150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kürek

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kürekler

Kürekler bahçe işlerinde büyük bir kolaylık sağlayan, toprağın kazılmasında veya kazılmış toprağın taşınmasında kullanılan bahçe aletleri arasında yer alır. Kazma, kultivatör gibi diğer bahçe araç ve gereçleri ile birlikte kullanıldığında bahçenizin kusursuz bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar. Malzeme, boyut ve biçim itibariyle farklı özelliklere sahip olarak tasarlanan kürekler, bahçe işleri ile uğraşmayı sevenlerin en çok kullandığı aletlerden birisidir.

Kullanım Şekline Göre Kürek Çeşitleri

Kürekler, sahip olduğu biçimsel özelliklere ve kullanım şekillere göre sınıflara ayrılır. Kürek denildiğinde ilk akla gelen uzun saplı modeller bahçe küreği olarak isimlendirilir. Bu tip kürekler kullanıcıya kavrama ve hareket ettirme kolaylığı sunarken aynı zamanda sahip olduğu geniş uç sayesinde tek seferde daha fazla toprağın taşınmasına olanak sağlar. Genellikle ergonomik bir sapa sahip olan bahçe küreklerinin bazılarında kaymayı engelleyen ve kavramayı daha da kolaylaştıran fiber malzemeler kullanılır. Kullanıcının konforunu arttıran bu tip unsurlar ürünler arasında model farklılığı oluşturur. Bunların yanı sıra daha küçük boyutlara sahip kısa saplı kürekler de aynı kategori altında satışa sunulur. El küreği olarak isimlendirilen bu ürünlerin sap kısmında genellikle plastik malzeme kullanılır. Sert plastikten üretilen el kürekleri, uzun süreli kullanıma olanak sağlarken bu tip kürekler uzun saplı ürünlere oranla daha az miktardaki toprağın aktarılması için kullanılır. Genellikle yuvarlak veya sivri uçlara sahip olan küreklerin yanı sıra alternatif uç şekillerine sahip toprak düzenleyici elemanlar da bu kategori altında satışa sunulur. Kürek fiyatları, ürünlerin sahip olduğu özelliklere ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bu anlamda el kürekleri uzun saplı modellere nazaran daha uygun fiyatlarla satışa sunulur.
Çeşitli renk seçenekleri ile alıcıların beğenisine sunulan birbirinden kullanışlı kürekler arasından siz de ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Koçtaş'ı ziyaret etmek! Bahçe ve balkon ana başlığı altında yer alan bahçe aletleri kategorisinde bulabileceğiniz farklı kürek seçenekleri arasından beğendiğiniz ürünü anında sepetinize atabilir bahçe işlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz!

En Çok Satan Kürek Hangileri?

Koçtaş Kürek kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. El Küreği
  2. Feza No 4 Kürek Saplı
  3. Zeytin Yeşili Küçük Kürek
  4. Küçük Aktarıcı Kürek Gri 8827G21
  5. Feza Bel Küreği Saplı
Daha fazla göster
25 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: