Peşin Fiyatına  7 Taksit

Paspaslar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Paspas Çeşitleri

Günlük hayat içerisinde kapalı alanların giriş bölümünde tercih edilen kapı önü paspas modelleri kullananlara birçok alanda avantaj sağlar. Ev, işyeri gibi günlük hayatın akışında önemli bir yere sahip olarak yer alır. Kapı önünde konumlandırılan paspaslar alanı süsler. Kapalı ortama girmeden önce ortamın tarzını ve zevkini görebilirsiniz. Genel kullanım olarak kapı önü paspas modelleri kapının hemen önüne yerleştirilir. Ev, işyeri ve farklı birçok alanın girişini renklendiren modeller ev dekorasyonunu önemli ölçüde belirler. Ev dekorasyonu ürünleri arasında yer alan paspas modelleri ev dekorasyonu sektöründe vazgeçilmez ürünlerin başında yer alır. Tüm dünya ülkelerinde kullanışlılık sergileyen paspas modelleri şık ve modern tasarımlarıyla evin her köşesinde tercih edilebilir. Popüler moda anlayışına uygun olarak tasarlanan modeller son trendlere ayak uydurur.

Evin iç kısmında da kullanıma sahip olan paspas modelleri evin dış kısmında da kullanım alanı bulur. Kullanıcıların zevk ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanan modeller kullananların seçimine sunulur. Zevk ve tercihiniz doğrultusunda modelleri tercih edebilir farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Farklı dizayn özelliklerine sahip dış mekan paspas modelleri misafirlerinize eşsiz ve hoş görünümlü karşılamalar yapmanıza olanak sağlar. Ofis, eczane, kuaför gibi birbirinden farklı iş alanlarında da paspas modellerinden yararlanabilirsiniz. Estetik görünüm ve göz alıcı tasarımları bir arada sunan modeller kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Bu modelleri kullanarak yaşam alanınızda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yaşam alanında tercih edilen yolluk modelleri ile uyumlu modelleri tercih edebilir alanı zevkinize yönelik olarak tamamlayabilirsiniz. 

Paspas Modelleri

paspas tasarımlarıÇok sayıda model seçeneği sunan paspas ürünleri birbirinden farklı renk ve tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Kullanan kişilerin zevk, ihtiyaç ve beğenileri düşünülerek tasarlanan modeller seçim şansı sunar. Özgün tasarım detaylarıyla üretilen modeller geniş yelpazede kullananlara sunulur. Farklı boyut ve avantajlarından yararlanarak tüm alanlarda bu modelleri tercih edebilirsiniz. Büyük, küçük olarak her alana uyum sağlayan yazılı, desenli, farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan yuvarlak paspas modelleri samimi ve sıcak görüntü elde etmenize olanak sağlar. Hoş geldiniz yazılı modeller genel olarak karşılama alanında kullanılır. Eğlenceli bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız samimi görünüm sunan parçaları giriş kısmında tercih edebilir, alanı renklendirebilirsiniz. Yeni evli çiftler tarafından sıkça tercih edilen modeller yeni kurulan eve sıcaklık hissi verir. İsim ve soy isim yazılı olarak tasarlanan modeller yeni evli çiftler tarafından sıkça tercih edilir.

Modern tarzda görünüm elde etmek istiyorsanız modern tarzda üretilen hasır paspas modellerini iç ve dış alanda kullanabilirsiniz. Her evin tarzına uyumlu seçenekler sunan model çeşitliliği istediğiniz görünümü yakalamanıza imkan sağlar. Bu ürünü uzun yıllar kullanabilir, dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Sade tasarım yanında desenli tasarıma da yer veren modeller istediğiniz havayı alana yansıtmanıza olanak sağlar. Deniz, güneş, yıldız gibi baskılardan yararlanabilir, yaz temasını ortama taşıyabilirsiniz. Bu ürünü küçük aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Alanda farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Paspas modelini dar alanlarda kullanabilir, tarzına bağlı olarak renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Paspas Avantajları

paspas çeşitleriFarklı tasarım özellikleriyle üretilen modeller kullanılan her alana sıcaklık hissi uyandırır. Yaşam tarzınız ve moda anlayışına bağlı olarak model tercihinde bulunabilir, bu ürünlerin boyut ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Her eve hitap eden çeşitlilik sunan kıvırcık paspas modelleri farklı ebat özellikleriyle kullanılacak alanın boyutlarıyla uyumu yakalar. Şık bir görüntünü elde edilmesine destek olan paspas modelleri ortama hijyen sağlar. Gün içerisinde ayakkabınız pek çok kir ve tozla temas eder. Kirlenen ayakkabılarınız kauçuk paspas modelleri sayesinde pratik bir şekilde temizlenir. Ayakkabınızda bulunan kum, çamur, taş ve ot gibi kirler paspas yardımıyla kısa sürede uzaklaştırılır. Bu modelleri kapı önünde tercih ederek ayakkabınızda yer alan kirleri kolay bir şekilde ayakkabınızda uzaklaşabilirsiniz.

Ofis ve işyerlerinde ayakkabıyla alana girilir. Bu şekilde kullanım alanı bulunan yerlerde temizlik önem taşır. İçeriye kir girişini minimuma indiren paspas modelleri antibakteriyel özelliğe sahip olarak yer alır. Bakteri oluşumunu ve üremesini bu modellerden yararlanarak engelleyebilirsiniz. Ayakkabınızda yer alan büyük parçalı kirler bu ürün yardımıyla uzaklaştırılır. Alanda hastalık yaşama durumunu ortadan kaldırır. Uzun süre dayanıklı materyalden üretilen modeller kullanıma uygun hale gelir. Bu ürünü uzun yıllar ilk günkü konforunda kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde deforme olmayan ürün yıllar boyu size avantaj sunmaya devam eder. Tüm alanlarda hijyen ve yüksek performanslı kullanım sunan modeller dışarıdan gelen mikroorganizmaların evinize girmemesi için tasarlanır. Temizlik ve titizliğe önem veriyorsanız bu ürünün avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Paspas Kullanımı

paspas fiyatlarıHer yaş grubu ve her ortamın ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan paspas modelleri birçok amaca hizmet eder. Kapı önünde kullanım alanı bulan modeller dışarıdan iç alana toz gibi kirlerin girmesine engel olur. Farklı ortamlarda kullanım alanı bulan modeller genel olarak hijyenini sağlar. Genel yaşam alanında sıkça tercih edilen paspas modelleri ev gibi kapalı alanların tümünde kullanılabilir. Hem dekorasyon hem de temizlik açısından ortamı tamamlar. Gıda üretimi yapan işyeri tarafından tercih edilen modeller minimum kir girişi sağlar. Genel olarak tüm alanlarda kullanım alanı bulan paspas modelleri evin tasarım özellikleri ile de uyumu yakalar. Renkli paspas modelini tercih ederek evinizde sıcak, samimi, spor, şık bir ortam yansıtabilirsiniz.

Çocuk odalarında ve dar alanlarda tercih edilen paspas modeli uzun yıllar dayanıklılığıyla dikkatleri üzerine çeker. Paspas fiyatları ürünün sahip olduğu ebat özellikleri, parça sayısı ve dayanıklılığına bağlı olarak değişim gösterir. Paspas takımı ile tek bir şekilde satışa sunulan ürün arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerine Koçtaş üzerinden ulaşabilir, bu alandan uygun fiyatlı ürünü satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası online platform üzerinden de ürün satışına yer verir. Bu alandan kıvırcık paspas fiyatlarını inceleyebilir, kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Paspas fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle Koçtaş mağazası üzerinden tüm kullanıcılara sunulur. 

Paspas Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Paspas nasıl temizlenir?

Farklı materyal kullanarak tasarlanan ürün modelleri kolay bir şekilde temizlenir. Bu ürünü yıkayabilir, deterjanlı su ile temizliğini sağlayabilirsiniz. Temizlik aşamasında ürünün ıslak bırakılmaması önem taşır. Yıkadığınız veya sildiğiniz ürünü güneş ışığında kurutabilir, ilk günkü temizliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğunuz paspas setini nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. 

Paspas çeşitleri nelerdir?

Ürün kullanımı her alanda kullananlara avantaj sağlar. Kapalı ve dış ortamda kullanım alanı bulan ürün çeşitleri kapı önü, halı paspas ve dış mekan modeli olarak farklı çeşitler sunar. Bu çeşitleri kullanım amacınıza ve kullanılan alan özelliklerine bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

Paspas alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Ürün alırken kullanım amacınız, kullanım alanı seçimlerinizi etkiler. Farklı materyalden üretilen ürün modelleri kapalı ve açık ortamlarda kullanım alanı bulur. Tercih edeceğiniz alanın özelliklerine bağlı olarak seçim yapmanız tavsiye edilir. Ürün alırken ihtiyaç, beklenti ve zevkinize yönelik seçimler yapabilirsiniz. Paspas fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun modelleri satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Paspaslar Hangileri?

Koçtaş Paspaslar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Dijital Baskı Kahverengi Italik Yazılı Welcome Dekoratif Kapı Paspası Ps1271
  2. Moroccon Paspas 45x75 cm
  3. Welcome Home Aile Soyisim Kişiye Özel Tasarım Kapı Önü Paspası
  4. Kustulli Kolopa Dijitla Baskı Çiçek Desenli İç Ve Dış Kapı Paspası 45x70 Cm K0626
  5. Ocean Home Textile Siyah Renk Balıksırtı Jüt Paspas 50 X 70 Cm
Daha fazla göster
621 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: