150 TL Üzeri Kargo Bedava

Vestiyer Askısı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Mobilya Askıları

Mobilya askıları, farklı tarzda ürün seçenekleri ile dolap içine sığmayan kıyafet ve aksesuarları, dolap veya kapı yüzeylerine asmanıza olanak sağlıyor. Montajı oldukça kolay olan bu ürünler altın, krom, plastik gibi çeşitli malzemelerden üretiliyor. Çanta, şal, kemer, atkı, elbise, hırka ve gömlek gibi hafif giysi ve aksesuarların haricinde,kalın paltolar ve pardesüler de bu askıların üzerine asılabiliyor. Genellikle kanca görünümüne sahip olan mobilya askıları arasında nokta şeklindeki ve lale formundaki ürün seçenekleri de bulunuyor.

Mobilya Askıları Sayesinde Daha Düzenli Evler

Yatak odasında açıkta kalan kıyafetlerinizi kolay bir şekilde ortadan kaldırmanıza olanak sağlayan mobilya askıları, kapı girişlerinde de önemli bir rol üstleniyor. Misafir geldiğinde montları toplayıp yatak üstlerine yığma derdi mobilya askıları sayesinde sona eriyor. Dış kapıya yakın bir noktada, portmanto veya kapı üzerine takılabilen mobilya askıları, hem sizin hem de misafirlerinizin montlarını geçici bir süre saklamak için ideal! Dolap içinde gereksiz yer kaplayan kalın ve hantal montlarınızı bu askılara asarak gardırobunuzda ve portmantonuzda bulunan diğer eşyalarınız için daha fazla yer açabilirsiniz. Dolaplarınızdaki sıkışıklığı bu şekilde gidererek, daha düzenli bir gardıroba sahip olabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonunda Kullanılan Mobilya Askıları

Mobilya askıları banyo dekorasyonunda da imdadınıza koşuyor. Duvara çakılan çiviler, banyo ve mutfaklarda tesisat borularına denk gelebiliyor. Bu da borularda patlamalara ve su baskınlarına yol açabiliyor. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için banyo mobilyalarınızın üzerine asacağınız mobilya askılarıyla kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Mobilya Askısı Modelleri ve Fiyatları

Mobilya askısı alternatifleri farklı renk ve biçimlerde satışa sunuluyor. Dekorasyon tarzınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz bu ürünlerin fiyatları ise ürünün görselliğine ve fonksiyonuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ayrıca ürünün hangi markaya ait olduğu da mobilya askısı fiyatları üzerinde etkili oluyor. Hafele gibi sektörün liderleri arasında yer alan firmalar, ürünlerini piyasa fiyatının biraz daha üzerinde satışa sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen bu markalar, alıcılarının akıllarında soru işaretlerine yer bırakmıyor.

Portmantodan yatak odasındaki gardırobunuza, mutfak dolaplarından çocuk odasına evinizin her alanında kullanabileceğiniz mobilya askılarıyla evinizde dağınıklığa neden olan eşyalarınızı tek hamlede ortalıktan kaldırın! Birbirinden kullanışlı mobilya askıları için Koçtaş'ta bulunan ürün seçeneklerine göz atıp; beğendiğiniz ürünü hemen sepete ekleyin!

Daha fazla göster
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: