlenebilmesi için özel temizlik malzemelerine ihtiyaç duyulur. Standart kir ve lekeler için üretilen ürünlerin ihtiyacı karşılamaması nedeni ile özel olarak üretilen inşaat temizlik malzemeleri ile işlemler çok daha kolay gerçekleştirilebilir. 

Zor Lekeler ve Kirler İçin İnşaat Temizlik Malzemesi Çeşitleri

İnşaat temizlik malzemeleri, kullanıldıkları alanlara göre farklı çeşitlere sahiptir. İnşaat alanlarında en çok ihtiyaç duyulan temizlik malzemesi fayans, mermer ve benzeri yüzeyler için kullanılan malzeme çeşitleridir. Bu ürünleri temizlemek üzere özel üretilen ve çizilmelerini engelleyerek kolay şekilde temizlenmesini sağlayan derz temizleyici ve leke çıkartıcı temizlik ürünleri mevcuttur. Banyo parlatıcı ürünler, banyolardaki fayansların, aynaların, seramik ve krom gibi yüzeylerin temizlenmesi için kullanılır. Yüzeylerin üzerinde çizik ve leke bırakmaması ile kullanışlı ürünler olarak görülür. İnşaat temizlik malzemeleri arasında yerini alan yağ çözücü ürünler, temizliği en zor kir ve lekelerden olan yağlar için özel olarak üretilir. Yağ lekelerinin yumuşatılması ve kolay şekilde sökülüp atılması için kullanılır. Mutfaklarda ocak, davlumbaz ve benzeri yerlerde yağ lekelerini temizlemek için idealdir. Küf oluşan yüzeylerin temizlenmesi ve küf lekelerinin giderilmesi için özel küf giderici ürünler mevcuttur. Tüm ürünlerin bir arada bulunduğu inşaat temizlik setleri, temizlik işlemlerinin yapılabilmesi için kullanıcıyla büyük kolaylık tanır. İçerisinde temizlik kovası ve sapı ile birlikte mop ucu bulunur. Mop ile fayans, seramik ve yer kaplamaları silinebilir. Eskiyen mop uçları yedekler ile değiştirilerek rahatlıkla yeniden kullanılabilir.

Püf Noktası: İnşaat Temizlik Malzemeleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İnşaat temizlik malzemeleri seçerken kullanım amacına uygun ürünler seçilmelidir. Fayans veya seramik yüzeyleri temizlemek için bu iş için özel üretilen ürünler kullanılmalıdır. Yüzeylerin zarar görmemesi için uygun malzeme kullanmak önemlidir. Bununla birlikte temizlenen alanda temizlik malzemelerinin izlerinin kalmaması için klorsuz ürünler seçilebilir. Temizlik malzemelerinin kokularından rahatsız olanlar içinde özel kokusuz ürünler de mevcuttur. 

İhtiyacınız olan inşaat temizlik malzemeleri ve tüm temizlik ürünleri uygun fiyat aralığı ve geniş seçeneklerle Koçtaş'ta! Seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize atın, yeni inşa edilen ya da tadilat yapılmış olan evleriniz ve iş yerlerinizi bu malzemeler kolayca temizleyin. 

Daha fazla göster
129 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: