Peşin Fiyatına 7 Taksit

Tepsi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Sunumların Vazgeçilmezi Tepsi Çeşitleri

Tepsi modelleri hemen hemen her evde bulunan önemli eşyalar arasında yer alır. Mutfak malzemeleri içinde önemli bir yere sahip olan ürünler, günlük hayatı kolaylaştıran malzemeler arasında bulunur. Ürünler çeşitleri genel olarak bardak, tabak ya da kase fark etmeksizin her türlü malzemeyi bir yerden başka bir yere daha rahat bir şekilde taşımanıza olanak tanıyan eşyalardan oluşur. Özellikle kalabalık misafirler geldiği zaman onlara Türk kahvesi ya da çay yaptıysanız ürünler sayesinde sunumları daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Sunumun yanı sıra sofradaki tabakların, bardakların ya da fincanların kaldırılmasını da kolaylaştıran ürünler, her evde olması gereken önemli mutfak eşyaları arasında bulunur. Evlerin yanı sıra tepsi çeşitleri restoran ya da kafe gibi işletmelerde de sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Yemek tabaklarını ya da bardakları müşterilere taşımak için kullanılan ve çok önemli bir fonksiyona sahip olan ürünler, işletmelerdeki sunumların daha hızlı ve iyi bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca ürünlerin etrafında onların rahat bir şekilde tutulmasını sağlayan ek parçalar yer aldığı için de ürünler herkesin günlük hayatını kolaylaştırır. 

İşlevselliğinin yanı sıra ürünler şık detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen, değişik şekil alternatiflerine sahip olan ya da geniş bir boyut seçeneği sunan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından istediğiniz özellikleri sunan parçalara ulaşabilir, mutfaklarınıza işlevsellik katabilirsiniz. İşletmelerden evlere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, günlük hayatın önemli parçaları arasında yer alır. Tepsi sini kebabı yapmak ya da misafirlerinize sunum yapmak için kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür. Tepsi fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Tepsi modelleri fiyatları ve seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere kısa süre içinde ulaşabilir, aradığınız modellere anında sahip olabilirsiniz. Uygun tepsi fiyatları sayesinde günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz.

Tepsi Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Ürünler basit bir mutfak eşyası olarak görülse de ürünler sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin fonksiyonelliği ve olumlu tarafları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak sunum yapmayı kolaylaştırmasıyla öne çıkar. Mutfaktaki malzemeleri yemek odasına ya da salona rahat bir şekilde taşımak istediğiniz ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kalabalık gruplar misafirliğe geldiği zaman mutfak eşyalarını tek başınıza taşımakta zorlanabilirsiniz. Bununla beraber ürünler, bardaklardan tabaklara kadar birçok farklı mutfak eşyasını rahat bir şekilde taşımanıza yardımcı olduğu için günlük hayatınızı kolaylaştırır. Yemeklerden tatlılara kadar dilediğiniz malzemeyi ürünler sayesinde bir yerden başka bir yere taşıyabilir, kalabalık gruplara kolay bir şekilde servis yapabilirsiniz.
 • Servis avantajının yanı sıra ürünler aynı zamanda masada kalanları da daha rahat bir şekilde toplamanıza olanak tanır. Tabak, bardak, fincan ya da çatal bıçak fark etmeksizin ürünler sayesinde istediğiniz eşyaları kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Ürünlerin üzerine biten yemekleri ya da tabakları yerleştirerek masaları kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Normalde tabak ya da bardakları el ile kendi başınıza taşımaya kalktığınızda mutfak ile masa arasında çok fazla gidip gelmeniz gerekebilir. Bununla beraber doğru boyuttaki ürünler sayesinde bu işlemi bir ya da iki defada tamamlayabilir, istediğiniz verimi pratik bir şekilde alabilirsiniz.
 • Ürünler yemek servisinin daha hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir. Tabakları ya da bardakları ürünler olmadan taşımaya kalktığınız zaman ellerinizle temas etmeniz gerekir. Örneğin, bazı insanlar yemeklerinin ya da içeceklerinin elle taşınmasından hoşlanmayabilir. Bundan dolayı ürünler sayesinde el temasını olabildiğince azaltarak servisleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bununla beraber ürünler restoran ya da kafe gibi işletmelerde de müşterilerin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Tepsi ile taşınan yiyecekler ya da içecekler daha hijyenik bir görünüm sunabilir. Böylece müşteriler hizmetinizden memnun kalarak size tekrardan gelebilir. Ayrıca ürünler hijyen faktörünü artırmasıyla müşterilerinizin sonrasında sizi tekrar tercih etmesini de sağlayabilirsiniz.
 • Ürünler aracılığıyla servis yaparken tek noktadan bütün malzemeleri rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Yiyeceklerden içeceklere, tatlılardan meyvelere kadar ürünler aracılığıyla dilediğiniz malzemeyi servis edebilirsiniz. Böylece tek bir noktadan her malzemeyi dilediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Hem evlerde hem de işletmelerde işlevselliğiyle sıklıkla tercih edilen ürünler, yiyecek ya da içeceklerin istenilen noktalara kolay bir şekilde götürülmesini mümkün hale getirir. Böylece servis yapmayı kolaylaştırır.
 • Bütün gün misafirlerinize yemek hazırladıktan sonra yaptığınız yiyecekleri sofraya tek tek taşımak için yeterli enerjiniz olmayabilir. Ürünler, daha kolay yiyecek ve içecek sunma imkanı tanımasıyla misafirlerinize daha rahat bir şekilde sunum yapmanıza imkan tanır. Ürünler, aynı anda birden fazla ürünün taşınmasını mümkün hale getirdiği için hem zamandan hem de emekten tasarruf etmenizi mümkün hale getirir. Özellikle kalabalık bir misafir grubu geldiğinde ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, misafirlerinize istediğiniz gibi sunum yapabilirsiniz. Ayrıca ürünler sayesinde malzeme taşımakla vakit kaybetmek yerine misafirlerinizle daha fazla ilgilenebilir, kalabalık grupların üstesinden ürünler sayesinde rahat bir şekilde gelebilirsiniz.
 • Ürünler genellikle bakımları kolay olacak şekilde tasarlanır. Bazı modellerin temizlenmesi için sadece nemli bir bez yeterliyken bazıları bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde dizayn edilir. Kolay bakımıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, bu yönüyle günlük hayatı kolaylaştırır. Örneğin, plastik bir tepsi ile sunum yaparken üzerine kahve döküldüyse nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla silebilir, ürünleri tekrardan kullanabilirsiniz. Bakım kolaylığıyla da kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katan ürünler, sunumların vazgeçilmez parçaları arasında bulunur.
 • İşlevselliğinin yanı sıra ürünler dekoratif parçalar olarak da nitelendirilebilir. Seçenekleri incelediğinizde farklı tasarım detaylarına sahip olan pek çok model olduğunu görebilirsiniz. Şık detaylarla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, bu yönüyle birçok kişinin dikkatini çeker. Misafirleriniz geldiğinde onlara özel bir sunum yapmak istediğinizde ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kahve ya da çay servislerine de farklı bir görünüm kazandıran dekoratif tepsi çeşitleri, istediğiniz sunumları rahat bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir.
 • Arkadaşlarınızı ya da ailenizi evinize davet ettiğinizde her şeyin güzel görünmesini isterseniz. Perdelerden masa örtülerine kadar evinizin estetik çekiciliğini üst seviyeye çıkarmayı denersiniz. Şık detaylarla süslenen ürünler de dekorasyonunuzu eşsiz bir şekilde bir araya getirmenizi kolaylaştırır. Geniş renk yelpazesi ve malzeme detayları sayesinde herkesin hoşuna gidebilecek parçayı içeren ürünler, günlük hayatına zarafet katmak isteyen kişiler için de idealdir. Misafirlerinize şık ve zarif sunumlar yapmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, hayalinizdeki görünümü evlerinize kazandırabilirsiniz.
 • Servis tepsi çeşitleri diğer mutfak eşyaları ile kıyaslandığında daha uygun maliyetli olmasıyla da öne çıkar. Mutfaklarınıza ya da sofralarınıza işlevselliği şık detaylar ile katmanıza olanak tanıyan ürünler, bütçenizi zorlamadan istediğiniz kullanımı elde etmenizi mümkün hale getirir. Bu yönüyle mutfakların vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan ürünler, kullanıcıların istediği görünümü uygun fiyatlar ile elde etmesini sağlar.

Tepsi modelleri fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, modellerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçenekler arasından tercihte bulunabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Bakımı ve kullanımı oldukça kolay olan ürünler sayesinde mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Çok fazla vakit geçirmeden yiyecek ya da içecek taşımanıza yardımcı olacak ürünler ile günlük hayatınıza pratik katabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Şekillerine Göre Tepsi Modelleri

Modeller incelendiğinde herkese hitap eden pek çok farklı seçenek olduğu görülebilir. Böylece ürünler arasında istediğiniz tasarıma sahip olan modellere ulaşabilirsiniz. Farklı tepsi modelleri genel olarak şu şekildedir:

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genel olarak kare, dikdörtgen, silindirik ya da yuvarlak gibi farklı şekillerde üretildiğini görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından istediğiniz şekle sahip olanı kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Dikdörtgen olan modeller diğerleriyle kıyaslandığında daha fazla malzemenin sığdırılabilmesiyle öne çıkar. Köşe noktalarının da kullanılabilir olması, dikdörtgen modellerin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Bununla beraber dikdörtgen tepki modelleri benzer şekilde tezgahların üzerinde ya da dolapların içinde daha fazla yer kaplar. Sahip olduğunuz alanı göz önünde bulundurarak seçenekler arasından seçim yapabilir, aradığınız ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Dikdörtgen tepsi çeşitleri aynı zamanda sert kenarlara sahip olan modellerden hoşlanan kişiler için de idealdir. 30 ya da 50 cm tepsi çeşitleri arasından seçim yapabilir, sunumlarınızı pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yuvarlak tepsi çeşitleri genellikle büyük bir çapa sahip olacak şekilde tasarlanır. Yuvarlak olanlar genellikle bardak taşımak için idealdir. Çay tepsi modelleri arasında bulunan ürünler, misafirlerinize şık sunumlar yapmanızı mümkün kılar. Bununla beraber çay takımlarınızın tabakları yuvarlaksa ürünlerin şekli sayesinde içine çok sayıda bardak yerleştirebilirsiniz. Çay servislerinin yanı sıra kahve sunumlarında da işlevsel hale gelen ürünler, misafirlerine farklı bir sunum yapmak isteyen kişilerin ilgisini çeker.
 • Silindirik şekle sahip olan ürünler ise yuvarlak olanlar ile dikdörtgen tepsi modellerinin bir karışımı olarak nitelendirilebilir. Eni büyük bir tasarıma sahip olan ürünlerin köşeleri yuvarlak olanlarda olduğu gibi ovaldir. Zarif bir görünüme sahip olan ürünler, bu yönüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Yuvarlak kenarlara sahip olduğu için bardak ve çay servisinde de ideal hale gelen ürünler, kullanan kişilerin günlük hayatına işlevsellik katar.
 • Kare şeklinde olanlar da şık detaylarıyla öne çıkar. Genellikle dikdörtgen ya da yuvarlak modeller arasından seçim yapılsa da kare şeklindeki modeller de kendine has görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Farklı bir parça kullanmak istiyorsanız kare olanlar arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca kare olan ürünler çok fazla yer kaplamamasıyla da yaşam alanlarınızda rahat bir şekilde saklayabileceğiniz bir yapıdadır.
 • Tepsi sehpa modelleri ise diğer bütün ürünlerden farklı bir yapıya sahiptir. Tepsi şeklindeki sehpalar, yaşam alanlarına farklı bir doku katmanıza olanak tanır. Bununla beraber ürünler malzemeleri de bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşımanızı sağlar. Genellikle hafif bir yapıya sahip olan tepsi sehpa çeşitleri, yaşam alanlarına farklı dekoratif parçalar katmak isteyen kişiler için de idealdir.

Şık tepsi çeşitleri arasından aradığınız şekli kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınıza işlevsel parçalar katabilirsiniz. Tepsi modelleri fiyatları ve alternatifleri sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Tepsi Çeşitleri

Modelleri incelediğinizde ürünlerin farklı malzemelerden üretildiğini görebilirsiniz. Her malzeme modellere farklı bir özellik ve doku kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece ihtiyaçlarınızı ve nasıl bir ürün istediğiniz belirledikten sonra seçenekler arasından kolay bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Malzemelerine göre tepsi çeşitleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Modelleri incelediğinizde ahşap, gümüş, cam, aynalı, plastik, bambu, alüminyum, bakır, rattan ya da melamin gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Ürünlerin sahip olduğu çeşitlilik sayesinde aradığınız özelliklere kısa süre içinde ulaşabilir, yaşam alanlarınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.
 • Rattan tepsi çeşitleri yaşam alanlarına natürel bir doku katmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Hasır benzeri bir yapıya sahip olan ürünler, rustik ya da country tarzı dekoratif parçalardan hoşlanan kişiler için idealdir. Her türlü şekilde üretilen ürünler, kendine has doğal görünümüyle birçok kişinin ilgisini çeker. İç mekanlardan dış mekanlara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan rattan tepsi çeşitleri, günlük hayatın her alanında rahat bir şekilde değerlendirilebilir. Ürünleri incelediğinizde genellikle kahverengi tonlarında tasarlanan modeller olduğunu görebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza doğal parçalar katmaktan hoşlanıyorsanız seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Ahşap tepsi modelleri de rattan olanlar gibi natürel bir görünüme sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Geleneksel tasarımlardan hoşlanan kişilere hitap eden ahşap, ilgi çekici dokusuyla birçok kişinin dikkatini çeker. Bununla beraber çorba gibi sıcak yiyeceklerin servisinde de işlevsel hale gelen ahşap, fonksiyonelliğiyle birçok mutfağın vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Bazı durumlarda ahşaptan üretilen modelleri masa olarak da değerlendirebilir, televizyonun karşısında otururken ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Kahve servisinden yemek sunumuna kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, kullanan kişilerin günlük hayatına fonksiyonellik kazandırır. Bununla beraber genellikle sağlam bir yapıya sahip olması da ahşaptan üretilen modelleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. 3'lü ahşap tepsi çeşitleri ise farklı boyutlardaki ürünlerin iç içe kullanılabileceği modellerden oluşur. 3’lü modelleri incelediğinizde 40, 50 ve 60 cm tepsi çeşitlerinin bir arada sunulduğunu görebilirsiniz. Böylece bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz.
 • Gümüş tepsi çeşitleri geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar. Gümüş olan modeller genellikle misafirlere sunum yaparken değerlendirilir. Bununla beraber gümüşten üretilen bazı modeller vitrin gibi yerlerde sergilenmek için de kullanılabilir. Kendine has parlak bir dokuya sahip olan gümüş modellerin etrafı genellikle süslü bir yapıya sahiptir. Yeni taşınan birinin evine gidiyor ve ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız gümüş modeller iyi bir seçenek olabilir. Kendine has duruşu ve özel günlerde de kullanılabilmesiyle gümüş birçok kişi tarafından tercih edilir. Söz ya da nişan gibi merasimlerde gümüşten üretilen modeller yüzüklerin konulması için kullanılan parçalar arasında yer alır. Bununla beraber aynı zamanda isteme merasimlerinde kahve servisinde de gümüşten üretilenler tercih edilebilir.
 • Sunumluk tepsi çeşitleri arasında camdan üretilenler de şık dokusuyla dikkatleri üzerinde toplar. Şeffaf tepsi çeşitlerinden hoşlanan kişiler genellikle cam olan modeller arasından seçim yapar. Cam tepsi çeşitleri diğer modeller ile kıyaslandığında biraz daha ağır olmasına rağmen kendine has canlı duruşuyla birçok kişinin ilgisini çeker. Her ne kadar genellikle şeffaf olsa da cam tepsi modelleri incelendiğinde etrafında gold detaylar olan şık parçalar da olduğu görülebilir. Gümüş ya da altın gibi renklerle süslenen modeller, kendine has görünümüyle pek çok kişinin dikkatini çeker. Cam ve gold tepsi çeşitleri arasından istediğiniz şık parçaları kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Aynalı tepsi modelleri de şık parçalar olarak değerlendirilir. Camlı olanlar ile benzer bir tasarıma sahip olmasına rağmen ürünlerde cam yerine ayna kullanılır. Aynalı olan modeller genellikle misafirler geldiğinde ya da nişan gibi önemli organizasyonlarda tercih edilir. Altın gibi detaylarla süslenen modeller, şık bir parça arayışında olanlar için idealdir. Cam olanlar ile benzer şekilde aynalı tepsi çeşitlerini de ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.
 • Mermer tepsi çeşitleri de kendine has renk detaylarıyla öne çıkar. Beyaz renkli olanlardaki gri damarlar ürünlerin şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Mermer, diğerleriyle kıyaslandığında daha ağır bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça şıktır. Mermer, mutfak tezgahlarının üzerinde dekoratif bir parça olarak da değerlendirilebilir. Tezgahlarınızın ve dolaplarınızın rengini göz önünde bulundurarak ürünler arasından seçim yapabilir, şık tepsi modelleri içinden aradığınız görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Alüminyum tepsi modellerinin birçok farklı özelliği vardır. İlk olarak alüminyumdan üretilen modeller yüksek ve düşük sıcaklık dayanımıyla öne çıkar. Böylece üzerinde rahat bir şekilde yiyecekleri servis edebilirsiniz. Bununla beraber hafif bir yapıya sahip olan alüminyum, gereçleri taşırken ekstra ağırlık sunmamasıyla da birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Bambu tepsi çeşitleri günlük kullanım için ideal bir yapıya sahiptir. Kaydırmaz tepsi özellikleri sunan bambu, naturel detaylarıyla da birçok kişinin beğenisini kazanır. Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için de içecekleri güvenle taşıyabilirsiniz.
 • Bakır tepsi modelleri nostaljik görünümüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Bakır olan ürünler genellikle kızıl ile kahverenginin karışımından üretilir. Kendine has görünümüyle bakır, ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Bakır, dekoratif tepsi modelleri arasında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.
 • Çelik tepsi çeşitleri kendine has parlaklığıyla öne çıkar. Alüminyum gibi genellikle hafif bir yapıya sahip olduğu için ağır malzemeleri rahat bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen ürünler, çok büyük ebatlı üretilmez. Çoğunlukla kahve ya da çay servisi için değerlendirilir. Çelikten üretilen üçlü aynalı tepsi çeşitleri özel günlerde farklı sunumlar yapmak isteyen kişiler için ideal bir yapıya sahiptir.
 • Melamin tepsi çeşitleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Ayrıca hafif olmasıyla da günlük kullanım için idealdir. Melamin modelleri incelediğinizde birçok farklı tasarım ve model olduğunu görebilirsiniz. Geometrik şekillerden çeşitli yazıların yer aldığı modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan melamin, farklı detaylar arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Hasır tepsi görselliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Rattan ile benzer bir yapıya sahip olan hasır tepsi çeşitleri, dekoratif tepsi arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Bu ürünlerde genellikle ağır malzemelerin taşınması önerilmez. Misafirlerinize küçük hoş sunumlar yapmak istediğinizde ürünlerin şık detaylarından yararlanabilirsiniz.

Farklı malzemelerden üretilen tekli ya da üçlü tepsi çeşitleri arasından aradığınızı bulabilir, mutfaklarınızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Farklı boyut ya da renk detaylarına sahip olan tepsi seti modelleri sayesinde gereksinimlerinizi tek seferde giderebilirsiniz. Koçtaş’taki tepsi fiyatları ve alternatifleri sayesinde aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir, mutfaklarınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Sini tepsi çeşitlerinden dekoratif parçalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olana kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Tepsi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tepsi nedir?

Ürünler genel olarak üzerinde bardaktan tabağa, yemek malzemelerinden çatal bıçağa kadar çeşitli eşyaları taşıyabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında bulunan ürünler, günlük hayata işlevsellik kazandırır.

Tepsi modelleri nelerdir?

Ürünleri incelediğinizde dikdörtgen, yuvarlak, silindir ya da kare gibi farklı şekillerde tasarlanan modeller olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca cam, ayna, metal, rattan, hasır ya da gümüş gibi farklı malzemelerden üretilen tasarımlar da bulunur.

Tepsi alırken nelere dikkat etmelidir?

Seçim yaparken ilk olarak satın alacağınız ürünleri günün hangi zamanları kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Örneğin, özel günler için bir parça arıyorsanız cam ya da aynalı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Melamin olanlar ise günlük hayatta işlevsel hale gelir.

En Çok Satan Tepsi Hangileri?

Koçtaş Tepsi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Schafer Çay Tepsisi Büyük Boy Tepsi Cam Tepsi Mavi Desenli
 2. Schafer Çay Tepsisi Büyük Boy Tepsi Cam Tepsi Lacivert
 3. Cam Desenli Çay Kahve Tepsisi Büyük Boy Tepsi
Daha fazla göster
222 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: