150 TL Üzeri Kargo Bedava

Tepsi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Tepsi ve Kahvaltılıklar

Her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan tepsi ve kahvaltılıklar, yapıldıkları malzeme ve kullanım bakımından çeşitlilik gösterirler. Ahşap, çelik, metal melamin, plastik ve cam gibi materyallerden tasarlansalar da, şekilleri bakımından kendi içlerinde de ayrılırlar. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, desenli, katlanabilir ve kulplu tepsi modelleri geniş bir ürün yelpazesi sahip olmaları sebebiyle her zevke uygun modelleri içlerinde barındırır. Kahvaltılık modelleri seçeneklerinde de ahşap, cam, kapaklı ve fanuslu ürünler öne çıkanlar arasında yer alır. Tepsi ve kahvaltılıklar, kullanım açısından işlevselliği yüksek olan mutfağımızın vazgeçilmezlerindendir.

Püf Noktası: Hangi Tepsi Modelini Seçmelisiniz?

Tepsi modelleri kullanım amaçlarına göre farklılık gösterirler. Servis yapmak, yemek yemek ve bir şeyler taşımak için kullanacağınız tepsiler çeşitlerine göre ayrılırlar. Tepsiler, kullanım alanlarına göre, şekilleri, büyüklükleri, hangi malzemeden üretildikleri gibi seçeneklere ayrılırlar. Yuvarlak ve beyaz renk olup, kaydırmaz yapısı sayesinde rahat ve kullanışlı yapısı ile konforunuzu arttıranlarından. Mutfağınızda şıklık arıyor ve sunumlarınızda farklılık yaratmak istiyorsanız, kayın ağacından yapılmış, suya dayanıklılıkları ve sağlamlıkları ile bilinen ahşap modeller kullanıcı dostudurlar. Yuvarlak tepsiler, enerjik desenli görüntüleri ve çok amaçlı kullanımları ile öne çıkarlar. Kulplu oldukları gibi kulpsuz olarak kullanabildiğiniz çeşitleri de mevcuttur. Melamin tepsiler, kırılmaya karşı dayanıklı olup, desenli, tek renk ve tercih edeceğiniz kullanım şekline göre kulplu veya kulpsuz olarak satılırlar. Aynı zamanda çelik olanları arasında yine isterseniz düz, isterseniz desenli seçenekleri ile karşınıza çıkar. Katlanabilir tepsiler bu özelliğinden dolayı konforlu bir kullanım sunar. Metalden üretilmiş olanları, çok amaçlı kullanıma uygundur. Portatif olmaları sebebiyle, bahçenizde ya da piknikte kullanın yanınızdan ayırmayacağınız tepsi modellerinden biridir.

Sofra Dekorasyonunuzu Şıklıkla Birleştiren Tepsi ve Kahvaltılıklar

Günün en önemli öğünlerinden biri olan kahvaltı sabahlarınıza uygun şık kapaklı kahvaltılık seti sofranızda farlılık yaratır. Fanuslu kahvaltılık modelleri arasında, kayın ağacından yapılmış, yuvarlak bir zemine sahip modeller göze çarpar. Biri yuvarlak olan 5-6 adet kaseden oluşan ahşap kahvaltılık seti, hem kullanışlı hem de şık dizaynı ile göz doldurur. Ahşap tepsi ve kahvaltılıkları kullanırken direk sıcak su ile yıkamamalı, deterjan ve kimyasal ürün kullanmalı ve elde yıkamalısınız. Koçtaş'ın geniş ürün yelpazesinde aradığınız tepsi ve kahvaltılıklara ulaşabilir, zevkinize ve kullanımıza uygun ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Tepsi Hangileri?

Koçtaş Tepsi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. The Mia Tepsi 43 X 25 Cm - Siyah
  2. Digithome Bambu Tepsi Dikdörtgen 40 Cm
Daha fazla göster
124 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: