200 TL Üzeri Kargo Bedava

Atık Su Boruları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Atık Su Boruları

Polipropilen atık su boruları ile yaşam alanlarınızın standardını yükseltebilirsiniz. Temiz su tesisatı gibi kirli su tesisatı içinde belli bir düzeneğe ihtiyaç vardır. Kirli suların şehir kanalizasyonuna taşınmasını sağlayan atık su boruları, sağlığa zarar verecek ihtimalleri ortadan kaldırır. İç atık su tesisatı, dış atık su tesisatı ve yağış suyu tesisatı olmak üzere kullanılan bu borular planlı şekilde yapılara yerleştirilerek atık suyun yaşam alanlarını en makul şekilde terk etmesini sağlar. Atık su boruları kullanılacak alanlara güvenilir bir şekilde kurulup sabitlendiği taktir de çok uzun yıllar mevcut tesisatın kullanılması mümkündür. 

Uzun Kullanım Vadeden Polipropilen Boruların Özellikleri

Eski yıllarda tesisat alanında kullanılan çabuk oksitlenen borulardan farklı olan, yer altına döşenmesi ile birlikte oksitlenme olayına imkan vermeyen polipropilen atık su borusu sızıntıların önlenmesi hedef alınarak üretilen kaliteli gider tesisatı borularıdır. İçerisinde kir ve yosun oluşmaz. Çürüme ve delinme gerçekleşmez. Kimyevi maddelere karşı dayanıklılık gösterir. Soğuk su ile temasında 20 santigrat dereceye, sıcak su ile temasında ise 90 santigrat dereceye kadar dayanıklıdır. Ses yalıtımı sağlar. Kullanım alanlarında ekstradan izolasyona gerek yoktur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan malzemeler ile üretilen atık su boruları gayri sıhhi etkiye sahip değildir. Sıcak hava ile şekil verilerek kullanılacak alanlarda rahatlıkla döşenmesini sağlayan alternatif kullanım imkanları sunan bir tesisat borusudur. Eğimli alanlarda, boru istenildiği gibi kesilebilir ve eğime göre gerektiği gibi de dirsekler kullanılarak yeniden şekillendirilebilir. Füzyon kaynaklar aracılığı ile şekil verilen atık su boruları dirsek kullanılmadan da birleştirilebilir ve birleştirme neticesinde borular birbiri içerisinde eriyerek bir bütün oluşturup tek malzeme haline gelir. Metresi gözetilerek atık su borusu fiyatları farklılık içerebilir. Kaç metrelik bir boruya ihtiyaç varsa hesaplama buna göre yapılır. Metre arttıkça atık su boruları fiyatlarında da artış olabilir. İhtiyacın 1 metreden daha az olması halinde 1 metrelik polipropilen boruların oranı alınır ve doğru oranda hesaplama yapılır.

Koçtaş'ta plastik boru ve ek parcalar arasında bulabileceğiniz iç ve dış alanlarda rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde kullanabilen atık su boruları Pvc kalitesindedir. online alışveriş kolaylığı ile hemen keşfedin, zahmetsizce sepetinize ekleyin!

En Çok Satan Atık Su Boruları Hangileri?

Koçtaş Atık Su Boruları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Atık Su Kelepçe Pvc
  2. Dubleks Atık Su Borusu
  3. Çatal Atık Su 45 Derece Pvc
  4. Atık Su Kelepçe Pvc
  5. Dubleks Atık Su Borusu
Daha fazla göster
19 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: