150 TL Üzeri Kargo Bedava

Depolama Dolapları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Depolama Dolapları

Depolama dolapları, ev ve iş yerlerinizde fazlaca yer tutan eşyaların güvenli ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine yönelik uzun süreli kullanımlara göre tasarlanmış dolap türlerindendir. Sağlam ve dış koşullara dayanıklı bu ürünler, her türlü ihtiyacı karşılayan çeşitli boyut, tasarım ve konfigürasyonlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu dolaplar, garajdan bahçeye, ofislerden okullara kadar pek çok alanda kullanılabilecek kadar çok yönlüdürler.

Hangi Depolama Dolaplarını Tercih Edilmelidir?

Depolama dolapları seçeneklerini değerlendirirken, dolapların kullanılacağı ortamın büyüklüğü ve ihtiyacınıza yönelik farklı tasarımlardan kendinize en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Depolama gereksinimlerinize bağlı olarak hafif, standart veya ağır tiplerde, farklı boyut ve malzemelerden yapılmış kabinler tercih edilebilir. Bazı dolaplar kolay erişime yönelik olarak tasarlanmıştır ve tezgah üstünde duvara monte edilebilecek kadar küçüktür. Bazı dolaplar ise çift kapılı bir giysi dolabı kadar büyük ve geniştir. Küçük ve kompakt yapıdaki dolaplar genelde ofis ortamlarında kullanım için uygunken büyük ve çok bölmeli dolaplar garajlarda düzenleyici dolap veya bahçe dolabı olarak kullanılabilir. Bahçe depolama dolabı seçiminde, dolabın su geçirmeyen plastik veya PVC maddesinden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Dış mekanlarda kullanılacak dolap türlerinin paslanma ve çürümeye uğramaması açısından suya dayanıklı olması oldukça önemlidir. Depolama dolapları sanayi tesislerinde de kullanılabilmektedir. Sanayi alanında kullanılan endüstriyel depolama dolapları genelde dayanıklı bir madde olan çelikten yapılmakta çok raflı olan bu dolaplar ağır alet ve ekipmanların depolanması noktasında fayda sağlamaktadır. Daha çok ev, ofis ve sınıf ortamlarında görselliğe yönelik tasarlanmış ahşap depolama dolapları beyaz, siyah ve kahverengi gibi farklı renklerde üretilmektedir. Bu tür dolaplar sadece size yeterli depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda evinizin veya ofisinizin şık görünmesine de katkı yapar.

Depolama Dolapları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mevcut alanlarınız için size en uygun depolama dolapları fırsatlarını incelerken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle güvenliğiniz için depolama dolaplarının ve sahip oldukları rafların sağlamlığı oldukça önemlidir. Dolaplar dış mekanlarda bulunacaksa, yapıldığı malzemenin dış çevredeki değişken koşullara dayanıklığı göz önüne alınmalıdır. Depolama dolaplarının kullanım amaçlarına göre büyüklüğüne karar verilmeli, kullanılacak alana göre en uygun malzemeden yapılmış en doğru boyuttaki depolama dolapları tercih edilmelidir. 
Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat garantisi ile evinizin tüm depolama ihtiyaçları için çözümler Koçtaş’ta! online alışveriş rahatlığıyla şimdi ziyaret edin ve dilediğiniz ürünü alışveriş sepetinize atın! 

En Çok Satan Depolama Dolapları Hangileri?

Koçtaş Depolama Dolapları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. FACTORY XL Art 072 Depolama Dolabı
  2. Storerplus Art 090 Shed Depolama Dolabı
  3. Via Gardenia Easy Üç Kapakli Dolap
  4. Via Gardenia Easy İki Kapakli Dolap
  5. Via Gardenia Easy Üç Kapakli Dolap
Daha fazla göster
15 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: