200 TL Üzeri Kargo Bedava

Balkon ve Bahçe Yer Döşemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Dış Mekanları Ferahlatan Balkon Yer Döşemeleri

Yer döşemesi sadece iç mekanlarda kullanılan bir malzeme değildir. Veranda ya da bahçelerinizi dekoratif olarak geliştirmenize yardımcı olan balkon yer döşemesi çeşitleri, açık alanlarınızı daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Bahçe yer döşemesi ile bahçenizde yürüme yolları yaparak hem görsel hem de işlevsel olarak ferah alanlar yaratabilirsiniz. Bununla beraber balkon yer döşeme taşları seçiminde bulunurken kullanım amacınızı ve bulunduğunuz bölgenin iklim özelliklerini dikkate almanız gerekir. Su tahliyesini kolaylaştırmak, bahçelerinizin daha düzenli görünmesini sağlamak ve istediğiniz görünümü yakalamak için kullanabileceğiniz bahçe yer döşemeleri sayesinde dış mekânlarınızı yenileyebilirsiniz.

Malzeme, desen, renk ve model gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan ürünler, aradığınız ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Farklı alanlar için özel olarak tasarlanan birçok seçenek arasından seçim yapabilir, yer karosu çeşitleriyle bahçelerinizde istediğiniz detayları elde edebilirsiniz. Balkon yer döşemesi çeşitlerini kullanarak sıcak havalarda balkonlarınızı değerlendirebilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Yaşam tarzınızı ve kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak balkon yer döşemesi çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İç mekânlarda olduğu gibi açık alanları da dekoratif anlamda iyileştiren bahçe yer döşemeleri, bahçe, veranda ve balkon fark etmeksizin her yerde kullanılabilir. Dış mekânınızın nasıl kullanılmasını istediğinizi belirledikten sonra birbirinden farklı alternatifler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Balkon Yer Döşemesi Kullanmanın Avantajları

Bahçe ve balkon yer döşemeleri, dış mekânların hayati bir bileşenidir. Açık alanların bakımına destek olan bahçe yer döşemeleri, bahçelerinizin daha düzgün bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca yağmur ya da kar gibi yağışlar karşısında daha sağlam bir zemin elde etmenizi kolaylaştırır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek bahçe yer döşemesi avantajları hakkında bilgi edinebilir, açık alanlarınızın hayati bir parçasına vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz:

 • Bazı bahçe yer döşeme modelleri su geçirmeyecek şekilde özel olarak üretilir. Kot farkından dolayı bahçenizin altında bir oda yer alıyorsa yalıtımını iyi bir şekilde yapmanız gerekir. Aksi takdirde küflenme benzeri istenmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Balkon yer döşemeleri, yağışlı havalarda yalıtımı güçlendirerek odalarınızda oluşabilecek küfleri engellemenize yardımcı olur.
 • Bahçenizde çimlerin arasına bir yürüme yolu yapmak istediğinizde bahçe yer döşemelerinden faydalanabilirsiniz. Yeşilliklerinizle eşsiz bir şekilde uyum sağlayan bahçe yer döşemeleri sayesinde çimlerin üzerine basmadan bahçenin içinde dolaşabilirsiniz.
 • İşlevselliğin yanı sıra ürünler dış mekânların daha hoş bir görünüm elde etmesini sağlar. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan balkon yer döşemeleri sayesinde bahçelerinizde ve balkonlarınızda dilediğiniz görünümü yakalayabilir, istediğiniz düzeni rahatlıkla kurabilirsiniz.
 • Balkon yer döşemesi, bahçenizin doğal havasını bozmadan hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Balkon yer döşemesi seçenekleri sayesinde açık alanlarınızı daha işlevsel hale getirebilir, bahçelerinizde istediğiniz işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müstakil eviniz varsa evinizin dış cephesiyle uyum sağlayan yer karoları sayesinde dekoratif olarak hoş detaylar elde edebilirsiniz.

Balkon Yer Döşemeleri Kullanım Alanları

Balkonunuzu güneşlenmekten daha fazlası için kullanmayı planlıyorsanız dayanıklı balkon yer döşemelerine ihtiyacınız olur. Açık alanlarınız için doğru ürünleri tercih etmek, dış mekânlarınızı daha keyifli hale getirmenize yardımcı olur. Balkon yer döşeme çeşitleri hemen hemen her alanda kullanılabilir. Ürünlerin kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

 • Yer karoları ilk olarak bahçelerinizde kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerden oluşur. Çiçeklerin bakımını yapmanızı kolaylaştıran ürünler, bahçe içinde daha rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Büyük toprak bir alanınız varsa yağmur yağdığında çiçeklerinizin bakımını kolaylaştırmanızı sağlar.
 • Bahçe yer döşemeleri aynı zamanda veranda ve balkon gibi yarı açık alanlarda kullanılabilir. Ahşap benzeri desenleri verandalarınızın yerlerini geliştirmek için kullanabilir, daha şık alanlar elde edebilirsiniz.
 • Balkon yer döşemesi çeşitleri müstakil evlerin girişinde rahat yürüme yolları yapmak için kullanılabilir. Üzerinde yürümeye dayanıklı olacak şekilde üretilen modeller, dış mekânların işlevselliğini artırır.
 • Ürünler, balkonlarda kullanılabilir. Balkonlarınızı keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar haline getiren balkon yer döşemeleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli bir kullanım elde etmenizi sağlar. Ayrıca balkonlarınızı yaz aylarında bir oda gibi kullanmanızı mümkün hale getirir.

Açık alanlarınızı daha iyi bir şekilde değerlendirmek ve görsel olarak istediğiniz detayları elde etmek için kullanabileceğiniz ürünler, fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Açık alanlarınızı güzelleştirmek istiyorsanız bahçe ve balkon yer döşeme çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bahçe ve Balkon Yer Döşemesi Çeşitlerinin Özellikleri

Bahçe yer döşemeleri, sürekli olarak dış mekânlarda kullanılacak ürünler olduğu için bazı özelliklere sahiptir. Her ne kadar yer döşemelerinin özellikleri malzemeye göre değişkenlik gösterse de ürünlerin genel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Doğal taşlarla kıyaslandığında bahçe yer döşemeleri su geçirmeme konusunda daha iyi bir performans sunar. Bu özelliği sayesinde evlerin duvarlarında nem kaynaklı oluşabilecek problemlerin önüne geçer.
 • Evlerin yanı sıra kafe, bar ve restoranlarda da sıklıkla kullanılan bahçe yer döşemeleri, belirli bir ağırlık seviyesine dayanıklı olacak şekilde üretilir. Çok ağır malzemeler düşürülmediği müddetçe üzerinde güvenle hareket edebilir, kırılma benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmadan dış mekânlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.
 • Hava koşullarına, lekeye, küflenmeye ve suya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen ürünler, çok fazla bakım gerektirmemesiyle öne çıkar. Sağlam yapısı sayesinde dış mekânlarınızı istediğiniz görünümde tutmanıza yardımcı olur. Çürüme benzeri istenmeyen durumların yaşanmasını önlediği için dış mekânların bakımını kolaylaştırır.
 • Malzemeden malzemeye değişse de bahçe yer döşemeleri genellikle kolay bir şekilde temizlenebilir. Kısa sürede temizlendiği için sıklıkla bakım gerektirmez.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı model ve desen seçeneğine sahip olan bahçe yer döşemeleri, dekoratif parçalar olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar.

Sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünler, dış mekânlarını geliştirmek isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Açık alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız modellere göz atabilirsiniz.

Balkon Zemin Kaplama Montajı

Yer döşemelerini satın aldıktan sonra doğru bir şekilde kurmanız önemlidir. Eğer daha önce karolarla döşeme yapmadıysanız bu işlem için profesyonellerden yardım alabilirsiniz. El işçiliğinin önem kazandığı balkon yer döşemesi kurulumu kısacası şu şekilde gerçekleştirilir:

 • Bahçe yer döşemelerini veya balkon zemin kaplamalarını kurmadan önce kaç mm’lik derz kullanmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Deprem benzeri durumlarda karoların hareket edebilmek için yeterli alana sahip olması gerektiği için derz kalınlığının 3 mm’den az olması önerilmez.
 • Balkon yer döşemesini kaplamaya geçmeden önce zemini iyi bir şekilde temizlemeniz gerekir. Ayrıca zeminin pürüzlerden arındırılarak eşit olacak şekilde düzleştirilmesi önemlidir. Aksi takdirde döşeme sırasında istenilen görüntü elde edilemeyebilir.
 • Bununla beraber eğimli bir zemin üzerine bahçe zemin kaplama yapılacaksa işlemin dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Uygulamayı yapacağınız alana göre ekstra derz ve yapıştırıcı satın alarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • Balkon zemin kaplamasını uygulamaya geçirmeden önce yalıtım çalışması yapılması gerekiyorsa ilk olarak yalıtımın yapılması gerekir.
 • Yüzey düzeltildikten sonra karonun uygulama aşamasına geçilebilir. Yüzeyin durumuna göre karoların kesilmesi gerekebilir. Bu işlemin oldukça dikkatli bir şekilde işlem için uygun elemanlarla yapılması önemlidir. Hassas bir şekilde kesim işlemi yapıldıktan sonra bahçe yer döşemeleri uygulanmaya başlanabilir.

Montaj bilgilerini daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız satın aldığınız balkon zemin kaplama ürününün kullanım kılavuzunu inceleyebilir, hassas işlemlerin nasıl yapılması gerektiği hakkında daha iyi bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Balkon Yer Döşemesi Modelleri

Dış mekânlarınızı detaylandırarak daha hoş bir görünüm elde etmek istiyorsanız balkon yer döşemesi modelleri bu konuda size yardımcı olabilir. Malzeme, renk, boyut ve tasarım gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan ürünler arasında istediğiniz tarza sahip olan parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bahçe yer döşemeleri sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde herkesin beğenisini kazanabilecek alternatifler içerir. Modeller şu şekildedir:

 • Bahçe ve balkon yer döşemesi seçeneklerini incelediğinizde geçmiş zamanın esintilerini taşıyan şık parçalar olduğunu görebilirsiniz. Eskitme benzeri bir görünüme sahip olan modeller, dış mekânlara ağır bir görünüm kazandırır. Orijinal bir tasarım elde etmek isteyen kişiler için retro parçalar iyi bir seçenek haline gelir.
 • Modern zamanın minimal çizgilerini barındıran balkon yer döşemeleri ise açık alanlarınıza çarpıcı bir hava kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modern parçalar, bahçelerinizde hayalinizdeki görünümü elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Lüks bir görünüme sahip olan bahçe ve balkon yer döşemesi modelleri, verandanızda, bahçenizde ve balkonunuzda bulunan aksesuarlarla başarılı bir şekilde uyum sağlar. Şık detayları benzersiz çizgilerle bir araya getiren bahçe döşemeleri sayesinde açık alanlarınızda estetik görüntüler yakalayabilirsiniz.

Özel olarak aradığınız bir görünüm varsa bahçe yer karosu çeşitleri içinde kolaylıkla bulabilir, istediğiniz tasarımı elde etmeye başlayabilirsiniz. Hem görsel hem de işlevsel açıdan geliştirilen ürünler sayesinde bahçelerinize çarpıcı bir hava kazandırabilirsiniz.

Malzemelerine Bahçe Yer Döşemeleri

Bahçe yer döşemeleri farklı malzemelerden üretilir. Her malzeme, ürünlere ayrı bir özellik kazandırır. Böylece herkesin istediği görünüme erişmesini kolaylaştırır. Malzemeler şu şekildedir:

 • Ahşap balkon yer döşemesi çeşitleri, doğal görünümüyle dikkatleri üzerine toplar. Yeşillikle bir araya geldiğinde natürel bir doku kazandırdığı için birçok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca ahşap, her yerle eşsiz bir şekilde uyum sağlama yeteneğine sahip olduğu için ürünler arasında öne çıkar.
 • Masif akasya ağacından üretilen modeller, sahip olduğu içsel yağlar sayesinde oldukça dayanıklıdır. Yağlanmasa bile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı kalmayı başaran akasya ağacı, bahçe zemin kaplama ürünlerinin mukavemetini artırarak dış mekânlar için ideal hale gelmesini sağlar.
 • Marin plywood malzemesinden üretilen balkon zemin kaplamaları, dar alanlarda kullanılabilir. Genellikle dekoratif amaçlarla kullanılan balkon yer döşemelerinin dış yüzeyi pürüzlüdür. Çok fazla ayak basılan yerlerde kullanılması önerilmez. Bununla beraber ekstra zımpara ya da silme işlemi yapılmadığı için doğal bir görünüme sahiptir.
 • Tik ağacından üretilen bahçe yer döşemeleri, sert yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Kendine has rüstik bir görünüme sahip olduğu için döşendiği ortama ayrı bir hava kazandırır.

Farklı malzemelerden üretilen bahçe yer karosu çeşitleri sayesinde açık alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilir, bahçelerinize hoş detaylar kazandırabilirsiniz. Her malzemenin bahçe yer döşemelerine kazandırdığı görünüm sayesinde hayalinizdeki karoya vakit kaybetmeden erişebilirsiniz. Aynı şekilde balkon yer döşemesi seçenekleri ile balkonlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Bahçe Yer Döşemesi Renkleri

Bahçelere istediğiniz görünümü vermenize yardımcı olan bahçe zemin kaplamaları, sahip olduğu renk çeşitliliği sayesinde aradığınızı bulmanıza yardımcı olur. Farklı bahçe yer döşemesi renk seçenekleri sayesinde istediğiniz görünümü zorlanmadan elde edebilir, dış mekânlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Karo balkon yer döşemesi çeşitlerinin sahip olduğu renk seçenekleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atmaya başlayabilirsiniz;

 • Ceviz, doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin dikkatini çeken renkler arasında bulunur. Kendi içinde hem açık hem koyu tonlara sahip olduğu için istenilen görünümün elde edilmesini kolaylaştırır.
 • Alacakaranlık grisi, bahçelerine farklı bir hava kazandırmak isteyenlere hitap eder. Antrasit benzeri tonu, orijinal parça arayışında olanların dikkatini çekmeyi başarır. Ahşap tonlarıyla uyum sağlayan alacakaranlık grisi, dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Espresso tonları, bahçelerinde koyu renkler kullanmak isteyen kişilere hitap eder. Bazı bahçe yer döşeme modelleri kendi içinde espressonun farklı tonlarını barındıran renk geçişlerine sahip olduğu için estetik bir görünüm kazanır.
 • Organik beyaz, dış mekânlara zarafet kazandırır. İçerisinde eskitmeler yer aldığı için yerleştirildiği yerlere natürel bir doku katar.
 • Natürel renkler, kahverenginin farklı tonlarını içerir. Ayrıca tek bir renkten oluşmadığı için doğal bir havaya sahiptir. Bahçelerinizde doğayla iç içe bir görünüm yakalamak istiyorsanız natürel renklerde bahçe yer döşemeleri sizin için uygun olabilir.

Balkon yer döşemesi fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek istediğiniz tonu kolaylıkla bulabilir, alternatifler sayesinde hayalinizdeki görünümü yakalayabilirsiniz.

Balkon Yer Döşemesi Boyutları

Farklı boyut seçeneklerine sahip olduğu için bahçe yer döşemeleri ve balkon zemin kaplamaları her yere uyum sağlar. Genellikle kare şeklinde tasarlanan ürünler, boyut çeşitliliği sayesinde küçük alanlardan geniş yerlere kadar her yerde kullanılabilir. Ürünlerin boyutları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz;

 • 30 x 30 cm boyutlarına sahip olanlar, en küçük bahçe yer döşemeleri arasında yer alır. Küçük alanlarda kullanmak için balkon yer döşemesi arıyorsanız göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alır.
 • 40 x 40 cm ve 50 x 50 cm boyutlar, orta boyuttaki bahçe yer döşemeleri arasında yer alır. Şeklin daha belirgin hale geldiği döşemeleri istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde 100 x 100 cm boyutlarına sahip olan bahçe zemin kaplama karoları olduğunu görebilirsiniz. Büyük ebatlı olanlar, geniş alanların kolay bir şekilde döşenmesine yardımcı olur. Ayrıca derz görünümünden hoşlanmıyorsanız büyük ebatlı olanlara göz atabilirsiniz.
 • Yükseklik bakımından da birbirinden ayrılan balkon yer döşemesi karoları, istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştırır. 1,5 cm, 2 cm ve 2,5 cm yüksekliklere sahip olan seçenekler arasından sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Başka bir karonun üzerine döşeme işlemi gerçekleştirilecekse 1,5 cm ölçülerindeki ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Böylece alanınıza çok fazla yükselti kazandırmadan görünümünü değiştirebilirsiniz.

Boyut seçenekleri sayesinde bahçe yer döşeme taşları herkese hitap etmeyi başarır. Balkon yer döşemesi fiyatları ve boyutlarını inceleyerek alanınıza uygun olanı bulabilir, istediğiniz görünümü elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bahçe ve Balkon Yer Döşemesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Balkon yer döşemesi seçimi yapmadan önce bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürün seçimini nasıl yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz;

 • İlk olarak karoların yerleştirileceği alanın ölçülerini almanız gerekir. Döşemenin yapılacağı yerin ebatlarını öğrendikten sonra farklı boyut seçeneklerine sahip olan döşemeler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ürünleri yerleştireceğiniz alana hâkim olan renkleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Örneğin, yer döşemelerini verandada uygulayacaksanız bahçe mobilyalarınızı ve duvarınızın rengini dikkate almanız gerekir. Böylece ambiyansa uyum sağlayan tonu daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Kombin tasarımlar yapmak istiyorsanız aynı ölçülere sahip farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı ürünün açık ve koyu rengini alarak daha farklı bir tasarım oluşturabilir, bahçelerinize çarpıcı bir görünüm katabilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde bazı ürünlerin tekli bazılarının paket halinde satıldığını görebilirsiniz. Kutu halinde satışa sunulan ürünlerden bazıları 10’lu setler halinde paketlenir. Alanınızın ölçülerini ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak paketler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Bahçe yer döşemesi taşları incelendiğinde bazılarının delikli bir tasarıma sahip olduğu görülebilir. Delikli olanları çimlik alanlara yerleştirerek doğayla iç içe bir görünüm elde edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bahçe yer döşeme taşları fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Koçtaş avantajlarını takip ederek bütçenizi zorlamadan dış mekânlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Bahçe Yer Döşemesi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Yer karosu ölçüleri nasıldır?

Yer karosu ölçüleri üründen ürüne değişkenlik gösterir. Çoğunlukla kare olacak şekilde üretilen yer karoları hem büyük hem de küçük alternatifler içerir. Ürünler arasında 30 x 30 cm ölçülerinde modeller olduğu gibi 100 x 100 cm’lik modellerle de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca farklı yüksekliklere sahip olan ürünler, herkesin aradığını bulmasını mümkün kılar. İstediğiniz ölçüyü belirledikten sonra yer karosu seçenekleri arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, açık alanlarınıza dilediğiniz görünümü kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Yer karosu ne işe yarar?

Yer karosu, dış mekânların görünümünü bozmadan iyileştirmenize yardımcı olur. Bazı modeller, su geçirmeme özelliğine sahip olduğu için açık alanlarda belirli bir seviyede yalıtım yapmanızı sağlar. Bununla beraber bakımı kolay olan ürünler, dış mekânlarınızda temiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Hem görsel hem de işlevsel açıdan bahçeleri iyileştiren yer karoları, açık alanları daha iyi bir şekilde değerlendirmenize imkân tanır.

Balkon yer döşemesi fiyatları ne kadardır?

Balkon yer döşemesi fiyatlarını boyut, marka ve malzeme gibi çeşitli özellikler belirler. Her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerine sahip olan ürünler, herkesin ihtiyaçlarına kısa sürede ulaşmasını sağlar. Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin hem tekli hem de paket halinde satıldığını görebilirsiniz. Paket halinde satılanlarla tekli satışa sunulanlar arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Bütçenizi belirledikten sonra alternatiflere göz atabilir, bahçelerinizi bütçenizi zorlamadan dilediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Bahçe Yer Döşemeleri Hangileri?

Koçtaş Bahçe Yer Döşemeleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Akasya Karo Deck 30x30 cm
 2. Ahşap Yer Döşemesi
 3. Akasya Karo Deck 30x30 cm 12 Slat
 4. Masif Akasya Zemin Kaplaması 30x30 Cm 10 Adet Karo = 0,9 M2
 5. Ahşap Yer Döşemesi
Daha fazla göster
78 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: