150 TL Üzeri Kargo Bedava

Su Zamanlayıcı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Sulama Bilgisayarları

Bahçe sulama işlemlerini daha kolay ve etkili hale getiren sulama bilgisayarları sudan ekonomik ve etkin bir şekilde yararlanarak su tasarrufu sağlıyor. Özellikli pompaları ile sulama gerçekleştiren ürünler otomatik bahçe sulama sistemleri seçilerek istenilen zamanda kullanılabiliyor. Tatilde veya dışarıdayken ayarlama yapacağınız ürünler bahçe sulama işlemini kolayca gerçekleştiriyor. Pille çalışan sulama bilgisayarları sayesinde bahçenizi her zaman yeterli miktarda ve zamanında sulayabileceksiniz.

Sulama Bilgisayarlarının Hayatınızı Kolaylaştıracak Özellikleri 

Otomatik sulama sistemi sağlayan sulama bilgisayarları 3 yollu dağıtıcı özelliği ile bahçeyi hızlı ve etkili bir şekilde sulamaya yardımcı oluyor. Musluk ucuna takılan kontrol ünitesi ile programlama seçeneklerine karar verilerek dijital panelden seçim yapılıyor. Profesyonel kullanım sunan ürünler hava şartlarından etkilenmeyen yapıda ve uzun süre açık havada kalacak şekilde tasarlanıyor. Sulama bilgisayarları sağlam ve dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Geliştirilmiş sulama özellikleri ile işlevsel kullanıma imza atan ürünler otomatik sulama konusunda sıklıkla tercih ediliyor. Belirli bir saatte çalışmaya başlayan modeller program bitiminde otomatik olarak duruyor. Sulama işi ile zaman kaybının önüne geçen sulama bilgisayarları bahçedeki diğer işlerinizle ilgilenmenize olanak tanıyor. Geniş ekran özelliği ile dikkat çeken ürün zaman çizelgelerini kolaylıkla incelemeye olanak sağlıyor. Kontrol panelinde haftanın hangi günlerinde sulama yapılacağı, sulamanın kaç saat süreceği ve sulama derecesi seçilebiliyor. Ekran ayrıca sulama sırasındaki su devir miktarını ve mevcut devirde kalan süreyi de görüntüleyebilme imkanı sağlıyor. Sulama bilgisayarları "şimdi sula" ve "iptal" gibi seçeneklerin yanında günde iki sulama programı ayarlama özelliği sunuyor. Sulama sistemleri sulama işlemini zor olmaktan çıkararak zevkli ve pratik bir hale getiriyor. Otomatik sulama sistemi ürünleri damla veya hortum ucu aparatları ile kullanıma uygun şekilde üretiliyor. Çim, bahçe, tarla veya bostanlarda sulama amacıyla kullanılan modeller 1 dakikadan 6 saate kadar çalışabilme özelliği gösteriyor. 

Gelişmiş fonksiyonları ile en nitelikli sulama bilgisayarları Koçtaş'ta! Siz de şimdi online alışveriş sitesini ziyaret edebilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

En Çok Satan Su Zamanlayıcı Hangileri?

Koçtaş Su Zamanlayıcı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Elektronik Zamanlayıcı
  2. Hyundai G21010 Sulama Zamanlama Saati Çift Çıkışlı Elektronik
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: