150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çelik Kapılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

En Şık ve Güvenli Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı günümüz koşullarında neredeyse kullanımı zorunlu hale gelen ürünlerdendir. Başta can güvenliği olmak üzere maddi kaynakların korunmasında büyük bir öneme sahip böyle ürünler büyük küçük demeden her tarz ortamda kullanılabilir. Başta yaşam alanları olmak üzere ofis, iş yeri ve birçok yerin ana güvenliği böyle ürünlere bağlıdır.

Köy, ilçe, şehir demeden her ortamın güvenliği için gerekli olan çelik kapılar son yıllarda göz kamaştırıcı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Özellikle ortamın genel dekorasyonunu ele alındığında daha da önemli hale gelen böyle ürünlerin seçiminde dikkatli olunmalıdır. Başta ana üretim malzemesi olmak üzere ekstra güvenlik tedbirlerini barındıran türlerine fazlasıyla önem vermek gerekir.

Kilit sistemi, dürbün, darbelere karşı ekstra dayanıklılık gibi özelliklerle üretilen çelik kapı çeşitleri birbirinden farklı fiyat politikalarıyla satışa sunulur. Bunlar güvenlik tedbirleri açısından çok önemli olduğu için seçim aşamasında kaliteli ürünlere yönelmek gerekir. Can ve mal güvenliği açısından yapacağınız seçimlerde Koçtaş mağazalarımız ve web sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Kişilerin kendi bütçelerine göre seçim yapabildiği tarz, dayanıklı ve şık çelik kapı modelleri için hemen şimdi Koçtaş web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleriyle dikkat çeken çelik kapılar ve popüler renk seçeneklerini bu şekilde kolayca inceleyebilirsiniz. Öte yandan kolay ödeme ve hızlı kargo imkanlarıyla dilediğiniz ürüne dilediğiniz anda sahip olabilirsiniz.

Güvenliğin Baş Mimarı Çelik Kapı Çeşitleri

Farklı ölçülerle hazırlanan çelik kapı ve kasaları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen ürünlerdendir. Ebatlarına göre tek ta da çift kanatlı olarak hazırlanan ürünlerin en dikkat çeken özelliği uzun ömürlülük ve darbelere karşı dayanıklılıktır. Ev ve iş yeri dekorasyonunda giderek önemi artan böyle kapı türlerinde onlarca farklı renk seçeneği mevcuttur.

Özellikle dış mekan çelik kapı türlerinde karşılaşılan modern tasarımlar hem şahsi hem de ortak kullanıma ait binalarda tercih edilebilir. Cam, ayna ve daha birçok eklentiyle hayal sınırlarını zorlayan kapı tasarımları için detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Öte yandan bu araştırma sadece tasarım değil malzeme ve fiyat bazında da fikir edinilmesini kolaylaştıracaktır.

Araştırma aşamasında karşınıza çıkacak onlarca çelik kapı modelleri ve fiyatları için mutlaka ana üretim malzemesini dikkate almak gerekir. Bu esnada popülerliği artan birçok çelik kapı eskitme, laminant, ceviz, laminox ve lüks kasa gibi modellere ayrılıyor. Kişilerin istediği ölçülerde sahip olabildiği ürünlerin güvenlik seviyesine bakılmadan tercih edilmemesi gerekir.

Beyaz, antrasit, ceviz, siyah, füme, fındık ve gri çelik kapı türlerinin fazlasıyla rağbet gördüğü şu günlerde mutlaka farklı kapı modellerini incelemek gerekir. Tasarımlarıyla sizi kendine hayran bırakacak böyle kapı türlerinde güvenlik seviyeleri değişkenlik gösterir. Farklı fiyat aralıklarıyla Koçtaş aracılığıyla satışa sunulan üstelik kargo bedava imkânı bulunan çeşitlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eskitme Kasa Çelik Kapı

Son dönemlerde popülerliği artan çelik kapı modelleri arasında yer alan eskitme kasalar eşsiz bir dekorasyon oluşturmak isteyenlerin gözdesidir. Gerek tek kanat gerek çift kanat olarak hazırlanabilen böyle ürünler eskitme yöntemi kullanılarak tasarlanır. Renk seçeneklerinde birçok alternatifin bulunabildiği ürünlerin fiyatları da kendi arasında değişiklik gösterebilir.

Genel olarak sac, kompozit, MDF, ceviz ve daha birçok dayanıklı malzemenin kullanımıyla üretilirler. Kullanılmak istenilen kapı ölçülerine dikkat edilerek hazırlanan eskitme kasa kapılarda kilit sistemi de kendi içinde farklılaşır. Güvenlik açısından oldukça revaçta olan eskitme kapı modelleri genellikle bina rengine uygun olarak seçilir.

Emniyet pimleri, sorunsuz işleyen kilit sistemi ve ekstra güvenlik önlemlerinin eklenebildiği böyle çelik kapılar arasından bütçenize en çok uyanı tercih etmek mümkündür. Can ve mal güvenliği nedeniyle detaylı inceleme isteyen ürünlerde model dayanıklılığına bakılmalıdır. Bu dayanıklılık güvenlik seviyesi belgelerinden incelenebilir.

Düz ya da desenli olarak tercih edilebilecek eskitme kasalarda kapı kolu şekilleri değişkenlik gösterir. Kullanışlı yapılarıyla dikkat çeken ürünlerde dürbün ve tutamaç ayrıntıları özel olarak düşünülerek hazırlanır. Genellikle iç mekân kapısı olarak tercih edilen böyle türler aynı zamanda dış mekân için de uygundur. Renk seçimi kişisel zevklere göre yapılabilir.

Laminant Çelik Kapı

Görünüş ve dokuları döşeme parkelerine benzeyen laminant çelik kapı çeşitleri cazip fiyatlı seçenek arayanlara özeldir. Genel olarak uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden böyle modeller renk seçeneği bakımından birbirinden ayrılır. Mekân iç girişinde daha çok tercih edilen bu kapılar en iyi kapı üreticileri tarafından üretilir. Parke kullanımının yoğun olduğu alanlarda tercih edilirse genel dekorasyona daha çok uyacaktır.

Kapı kolu kısımları farklı şekillerle hazırlanan laminant kapılarda yuvarlak, dikdörtgen, oval gibi tasarım ayrıntılarına rastlanır. Genellikle alt ve üst kısımlarda kilitlenebilen böyle tasarım kapılarda güvenlik hat safhalardadır. Zorlama yoluyla açılması mümkün olmayan laminant modeller tek ya da uyumlu renklerin kombinasyonuyla hazırlanabilir. En çok tercih edilen renkler genellikle kahve, siyah ve antrasit olarak karşınıza çıkacaktır.

İç iskeletinde destek malzemelerinin kullanıldığı kapı türleri arasında popüler olan laminant modeller yaşam alanlarına uygun olduğu gibi iş yerlerinde de kullanılabilir. İç ya da dış mekan kullanımı için kişilerin kendi zevklerine göre seçebileceği dayanıklı kapı türleri arasında seçim yapmakta zorlanırsanız çelik kapı seçerken dikkat edilecek noktaları bir kez daha gözden geçirebilirsiniz.

En cazip çelik kapı fiyatları için araştırma yapan kişilere alternatif olan bu tarz ürünlerde renk seçimi genel dekorasyon rengiyle uyumlu olmalıdır. Modası geçmeyen, ısı ve ışıktan çok etkilenmeyen modellere yönelmek istiyorsanız açık renkler incelenebilir. Beyaz, krem, taş rengi gibi popüler renkler koyu renklerle dekore edilen ev ve iş yerlerine ayrı bir ferahlık katabilir.

Lüks Kasa Çelik Kapılar

Cam çelik kapı türlerinde sıkça görülen lüks kasalar genellikle büyük ortamlarda kullanılır. Villa, dubleks ev ya da büyük iş merkezleri için uygun olan kapı türleri tek ya da çift kanatlı olarak tasarlanabilir. Kanat sayısına göre kapıların en, boy ve derinlik ölçüleri birbirinden farklıdır. Cam detayının dekoratif olarak kullanıldığı kapı modellerinde iç dekorasyonun uyumu çok önemlidir.

Kırılmaz, darbelere karşı dayanıklı cam eklentileri kullanılan kapı modellerinde genellikle buzlu cam tercih edilir. Koyu tonların hâkim olduğu en popüler çelik kapı renkleri arasından tercih edilenler antrasit, siyah, füme ve gri gibi alternatiflerden oluşur. Tek renk hazırlanabilen ürünler bazen birden fazla renk kullanılarak üretilebilir. Öte yandan bu renkler mat ya da parlak formlarıyla dikkat çeker.

Paslanmaz çelik kullanılarak desteklenen lüks kasa modeller ön ve arka kısmı kabartma desenleriyle tasarlanan ürünlerdendir. Kabartma şekilleri dik ya da yatay formlarda olabilir. En bilindik lüks kasa kapı türlerinde 200, 205, 210 ve 220 cm yükseklik 90, 94, 105, 106, 130 ve 150 cm genişlik görülür.

En iyi çelik kapı markaları tarafından hazırlanan lüks kasa kapılar fiyat performansı olarak diğerlerinden daha yüksektir. Her ne kadar maliyeti yüksek olsa da güvenlik, kalite ve tasarım olarak böyle seçimler daha güvenilir olacaktır. Zengin, şık ve tarz dekorasyon için mutlaka göz atmanız gereken böyle çelik kapı türleri için Koçtaş web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Laminox Çelik Kasa

Beyaz çelik kapı türlerinin oldukça popüler olduğu son günlerde laminox kasalar yoğun ilgi görür. Hem mat hem de parlak formlarıyla hazırlanan ürünler genellikle sac kanatlarla desteklenir. Kendine has desenleriyle şık bir tarz oluşturan laminox kapılar satış fiyatlarıyla dikkat çeker. Hem ev hem de işyerleri için uygun olan böyle kapılar tek ya da çift kanatlı modellerden tercih edilebilir.

Küçük alanlar için tek kanatlı olarak hazırlanan laminox çelik kapı ölçüleri genellikle 90x200 cm olarak hazırlanır. Yaklaşık 12 cm gibi derinliğiyle rahat kullanım imkanı sunar. Temizliği ve bakımı da son derece kolay olan bu kapılar için detaylı fiyat araştırması yapılabilir. Sıra dışı tasarımların bulunabileceği böyle modellerde cazip çelik kapı fiyatları ile karşılaşmak oldukça mümkün.

Sağ ve sol yöne açılabilme özelliği bulunan korunaklı, sac kanatlı çelik kapılar, üç boyutlu tasarımların yer aldığı ürün gruplarındandır. Kişilerin kendi tercihlerine göre seçim yapabildiği kapı modellerinde desensiz seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Eğer desensiz modelleri tercih etmek isterseniz kapı kolu ve dürbün alanında farklı formların yer aldığı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Zarif ve eşsiz kapı seçenekleri için internet üzerinden araştırma yapabileceğiniz gibi hazır ürün gruplarının kullanım alanlarına da bir göz atabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan çelik kapı türleri arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz modeller arasından en cazip fiyat seçeneklerini değerlendirmek işinizi kolaylaştıracaktır.

En İyi Çelik Kapı Markaları

Standart kapılara göre daha uzun ömürlü, darbelere dayanıklı ve sorunsuz güvenlik sunan çelik kapıların önemi giderek artar. Her tarz ev ve iş yerine uygun olarak hazırlanabilen ürünler alanının en iyi firmaları tarafından üretilir. Farklı renk ve kasa tasarımlarıyla dikkat çeken en iyi çelik kapı üreticileri için Koçtaş web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tezdoor, Mono, Seka ve Lexa Çelik Kapı gibi ünlü markaların hazırladığı en çok ilgi gören ürünleri inceleyebilirsiniz. Değişik ebatlarda tasarlanan ve farklı özellikleriyle dikkat çeken böyle kapı modelleri sayesinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Böylece başta hırsızlık olmak üzere diğer kötü olayların yaşanmasına mâni olan dayanıklı kapılara anında kavuşabilirsiniz.

Güçlendirilmiş kilit sistemi, ısı ve neme karşı dayanıklılık ve kırılmayan çelik kapı türleri arasından en iyi markalarına yönelmek daha güvenilir olacaktır. Kesici, delici aletlerin darbeleriyle bile açılamayan bu tip dış mekan çelik kapı fiyatları için hemen şimdi indirimli kampanyalardan faydalanmanız mümkün. Kolay ödeme seçenekleriyle böyle ürünleri kısa sürelerde temin edebilirsiniz.

180 derecelik dürbün eklentisiyle hazırlanan çelik kapı tipleri, kapıyı açmadan karşı taraftaki kişinin görülmesine olanak sağlar. Bu özellik kullanılırken kapı dışındaki kişi dürbünü kullandığınızı fark etmeyecektir. İkili, üçlü ya da daha fazla kilit sistemiyle güvenliği artırılan kapı modelleri her tarz ev ortamına uygundur. İşyeri için kapı arayışınız bulunuyorsa çift kanatlı modeller daha şık bir görünüm sağlayacaktır.

Dış Mekana Uygun Çelik Kapı Türleri

Villa, yazlık gibi büyük evlerde ya da işyerlerinde kullanılmak istenen kapı ebatları diğerlerine oranla daha büyüktür. Bina girişlerinde de sık rastlanan böyle ürünler için standart çelik kapılar yerine dış mekan için üretilenlere yönelmek gerekir. Diğerlerine göre ekstra güvenlik önlemi taşıyan ürünlerin fiyatları da bir miktar yüksektir.

Standart çelik kapılar gibi darbelerden etkilenmeyen, dışarıdan anahtar olmadan açılamayan çelik kapı çeşitleri tek ya da çift kanatlı olabilir. Renk seçeneği kişilerin zevkine bırakılan ürünlerde sac, kompozit, MDF gibi malzemelerden faydalanılır. Tasarımlarıyla ilgi gören dış mekan kapıları hırsızlık, izinsiz giriş ya da farklı doğa olaylarından kolay kolay etkilenmez.

Büyük şehirlerde kullanımı zorunluluğa dönüşen çelik kapı türleri arasından seçim yaparken bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Bu kriterler fiyatı da baz alabilir ancak unutulmamalıdır ki güvenlik için kullanıldığı için hiçbir masraftan kaçınılmaması doğru olacaktır. Öte yandan direkt dış mekan girişinde tercih edildiği için doğrudan tehlikelere açık olmaması gerekir.

Dış mekanlar için hazırlanan çelik kapılar villa, yazlık ya da dubleks gibi lüks yaşam alanları için tercih ediliyorsa cam detaylarıyla tasarlanabilir. Buzlu cam gibi özel camların kullanıldığı bu kapı türleri çift kanatlı tasarlanır. En ve boy olarak farklı ebatlarda tasarlanan kapı tipleri için alanının en iyi kapı üreticilerinden alışveriş yapmakta fayda var.

Çelik Kapı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanımı her geçen gün daha da artan çelik kapı tipleri arasından seçim yapmak çoğu zaman zorlu olabilir. Güvenlik açısından fazlasıyla önemli olan böyle ürünleri temin etmek istediğiniz zaman bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Sizler için listeleyeceğimiz bu kriterleri baz alarak kaliteli, uzun ömürlü ve güvenliği yüksek kapı modellerini seçebilirsiniz.

Farklı fiyat skalasına sahip çelik kapılar için üretici firmasından tutun da tasarım detaylarına kadar birçok ayrıntıyı ele almak gerekir. Alanının en iyi kapı üreticilerinin sürekli vurguladığı çelik kapı seçim kriterlerini sizler için listelemek gerekirse;

 • Tercih edilecek kapı tipi için TSE ya da Avrupa Birliği Sertifikası sorgulamasını yapın.
 • Kullanılacak alan için güvenlik seviyelerini kontrol edin. Bu seviyeler 1 ile 6 arasında değişir. Numaralar kapıların dayanıklılık ve açılabilme seviyeleri belirtir.
 • Kasa ve kapı ölçülerinin halihazırdaki kapı ebatlarına uygunluğuna dikkat edin.
 • Contalama sistemlerini yeteri kadar incelemek gerekir. Keza çift contalama yapılarak hazırlanan çelik kapılar ses ve gürültüyü en az geçiren ürünlerdendir. Özellikle çoklu dairelerin olduğu binalarda bu tarz kapıları tercih etmek önemlidir.
 • Isı, ışık, nem ve doğa olaylarına karşı ekstra korumalı ürün olup olmadığının sorgulanması gerekir. Böyle kaliteli ürünler uzun ömürlü olacağı için kolay kolay dışarıdan gelecek olumsuzluklardan etkilenmezler.
 • Kapı ve kasa arasındaki boşluk miktarına dikkat edilmelidir. Bu boşluk en fazla 4 ya da 5 mm olabilir. Bunun dışındaki tasarımlar güvenlik açısından önerilmez.
 • Kapı menteşesi ayarlanabilir modellere yönelmek olası esnemelere karşı daha dayanıklı olduğunu gösterir.
 • Ev ve iş yeri dekoruna doğrudan etki eden çelik kapı tipleri için tasarım detayları ve renk seçeneklerini doğru değerlendirmek önemlidir.

Kriterleri doğru belirleyerek yapacağınız çelik kapı alışverişleri uzun ömürlü ve güvenliği tam kapılara kavuşmanızı sağlayacaktır. Bu maddelere ek olarak aynı özellikleri taşıyan kapı modellerinin fiyat kıyaslamasını yapmak ödeme aşamasında işinize yarar. Böylece aynı güvenlik önlemlerini daha cazip fiyatlardan sağlayabilirsiniz.

Koçtaş Garantisiyle Dikkat Çeken Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı ürün gruplarıyla dikkat çeken Koçtaş sayesinde hayalinizdeki çelik kapı türlerine en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. TSE garantili, dayanıklı ve darbelerden etkilenmeyen tüm çelik kapı tipleri için hemen size en yakın Koçtaş mağazalarımızı ziyaret edebilir ya da web sayfamızdan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Onlarca farklı markanın özenle hazırladığı çelik kapı türlerini gözler önüne seren Koçtaş her bütçeye uygun kapı modellerini sizlere sunuyor. Popüler renk seçenekleriyle ilgi gören bu tarz tek ve çift kanatlı çelik kapıları hem iç hem de dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Cazip çelik kapı fiyatları ile anında temin edebileceğiniz böyle ürünlerde kargo bedava seçeneğinden yararlanmak mümkündür.

Yüksek performans garantisiyle ihtiyaç sahiplerine sunulan her çelik kapı çeşidinde farklı tasarım detayları kullanılır. Özellikle ev ve iş yeri dekoruna önem veren kişilere yüzlerce kapı seçeneğini sunan Koçtaş garantisiyle en tarz modellere en kısa sürelerde kavuşmanız mümkün.

Son yılların en çok ilgi gören popüler çift kanat çelik kapı tiplerini de yine sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Ancak bu tarz geniş kapı türlerinin sizin tercih ettiğiniz alanlara uygunluğunu mutlaka sorgulamalısınız. Eğer kasa ve kapı ölçüleri tercih ettiğiniz alana uygun değilse güvenli bir alan oluşturmanız mümkün değildir. Görenleri kendine hayran bırakan Koçtaş çelik kapı tiplerini görmek istiyorsanız hemen şimdi web sayfamıza göz atmayı ihmal etmeyin.

Çelik Kapı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çelik kapı fiyatları ne kadar?

Çelik kapılar için sunulan satış fiyatları birden fazla etkene bağlı olarak değişir. Üretici marka, ürünün ebatları, tasarımda kullanılan malzemeler ve ek özellikler fiyatı yakından etkiler. Güvenlik açısından zorluk seviyesi artan çelik kapıların fiyatları da yükselecektir. Her bütçeye uygun kapı seçeneklerini görmek isterseniz hemen şimdi Koçtaş web sayfamızı ziyaret edebilir, kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

En iyi çelik kapı markaları hangisi?

Çelik kapı alanında en iyi firmaların sayı olarak oldukça fazladır. Aralarından seçim yapmakta zorlanırsanız Lexa Çelik, Seka Kapı, Tezdoor ve Mono Çelik Kapı markalarına göz atabilirsiniz. Güvenlik seviyeleri farklı farklı hazırlanan yüzlerce ürünü bu söz konusu markaların tasarladığı ürünler arasından Koçtaş güvencesiyle seçebilirsiniz.

Çelik kapı alırken nelere dikkat edilmeli?

Çelik kapı alırken TSE belgeli olup olmadığına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda güvenlik belgesinde yer alan numaralara da göz atmak gerekir. Burada yer alan numaralar kapıların dayanıklılığını gösterir. Öte yandan kapı ve kasa arasındaki boşluk mesafesi, tasarım ayrıntıları ve renklerine de dikkat edilmelidir. Son olarak da bütçenize uygun güvenlik seviyesi yüksek kapı türleri yakın markaja alınabilir.

En Çok Satan Çelik Kapılar Hangileri?

Koçtaş Çelik Kapılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Diş İkli̇m Çeli̇k Kapi
 2. Kapı LRS 106
 3. Seka Panel Kapı
 4. İç Mekan Çeli̇k Kapi
 5. Dış İklim Mn-6009
Daha fazla göster
533 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: