150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Yer Döşemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bahçe Yer Döşemeleri

Yer döşemeleri hem zeminde hem de duvarda kullanılabilen dekoratif amaçlı döşeme malzemeleridir. Genellikle zemin döşemesinde kullanılan yer karoları farklı malzemelerden imal edilir ve farklı boyutlarda üretilebilir. Bahçe ve peyzaj ürünleri arasında yer alan yer karoları genellikle ahşap veya ahşap görünümlü malzemelerden üretilmiş olup, bahçe ve balkon gibi mekanların zemininde kullanılmaya uygundur. Çeşitli modelleri ile alıcıların beğenisini toplayan bu ürünler montaj detayı açısından da farklılık gösterebilir.

Ahşabın Doğallığını Bahçelerinize Taşıyan Yer Karosu Modelleri

Yer karosu modellerini incelediğinizde ahşap karo ürünlerin yoğun bir şekilde tercih edildiğini gözlemleyebilirsiniz. Okaliptus ağacı, iroko ağacı, tike, bambu gibi farklı ağaç türlerinin kullanıldığı birçok ahşap yer döşemesi vardır. Bu ürünler arasında ağacın türüne göre doku, desen, renk ve dayanıklılık farklılıkları görülür. Beğeninize ve ihtiyacınıza uygun olarak bu tip yer karosu modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürünler arasında model farklılığı oluşturan bir diğer etmen ise plaka boyutlarıdır. Ahşap yer karoları farklı boyutlara sahip plakalardan oluştuğu için uygulamada da kullanıcıya farklı seçenekler sunar. Ayrıca yer karoları uygulama şekline göre de farklı modellere sahiptir. Bazı ürünle uygun yapıştırıcılar ile zemine yapıştırılırken bazı ürünlerde geçmeli sistem mevcuttur.

Zengin Ürün Seçenekleri ile Bahçe Yer Karosu Kullanım Şekilleri

Bahçe yer karosu modelleri malzemeye bağlı olarak farklı kullanım olanaklarına sahiptir. Daha dayanıklı ağaçlardan üretilen ürünlerin bu anlamda daha uzun süreli bir kullanıma elverişli olduğu söylenebilir. Ayrıca farklı boyutlarda satışa sunulan yer karolarının, kullanılacağı zemine uygun olarak kare veya dikdörtgen şeklindeki plakalardan oluşması tercih edilebilir. Bu ürünler düz bir şekilde dizilebileceği gibi desenleri farklı doğrultulara gelecek şekilde de uygulanabilir. Parkelerde olduğu gibi asimetrik olarak da dizilebilen yer karoları ile zeminlerinizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Montaj şekline göre yer karoları incelendiğinde bazı ürünlerde ahşap yer karosunun alt kısmında plastik detaylar bulunur. Plakaların birbirine geçmesini sağlayan bu plastik detayların bulunduğu ürünlerin birbirine takılıp sökülmesi son derece kolaydır. Dolayısıyla uygulandığı zemin üzerinde de kolaylıkla kurulup kaldırılabilir. Ancak geçmeli sistem bulunmayan yer karolarının zemine yapıştırılması gerektiğinden bu ürünleri zeminden sökmek istediğinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Çeşitli malzeme ve boyut seçenekleri ile birbirinden güzel yer karoları için siz de Koçtaş'ı ziyaret edebilir,  tek tıkla beğendiğiniz ürünlerden dilediğinizi sepetinize atabilirsiniz!

En Çok Satan Bahçe Yer Döşemeleri Hangileri?

Koçtaş Bahçe Yer Döşemeleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Ahşap Yer Döşemesi
  2. Akasya Karo Deck 50x50 cm 20 Slat
  3. Ahşap Yer Döşemesi
  4. Ahşap Yer Döşemesi
  5. İnterbuild Masif Akasya Zemin Kaplaması 30x30 Cm (10 Adet Karo = 0,9 M2)/paket Espresso
Daha fazla göster
20 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: