150 TL Üzeri Kargo Bedava

Banyo Seramik ve Fayansları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Banyo Seramik ve Banyo Fayans Modelleri

Ev, işyeri, okul ve pek çok alanda kullanım alanı bulan banyo fayansları modelleri yer dekorasyonunu önemli derecede etkiler. Gün içerisinde çoğu zamanın geçirildiği bu alan odaların dekorasyonunu güzelleştirir. Ev dekorasyonu içerisinde bulunan bu alanlarda kişilerin zevkine ve tarzına uygun olarak banyo seramikleri seçilebilir. Banyo dekorasyonunun büyüklüğüne, tarzına, tasarım özelliklerine, şekline ve genel atmosferine bağlı olarak banyo seramikleri farklılık taşır. Nemli bir alan olan banyolar göz önünde bulundurularak dekorasyonuna uygun malzemede ürün seçimi önem taşır. Taban ve duvarda kullanılacak malzemelerin su ve neme karşı dayanıklı olması gerekir.

Banyo seramikleri su ve neme karşı dayanıklılık göstermesiyle kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Seramik yapıları gereği pişirilmiş topraktan elde edilir. Farklı materyallerden oluşan banyo seramikleri su geçirmez, antibakteriyel ve sağlıklı malzemeleri olarak yer alır. Kişilerin tarz ve zevkine uygun olarak seçilebilecek olan kabartmalı, düz yapıya sahip su geçirmez banyo yer seramikleri banyoda kullanım alanı bulur. Yapıları gereği kir tutmayan banyo seramikleri temiz ve hijyenik banyo ortamı elde etmenize destek olur. Temiz kalması, nem ve sudan etkilenmemesi, suyu içeriye çekmemesi tercih edilme nedeninden biri olarak yer alır. Tercih edeceğiniz bu ürünü farklı desen ve modellerle satışa sunulur. Banyo seramiği fiyatlarını inceleyerek seçimlerinize yer verebilirsiniz. Yansıtmak istediğiniz tarzı banyonuza banyo seramiklerini kullanarak yansıtabilirsiniz. 

Estetik Görünümlü Banyo Seramikleri Modelleri

Seramik ve fayans modelleriBanyo alanında kullanım alanı bulan banyo fayans kaplama ürünleri farklı model, tasarım, boyut ve renklerde satışa sunulur. Seçimini yapacağınız ürünün kalitesi, sağlamlığı ve markası önem taşır. Banyo seramiklerinin banyonuz ile uyum içerisinde olması önemli yer tutar. Öncelikli olarak banyonuzda hakim olan temel renkleri belirlemeniz gerekir. Şık ve gösterişli bir banyoya sahip olmak istiyorsanız gösterişli desenlere sahip seramik banyo seti modellerini tercih edebilirsiniz. Sade ve spor görünümü elde etmek istiyorsanız sade tasarım ve düz renkten oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Geleneksel tarzda modeller de satışa sunulur. Bu modelleri inceleyerek klasik tarzınızı banyonuzda yansıtabilirsiniz. Çini seramikler içerisinde barındırdığı geniş renk seçenekleriyle oldukça renkli seçim şansı sunar.

Banyoda renkli bir hava elde etmek istiyorsanız bu renklerden yararlanabilirsiniz. Bu alanda dekorasyonu farklılaştıracak banyo seramikleri 3 boyutlu tasarımlarıyla da göz doldurur. 3 boyutlu tasarlanan modeller banyo dekorasyonuna farklılık katar. Dikkat çekici bir tercih olarak yer alır. Gelişen teknolojiyi ürünlerine yansıtan seramik markaları 3 boyutlu seçeneklerle ürün tasarımına yer verir. Üstün teknolojiyle üretilen banyo duvar seramikleri farklı alanlarda kullanım alanı bulur. Sadece banyoda değil farklı alanlarda da bu üründen yararlanabilirsiniz. Uzay, okyanus, ormanlık alan gibi temaları banyonuza gerçekçi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Banyoların ölçüleri seçimleri etkiler. Banyonuzun ölçü ve alan özelliklerine bağlı olarak estetik görünümlü banyo seramikleri modellerini seçebilirsiniz. 

Banyo Tipine Göre Seramik

Banyo ve tuvalet alanına seramik seçimi yaparken banyo dekorasyonu önem taşır. Banyonuzun hakim olduğu tarz özellikleri seçimleri etkiler. Seçim sırasında birkaç noktaya dikkat edilmesi son derece önem taşır. Banyonuza uygun seramik seçimi yapılırken banyo alanının metrekare özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Alanın verimli kullanılması adına alan ile uyum sağlayan modelleri tercih etmeniz önerilir. Oluşturacağınız ve yansıtmak istediğiniz dekorasyon özelliklerinizi banyo alanında yansıtırken banyo alanını ferah göstermek istiyor olabilirsiniz. Küçük alan boyutunu daha büyük gösterebilmek banyo fayans çeşitleri ile mümkün hale gelir. Dar ve küçük bir banyoya sahipseniz düz sade ve fazla desen içermeyen banyo fayans döşeme modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük banyonuz varsa kabartmalı ve desenli seramik modellerini kullanabilir, şıklığından yararlanabilirsiniz.

Doğru model seçimi önem taşır. 60 x 120 cm boyutunda tasarlanan banyo zemin seramikleri kare biçimde yer alan modeller ile birlikte kullananlara seçim şansı sunar. Seçim yaparken banyonuzu iyi tanımanız gerekir. Duvar ve taban ölçülerini bilmeniz seçimleri kolaylaştırır. Seramiklerin rengi, tarzı, tasarım özellikleri, banyonun büyüklüğü seçimleri etkiler. Açık renk seramik seçerek banyonuzu daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Banyo seramik beyaz modelleri banyonuzu daha geniş gösterir. Banyoda yansıtmak istediğiniz konseptlere bağlı olarak farklı desen ve renk seçimleri yapabilir, banyonuzda yansıtmak istediğiniz konsepti yansıtabilirsiniz. Parlak banyo seramikleri seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi mat banyo seramiklerini de tercih edebilirsiniz. 

Banyo Seramikleri Seçimi

Banyolarda kullanmak için seramik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Dikkat edilmesi gerekenlerden bazıları şu şekilde sıralanır:

banyo seramik ve fayans modelleri

  • Birçok alanda kullanım alanı bulan seramik modelleri dekoratif olarak estetik görünüm sunar. Tavan ve tabanda kullanım alanı desenli banyo seramikleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Model tercih edilirken banyonuzun konseptine uygun seçim yapmanızı öneririm taşır.
  • Kolay temizlenebilir ve suyla temizlenebilen modeller kullanım açısından kolaylık sunar. Seçiminizi yaparken banyo seramikleri özelliklerine dikkat etmeniz önerilir.
  • Genel olarak parlak yapıda tasarlanan modeller mat banyo seramikleri ile de karşınıza çıkar. Mat olan modeller çocuklu, bebekli, yaşlı aileler için kullanışlılık gösterir. Kaymayı engelleyen kaydırmaz banyo seramiklerini tercih ederek olası kazaların önüne geçebilirsiniz.
  • Seçimlerinizi yaparken banyonun ölçüleri dikkat edilmesi konuların başında yer alır. Duvar ve taban ölçüleri göz önüne alınarak banyo fayans ölçüleri seçilmesi önerilir. Uygun boyutlarda seçim yapılmadığı durumlarda yeterli şekilde banyo döşemesi kullanamayabilirsiniz. Ölçülerin belirlenmesi ve buna bağlı olarak model tercihi yapılması tavsiye edilir.
  • Kullanım rahatlığı sunan, kolay, temizlenebilen, dayanıklı, kaliteli, kolay şekilde monte edilebilen banyo fayans gri estetik görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Seramik seçimi yaparken bu özelliklere dikkat edebilirsiniz.
  • Farklı zevk ve istekler göz önüne alınarak üretilen modeller kullanıcıların karşısına sunulur. Banyonuzun sahip olduğu dekorasyon özelliklerine bağlı olarak renk seçimi yapabilirsiniz. Renk seçimi yaparken banyoda yer alan dolap, çamaşır sepeti ve farklı aksesuar modellerinin renk tonlarına uyumlu modeller seçmeniz önerilir. 

Banyo Seramik Fiyatları

Banyo seramik ve fayans modelleri fiyatlarıBanyo yer ve duvar seramikleri, parlak yapısı ve şık görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Dekoratif olarak göz dolduran banyo seramikleri aynı zamanda kolay temizlenebilir yapısıyla kullanışlılığı sunar. Banyolarda kullanım sergileyen modeller banyonun farklı bir atmosfere bürünmesine olanak sağlar. Gündelik hayatta sıkça kullanılan bu alanların hijyenik, temiz ve hoş görünüm elde etmesine yardımcı olur. Banyo seramiği fiyatları kullanılan malzemeye, kaliteye, tasarım özelliklerine bağlı olarak farklılık taşır. Banyo seramiği fiyatları genel olarak metre olarak hesaplanır .Belirli ölçüde üretilen modeller sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyat aralığına sahip olarak yer alır. Aynı ölçüye sahip olsalar bile sahip olduğu özellikleriyle değişim gösterir. Bu değişkenlik fiyatlara yansır.

Malzemenin kalitesi hem bütçe hem estetik duruş hem de fiyatlar açısından önem taşır. Sağlam, dayanıklı modern banyo seramikleri modellerine Koçtaş mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden online platformunu kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde fiyat sıralaması yapabilir, banyo seramikleri fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi yaşatan Koçtaş mağazası farklı markaların banyo seramikl